Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Slikovnice, bajke

Go down 
+13
MMM
glazbena
žuža
Josipa
Nataly
Panda
ivany
Mateja
happyness
Monika
zvrk06
leobaby
Aca
17 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimepet vel 22, 2008 8:43 am

Dali vase klince to zanima?Mojega uopce ne, on ce ih samo prelistavati, ali do citanja uopce ne dodjemo.Ili da bi pokazivao prsticem to ili to. Nista, dok od moje sestricne mala, stara je 16 mj. vec sa 10 mj. je pokazivala zanimanje za to. A moj nista. Slikovnice, bajke 168724
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimepet vel 22, 2008 8:48 am

Prolista, baci... Slikovnice, bajke 66333
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimepet vel 22, 2008 8:58 am

zanima dali ste vec pocele navecer citati bajke ili kad se to pocinje? Mojega to jos ne zanima. Ali spava uz laganu muziku, odmalena.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimepet vel 22, 2008 9:14 am

Ma koje čitanje,Lana voli listat šta god joj dođe u ruke,pogotovo ako su u pitanju životinje,ali da joj čitam ili da ona pokazuje unutra nema šanse Slikovnice, bajke 66333
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Monika
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Monika


Broj postova : 153
Age : 48
Lokacija : Varaždinska županija
Registration date : 03.02.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimepet vel 22, 2008 10:09 am

Još im je prerano, moj stariji sad voli da mu čitam navećer. Mislim da je to počelo negdje sa četri godine.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimepet vel 22, 2008 10:38 am

mi smo isto nadobudno kupili Luki tri slikovnice tam negdje još prije prvog rođendana. prvo ih uopće nije doživljavao, onda su mu počele biti zanimljive za prolistati a još više za žvakati. naravno da ih je sve tri strgao, odvojio stranice, a tek sad unatrag par tjedana i sluša kad mu čitam. naravno dok nađem sve stranice i spojim, makar i da mu čitam bezveze, recimo jednu stranicu od crvenkapice, druge dvije od Pčelca Petra - ko da bi on skužio o čemu pričam Slikovnice, bajke 66333

al s druge strane dok na TV-u vidi životinje koje pozna npr. psa ili ptice - lud je. dere se, pokazuje s prstom...ajde, bar nekaj Slikovnice, bajke 66333
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimepet vel 22, 2008 12:05 pm

Luka voli slikovnice ali ne da mu ja čitam nego da on lista i meni pokazuje šta tu svega ima. Najviše voli one "rječnike", i zna sve imenovati. A za crtićima je naravno lud, cijeli dan gledamo Traktor Tom!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimepet vel 22, 2008 12:16 pm

Znaci prakticki s 2 god. ce to raditi. Imamo onda jos vremena. Malo me zbnjuje ta moja mala necakinja. I psiholog je rekao da je na visokoj razini sta se tice intelektualnog.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimepet vel 22, 2008 7:26 pm

Sara je pred Božić pokazala zanimanje za slikovnice, one sa životinjama. Kupili smo joj dvije (jednu je imala od prije), kad smo joj kupili je stalno nosala te slikovnice za nama i govorila:čita, htjela je da joj listamo (ili da ona lista) i govorimo joj kako se koja životinja zove. Kad bi joj počeli čitati tekst ona bi se okrenula i ošla. Jedno vrijeme ih onda više nije ni pogleda, sad ih tu i tamo uzme i lista, ponekad pita:ta to? ja joj odgovorim, ona ponovi kako zna. Čitanje je još uvijek nezanima.
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimepet vel 22, 2008 8:52 pm

Aca je napisao/la:
Znaci prakticki s 2 god. ce to raditi.

Kako koje dijete, nekog možda neće nikada zanimati. Luka voli već dosta dugo slikovnice, ne tek s 2 god. Kao što rekoh, svako dijete drugačije.
[Vrh] Go down
Panda
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 30
Registration date : 31.01.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimepet vel 22, 2008 9:22 pm

Moja mrva voli slikovnice.imam neku gdje je voce.kad vidi bananu cijeli sretan i pokusava je oguliti Slikovnice, bajke 848286
[Vrh] Go down
Nataly
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nataly


Broj postova : 415
Lokacija : Grad na Dravi
Registration date : 04.02.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimepet vel 22, 2008 9:38 pm

Imamo hrpu slikovnica i listaju se,čitaju,pričaju priče,ponekad čitaju.
Curica voli kataloge i sl. da može kidati ono što "pročita",nekada gleda slike u slikovnicama,al puno zanimljivije je kidanje a pomogućnosti i malo u usta.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimečet lip 19, 2008 11:50 am

Ima svoju omiljenu slikovnicu ąto joj je baka kupila(sveki) i svaki dan, skoro stalno lista i pita ąto je ąto, a ja nju kako se koja ľivotinja glasa i slično.
Čini mi se da se zove Moje prve riječi.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Ježeva kučica   Slikovnice, bajke Icon_minitimened pro 14, 2008 10:40 am

Neznam dali se sjećate slikovnice Ježeva kućica ali ja sam slučajno naletjela na njen link! Slikovnice, bajke 13329
http://www.inet.hr/~zlpavlic/JK/
Čitete ju tako da sa lijeve strane stiskate riječi! Slikovnice, bajke 38980
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimened pro 14, 2008 10:54 am

Joj, Josipa, hvala za link! Ah, kak me odmah vratilo dvadesetak godina unatrag...prekrasna pričica, probala budem Luki čitati, ali mislim da ne bude za suradnju, ak ko zna... Slikovnice, bajke 66333
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimened pro 14, 2008 2:41 pm

Josipa Slikovnice, bajke 31338 Slikovnice, bajke 31338
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimened pro 14, 2008 2:43 pm

happyness je napisao/la:
Ah, kak me odmah vratilo dvadesetak godina unatrag...prekrasna pričica,

To sam ja bas htjela reci!
Super Josipa Slikovnice, bajke 569627 Slikovnice, bajke 569627
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimened pro 14, 2008 3:12 pm

ja vam cure imam na cd ak ko hoće Slikovnice, bajke 31338

ili samo pošaljem preko skypa,traje 16 min.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimened pro 14, 2008 5:13 pm

moj je jedva mene poslušal do kraja, i opće nije bil impresionirani, neznam kak bi reagiral na cd. nek neko proba pa nek veli Slikovnice, bajke 38980
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimened pro 14, 2008 5:28 pm

Daj meni preko skype posalji! Slikovnice, bajke 782419
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimened pro 14, 2008 8:59 pm

Sara još nije za takve akcije, nema vremena gledati crtić par minuta a ne da sluša nešto (što ti kažeš happy, ni mene neodsluša do kraja Slikovnice, bajke 386911 )
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimened pro 14, 2008 10:38 pm

Meni je Aca preko Skype poslala i onda smo svi 4. slušali i gledali iliti listali priču! Slikovnice, bajke 13329 Petra je samo u počeku htjela slušat ali nakon par minuta je oddustala za razliku od Lare koja je sa tatom do kraja preslušala! Slikovnice, bajke 13329
[Vrh] Go down
glazbena
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 6
Registration date : 18.07.2009

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimečet srp 23, 2009 4:52 am

bas sam o ovoj temi jucer pričala sa susjedom koja ima curicu godinu dana stariju od mog švrće..uglavnom, ivan je pola minute fokusiran na slikovnicu i vec ima neku drugu zanimaciju..

a crtići, minutu gleda u ekran i vec ide "brmmm brmmm" Slikovnice, bajke 13329
[Vrh] Go down
MMM
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
MMM


Female
Broj postova : 312
Age : 42
Lokacija : Slavonija
Registration date : 19.07.2009

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimepet srp 24, 2009 5:18 pm

mi u zadnjih par mjeseci tj nekako od zimus svaku veče obavezno čitamo priče prije spavanja,čak i kad nas zadesi da kasno idemo leći i ja nemam volje za čitanjem Basti sam sebi izabere knjigu koju hoće da mu čitam i nepušta nas na miru dok mu bar jednu bajkicu ne pročitamo tako da nam je to postalo obavezno
[Vrh] Go down
glazbena
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 6
Registration date : 18.07.2009

Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitimesub srp 25, 2009 6:27 am

Slikovnice, bajke 848286 trebala sam prije na ovu temu..sinoć kad sam došla s posla..spremila dijet u krevet, ljepota se ustala, dohvatila slikovnicu..i sat vremena smo je proučavali..ajme kako se smijao, sav je bio ushićen..nisam mogla vjerovati..ali drago mi je jako..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slikovnice, bajke Empty
PostajNaslov: Re: Slikovnice, bajke   Slikovnice, bajke Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Slikovnice, bajke
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Piksi slikovnice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: