Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Autosjedalica-koju imate?

Go down 
+36
Taurus
astra
kriss9
nina09
lola
ira
Tina
zeljkazg
Tinna
Zabica
ancy
*Dijana*
*Ana*
lighty
leilany
vedrana87
sam
mamica86
pcelica8
nanino
happyness
Conny
ivana86
morena
Mateja
Enea
becky
mellin
Nileda
Nataly
žuža
Panda
Giovanna
zvrk06
Aca
Nicky
40 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimepet vel 15, 2008 12:43 pm

Mi imamo Chicco Key1 i zadovoljni smo s njom.Ona je od 9-18 kg.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimepet vel 15, 2008 12:54 pm

Mi imamo Maxi-Cosi Priori XP isto 9-18 kg
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimepet vel 15, 2008 3:53 pm

Mi imamo brevi nešto grand prix silver,ili slično od 0-18kg.i zadovoljni smo skroz
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimeuto vel 19, 2008 7:29 pm

Jane racing 0-18,super nam je..
[Vrh] Go down
Panda
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 30
Registration date : 31.01.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimepet vel 22, 2008 9:50 pm

Mi jos u jajetu i nastojat ce mo izdrzati bar do godinu i pol,a tada ce biti premalo jaje pa ce ici u normalnu sjedalicu.Nadam se da cu do tada naci sjedalicu koja takodje gleda prema nazad.Sigurnost uvijek na 1.mj
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimened oľu 09, 2008 1:19 pm

neznam kak se zove,nasljedili od šogorice,dobra je Autosjedalica-koju imate? 13329
[Vrh] Go down
Nataly
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nataly


Broj postova : 415
Lokacija : Grad na Dravi
Registration date : 04.02.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimečet oľu 13, 2008 2:26 pm

Brevi 9-18 i ok je,a uskoro ćemo morati u potragu za još jednom jer nam curka raste kao gljivica.
[Vrh] Go down
Nileda
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 9
Registration date : 21.03.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimepet oľu 21, 2008 1:58 pm

Mi imamo Pierre Cardinovu od 9-18kg i u potrazi smo za većom.Cura mi raste ko gljivica.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimesub lip 07, 2008 6:00 pm

U kupovini auto sjedalice
http://autosjedalice.info/cms/index.php?option=com_content&task=view&id=27&Itemid=47

Evo možda vam ovo pomogne kod kupovanja Autosjedalica-koju imate? 616445
[Vrh] Go down
mellin
Zlatna članica
mellin


Female
Broj postova : 1278
Lokacija : na nebu među zvijezdama....
Registration date : 26.12.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimepet pro 26, 2008 9:21 pm

Imamo recaro sport yong super nam je Autosjedalica-koju imate? 38980
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimepon oľu 02, 2009 11:31 am

zvrk06 je napisao/la:
Mi imamo brevi nešto grand prix silver,ili slično od 0-18kg.i zadovoljni smo skroz

Autosjedalica-koju imate? 671778 prvo da se nasmijem, zakon opis!

drugo, curke niš' ne pišete o AS. zakaj?
mi imamo Maxi Cosi Tobi, onu rozu sa cvjetićima i moram priznati da baš i nisam nekaj posebno zadovoljna. zanima me ukoliko netko od vas ima ovu AS da mi kaže dal ima slične probleme. ja jako teško zatežem remene, jaaaaako teško. sva se moram naslonit na rebeku i AS da bi ih zategnula. jel to spada pod normalno za ovu sjedalicu? razgovarala sam s drugim mamama, međutim nemaju tobicu, ali bome nemaju ni bed sa zatezanjem.
ajde help!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 8:44 am

Ova naša brevi defintivno nije više za korištenje,iako je do 18kg,ja Lanu više nemogu ni zavezat u nju,jer je pretjesno,pojas joj izalzi ispod ramena a to nebi smjelo bit tako,tako da ću morat kupit novu.E sad bi kupila onu od 9-36,da može poslje ostat booster(il kako se već piše),jel netko ima takvu sjedalicu,ima li koja povoljna???
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 9:28 am

mi smo jos u jajetu,onoj maloj,dobili od sestricne iz engleske,Britax ,ok je ima cak krovic i pokrivalo za nogice,tak ko kolica,i zadoviljna Autosjedalica-koju imate? 13329 a koju cemo kupiti vecu dok ce trebati,budem si procitala vase misljenje Autosjedalica-koju imate? 13329
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 11:27 am

Zvrk, nemam pojma, ali cu uskoro ici kupiti isto takvu pa cu ti reci sta ima! I nama je premala ova a nikako da drugu kupimo...
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimesri oľu 11, 2009 9:35 am

cure, ja sam apsolutno za Romer AS. nažalost kada sam ja kupovala, nije ih bilo. može se naručiti, ali se čeka minimalno 30-60 dana. nisam imala toliko vremena jer mi je rebs već kipila iz jajeta.
pogledajte si njihove.
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimesri oľu 11, 2009 9:39 am

Enea je napisao/la:
mi smo jos u jajetu,onoj maloj,dobili od sestricne iz engleske,Britax ,ok je ima cak krovic i pokrivalo za nogice,tak ko kolica,i zadoviljna Autosjedalica-koju imate? 13329 a koju cemo kupiti vecu dok ce trebati,budem si procitala vase misljenje Autosjedalica-koju imate? 13329


i moja ime krovic i pokrivalo... ja sam je dobila na kolicima- od 0-13kg
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimesri oľu 11, 2009 9:50 am

zvrk06 je napisao/la:
Ova naša brevi defintivno nije više za korištenje,iako je do 18kg,ja Lanu više nemogu ni zavezat u nju,jer je pretjesno,pojas joj izalzi ispod ramena a to nebi smjelo bit tako,tako da ću morat kupit novu.E sad bi kupila onu od 9-36,da može poslje ostat booster(il kako se već piše),jel netko ima takvu sjedalicu,ima li koja povoljna???


Znas koju mi imamo i stvarno je genijalna autosjedalica.

Stm-Recaro od 9-36 kg, i u mama i bebe je bila na prvom mjestu po sigurnosti!
Milsim kolko se sjecam da dodje 172 eura, sto nije puno.
Ima u HR, ali samo Recaro, sto je brusena koza, po mojem nije lako za odrzavati. A Stm je!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimesri oľu 11, 2009 1:25 pm

Da,ali koliko znam kod nas je i skuplja zar ne?
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimesri oľu 11, 2009 1:44 pm

kod nas je oko 1500,koliko se sječam
Autosjedalica-koju imate? 13329
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimesri oľu 11, 2009 2:03 pm

ivana86 je napisao/la:
kod nas je oko 1500,koliko se sječam
Autosjedalica-koju imate? 13329

Nažalost meni puno Autosjedalica-koju imate? 246242
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimesri oľu 11, 2009 2:34 pm

Mi imamo Romer i to od prve (jaje) pa slijedeca (u kojoj sada Rok sjedi) isto Romer i super mi je jer se lako seli iz auta u auto a ima i 2 polozaja a i Nella (to nam je treca) ima isto Romer i ja sam s njima jako zadovoljna
Sve smo ih kupili u Austriji
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimečet oľu 12, 2009 7:42 am

Evo ja se malo raspitala, mi ćemo kupiti Graco u TL, izgledom je lijepa, košta 500kn što je meni prihvatljivo, booster se može odvojiti od naslonjača, i koliko sam čitala po forumima njihove sjedalice su ok!
Evo i slike:
http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-95972506.aspx
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimečet oľu 12, 2009 11:01 am

Joj 500kn super,a marka nije loša,prema tome trebala bi bit ok,samo je mi nemožemo kupit,nama treba sjedalica od 9-36 sa svojim pojasima,jer smo još mali za ovakvu
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimečet oľu 12, 2009 11:19 am

Ja se jos cudim sto ovu kupujes, kontam jos je mala...Sad kuzim!
Pa jel nemoze izdrzati jos malo u ovoj pa da joj onda ovaku kupis? Ipak ce sad ljetom, i manje ce odjece imat na sebi! Neznam, u Osijeku je malo takvih kakve ti trazis, mislim da je mm rekao da je vidio samo jednu jedinu i to u Pikolu i kaze da je skroz jadna!
Nadam da kod vas ima veci izbor! Autosjedalica-koju imate? 13329
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitimečet oľu 12, 2009 11:27 am

Da istina,najslabiji je izbor tih od 9-36 Autosjedalica-koju imate? 168724,Tl ih nema skoro ništa,Baby media shop ima 2,moram još vidit u Bebinom svijetu,negdje sam čula da oni drže Pier carden oko 750kn,a da je skroz dobra,čak bolja od ove dvi iz meide,koje su skuplje jedna 900,druga 1100.
Da bar mogu pričekat,al stanje je baš nikakvo,nemogu joj uopće provuć pojase preko ramena,jedino oko struka mogu a to nije dovoljno,baš nam je potrebna nova,a ionako je do 36 kg,pa će nam poslužit do samog kraja
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Sponsored content





Autosjedalica-koju imate? Empty
PostajNaslov: Re: Autosjedalica-koju imate?   Autosjedalica-koju imate? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Autosjedalica-koju imate?
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Autosjedalica, do koje dobi
» Kakva kolica imate?
» Koju kozmetiku koristite??
» Koju formulu koristite?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Oprema za bebe-
Forum(o)Bir: