Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sanaderova ostavka

Go down 
+6
pcelica8
žuža
happyness
ninana
zvrk06
mamajaja
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Sanaderova ostavka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka - Page 2 Icon_minitimesri srp 08, 2009 6:37 am

Tu i je mjesto mamajaja Sanaderova ostavka - Page 2 31338, samo kažem ako ćete trebat nekaj vruće, škakljivo ili kaj već pisat da možete i na drugi pdf. Sanaderova ostavka - Page 2 371649
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Sanaderova ostavka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka - Page 2 Icon_minitimesri srp 08, 2009 7:15 pm

leobaby je napisao/la:
Tu i je mjesto mamajaja Sanaderova ostavka - Page 2 31338, samo kažem ako ćete trebat nekaj vruće, škakljivo ili kaj već pisat da možete i na drugi pdf. Sanaderova ostavka - Page 2 371649

Ok, onda ću ak budem imala kakvo mišljenje tu dalje pisat o tome. Nije Sanader vrijedan da ga se razvlači po cijelom našem forumu. Sanaderova ostavka - Page 2 782419

U biti, sve sam rekla kaj sam mislila, za njegova mandata smo potonuli, nije napravil apsolutno ništa, samo nas srozavao sa svojim Dream teamom kak ih je Happy nazvala, sad bu Jaca Kosorica to dovršila gazeći nas po dnu jer nemremo dublje i to je to.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Sanaderova ostavka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka - Page 2 Icon_minitimeuto srp 14, 2009 4:51 pm

žuža je napisao/la:
mene je ražalostilo jer ga volim i cijenim i mislim da je čovjek na mjestu,a ne krivim ga za ništ jer vjerujem da je sigurno imal opravdane razloge.....

nemam ništ protiv kosorice ak ga naslijedi ,niti misli da se bude kaj bitno promijenilo.....


sama sebe demantiram Sanaderova ostavka - Page 2 896458 i povlačim kaj sam rekla....

nije mi palo na pamet da bi mogla takva sranja delati Sanaderova ostavka - Page 2 888617

ukidanja besplatnih uđbenika,natalitetnih dodataka za 3 i 4 dijete,rezanje mirovina?
mislim stvarno koji način da se popune rupe u proračunu,s nama naravno Sanaderova ostavka - Page 2 317728

a baš to mi se sviđalo u staroj vladi i nekak si mislim da je ivo i otišel jer nije htel sudjelovati u tome Sanaderova ostavka - Page 2 30765
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka - Page 2 Icon_minitimeuto srp 14, 2009 7:05 pm

žuža, ivo je otišel iz malo sebičnijih razloga, navedenih tam u linku kaj sam dela.

a za jacu niti prije a niti sad nemam riječi, ponaša se tipično hadezeovski - sirotinju učini još večom sirotinjom, a bogatima daj još više privilegija...uglavnom ništ novo i neočekivano...uostalom, ona je samo produžena ruka sanadera koji sad djeluje iz sjene...

mislim, stvarno je nisko djeci uzeti uđbenike, prijevoz, natalitetni dodatak mamama koje su se ohrabrene time možda i odlučile na još koje dijete, mirovine.... a ona gamad tam u saboru kaj ili spavaju ili čitaju novine ili uopće ne dođu svoje rezanje plaća ne budu niti osjetili.

ma ko da je nekoga iz vlade briga kak budu sad ljudi školovali djecu ili otplačivali kredite...da oprostite, hebe se njima...znate kak se veli, sit gladnom ne vjeruje, pa kak bi jaca znala kak je to živjeti sa recimo 2 tisuće kuna....al m islim da tak kak je sanader dobil po onoj stvari, tak bi mogel i još neko, jer ljudima je stvarno pun beeeep sranja kaj im radi vlada.
vidite kak je skoro Pahor nahebal zbog granice....možda drugi put nebu takve sreće...

ma....žalosno sve skupa... Sanaderova ostavka - Page 2 66333
[Vrh] Go down
Izzy
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Izzy


Female
Broj postova : 446
Age : 42
Lokacija : Čakovec (Vratišinec)
Registration date : 30.01.2009

Sanaderova ostavka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka - Page 2 Icon_minitimeuto srp 14, 2009 7:58 pm

meni samo nije jasno da li smo mi hrvati tako blesav narod ili nam je jednostavno svejedno kad se nitko ne buni a dešavaju se tako grozne stvari
u drugim gradovima i državama bi ljudi već stali na ceste i prosvjedovali a mi ništa...
oni misle spasiti državu od bankrota na našoj djeci Sanaderova ostavka - Page 2 204166 Sanaderova ostavka - Page 2 204166 Sanaderova ostavka - Page 2 204166
a nisu možda pomislili da sebi srežu plaće 10-20% pa bi malo više ostalo u džavnoj blagajni a ne da se sva koplja lome preko naših leđa...
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka - Page 2 Icon_minitimesri srp 15, 2009 9:02 am

Izzy, da, dobro veliš, i meni nije jasno zakaj ljudi nekaj ne naprave, zakaj čekaju da im stvarno dođe voda prek grla, da nemaju djeci dati kaj jesti...kad dođe do toga onda je skoro pa kasno.

i samo čekam nove izbore.....mislim da bi stvarno bilo pravo čudo da hdz opet pobjedi, a ako kojim slučajem se to i dogodi, mislim da će, ako ne prije, onda sigurno biti neredi, jer stvarno smo magarci svi skupa i stvarno nas voze ko malu djecu... Sanaderova ostavka - Page 2 66333
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2009 8:58 am

evo, hvala Bogu al se ipak ne damo svi voziti....

http://www.index.hr/vijesti/clanak/dize-se-staro-i-mlado-umirovljenici-najavljuju-ulicne-prosvjede/441885.aspx

držim im fige da uspiju. stvarno mi je žal današnjih umirovljenika, pa od čega žive ti siroti ljudi.... Sanaderova ostavka - Page 2 896458
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Sanaderova ostavka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka - Page 2 Icon_minitimepet srp 17, 2009 7:12 am

držim im fige da uspiju. stvarno mi je žal današnjih umirovljenika, pa od čega žive ti siroti ljudi....
i ja ih potpuno podrzavam
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sanaderova ostavka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sanaderova ostavka
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: