Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

gdje spavaju?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
jednorog
Novorođenče
Novorođenče

Female
Broj postova : 15
Registration date : 12.01.2011

gdje spavaju? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 3 Icon_minitimesri sij 12, 2011 10:30 am

Moji obojica spavaju s nama, tj. između mene i mm na našem krevetu, i iako ih tijekom noći razdvajam jer stave ruke i noge jedan drugome preko glave i po svuda... nama ne smeta jer jako brzo rastu i uživamo u tom zajedničkom spavanju i tome da su uz nas dok nas još trebaju, jer za 3 god. najviše neće htjeti toliko se mazit i bit uz nas pa dok mogu, zašto nebi bili uz nas gdje spavaju? - Page 3 13329
[Vrh] Go down
Korisnički profil
roko i mama
Novorođenče
Novorođenče
roko i mama

Female
Broj postova : 11
Registration date : 16.02.2011

PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 3 Icon_minitimesri vel 16, 2011 10:07 pm

rokić nam od druge godine spava u normalnom krevetu odmah ga je sav sritan i prihvatija nekad se usulja nama u krevet al meni je to drago,bolje nego da ja moram na njegov :p al svve u svemu dok dode novi bebac ostaje tako a onda njima pravimo sobu i stize krevet na kat za roka i bracu kad malo poraste,naravno sobu prepustamo njima a mi selimo :P
[Vrh] Go down
Korisnički profil
roko i mama
Novorođenče
Novorođenče
roko i mama

Female
Broj postova : 11
Registration date : 16.02.2011

PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 3 Icon_minitimesri vel 16, 2011 10:10 pm

e da i puno nam je pomoglo (bar ja mislin ) to sta smo par dana prije bas obilazili neke centre i pokazivali roku sobice i velike krevete i onako odusevljeni bi ga pitali oces i ti jedan ovakav pa je jedva i cekao svoj krevet i naravno odmah je sve vodio u sobu i vikao da je to njegova soba i njegov krevet :))))
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down

gdje spavaju?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3