Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što sve trebate kupiti za vrtić?

Go down 
+6
Giovanna
happyness
Mateja
zvrk06
ivana86
ELE
10 posters
Autor/icaPoruka
ELE
Dojenče
Dojenče



Broj postova : 70
Age : 40
Registration date : 19.07.2009

Što sve trebate kupiti za vrtić? Empty
PostajNaslov: Što sve trebate kupiti za vrtić?   Što sve trebate kupiti za vrtić? Icon_minitimečet ruj 03, 2009 7:58 pm

Dobila sam popis stvari koje trebam kupiti za vrtić kao potrošni materijal. na popisu je oko 15 stvari ali normalno sve puta 2 pošto mi dvoje djece ide. Na popisu su stvari za likovni i sl. stvari koje djeca svakodnevno koriste za igru. Od nekoliko frendica iz drugih gradova sam čula da one to nikad nisu trebale kupiti,pa me zanima kakvo je stanje kod vas?
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Što sve trebate kupiti za vrtić? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve trebate kupiti za vrtić?   Što sve trebate kupiti za vrtić? Icon_minitimečet ruj 03, 2009 8:15 pm

moja lana je u jasličkoj grupi,samo smo kupili papučice,i pelene donosimo,maramice vlažne i kremu ne,jer to oni imaju!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Što sve trebate kupiti za vrtić? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve trebate kupiti za vrtić?   Što sve trebate kupiti za vrtić? Icon_minitimepet ruj 04, 2009 7:07 am

Mi smo u privatnom vrtiću,i ne trebamo ništa kupovat Što sve trebate kupiti za vrtić? 877388
Pa čak ni vlažne maramice ni kremu kad smo bili u jaslicama,to sve oni imaju,samo pelene
Baš čudno Što sve trebate kupiti za vrtić? 877388
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Što sve trebate kupiti za vrtić? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve trebate kupiti za vrtić?   Što sve trebate kupiti za vrtić? Icon_minitimepet ruj 04, 2009 8:04 am

Mi isto nismo dobili nikad popis, pogotvo ne za takve stvari!

Trebamo s vremena na vrijeme npr. donijeti novu cetkicu za zube i pastu jer oni tamo poslije rucka "peru zube", i pelene djeca koja ih nose, ali nikada nista za likovni ili tako!
[Vrh] Go down
ELE
Dojenče
Dojenče



Broj postova : 70
Age : 40
Registration date : 19.07.2009

Što sve trebate kupiti za vrtić? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve trebate kupiti za vrtić?   Što sve trebate kupiti za vrtić? Icon_minitimepet ruj 04, 2009 8:26 am

grad nam je u bankrotu,pa je vjerojatno to razlog tog popisa Što sve trebate kupiti za vrtić? 896458

za papučice i četkice mi je normalno da djeca trebaju nositi,kao i pelene u jaslice,ali ovo stvarno nije normalno Što sve trebate kupiti za vrtić? 34244
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Što sve trebate kupiti za vrtić? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve trebate kupiti za vrtić?   Što sve trebate kupiti za vrtić? Icon_minitimepet ruj 04, 2009 1:32 pm

Ele...meni osobno je grozno dok roditelji tak dobe popis stvari koje trebaju donositi. naravno, pelene i rezervna odjeća se podrazumjevaju, al pa ovo drugo...znam slučajeve gdje su roditelji između ostalog trebali donositi i grickalice da djeca imaju tamo kaj jesti između obroka. Pa daj skuži....u tim slučajevima bi onda trebalo smanjiti osnovnu cijenu vrtića, jer to bi sve trebalo biti pokriveno tim iznosom...
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Što sve trebate kupiti za vrtić? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve trebate kupiti za vrtić?   Što sve trebate kupiti za vrtić? Icon_minitimepet ruj 04, 2009 1:57 pm

Ma vidi ti njih.. znaci drzavni vrtic? bi im ja Što sve trebate kupiti za vrtić? 896458

Mi isto nismo dobili nikakav spisak sto doniti. mislim podrazumjeva se za papuce,pelene i ostale potrepstine djetetove a ne za igru
[Vrh] Go down
ELE
Dojenče
Dojenče



Broj postova : 70
Age : 40
Registration date : 19.07.2009

Što sve trebate kupiti za vrtić? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve trebate kupiti za vrtić?   Što sve trebate kupiti za vrtić? Icon_minitimepet ruj 04, 2009 8:22 pm

http://www.novilist.hr/Vijesti/Kronike/Zagreb/zlatar---grad-u-bankrotu.aspx

evo ovo sam našla,i odmah mi je sve jasno,ali koliko znam cijena je ostala ista,pa si mislim da je možda vrtić napravio kompromis da roditelji kupe potrošni materijal da ne povecaju cijenu vrtića.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Što sve trebate kupiti za vrtić? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve trebate kupiti za vrtić?   Što sve trebate kupiti za vrtić? Icon_minitimeuto kol 31, 2010 6:28 am

Mi idemo navečer na roditeljski pa ću javiti.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Što sve trebate kupiti za vrtić? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve trebate kupiti za vrtić?   Što sve trebate kupiti za vrtić? Icon_minitimeuto kol 31, 2010 6:36 am

ja sam odmah na potpisivanju ugovora dobila popis:
100 papirnatih maramica
100 salveta
paket wc papira-to mi nikako nije jasno,jer mi doma za mjesec dana,svi koristimo 1 paket Što sve trebate kupiti za vrtić? 66333
100plastičnih čaša
2 role papirnatih ručnika

ovo ti je standard u zagrebačkim gradskim vrtićima+ ako dijete ide u jaslice pelene,vlažne maramice,krema...
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

Što sve trebate kupiti za vrtić? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve trebate kupiti za vrtić?   Što sve trebate kupiti za vrtić? Icon_minitimeuto kol 31, 2010 10:03 pm

Mi samo papirnate ubruse paket svaki mjesec i paket salveta...Nasi su kao radi higijenskih uvjeta ukinuli cetkice za zube....klinci ih ne peru u vrticu...a ono u osn popisu je ovo:pidama, papucice, rezervna roba kompletna i casa plasticna...valjda je to-to
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Što sve trebate kupiti za vrtić? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve trebate kupiti za vrtić?   Što sve trebate kupiti za vrtić? Icon_minitimeuto kol 31, 2010 10:07 pm

mi sutra idemo samo sa rezervnom odjećom, dvoje gačica pošto ne nosi pelene a mala je i papučice, a sutra će mi teta reći što još trebam ponjeti
ma jedva čekam
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što sve trebate kupiti za vrtić? Empty
PostajNaslov: Re: Što sve trebate kupiti za vrtić?   Što sve trebate kupiti za vrtić? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što sve trebate kupiti za vrtić?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: