Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Diskriminacija majki kod zapošljavanja

Go down 
+6
ivany
zvrk06
ninana
Aca
Mateja
happyness
10 posters
Autor/icaPoruka
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitimečet srp 16, 2009 9:45 am

http://www.zamirzine.net/article.php3?id_article=2354

eto, čisto da se vidi da nisam usamljeni slučaj, nažalost...
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Re: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitimečet srp 16, 2009 8:37 pm

Happy, Diskriminacija majki kod zapošljavanja 405635 bit ce vec nesto!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Re: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitimepet srp 17, 2009 6:24 am

Mateja je napisao/la:
Happy, Diskriminacija majki kod zapošljavanja 405635 bit ce vec nesto!

Nadam se da ces imati vise srece iduci put! Diskriminacija majki kod zapošljavanja 616445
Avatar ti je preslatki, mala bubamara Diskriminacija majki kod zapošljavanja 782419
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Re: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitimepet srp 17, 2009 7:24 am

a jooooooooj happy i kod nas u BiH ti je ista situacija. ako se zaposlis kod privatnika maksimalno te iskoristavaju kao dasi njihov rob, opet tesko se zaposlit u drzavnoj firmi. ja jos nisam trazila poso al kad beba malo odraste onda se i ja bacam u akciju.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Re: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitimepet srp 17, 2009 8:10 am

Žalosno
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Re: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitimepet srp 17, 2009 5:07 pm

Happy, znamo mi da ti nisi izdvojen slučaj. Vrlo žalosno što je tako.
Diskriminacija majki kod zapošljavanja 569627 više sreće idući put!!
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Re: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitimesri srp 29, 2009 3:33 pm

Zalosno ali istinito Diskriminacija majki kod zapošljavanja 896458

Dogodio mi se slucaj diskriminacije kad su mi u Mercatoru ponudili Pika karticu.
ja ono ok moze zasto ne.. a kad su vidili da sam na porodiljom rekli su da nemoze. ja sam stala ono Diskriminacija majki kod zapošljavanja 208799
mislim hebes pika karticu , ali da je u redu e pa nije.. i od tad iz principa sto vise izbjegavam mercator. Diskriminacija majki kod zapošljavanja 602511

mislim ja to smatram slucajem diskriminacije.. a vi? jelda da da Diskriminacija majki kod zapošljavanja 628993
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Re: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitimesri srp 29, 2009 3:51 pm

mislim ok... a zakaj nemres dobit pika karticu??? koji k... ????
ma bit ce vec nesto happy... ja se hvala Bogu nemogu pozalit... nisam ni panirala posao a dobila sam ga... ali sam isto dobila 100 pitanja u vezi male..
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Re: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitimesri srp 29, 2009 8:05 pm

da eto baš zavisi,nicky recimo naša isto ima emu a u zadnje vrijeme samo dobiva ponude ,tak da stvarno baš ima na biranje Diskriminacija majki kod zapošljavanja 13329
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Re: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitimečet srp 30, 2009 7:07 am

Giovanna je napisao/la:
Zalosno ali istinito Diskriminacija majki kod zapošljavanja 896458

Dogodio mi se slucaj diskriminacije kad su mi u Mercatoru ponudili Pika karticu.
ja ono ok moze zasto ne.. a kad su vidili da sam na porodiljom rekli su da nemoze. ja sam stala ono Diskriminacija majki kod zapošljavanja 208799
mislim hebes pika karticu , ali da je u redu e pa nije.. i od tad iz principa sto vise izbjegavam mercator. Diskriminacija majki kod zapošljavanja 602511

mislim ja to smatram slucajem diskriminacije.. a vi? jelda da da Diskriminacija majki kod zapošljavanja 628993

Pa zašto? ne kužim? Diskriminacija majki kod zapošljavanja 877388
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Re: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitimečet srp 30, 2009 8:16 am

Pa nisu mi tili dati jer sam bila na porodiljom, (onda kad sam bila, posli nisam ni trazila)
Valjda jer nije sigurna placa i sta ja znam jos i uglavnom nisu, mislim fakin pika karticu na kojoj kod kupovine skupljas bodove Diskriminacija majki kod zapošljavanja 66333



Happy i ja se nadam da ce ti uletiti nesto Diskriminacija majki kod zapošljavanja 269704
[Vrh] Go down
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Re: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitimečet srp 30, 2009 8:45 am

happy bude vec nesto

ja sam prije Nelle imala super posao - odlicna placa a i direktor me jako cijenio -to sam tada barem mislila a i stalno mi je to govorio ................mm i ja smo radili u istoj firmi .........kada sam se trebala vratiti na posao mi je rekao da nema vise mjesta za mene - a moja zamjena je trebala ostati na mom radnom mjestu (cura neudana - ima decka ali u italiji i nije imala namjeru se skoro vezati)
joj sejcam se kao danas: u ponedjeljak sam trebala poceti raditi i ja sam ga (direktora) zvala prije da javim a on me narucio za nedjelju (Nellin 1. rockas) da dodjem na razgovor .......kada mi je rekao te svoje nebuloze ja bila u soku - ostala bez rijeci ..........izasla sam iz firme, sjela u auto i pocela plakati kao kisa - nisam vidjela ispred sebe od suza, nazvala sam mm i rekla mu da se nadjemo negdje vani (nisam htjela ici doma jer bi me tamo takvu vidjeli svekiji a taj uzitak im nisam htjela pruziti)

ja se nisam dala tako odprasiti pa sam onda krenula u borbu protiv direktora i firme ..........naravno i mm je dobio otkaz ...........ali ukratko - uzela sam odvjetnika - na kraju nismo dosli na sud nego se dogovorili (naravno preko odvjetnika).........direktor mi je nudio jedno ali ja sam trazila dosta vise ..............na kraju sam dobila ono sto sam i trazila jer se nisam dala, i imala jednostavno bolje karte.............mm je isto dobio i otpremninu i placeni otkazni rok a ja sam dobivala placu za cijelo vrijeme trajanja tog fighta, otkazni rok i otpremninu
mada me je sve to kostalo jako puno zivaca i neprospavanih noci

uglavnom nakon toga sam skuzila da se ne treba zrtvovati za firmu kako sam ja to radila prije - treba posteno odraditi svoje i to je to

a diskriminacije ce prema nama uvijek biti - jer ipak svijetom vladaju muskarci Diskriminacija majki kod zapošljavanja 204166
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Re: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitimečet srp 30, 2009 11:55 am

conny, svaka čast, al za to treba imati i nekaj para...a pošto ljudi večinom nemaju tih para poslodavci su bezbrižni...

đo...ja ne kužim to za karticu...evo ja sam je dobila prije cca 2 tjedna, a nezaposlena sam... Diskriminacija majki kod zapošljavanja 877388

žuža...Nikolina je radila u ovih tri godine, a ja sam skroz bila doma, a ta pauza im se ne sviđa, a s druge strane vele kak je dobro za decu da bude mama s njima doma do treće godine Diskriminacija majki kod zapošljavanja 66333 a ima i više faktora koje gledaju kod zapošljavanja..recimo, u zadnje vrijeme je uvjet - vozačka i vlastiti auto. i opet se mogu hebat. odgovarali su mi - kad budete imali svoj prijevoz, javite nam se. ma da ne nabrajam...a i veze nisu na odmet...a ja ništ od toga nemam...i opet se mogu hebat...no, ajde, bar to... Diskriminacija majki kod zapošljavanja 386911
[Vrh] Go down
Sponsored content





Diskriminacija majki kod zapošljavanja Empty
PostajNaslov: Re: Diskriminacija majki kod zapošljavanja   Diskriminacija majki kod zapošljavanja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Diskriminacija majki kod zapošljavanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: