Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sanaderova ostavka

Go down 
+6
pcelica8
žuža
happyness
ninana
zvrk06
mamajaja
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimepet srp 03, 2009 9:42 pm

Ajmo, kaj mislite? Bude Kosorica preuzuela njegovu fotelju?
Ja mislim da bude jer to je tak nekak već predvidivo kod nas.
A za Sanader mislim da ga je ucijenil netko.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimesub srp 04, 2009 7:01 am

Nepada mi napamet da ga blatim jer smatram da nije to napravio tek tako.
Nije taj tip čovječak i gotovo.
Nešto je gadno posrijedi,sad dali je ucjena,ucjena njegovim životom,životom njegove djece,ili nedaj Bože bolest neznam,al to nije napravio zbog stanja u državi,u to sam sigurna.

a tko god bude novi premijer/premijerka isto će nam bit
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimesub srp 04, 2009 9:42 am

Mislim da je Kosor vec izabrana. i ja mislim da je Sanadera neko ucjenio necim. Mozda i nisam u pravu mozda mu je vec preko glave svega, on najbolje zna zasto je to uradio.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimesub srp 04, 2009 10:29 am

hm....kao prvo čovjek oduvijek ne mogu vidjeti....sav je lažan, da je to i slijepima očito.
kaj se tiće ostavke, i ja mislim da mi je neko gaadnoo zaprijetil jer praktički prek noći se to dogodilo. ALI, iako je otišel s funkcije, na svoje mjesto je postavil svojeg potrčka, iliti Kosoricu, koja je tam samo lutka na koncu jer i mala djeca znaju da će on i dalje odlučivati a ona će govoriti kaj će joj on reći da kaže.
Ali, ako imamo imalo mozga u glavi Kosorica se neće održati na toj funkciji, a HDZ-u taj potez nije trebal, jer mislim da su ljudi sad stvarno izgubili strpljenje i živce s njihovim paradama.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimesub srp 04, 2009 6:32 pm

mene je ražalostilo jer ga volim i cijenim i mislim da je čovjek na mjestu,a ne krivim ga za ništ jer vjerujem da je sigurno imal opravdane razloge.....

nemam ništ protiv kosorice ak ga naslijedi ,niti misli da se bude kaj bitno promijenilo.....
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimened srp 05, 2009 1:13 pm

Ma točno tako,neće se ništa promjenit bude li Kosorica,ili dođe li SDP na vlast (sa onim svojim ljigavim vođom Sanaderova ostavka 66333 )
isto je to sve,i nemože se puno toga učinit,nažalost
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimened srp 05, 2009 4:37 pm

žuža je napisao/la:
mene je ražalostilo jer ga volim i cijenim i mislim da je čovjek na mjestu,a ne krivim ga za ništ jer vjerujem da je sigurno imal opravdane razloge.....

nemam ništ protiv kosorice ak ga naslijedi ,niti misli da se bude kaj bitno promijenilo.....

Pa s čime je na mjestu??? Sa kolekcijom satova, stanova i automobila?
Kolko je bil premijer, a k..... nije mrdnul za ništ u ovoj državi. Da nije bilo njega i HDZ-a ne bi mi ni bili u takvoj sj...... državi.

A ako ga je neko ucijenil, sigurno ga nije ucijenil jer je poštenjačina i nevinašce, ne? Nek sad on malo kaka u gaće ako je tome tak, predugo je živel ko bubreg u loju. Mi tu prebiremo lipe za neku sitnicu kupit za dijecu, a on bu još godinu dana unatoč ostavci primal plaću i to kakvu??? Tolko ja nisam skupila sijelih godinu dana na porodiljnom, a on bu dobival 20000 kn i ništ ne delal. Fuj ih bilo, nemaju ništ ljudskosti u sebi, na čelu sa Sanaderom.

Da je čovjek na mjestu ne bi dal ostavku, a ako ju već hoće dati, bar sad na kraju je trebal biti fer prema svom narodu i reći jedan iole normalan razlog zašto odlazi, jer niko nije čul ništ suvisloga. Ali da, za Sabor u Areni su potrošili oko500 000 kn i to je tak normalno, da, prava poštenjačina.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimened srp 05, 2009 4:45 pm

ne bi htjela u daljnje rasprave, Sanaderova ostavka 896458 , za to postoje druga mjesta,ne volim raspravljati o politici,sto ljudi,sto čudi,ja sam svoje mišljenje rekla i to je to!

Sanaderova ostavka 967987
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimened srp 05, 2009 4:48 pm

žuža je napisao/la:
ne bi htjela u daljnje rasprave, Sanaderova ostavka 896458 , za to postoje druga mjesta,ne volim raspravljati o politici,sto ljudi,sto čudi,ja sam svoje mišljenje rekla i to je to!

Sanaderova ostavka 967987
zuza potpuno si u pravu, ovdje nije mjesto politici a svi imaju drugacija politicka opredjeljenja.
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimened srp 05, 2009 4:57 pm

Sorry žuža, ovo nije bil atak na tebe, samo sam iznjela mišljenje, a kaj mogu, nekad sam otrovna. Sanaderova ostavka 168724

To je form mediji i ak se tak zove, mislila sam da slobodno pišem kaj se događa u medijima.. A ne znam dal tu opće ima kaj di se razmjenjuju mišljenja vezano za takvu tematiku. Nemamo "Vruće teme" i slično, pa eto, tu pisala... Admini, možete i brisati.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimened srp 05, 2009 5:12 pm

ma samo ti iznosi mišljenje nesmeta meni,samo si citirala moj post pa sam rekla da neću raspravljat jer nam se tu mišljenje razilaze,a svako ima pravo na svoje, i to je to Sanaderova ostavka 616445
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimened srp 05, 2009 5:35 pm

vidiš, i meni je malo žal da nigdje ne govorimo o tome malo detaljnije. naime, uvijek se govori - je to je politika i o tome se ne raspravlja. a zakaj? pa ovo tu je naš forum i ako tu ne možemo govoriti/ pisati o onome kaj hoćemo, a bez da ikoga vrijeđamo onda baš i nismo tak otvorene kak se predstavljamo da jesmo. pa nismo više u eri prošlog predsjednika pa da ne smiješ reći ništa protiv njegove stranke.

ja volim svoja stajališta potkrijepiti sa dokazima, ili argumentima, i baš sam se iznenadila na Žužino stajalište koje dakako poštujem, ali jako bi htjela čuti, ako si voljna opće podijeliti sa nama te informacije, s čim je Sanader dobil tvoje povjerenje. Mislim, s kojim postupcima?

Hvala Bogu, večina ljudi ipak nije sretna ni zadovoljna, blago rečeno, sa ovim njegovim kukavičkim postupkom, i ja se iskreno nadam da će napokon doći do neke promjene, jer uvijek nakon izbora ljudi su se žalili što je on pobijedio, pa eto, nadam se toplo da se treći put ljudi neće dati preveslati i da će napokon stvarno otići, jer stvarno više je lošeg napravil nego dobrog. onak iskreno.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimened srp 05, 2009 7:02 pm

cure, evo članka nakon kojeg će vam sve biti jasno. da, malo je duži ali rasvjetlit će vam cijelu situaciju oko sanaderova odlaska.
joooj, sad ne da ga nemrem vidjeti, sad mi je gadan, ljigav, lažov lopovski.

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1453&Itemid=1
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimened srp 05, 2009 7:30 pm

iskreno? ja se baš puno s tim ne opterećujem...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimened srp 05, 2009 7:37 pm

pčelica8 je napisao/la:
iskreno? ja se baš puno s tim ne opterećujem...
potpis al ja svakako ne zivim u Hrvatskoj pa me ne zanima previse a i imace nemam politickog opredjeljenja. smatram da su svi politicari lopovi.
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimened srp 05, 2009 7:38 pm

smatram da su svi politicari lopovi.


slazem se,opce me nije briga,jer nam sa nikim nebude bolje od trenutne ekipe
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimened srp 05, 2009 8:01 pm

Enea je napisao/la:
smatram da su svi politicari lopovi.


slazem se,opce me nije briga,jer nam sa nikim nebude bolje od trenutne ekipe

o, je, oni su stvarno dream team. čovječe, znam da su političari gamad, ali kaj je Sanader sve sposoban...piše tam u članku...možeš misliti kaj je radil kad su mu zaprijetili da budu mu kćer ubili ako se istog momenta ne makne s pozicije...
i baš mi je drago kaj je sve izašlo van, jer se prikazival skoro pa ko brat od Majke Tereze
Sanaderova ostavka 66333
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimened srp 05, 2009 9:33 pm

http://www.index.hr/vijesti/clanak/washington-times-sanaderov-hdz-ukrao-je-vise-od-500-milijuna-dolara/440343.aspx
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimepon srp 06, 2009 6:41 am

Ja ću samo vas pitat koga bi vi izabrale da su sad izbori???????
Zar stvarno mislite da bi netko drugi nešto dobro napravia za nas?zar mislite da postoji netko tko je pošten i tko će učinit nešto za mene,tebe?

I mislite li da je ok šta je njemu netko zaprijetio ubojstvom kćeri? tko je taj?nitko normalan!Netko tko je puno gori od njega,zar bi takav trebao doć na vlast Sanaderova ostavka 877388
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimepon srp 06, 2009 9:40 am

zvrk, daj ak ti se da pročitaj onaj članak kaj sam stavila link, tamo ti piše ko mu je i zašto zaprijetio.
i kad ga pročitaš, pitam ja tebe da li stvarno želiš da takav čovjek vodi državu?

ne kažem da su ostali političari med i mlijeko, ali sanader je u vrhu, ako ne i navrhu onih koje sigurno ne bi htjela na vlasti.
pa mislim, kaj, sad bi on trebal i dalje biti navlasti i raditi takve grozne stvari, samo zato kaj " nema tko drugi"? ne smijemo tak razmišljati, treba dati priliku drugima. ne zanima mene kaj oni rade sve dok ono kaj se tiće nas, malih ljudi, rade korektno.
a za sanadera bome ruku na srce ne može nitko reći da je korektno obnašao svoju dužnost.

pa nije to samo moje laičko mišljenje, pa cijeli svijet, ljudi koji su nekakav autoritet u politici, su zgroženi s njegovim postupcima, i sad, kad sam pročitala članak jasno mi je zašto EU nije luda za nama da nas prime u društvo.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimepon srp 06, 2009 1:04 pm

Pročitala sam Sanaderova ostavka 13329
Ja nisam u njegovu obranu rekla ništa,samo sam vas pitala koga bi izabrali,i zar stvarno mislite da će doć netko drugčiji na vlast?
Svi mi znamo šta je politika,i tko su politirači,i ovo sve šta sam pročitala me nimalo ne čudi nažalost,no i dalje tvrdim da nama neće bit bolje,tko god dođe iskoristit će poziciju za svoju guzicu.

šta se tiče europske unije,Hvala Bogu šta nas ne primaju Sanaderova ostavka 13329 ,po mom skromnom mišljenu to je ništa drugo nego još jedna kriminalna organizacija,i mislim si jao si ga nama kad uđemo u to.
al opet to je moje mišljenje Sanaderova ostavka 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimepon srp 06, 2009 1:16 pm

zvrk, a čuj, pa nemogu zauvijek živjeti ovakvi ljudi i ne mogu zauvijek biti na vlasti. kad tad će doći neko ko će uz to što će se nakrasti za sebe i za unuke napraviti nešto i za nas, male ljude.

Pa kad je bio živ prvi predsjednik, bilo je koma, niš nisi smjel, sve se kontroliralo, a u Evropi ga nisu mogli vidjeti. I, eto, i to se promjenilo, iako isto nismo imali baš nekog izbora koga birat za predsjednika, ovaj sadašnji je solidan, nije da nešto strašno radi za nas, ali barem nam niti ne odmaže, a i vani ga ljudi lijepo prihvaćaju. pa tak trebamo misliti i za buduću vlast, pa nemože dovijeka biti ovako, pa među tom šumom lopova i licemjera kad tad će doć neko malo normalniji.

dočekali smo mi i tu kod nas u vž-u normalnog gradonačelnika. istina, znamo o njemu i koma stvari, ali niko u gradu ne može reći da grad nije neusporedivo bolji, ljepši i ugodniji za živjeti nego ikad prije.

znači, ima nade u svemu pa tak i u tome da ćemo dočekati normalnijeg premjera. mene je više strah ko će nam biti predsjednik, ali nisam odmah pesimist, isto se nadam da će nas ugodno iznenaditi.

a kaj se tiće EU-e, ovisi kaj i kak gledaš. slažem se da je u nekim stvarima malo Sanaderova ostavka 66333 , al bolje bude studentima, mladima kod zaposlenja, uvest će se red među ove kradljivce u državi, smanjit će se korupcija...vidim po firmama koje izvoze proizvode, koje se provjere i koje standrade moraju zadovoljiti da imaju dozvolu za van, i to podržavam jer mi smo jako šlampavi narod i pokušavamo samo u čim lošijim uvjetima zaraditi čim više, a ovak ajde barem se treba držati nekog reda, pa smo malo sigurniji.

al, velim, znam da ima i loših strana, al ipak prednjače one dobre, mislim.
jer, da nismo dobili novce iz predpristupnih pregovora, mislim da bi danas bili u još većoj banani nego što jesmo, pa im ak niš drugo fala bar na tome.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimeuto srp 07, 2009 11:13 am

mamajaja je napisao/la:
Nemamo "Vruće teme" i slično, pa eto, tu pisala... Admini, možete i brisati.
Možemo Škakljive teme proširiti, ne mora se samo o Sanaderova ostavka 81792 pričati.

Sanaderova ostavka 34451
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimeuto srp 07, 2009 10:13 pm

Pa nekak mi je Mediji onda bolje. Ne znam, napravi kak god ti paše.

Happy, ovaj članak, da, ništ čudno. Tak sam si nekak i mislila da je gadna ucjena. Samo jadan onaj koji je to objavio...

Znam da je već svima to dosadno, sve te malverzacije, namještanja izbora i tak... Al svejedno me brine sve to jer imam sina koji bude imal svoju djecu a ja budem im uvijek željela najbolje... I nije mi svejedno kaj se događa u politici jer o tome ovisimo. O tome ovisi naše sutra.

Lijepo je živjeti u neznanju i biti nezainteresiran za tak nešto, al preduboko smo u govnima da bi mogli glumiti utopiju. Iskreno, mene je gadno strah. Da bu pala vlada više sam nego sigurna, možda ne sutra, al bude.
I došla bu neka nova, možda čak i bolja za nas. Al k vragu kad se ne radi samo o vladi, nego i o podzemlju, i svi živi su korumpirani, više ne znaš ko koga j... Pa jeste čule danas na vijestima, kolko je država dužna, Rohatinski je pričal. To je prestrašno. A najgore od svega je to kaj se sva sranja, drvlje i kamenje lomi na leđima naroda, nas radnika koji danas nerijetko žive na rubu egzistancije i dostojanstva. Eto, zato se ja brinem, i nemrem ići s onom parolom "kaj sad možemo, svi su isti, sa svima bu nam jednako". Nije istina. Ima tam u Saboru i pametnih ljudi koji su samo marionete velikih igrača. Al jednom kad te marionete dođu na vlast, ne da će biti bolje jer nebu bolje još 50 godina, al barem će se desiti ajmo reć stabilizacija. Al to je AKO.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitimesri srp 08, 2009 5:13 am

Mamajaja, točno u sridu! Sanaderova ostavka 31338

( sam kaj ja neznam tak sročiti Sanaderova ostavka 66333 Sanaderova ostavka 605248 )
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sanaderova ostavka Empty
PostajNaslov: Re: Sanaderova ostavka   Sanaderova ostavka Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sanaderova ostavka
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: