Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Disanje na porodu

Go down 
+15
zeljkica0205
morena
MMM
sam
EMA-ST
nanino
mamajaja
ivany
Mateja
žuža
didzi
Enea
ninana
zvrk06
happyness
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Disanje na porodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Disanje na porodu   Disanje na porodu - Page 2 Icon_minitimečet kol 06, 2009 2:16 pm

morena, ma kaj bi se ljutila. Disanje na porodu - Page 2 569627 ma ne govorim ja o takvom vriskanju, pa to o čemu ti pričaš je normalno, ja govorim o onom deranju bez prestanka, o tome da si u sobi sa novorođenom bebicom, al ne spavaš jer CIJELU NOĆ žena u rađaoni ne da se dere, nego URLA kak god može, dere se, viče...ma nekaj prestrašno...o tome ja pričam. njenoj bebi sigurno nije bilo baš veselo

zvrk, i za tebe znam da si rekla da si vikala, al sigurna sam da ne tak.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Disanje na porodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Disanje na porodu   Disanje na porodu - Page 2 Icon_minitimepet kol 07, 2009 7:06 am

Zvrk deračica Disanje na porodu - Page 2 386911 Disanje na porodu - Page 2 386911

Jesam vrištala sam kad je bilo gusto,kad me bolilo do neizdržljivosti,i vrištala sam kad sam osjetila da će Lana izletit,a mene ostavili samu totalno,nigdje žive duše,a kad bolje razmislim skoro sam non stop bila sama Disanje na porodu - Page 2 66333
i da vrištala sam jer mi je to jedina prilika u životu da mogu vrištat a da me nitko ne proglasi ludom,al to mi je zaista trebalo,da se dobro izderem,pa eto sad jeli to ok ili nije,al hebiga ispalo je sve u najboljem redu,a meni je pomoglo Disanje na porodu - Page 2 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Disanje na porodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Disanje na porodu   Disanje na porodu - Page 2 Icon_minitimepet kol 07, 2009 7:07 am

Joj čitam svoj post i izgleda da sam samo vrištala,al nisam Disanje na porodu - Page 2 386911 Disanje na porodu - Page 2 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Disanje na porodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Disanje na porodu   Disanje na porodu - Page 2 Icon_minitimepet kol 07, 2009 9:25 am

zvrk, ajde, ak i jesi vrištala ko luda...ovaj put ti budemo oprostile Disanje na porodu - Page 2 386911 Disanje na porodu - Page 2 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Disanje na porodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Disanje na porodu   Disanje na porodu - Page 2 Icon_minitimepet kol 07, 2009 10:08 am

Joj Zvrk nasmijala si me! Disanje na porodu - Page 2 386911

Ja dizem kapu zenama koje ne vristu na porodu, dakako vjerujem da je disanje bitno.Ali eto i ja sam se derala, hvala bogu nisam morala dugo ali jesam.Ali samo kod samog poroda kad je bebica izlazila.Kod trudova ne.
A kao sto znate moju pricu nisam ih imala puno jer je LUka dosao vrlo brzo.
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Disanje na porodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Disanje na porodu   Disanje na porodu - Page 2 Icon_minitimesri kol 12, 2009 9:15 pm

joj to disanje... meni to nikako nije išlo, nisam išla na tečaj. kad sam otišla u rađaonu sestra mi je rekla da dišem na usta, i eto dođe jači trud a ja na usta, taman dolazi druga sestra pa počne vrištat na mene da ni slučajno ne smijem na usta već na nos....opet trud i ja na nos kiad ulazi prva sestra i na mene zašto na nos dišem kad mi je ona rekla na usta... pa sad ti budi pametan, još ja onako lijepo raspoložena sam ih obje poslala u pm
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Disanje na porodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Disanje na porodu   Disanje na porodu - Page 2 Icon_minitimečet kol 13, 2009 2:57 pm

ma zato sam ja vec kod neke druge teme napisala da je medicina danas kao moda... svako svoje tera
[Vrh] Go down
Bea
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Bea


Female
Broj postova : 140
Lokacija : Osijek
Registration date : 23.04.2009

Disanje na porodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Disanje na porodu   Disanje na porodu - Page 2 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 7:32 pm

Ja sam prvo disala na usta,pa sam počela gubiti svijest, onda su mi sestre rekle da dišem kratko i na nos i tako sam svaki trud predisala i bilo mi je lakše dočekati slijedeće. Najvažnije mi je bilo umiriti se i spremna dočekati idući, to mi je puno pomoglo narednih 6 sati do izgona. Također tada i bebica prima kisik. Jedino one zadnje trudove nisam predisala, njih sam prevrištala, al ok! Stvarno je bitno predisati ih, a ne paničariti i vikati, jer onda se crpi snaga i mame i beba ostaje bez kisika. Sve je u našoj glavi, jako boli,ali treba skupiti snage i skuliratri se koliko je god moguće. Ja se divim sama sebi kako sam to uspjela jer sam teški paničar.
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Disanje na porodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Disanje na porodu   Disanje na porodu - Page 2 Icon_minitimesub srp 31, 2010 9:24 pm

ja sam isto disala na usta, sve normalno, i pocelo mi se vrtit, tjeralo me povratit, osjecala slabost... Sestru nisam nista ispitivala jer nisam ni znala od cega je to, ali mi je sama rekla da ne smijem disati na usta nego na nos,onako kratko i brzo... Tako da su mucnine i prestale, ali to su mi mogle odmah reci posto sam prvorotkinja i naravno da nisam znala jer mi niko nije reko a na tecaj nisam isla...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Disanje na porodu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Disanje na porodu   Disanje na porodu - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Disanje na porodu
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Muz na porodu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o porodu-
Forum(o)Bir: