Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 baby kozmetika za sunce

Go down 
+3
ivana86
žuža
Enea
7 posters
Autor/icaPoruka
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

baby kozmetika za sunce Empty
PostajNaslov: baby kozmetika za sunce   baby kozmetika za sunce Icon_minitimepet tra 10, 2009 7:57 pm

curke,koju kremicu koristite za klince za sunce?mislim sad,pa kroz ljeto,dali istu kak i za kupanje tj more ili
neku drugu?
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

baby kozmetika za sunce Empty
PostajNaslov: Re: baby kozmetika za sunce   baby kozmetika za sunce Icon_minitimepet tra 10, 2009 8:27 pm

postoje razlike za bebice do 6mj i starije,koju preporucate do 6mj'?ja nisam pametna
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

baby kozmetika za sunce Empty
PostajNaslov: Re: baby kozmetika za sunce   baby kozmetika za sunce Icon_minitimesub tra 11, 2009 6:28 am

ja sam prošle godine kupila avene 40 faktor i super je baš za bebe,a nije preskupa ,nekih 100 kn a mistellina bila duplo skuplja a ima je duplo manje,ostalo mi još od prošle godine,neznam dal još vrijedi ?????
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

baby kozmetika za sunce Empty
PostajNaslov: Re: baby kozmetika za sunce   baby kozmetika za sunce Icon_minitimesub tra 11, 2009 7:05 am

ja mislim da ne,baš sam neki dan čitala u mama&beba!
...ja sad isto "istražujem"
koju kremu joj kupit,jer je več dobila bojice po rukama(nije crvena) baby kozmetika za sunce 13329
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

baby kozmetika za sunce Empty
PostajNaslov: Re: baby kozmetika za sunce   baby kozmetika za sunce Icon_minitimesub tra 11, 2009 12:46 pm

Mi smo koristili neku sa faktorom 30 mislim niveinu iako se nemogu sitit,50 nisam koristila nikad,malo mi je to previše,i ljeti se od 11 -17 ne izlažemo suncu i eto baby kozmetika za sunce 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

baby kozmetika za sunce Empty
PostajNaslov: Re: baby kozmetika za sunce   baby kozmetika za sunce Icon_minitimesub tra 11, 2009 2:16 pm

i mi smo koristili niveinu 30, i baš sam danas htela kupiti novu kremicu, al sam zaboravila baby kozmetika za sunce 66333

i znam da sam prije niveine kupila jednu drugu, al nikak se nemrem sjetiti od koje firme, a kupila ju jer su super preporuke bile, a kad ono - koma, strava, užas...nikak se razmazati, a bogec Luka je izgledal ko da sam ga mumificirala, sav bjeli, i nikak da se upije. a stvarno sam pazila da puno ne namažem..joj, da se bar morem sjetiti čija je to bila krema... baby kozmetika za sunce 8544
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

baby kozmetika za sunce Empty
PostajNaslov: Re: baby kozmetika za sunce   baby kozmetika za sunce Icon_minitimesub tra 11, 2009 6:54 pm

Prošlo je ljeto smo koristili Nivea kids 30 (sprej), ima i SF 50.
I ove godine ćemo taj, neda mi se isprobati a s ovim sam zadovljna, a najviše mrzim to što ti kažeš happy, kad se neda razmazati baby kozmetika za sunce 735845 pa bude sve bijelo, i baš zato uzmem sprej jer se njega super može namazati.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

baby kozmetika za sunce Empty
PostajNaslov: Re: baby kozmetika za sunce   baby kozmetika za sunce Icon_minitimened tra 12, 2009 8:22 am

je istina,i mi smo koristili sprej,i tako mi je najlakše baby kozmetika za sunce 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

baby kozmetika za sunce Empty
PostajNaslov: Re: baby kozmetika za sunce   baby kozmetika za sunce Icon_minitimened tra 12, 2009 7:31 pm

Vichy. prezadovoljna sam.
[Vrh] Go down
Sponsored content





baby kozmetika za sunce Empty
PostajNaslov: Re: baby kozmetika za sunce   baby kozmetika za sunce Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
baby kozmetika za sunce
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Just kozmetika
» BALEA KOZMETIKA
» kozmetika za bebe
» Maybe baby
» Panadol Baby

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: