Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 čiščenje

Go down 
+7
malaLa
Enea
happyness
Giovanna
ninana
vedrana87
morena
11 posters
Autor/icaPoruka
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

čiščenje Empty
PostajNaslov: čiščenje   čiščenje Icon_minitimesri lis 21, 2009 12:07 pm

Što koristite za pranje podova i koliko često perete podove?
Još me jedna stvar zanima... koliko često operete zavjese, kuhinjske ormariče... ma sve onak u točkicu????
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

čiščenje Empty
PostajNaslov: Re: čiščenje   čiščenje Icon_minitimesri lis 21, 2009 12:28 pm

ja perem podove sa prontom za drvo, a u wc-u sa domestosom, pod čistim malo češće, kada i brišem prašinu, a kuhinju kad se sjetim, kad vidim da je baš prljavo na očigled čiščenje 386911
zavjese svaka 2-3 tjedna jer oboje pušimo pa brzo požute a u bebinoj sobi kad se sjetim...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

čiščenje Empty
PostajNaslov: Re: čiščenje   čiščenje Icon_minitimesri lis 21, 2009 1:00 pm

podove prebrisem svaki dan ili svaki drugi kako kad, kuhinjske ormarice kad vidim da bi trebalo jer su prljavi, zavjese jednom mjesecno ili u dva mjeseca kako kad. sve zavisi kolko je prljavo i kolko sam raspolozena za rad. čiščenje 386911
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

čiščenje Empty
PostajNaslov: Re: čiščenje   čiščenje Icon_minitimesri lis 21, 2009 1:01 pm

Kuhinja i dnevni su mi u jednom i sve je laminat tako da sve prvo usisam pa prodem s mokrom krpom i spricam s mjesavinom vode s prontom za drvo.
e sad usisavam ajmo reci svaki drugi dan jer mi dite obozava mrviti skupa sa svojm taticom,a perem svaki drugi put kad usisavam..
naravno zna se desiti da moram tri dana zaredom usisavati, ovisno o koncentraciji djece po stanu i dobi te iste djece..

kuhinjske ormarice izvana pobrisem kad brisem prasinu,ne uvik naravno,a unutra svako malo jedan po jedan izpraznim pa ga usput pobrisen,pobacan sto je proslo rok i takooo,volim razmjestati stvari čiščenje 386911

u kupaonici svaki dan po nesto podrisem..najcesce koristim domestos, mada pokusavam izbaciti ga iz uporabe i pocinjem lagano sa prirodnim sredstvima za ciscenje(ocat,limun,sol)
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

čiščenje Empty
PostajNaslov: Re: čiščenje   čiščenje Icon_minitimesri lis 21, 2009 1:04 pm

a zavjese imamo one trakaste i blagog pojma nemam kao da ih operen jer ih je nemoguce skinuti čiščenje 959498

a imaju neke fleke po sebi od npr. soka, pri dnu nevidi se puno čiščenje 30765
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

čiščenje Empty
PostajNaslov: Re: čiščenje   čiščenje Icon_minitimesri lis 21, 2009 2:10 pm

Ja zavjese nemam, ne po izboru nego eto...nije bilo novaca da ih kupim, pošto smo došli u veći nenamješteni stan. A kad sam bila u svom stanu prala sam ih svakih tri tjedna otprilike, niko nije pušio ali sam onda smjela koristiti omekšivače pa mi je bil užitak oprati ih, objesiti onak mokre a cijeli stan mirišiiiiiiiii.
Podove perem jedamput tjedno, a usisavam obavezno svaki dan. Podove perem sa octom u vodi.
Kuhinjske ormariće...kad se sjetim. Izvana ih češće prebrišem, a iznutra rijeđe. Kad vidim da treba.
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

čiščenje Empty
PostajNaslov: Re: čiščenje   čiščenje Icon_minitimesri lis 21, 2009 6:26 pm

ja imam panel zavjese,tak da ih ne perem cesto,jer nema potrebe,a i nemam ih jos sve po sud,ne usisavam jer nemam tepih,a podove brisem 1-2tj,ovisi,sa swifferom,po novome i maramicama vlaznim,a kuhinju 1 tj cistim izvana,a unutra 1na mj
[Vrh] Go down
malaLa
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
malaLa


Female
Broj postova : 130
Lokacija : Hrvatska
Registration date : 21.04.2010

čiščenje Empty
PostajNaslov: Re: čiščenje   čiščenje Icon_minitimepet lip 18, 2010 1:41 pm

Svaki dan usisam i operem pod u onoj tekućini za laminate, kupaonica obvezno u domestosu, osim umivaonika i kade koje perem u arfu, generalka mi je obvezno u 12.mj i u 5.mj kad se prestane ložiti, zavjese perem često budući da i suprug i ja pušimo, prašinu također brišem svaki dan.
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

čiščenje Empty
PostajNaslov: Re: čiščenje   čiščenje Icon_minitimesub kol 14, 2010 2:48 pm

Pod čistim ili svaka 3 tjedna il svaki dan po mjesec dana i sve okolo,sad malo češče sve radi malenog.
[Vrh] Go down
Marina23
Novorođenče
Novorođenče
Marina23


Female
Broj postova : 38
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 06.08.2010

čiščenje Empty
PostajNaslov: Re: čiščenje   čiščenje Icon_minitimesub kol 14, 2010 7:53 pm

Zavjese operem jednom mjesečno. Podove usisavam nekad svaki dan, a nekad jednom tjedno, po potrebi, a perem ih bar jednom tjedno sa Prontom i to univerzalnim... Prašinu prebrišem svaki drugi - treći dan s vlažnim maramicama. Kuhinjske ormariće jednom u dva mjeseca iako bi voljela da stignem i češće. A kad uhvatim vremena sredim cijeli stan.
[Vrh] Go down
Maja_64
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 1
Registration date : 24.01.2017

čiščenje Empty
PostajNaslov: Re: čiščenje   čiščenje Icon_minitimeuto sij 24, 2017 11:49 am

Kuhinju čistim jednom-dvaput tjedno, u pitanju su pločice tako da se to lako s metlom prođe. Naravno, ukoliko je nešto izvanredno (npr. padne nešto ili se prolije, to promptno očistim). Imam panel zavjese i inače ih znam odnijeti u kemijsku čistionu jer mi ne pada na pamet brljat sama po njima..Za parkete u sobi mi je najbolje sredstvo onaj Pronto, baš poseban za taj namještaj. Nije skup i nema ultra jak miris tako da može proći. Za WC Domestos apsolutno, nekad davno se i ona varikina koristila čiščenje 386911 ali nasreću toga nema više, barem ne kod mene..
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

čiščenje Empty
PostajNaslov: Re: čiščenje   čiščenje Icon_minitimeuto sij 24, 2017 9:20 pm

Ja za čišćenje koristim vodu i ocat, dodam u to malo sapuna. Jedino wc čistim s domestosom
[Vrh] Go down
Sponsored content





čiščenje Empty
PostajNaslov: Re: čiščenje   čiščenje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
čiščenje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: