Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE

Go down 
+9
ninana
jasmina
ivany
pcelica8
happyness
ivana86
žuža
Enea
Davorka
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Davorka
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 30
Age : 43
Lokacija : TRNOVEC
Registration date : 12.04.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimeuto tra 21, 2009 1:41 pm

Zanima me koje vi deterđente koristite za pranje ,ja osobno koristim Persil sensitiv a da li ima koji bolji tj.da ljepše miriši i dobro opere mrlje.
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimeuto tra 21, 2009 6:15 pm

Davorka je napisao/la:
Zanima me koje vi deterđente koristite za pranje ,ja osobno koristim Persil sensitiv a da li ima koji bolji tj.da ljepše miriši i dobro opere mrlje.

ja isto koristim taj,ali ima u dm bas za osjetljive bebice(znam da ga cure koriste),neznam dali je njihova marka ili ne,bude ti happy napisala,mislim da ga ona koristi,happy pisi kak opere
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimeuto tra 21, 2009 6:35 pm

ja koristim ariel,al to je više navika,baš bi probala neki drugi,možda bolji ili jeftiniji DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 386911
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimeuto tra 21, 2009 7:11 pm

ja za laninu robicu koristim dreft sensitive,a za našu ariel
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimeuto tra 21, 2009 7:29 pm

je, ja imam onaj iz Dm-e za osjetljivu kožu i alergičare. Mi ne smijemo ni blizu omekšivaču al toplo se nadam da bude to prošlo jednog dana jer sam freak na mirise i strašno mi fali dok stavljam sušiti veš kaj nisam napušena od šnjofanja tog veša DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 605248 . Taj prašak je super, al stvarno, sve opere. Nedavno je Luka sjel na travu i to je otišlo dole na 40. Dobra stvar je kaj i jako lepo miriši. Istina, ništ nemre nadomjestiti dobar omekšivač ( šmrc ) ali za praške jako lepo miriši. Preporučam svakak. Zove se Denk mit i još nekak, nemrem se sjetiti a vrečica je pakirana od kilu i nekaj, i to mi traje začuđujuče dugo jer se stavlja manje nego normalni prašak. I piše na deklaraciji da je za osjetljivce. Jer ima jeda isti takav ali za normalne DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 386911
[Vrh] Go down
Davorka
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 30
Age : 43
Lokacija : TRNOVEC
Registration date : 12.04.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimeuto tra 21, 2009 7:49 pm

Ja isto volim kad miriši po omekšivaču a pošto su još mali ne mogu staviti pa koristim samo za našu.
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 12:02 am

ja koristim taj persil sensitiv i silan omek. isto sensitiv, super opere a i super miriši.
a za pranje na 30 koristim dreft sensitiv za bebe.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 5:47 am

a taj denk i još nekaj iz dm je dobar,probal neko??ja sam se dosta navikla na dm i volim tam kupovati
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 7:52 am

žuža je napisao/la:
a taj denk i još nekaj iz dm je dobar,probal neko??ja sam se dosta navikla na dm i volim tam kupovati

i ja bi ga probala,ima neko ko ga je probal? DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 959498
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 9:57 am

Jel vi veš perete odvojeno, mislim na vaš i dječiji??

Ja to sve zajedno perem, Faks i Ornel omekšivač.
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 10:04 am

ja jos zasad perem odvojeno,ali tebi je Sara vec velika,pa nema potrebe odvajati,bar tak mislim
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 10:30 am

Enea I žuža, ne pazite na satu DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 139755

Pa ja sam napisala u postu da perem s tim iz Dm-a. Probala i onaj obični i onaj za osjetljive. Obadva su zakon.
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 10:40 am

ivany je napisao/la:
Jel vi veš perete odvojeno, mislim na vaš i dječiji??

Ja to sve zajedno perem, Faks i Ornel omekšivač.

peremo odvojeno
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 10:44 am

Sve skupa.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 10:52 am

napisala si da ima ali ne da si ga i probala DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 470300 ,ja sam skužila da koristiš samo onaj za alergičare DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 782419
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 10:55 am

happyness je napisao/la:
Enea I žuža, ne pazite na satu DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 139755

Pa ja sam napisala u postu da perem s tim iz Dm-a. Probala i onaj obični i onaj za osjetljive. Obadva su zakon.

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 605248 DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 605248
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 10:58 am

Enea je napisao/la:
happyness je napisao/la:
Enea I žuža, ne pazite na satu DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 139755

Pa ja sam napisala u postu da perem s tim iz Dm-a. Probala i onaj obični i onaj za osjetljive. Obadva su zakon.

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 605248 DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 605248

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 386911 DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 569627
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 11:00 am

žuža je napisao/la:
napisala si da ima ali ne da si ga i probala DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 470300 ,ja sam skužila da koristiš samo onaj za alergičare DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 782419

sogorica koristi taj dent, za bijelo i kaže da joj je super. vjerojatno je ona dobar i za bebe. mi kad potrošimo zaliku ppersila prelazimo na njega.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 11:04 am

aha, ak se nije dalo skužiti da sam i toga probala, onda se opravičujem DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 386911 . daklem, jesam probala obadva, ali se zadržavamo kod onog za alergičare, mada mu i ovaj prvi ne smeta. I obadva su super!
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesri tra 22, 2009 11:09 am

budemo probali DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE 534560
[Vrh] Go down
jasmina
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Female
Broj postova : 175
Registration date : 16.07.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimepet lis 16, 2009 7:49 pm

Perem sve zajedno.sa omeksivacem,od prvog dana kada se mali rodio..i nikad problema...Oliver prasak i ornel...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimesub lis 17, 2009 7:39 am

ja odvajam od Andreja jos uvijek ali i u njegovo stavim mslo omeksivaca a inace perem istim a to je Tide meni je odlican a nije ni skup.
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimepon lis 19, 2009 2:47 pm

Ja isto perem sve zajedno,nisam ni u pocetku nesto puno odvajala..
prasak je nekad arijel,nekad persil,nekad rex,nekad tide.. ja stvarno ne primjecujem razliku osim u cijeni.
[Vrh] Go down
MMM
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
MMM


Female
Broj postova : 312
Age : 42
Lokacija : Slavonija
Registration date : 19.07.2009

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimepon lis 19, 2009 6:03 pm

ja koristim persil sensitiv,a robu perem odvojeno jer za Bastija koristim omekšivač u jako malim količinama i to samo silan sensitiv jer je na sve druge alergičan,, a za naš veš koristim ornel ili lenor kako kad
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitimepon lis 19, 2009 6:40 pm

MMM, a kad ti imaš obučen veš sa lenorom, i čuvaš Bastija, ili nekak dođe u kontakt s tom majicom, onda ne dobi alergiju? Alergičan je samo ako on nosi?...joj, blago tebi....
[Vrh] Go down
Sponsored content





DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Empty
PostajNaslov: Re: DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE   DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DETERĐENT ZA PRANJE DJEČJE ODJEČE
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: