Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Idu li vaše bebe same na spavanje?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana

Female
Broj postova : 470
Registration date : 06.01.2010

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimepon sij 11, 2010 5:01 pm

nanino je napisao/la:
moja Mia pojede flašicu, operemo zubiće izljubimo se svi skupa i stavim je u kimbač,ugasimo svijetlo,ona se još malo porazgovara sa svojom bebom Anom i to je to,spavanje u roku 10 min...
njoj je jedino bitno da ima svoju dudu i dekicu i ode spavati...nikada je nismo uspavljivali
jednostavno nam je tako od prvoga dana....

Blago se tebi! Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 13329
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivany
Moderator
Moderator
ivany

Female
Broj postova : 3004
Registration date : 03.02.2008

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimeuto sij 12, 2010 9:06 am

super nanino, ljepo je kad samo od sebe tako ide!!

ninanana, kužim, u pravu si nemožeš joj izbaciti dnevno spavanje ako baš traži
Sara nikada nije bila spavalica, pa kad nam je uspavljivanje počelo trajati po sat vremena i duže onda sam joj izbacila to 2. spavanje, ali ona je to prihvatila bez problema jer ni kao malecka beba kad je tek došla iz bolnice nije spavala puno kao ostale bebe.... valjda joj netreba toliko puno sna
[Vrh] Go down
Korisnički profil
jasmina
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female
Broj postova : 175
Registration date : 16.07.2009

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimesri sij 13, 2010 1:48 pm

...Evo samo da napisem da je moj sin ju cer napunio 11 mj,i jos uvijek neide sam spavati,mora biti netko pokraj njega dok ne zaspe,bila ja ili mm.,Ali nemamo sa njim problema,navecer popije cokolino,i zaspe za 10 min.,znaci okupa se,obavimo sta trebamo,dobije bocu i na spavanje,spava od 20:30 do jutra oko 8 pola 9.,popodne dobije dudu i legnemo zajedno poslije rucka,to je oko 13h.i spava do 15.Tako smo se navikli i super nam je.Imam vremena za sve,a bebac je odmoran i nasmijan svaki put kada se probudi.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*

Female
Broj postova : 3676
Registration date : 19.04.2010

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimepon tra 19, 2010 9:04 pm

mi smo se do nedavno uspavljivali na rukama, pjevusili Nuna nina, bila mama kukunka,bio tata taranta, spavo je kod nas u krevetu... prije toga smo se uspavljivali u kolicima, s dudom varalicom, ma koma! Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 204166
sva sreca, sve je to iza nas, sad ga samo sredim za krpe, stavim u krevetic i on sam zaspi bez plakanja, bez pjesmica... super nam je tako! Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 31338
[Vrh] Go down
Korisnički profil
soo_happy
Dojenče
Dojenče

Broj postova : 72
Registration date : 11.03.2010

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimepon tra 19, 2010 11:11 pm

ne spava ni patrik sam a evo 2,5 mu je..nisam se nikad ni trudila to promjenit..on legdne i krevetic ja u svoj pjesmica pricica i to je to..obicno je trajalo 5-10 minuta...a sad zna i po pola sat pa i vise..al on se ne buni on lezi i il se igra necim il pokusava zaspati...al sad najcesce ja prva zaspem Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 386911 u principu mi to ne smeta..popodne legne na kauc upali sebi crtani uzme kunu(kuna je inace plisani nosorog haha)i gleda gleda i ukomira se sam..vise ga i ne tjeram u krevet iako mi je zao kako nam je to se iskorjenilou par dana kad je bio bolestan i ja ga pustila da mi je na oku..al recimo ako se i meni spava nema problema..popodne odemo skupa u sobu u mamin keket..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Angie
Odana forumašica
Angie

Female
Broj postova : 1949
Registration date : 12.04.2010

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 6:14 am

mojih oboje nikad nije spavalo s nama u krevetu,niti se uspavljivalo,od rođenja su dojili u fotelji,kad se napapaju-u kinderbet! nikad nisam imala ispade,deranje i slično...jednostavno kinderbet je za spavanje i to je to...
možda zvučim grubo...nema mi slađe nego kad se sad ujutro probudi i uvuče k nama u krevet,ali navečer ide u svoj,možda sam sebična,jednostavno se nismo htjeli odreći svog komoditeta,jer smo znali ako se navuku..nema rješenja kasnije...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 8:32 am

Ja cure od Larine godine i po stavim u kindače dam im puse , ušuškam ih i izađem iz sobe!

3.1.2005.Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 LIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 AIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 RIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 AIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Empty
21.3.2006.Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 PIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 EIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 TIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 RIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 A
28.9.2011.Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 MIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 AIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 RIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 IIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 JIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 A
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aca
Moderator
Moderator
Aca

Female
Broj postova : 5685
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 10:00 am

Kod nas isto nije bilo uspavljivanja.Nema ni sada, ali ima da mu procitam pricu, i onda na spavanje.To je poceo traziti i to mi se svidja.I onda pusa i laku noc i mir je.

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 TvX445UIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 TvX4p2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*

Female
Broj postova : 9835
Registration date : 16.01.2010

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 10:12 am

ja tenu ostavim u kibbiću ali urla jako jako,na kraju kad se izmori zaspi ali jako teško,ali ja ne odustajem,dok je vrijeme za spavanje tad se mora spavati,moram ju nekeko priviknuti jer dok si jednom zapamti i ja popustim gotovo je!

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 787136
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa

Female

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimeuto tra 20, 2010 12:04 pm

Dijana znam kako ti je jer je nama Lara tako ,plače i onda kad se isplače zaspi ali od kad je dobila seku nemamo nikakih problema jer sam Petru uvijek stavljala na spavanje kad i Laru!

3.1.2005.Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 LIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 AIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 RIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 AIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Empty
21.3.2006.Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 PIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 EIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 TIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 RIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 A
28.9.2011.Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 MIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 AIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 RIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 IIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 JIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 A
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Neovamama
Novorođenče
Novorođenče

Female
Broj postova : 8
Registration date : 21.04.2010

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimesri tra 21, 2010 3:53 pm

Haj ženice moj sin je do skoro druge godine spavao s nama u krevetu nismo ga niti probali staviti u krevetić no kako je rastao nastala je gužva i konačno smo počeli koristiti krevetić od prvog dana spava u krevetiću bez problema jer je on sada ponosan što smo mu rekli da je sada velik i da je vrijeme da spava u svom krevetiću i sada ponekada ga pokušavamo namoliti da leži bar pored nas u krevetu prije nego zaspi a on nama odgovori:možemo se poigrati al ja spavam u svom krevetiću pa ja sam velik dečko...Ponekada mi fali u krevetu i voljela bi da nekada zaspi s nama pa da ga prebacim al neće....samo sam vam htjela reći da nevalja nevaljivati nego pronaći neki izgovor koji će njima odgovarati i ići u korist.....pozzz
[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*

Female

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimečet tra 22, 2010 7:22 am

joj....evo ima dana tj.prekjučer zaspala mi na flašici bez problema stavila ju u kimbić i spava!a jučer opet sve po starom!!ali da,dok se isplače zaspi a do tad...urnebes!

[Vrh] Go down
Korisnički profil
aneris
Novorođenče
Novorođenče
aneris

Female
Broj postova : 16
Registration date : 21.04.2010

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimečet tra 22, 2010 9:47 am

niti jedan niti drugi nisu sami spavali niti se uspavljivali... pred par dan smo dobili ogradicu za njegov krevet da ne padne i sada razmišljam kako da ga tamo preselim, ali ne žuri mi se
[Vrh] Go down
Korisnički profil
pepito
Novorođenče
Novorođenče
pepito

Female
Broj postova : 3
Registration date : 19.04.2010

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimečet tra 22, 2010 1:52 pm

pozdrav, moj petar spava s nama u krevetu Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 294883, . sve do 1,5 je spavao u krevetiću ja sam ga uspavljivala tako da sam ležala u krevetu pored krevetića, ono kratko je trajalo uspavljivanje 5-10 min. ali sa 1,5 ja ga iz gušta stavim s nama da malo odspava i eto kako je vidio počeo je prelazit k nama pošto je bio jako velik za svoju dob mogao je bez problema prijeć i tako ostalo. sad ga i uspavljujem i spava s nama i to mi je postao problem jer već ima 2,7 god i htjela bi ga odviknut u biti problem mi je kako ga naviknut da zaspi sam (nakon priče da iziđem, dok je još budan) a onda bi mi bilo lakše ionako ja i muž većinu noći odspavamo na kauču tako da je on sam!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tinna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Broj postova : 149
Registration date : 20.05.2010

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimepon lip 07, 2010 6:05 pm

Mi smo svojim curama nedavno sredili sobu pa smo ih tada i odvojili.
Od 6-7 mj ih stavimo same u krevetic bez uspavljivanja i nekih prica i one malo leze i zaspu.
Sada kako spavaju same u sobi mm ili ja navecer procitamo im basnu i spavanje.:D
Zadnje vrijeme Lanna je uzela za naviku da se u neka doba noci probudi i dodje nama u krevet,ali smo mi rekli da svaki 5 nocii uzastopno kada bude spavala bez prelazka nama dobiti ce neki poklon.I tako je i bilo.Svako jutro kada prespava cijelu noc sama u kreveticu dobila mi jednu naljepnicu i tih 5 naljepnica znacile su jedan poklon
Nama je tako uspijelo,pokusajte i vi!! Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 386911
[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*

Female

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimepon lip 07, 2010 6:48 pm

super Tinna svaka čast! , Tena spava s nama u sobi od rođenja,i sad kad se preselimo u naš novi stan,htijela bi , pošto smo joj napravili njezinu sobu da ju tam stavim spavat da bude sama! dal ste imali vi takav prelazak i kak su regirali? ja ne znam kak bude to ... Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 877388

[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana

Female
Broj postova : 470
Registration date : 06.01.2010

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimesub kol 07, 2010 9:12 pm

Mi se i dalje uspavljujemo. Sad sam se već privikla na to i neću joj to oduzimati. Ne traje dugo, a njoj tako puno znači tih 10-15 minuta. Kad zaspi jednostavno je stavim u kinderbet i to je to. No, još uvijek se noću probudi 1-2 puta itad je prebacim sebi (to je obično oko 5 ujutro), drmne mlijeko i spava dalje, a tatko se povlači u boravak i raditi za komp.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino

Female
Broj postova : 2921
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimepet sij 25, 2013 1:55 pm

moje curke su od prvog dana tako naučene, navečer flašica, tuširanje, pranje zubića,češljanje, kremica na ličeko i spavanac u sobu... ja dođem pokrijem ih, uspavanka ili priča za laku noć i doviđenja do jutra... nema cendranja, moljakanja ili bilo čega drugoga....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica

Female
Broj postova : 11546
Registration date : 27.10.2010

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimepet sij 25, 2013 1:57 pm

Maja kad je kod mene sve sama odradi, mene samo zove da ju pokrijem i pritvorim vrata, a doma mama mama mora leći s njom i kad se probudi u praznom krevetu odmah je frka...gdjeeee siiiiiii....
[Vrh] Go down
Korisnički profil
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino

Female
Broj postova : 2921
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimepet sij 25, 2013 2:00 pm

tak je sa mojim curama kad su kod bake.... ona s njima leži, spava... kod mene toga nema.... znam da sam zločesta ali neki red se mora znati
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica

Female
Broj postova : 11546
Registration date : 27.10.2010

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimepet sij 25, 2013 2:02 pm

Nisi zločesta...samo imate red...postoji vrijeme za maženje, igranje, ludiranje...
Ovo je učenje samostalnosti...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Enea
Moderator
Moderator
Enea

Female
Broj postova : 4789
Registration date : 23.02.2009

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimepet sij 25, 2013 2:46 pm

moja E bila tak nanino,sve do kad nije mogla stajati u kinbacu i od onda svaku vecer sa njom spavati,koma,evo nedugo prvi put isla sama,posle opet ispocetka,neznam kak da to rjesim,jer je jos sa nama u sobi

[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*

Female

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimepet sij 25, 2013 2:57 pm

I kod nas se red zna,ne pristajem na kompromise kaj se
tiće spavanja,ne popuštam ni pod razno!
Zato,Nanino-kužim te,i nisi Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 602511 !

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa

Female

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimepet sij 25, 2013 5:31 pm

Nisi zločesta nego praktična Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 38980 tako i ja tako Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 967987

[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aca
Moderator
Moderator
Aca

Female
Broj postova : 5685
Registration date : 30.01.2008

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitimepet sij 25, 2013 7:49 pm

Josipa je napisao/la:
Nisi zločesta nego praktična Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 38980 tako i ja tako Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 967987

kod mene ista stvar!
al da se dosmucaju ujutro k nama to cak i volim..nije svaki dan ali zna biti..

Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 TvX445UIdu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 TvX4p2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Idu li vaše bebe same na spavanje?   Idu li vaše bebe same na spavanje? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Idu li vaše bebe same na spavanje?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next