Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

gdje spavaju?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Giovanna
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 2862
Registration date : 30.01.2008

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimeuto kol 04, 2009 2:18 pm

Naime Tara je jos u kreveticu koji joj postaje lagano mali.. i sad ja planiram da mi dok ona dode s otoka naprave pravi krevet za nju.
Tj. bio bi s tri strane omeden tapeciranim stranicama i na jednoj strani ona zastita za kevetice.

Sta vi kazete? Di vasi limaci spavaju?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
MMM
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
MMM

Female
Broj postova : 312
Registration date : 19.07.2009

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimeuto kol 04, 2009 3:07 pm

basti spava u svojem krevetu koji je odmah do našeg tako da se obavezno dođe prije spavanja pomaziti sa nama i onda se samo prebaci u svoj krevet,on ima i svoju sobu i pokušali smo ga ostavljati da sam spava ali nije bilo šanse da zaspi pa smo ga za sad odlučili ne forsirati a i ovako je ok
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja

Female
Broj postova : 2891
Registration date : 04.02.2008

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimeuto kol 04, 2009 7:01 pm

Luka ima svoju sobu i tamo spava, u velikom krevetu, mislim u onom normalnom, nije vise u kindacu. Nemogu se pohvaliti da zaspe sam u svojoj sobi, uvijek netko bude s njim dok nezaspe, ali sam zadovoljna jer cesto odspava cijelu noc bez budjenja.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivany
Moderator
Moderator
ivany

Female
Broj postova : 3004
Registration date : 03.02.2008

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimeuto kol 04, 2009 9:06 pm

Sara spava u kindaču kojem je skinuta jedna stranica i spojen je s našim bračnim krevetom. Uglavnom spava u kindaču ili sa mnom na mom jastuku (sad kad je ovako vruče mi se nepribližava gdje spavaju? 386911 )
Imali smo u planu sad u 8.mj. sređivati joj sobu pa da je lagano privikavamo na njen krevet ali pošto je mm trenutno bez posla odgađamo do daljnjeg.... nažalost...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Conny
baba
baba
Conny

Female
Broj postova : 671
Registration date : 09.03.2009

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimeuto kol 04, 2009 10:37 pm

u novoj kuci je Nella dobila i svoj krevet - pravi lijepi veliki stavila sam joj i baldahin i ima fifi i barbie posteljinu i obozava spavati u svom krevetu -no posto smo samo u suteren useljeni dijelimo svi 4 jednu sobu, Rok spava u kindacu....... a moram se i pohvaliti da nitko ne mora s njima ici na spavanje, samo ih odnesem i sami zaspu ..............Nelli na pod stavim jastuke (za svaki slucaj ako bi pala)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin
zvrk06

Female
Broj postova : 12186

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimesri kol 05, 2009 7:49 am

Lana spava i dalje s menom,a tako će bit i do daljnjega,meni ne smeta gdje spavaju? 967987

gdje spavaju? BhA6p2
[Vrh] Go down
Korisnički profil https://mojabeba.forumotion.net
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205

Female
Broj postova : 2399
Registration date : 17.07.2009

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimesri kol 05, 2009 12:59 pm

Zara spava u svom velikom krevetu, u svojoj sobi koja je spojena sa našom na jedan čudan način, uglavnom, ne spava sa nama nego ja ponekad sa njom kad ju nešto muči, ali to je rijetko.

švrćo
Novorođenče
Novorođenče
švrćo

Female
Broj postova : 41
Registration date : 18.07.2009

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimesri kol 05, 2009 1:50 pm

Uh, s nama u krevetu!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
meli
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
meli

Female
Broj postova : 159
Registration date : 11.05.2009

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimesri kol 05, 2009 2:07 pm

Giovanna je napisao/la:
Naime Tara je jos u kreveticu koji joj postaje lagano mali.. i sad ja planiram da mi dok ona dode s otoka naprave pravi krevet za nju.
Tj. bio bi s tri strane omeden tapeciranim stranicama i na jednoj strani ona zastita za kevetice.

Sta vi kazete? Di vasi limaci spavaju?
Frane ti upravo spava u takvom krevetu, cijeli je tapiciran i super mu je gdje spavaju? 13329
[Vrh] Go down
Korisnički profil
happyness
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 3218

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimesri kol 05, 2009 2:29 pm

zvrk06 je napisao/la:
Lana spava i dalje s menom,a tako će bit i do daljnjega,meni ne smeta gdje spavaju? 967987

Poootpiiisss! gdje spavaju? 344293
[Vrh] Go down
Korisnički profil
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam

Female
Broj postova : 314
Registration date : 27.06.2008

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimesri kol 05, 2009 3:04 pm

Samuel spava u svojoj sobici u krevetu. Taj krevet je bio prvo kindac koji se rastavlja u mali krevet...Uglavnom, tako spava od zime i super mu je! Uspavljivanja nema, tako je naviknut tak da smo stvarno sretni! Sve mislim da je pre super i da bi nam drugo moglo sve nadoknaditi gdje spavaju? 896458
[Vrh] Go down
Korisnički profil
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
garfieldic

Female
Broj postova : 457
Registration date : 31.01.2008

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimesri kol 05, 2009 9:17 pm

Arijana je jos u kindaciu i sa nama u sobi. ALi uspavljivanje ne praktikujemo od 4. mjeseca. Samo je ostavimo u sobi i sama zaspi (nekada naravno zeza ali jako rijetko). A vec kontam o velikom krevetu, ali cekam da preselimo pa da ima svoju sobu i onda joj planiram uzeti komplet sobu i neki krevet na sprat (nadam se da nece biti padanja gdje spavaju? 386911 )
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Giovanna
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 2862

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimečet kol 06, 2009 12:19 pm

Meni ne smeta kad se ona preko noci prebaci nama u krevet, ali ona ide puno prije nas spavati pa do tada, tj da ne padne u vrcenju i inome jer je mala zivahna.. a da opet nije krevetic jer joj ovaj koji mi mamo postaje mali (a ona velika, smrc)
ne uspavljujemo je nego samo stavimo u krevet,koji put koja prica i laku noc.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
sofija
Novorođenče
Novorođenče

Female
Broj postova : 13
Registration date : 17.01.2009

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 9:50 am

moj sin spava u krevetiču
[Vrh] Go down
Korisnički profil
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST

Female
Broj postova : 611
Registration date : 28.07.2009

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimesri ruj 23, 2009 8:13 pm

Ema spava sa nama u svom krevetiću koji joj je stvarno posta malen... sobicu smo joj sredili,još samo par finesa i seli u nju... raduje se i svima se hvali kako je to samo njena soba. nismo je htjeli selit u isto vrime kad kreće i u vrtić da joj to sve ne bi bilo previše,ali uskoro hoćemo tj. moramo jer mora krevetić prepustit drugom bebaču. gdje spavaju? 386911
mogu vam reć da je jako dobro to kad smo kupovali krevetić da smo uzeli najveći koji je postojao gdje spavaju? 386911
[Vrh] Go down
Korisnički profil
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2

Female
Broj postova : 930
Registration date : 19.03.2009

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimepet lis 30, 2009 10:16 pm

roko spava u svom malom krevetiću, u svojoj novoj vreći koja je premekana... kad se rodija spava je s menon u velikom krevetu i baš mi je bilo lipo s njim pajkit al kad je ima 6 mis doša je mm s broda pa je roko izbačen iz velikog kreveta i od tada spava u svom krevetcu... bez pogovora...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ivany
Moderator
Moderator
ivany

Female
Broj postova : 3004
Registration date : 03.02.2008

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimesub lis 31, 2009 12:44 pm

Kao što znate Sara ima odnedavno svoju sobu i svoj veliki krevet.
Navečer zaspi u svom krevetu (uvijek legnemo mm ili ja s njm dok nezaspi), ali tijekom noći dođe kod nas. Dijeli nas samo hodnik a u hodniku je upaljena mala lampa, ona sama dođe i uvuče se kod nas...
Nesmeta mi to nimalo, čak volim, bitno mi je da ona zna gdje je njen krevet i da hoće bar zaspati u njemu.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205

Female
Broj postova : 2399
Registration date : 17.07.2009

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimened stu 01, 2009 11:58 am

I Zara od prije 10 dana ima novi krevet i spava samo u njemu. Sretna je i ne traži više u naš krevet,nije ni prije, ali je tražila da ja dođem u njen ali u ovaj ne mogu!!

*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*

Female
Broj postova : 3676
Registration date : 19.04.2010

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimepon tra 19, 2010 9:13 pm

spava u svom kreveticu! tamo mu je najbolje! gdje spavaju? 13329
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna

Female
Broj postova : 448

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimepon tra 19, 2010 9:39 pm

uz mene ostala mi je navika zbog dojenja iako mislim da to bas nije dobro
[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*

Female
Broj postova : 3676

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimepon tra 19, 2010 9:47 pm

anna, definitivno nije dobro, savjetujem ti da ju sto prije odviknes od toga, poslije ce ti biti puno teze... gdje spavaju? 616445
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna

Female
Broj postova : 448

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimepon tra 19, 2010 9:49 pm

istu gresku sam i s karlom napravila... gdje spavaju? 877388
[Vrh] Go down
Korisnički profil
soo_happy
Dojenče
Dojenče

Broj postova : 72
Registration date : 11.03.2010

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimepon tra 19, 2010 11:00 pm

patrik spava u svom kreveticu koji je tik do bracnog..a sad planiramo kupovinu velikog jer je prevelik vec za krevetic a kako trazimo stan novi(podstanari)a njemu se ne svidja ta ideja ipak je cijeli svoj zivot skoro proveo tu...i nekako sam ga potkupila da mu se svidi ta ideja da ce imati veeliki krevet sa skalama..(pati na krevet na kat al uzet cu onaj samo jedan povisen sa skalama..a ispod kao ogradjeno laganom tkaninom ko sator) i nadati se da cu ga skoro i u sobu prebaciti s tim krevetcom...ah puste zelje...
rijetko po noci dodje k meni...a volim kad dodje..i obavezno na moj jastuk hehe
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Angie
Odana forumašica
Angie

Female
Broj postova : 1949
Registration date : 12.04.2010

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimeuto tra 20, 2010 6:18 am

marko u svom krevetu,filip u kinderbetu,oba krevetića su u našoj spavaćoj!
marko ima svoju sobu,ali ni prismrdit u nju... gdje spavaju? 204166 eventualno ako dođe seka ili baka prespavat,pa onda s njima hoće...za sad to je soba za igranje gdje spavaju? 246242
[Vrh] Go down
Korisnički profil
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87

Female
Broj postova : 2802
Registration date : 09.08.2009

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitimeuto tra 20, 2010 8:23 am

meni ema spava u svojoj sobi u svom krevetiću, a ima i krevet u sobi ali to ćemo vidjeti preko zime kad drugoj bebi bude trebao kinderbet, ako ga ne da onda ćemo morati uzeti još jedan...
ali nigdje ne može lijepo spavati i zaspati kao u svojoj sobi, a od 2. mjeseca života spava tamo sama

gdje spavaju? Tsql2en14cgdje spavaju? ENortjKzUjK0sDAxNVCyBlwwFasC1w,,74
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

gdje spavaju? Empty
PostajNaslov: Re: gdje spavaju?   gdje spavaju? Icon_minitime

[Vrh] Go down

gdje spavaju?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next