Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)

Go down 
+10
Ninica
*Dijana*
nanino
Zabica
fugica
leobaby
vedrana87
zvrk06
Enea
ninanana
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimečet sij 07, 2010 8:18 am

Moja cura obožava svoj Nestle Junior 1+ a ima već 16 mjeseci i ja joj ga nemam srca ukinuti. Čak se nekad i noću probuditi i viče iz krevetića: "Mijko, mijko!" i kako da joj ga čovjek onda ne da? MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 360182
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimečet sij 07, 2010 8:24 am

mi samo navecer pijemo hipp nocni i rekla pedica nek joj ga ne mijenjam ,nek ga pije do kad bude trazila to mlijeko,ostale obroke smo na kravljem
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimečet sij 07, 2010 8:30 am

Samo ti njoj daj adaptirano ako to možeš finacijski podnit MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 31338

Kad je Lana imala 1god smo pokušali s kravljim,al ga nije nikako htjela,pa smo ostali na bebimilu do 18mj i tada ga je sama izbacila MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimečet sij 07, 2010 8:57 am

meni je ema isto jako teško podnosila kravlje mlijeko i tek smo joj promjenili prije nekih 3 mjeseca, ništa na silu... jednostavno probali jedno jutro sa čokolinom i nije imala nikakvih posljedica, obično mi ranije imala proljev i više poslije nije htjela bebimil...
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimečet sij 07, 2010 10:20 am

Moja u hrani troši Vindijino mlijeko, ali na flašicu obavezno Nestle. Ovo neće MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 787301
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimečet sij 07, 2010 10:21 am

Nek cuga i dalje! MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 38980
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimečet sij 07, 2010 10:38 am

ninanana je napisao/la:
Moja u hrani troši Vindijino mlijeko, ali na flašicu obavezno Nestle. Ovo neće MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 787301

tak i moja MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 782419
[Vrh] Go down
fugica
Novorođenče
Novorođenče
fugica


Female
Broj postova : 35
Lokacija : Zgb
Registration date : 06.03.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimečet oľu 18, 2010 2:39 pm

moj jede griz s adaptiranim mlijekom ili pije bebivita-adapt. mlijeko
[Vrh] Go down
fugica
Novorođenče
Novorođenče
fugica


Female
Broj postova : 35
Lokacija : Zgb
Registration date : 06.03.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimečet oľu 18, 2010 2:39 pm

odbija kravlje....ne želi ni čut za njega
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimened lip 06, 2010 1:33 pm

Samo da se prijavimo da smo još uvijek nestlači! MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 959498
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimesri lip 09, 2010 5:18 am

Ninanana, moja uz kravlje pije AD Hipp3, ujutro 1 bočicu i ako se po noći probudi. Nemoj se brinuti, izbacit će ga ona kad bude spremna.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimesri lip 09, 2010 7:29 am

mi smo imali sreću pa je moja Mia od 8 mjeseca na čokolinu,frutolinu, medolinu i ostalim varijacijama i to obavezno jedna flašica ujutro prije nego idemo na posao (još u snu), a druga obavezno navečer prije spavanja..
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimesri lip 09, 2010 8:38 am

mi smo samo prije spavanja na onome hipp nocnom
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimesri lip 09, 2010 9:24 am

i mi pijemo hipp prije spavanja! i u noći ak se probudi isto to papa...
[Vrh] Go down
Ninica
Novorođenče
Novorođenče
Ninica


Female
Broj postova : 31
Age : 36
Lokacija : Zlatar
Registration date : 24.06.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimečet lip 24, 2010 11:09 am

Lana pije ujutro oko 6h...popodne oko 15 h i navečer prije spavanja Hipp2 ali obavezno mora unutra bit čokolino toliko da malo zgusne...a nekad i žlićica nesquika al se fino napapa i spava cijelu noć...do sljedeće doze 6h
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimepon srp 12, 2010 1:29 pm

hm,ovak! već par dana tj.večeri Tena odbija Hipp,a jede ga tj.jela ga je svaku večer prije spavanja i to pod obavezno! pošto se noćime ne budi i ne papa to više prek noći,e sad mi je počela odbijat i navečer,nakon kupanja joj uviek sam dala ona si je podudala i čorka!
a sad,neće mi jesti,nekad malo poduda,nekad ništ,i borimo se tak danima...
e sad,zakaj je to tak? ja sam čula da dok dijeca počnu jesti ostalu hranu ( većinom ono kaj mi jedemo) da onda nekaj izbace iz menia,a u ovom slučaju možda si mislim da je ona izbacila hipp?jel to moguće? MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 959498 imao ko kakvo iskustvo?

da pređemo na kravlje? čokolino papa s kravljem a ne znam kak bu regirala da ga duda? MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 337109
[Vrh] Go down
krescenija
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 5
Registration date : 12.07.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimepon srp 12, 2010 1:44 pm

možda kravlje prvo razrijedit da vidiš kako ga podnosi. M smo ono punomasno prvo rijedili 1:2 kad smo vidli da joj ne šteti i da joj paše polako smo iz tjedna u tjedan stavljali sve manje vode
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimepon srp 12, 2010 1:48 pm

ja ti nebi jos na kravlje,prije 1god,a zakaj nece ovo,koje pijete,mi ti navecer jos uvijek imamo hipp ali ono nocno,a ostalo sa kravljim radim
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimeuto srp 13, 2010 8:04 am

cugamo hipp 2! nije noćno...obično...ne znam...joj!! MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 735845 MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 735845
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimeuto srp 13, 2010 4:19 pm

probaj hipp nocno,mi smo skroz na njemu od10mj
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimesri srp 14, 2010 12:04 pm

Mi smo još na HIPP 3 (ono rozo s Probiotikom do 3 god.), pije ga samo prije spavanja navečer. Inače pije kravlje.

Dijana, možda njoj nije potrebno to mlijeko navečer, jel ga pije možda tokom dana?
Jesi joj probala dati jogurte? E da, za koji dan možete preć na HIPP 3, ovaj rozi koji Lucija pije ima u sebi aromu vanilije, prešli smo na njega sa plavog HIPP-a, tako da probajte to, možda joj se svidi.
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimesri srp 14, 2010 12:11 pm

ne pije ga po danu! na koje jogurte misliš? tak je naučena da pije prije spavanja...ne znam.... MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 735845
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimesri srp 14, 2010 12:17 pm

Ma mislila sam bioaktiv ili dukatino, oni bi bili zamjena za mlijeko.

A možda joj je dosta tog HIPPA. Meni Lucija bila otpočetka na kombinaciji dojenja i Bebimila i kad je trebala preći na dvojku nija ga htjela ni okusiti. Tad smo kupili Hipp i odma ga je prihvatila. Hoću reći možda bi trebala probati neki drugi AD.
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimesri srp 14, 2010 12:19 pm

a to da,jede jogurtiće! onog voćnog dukatina pojede cijelog! MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 386911

možda joj je fakat dosta! npr.prekjučer sam joj dala kravlje mljeko da vidim i dudala je a jučer nije htijela! joj,borimo se uh! jučer navečer nije nikaj živo htela jesti!!! MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) 735845
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitimesri srp 14, 2010 6:14 pm

A da nije to zbog vrućina? Moža joj više treba voda nego hrana. I moje cure slabije jedu kad su vrućine.
[Vrh] Go down
Sponsored content





MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Empty
PostajNaslov: Re: MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)   MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MI JOŠ CUGAMO ADAPTIRANO :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Prehrana adaptiranim mlijekom-
Forum(o)Bir: