Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 odvikavanje od pelena

Go down 
+7
Mateja
morena
happyness
ivany
zvrk06
Aca
ivana86
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

odvikavanje od pelena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: odvikavanje od pelena   odvikavanje od pelena - Page 2 Icon_minitimesub tra 18, 2009 3:59 pm

ivany je napisao/la:

Zašto ovdje pišete o odvikavanju od pelena?? odvikavanje od pelena - Page 2 877388

Pa Ivana nas je pitala za savjet, a mi se zanesle... odvikavanje od pelena - Page 2 386911
[Vrh] Go down
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

odvikavanje od pelena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: odvikavanje od pelena   odvikavanje od pelena - Page 2 Icon_minitimepon tra 20, 2009 9:25 pm

Aco ovo 15-20 min je samo na pocetku odvikavanja (nekih 2 tjedna - prema vlastiton procjeni) i to ti je nama tako rekla teta u vrticu - tako to oni isto rade tamo. S vremenom naravno produzujes to vrijeme ............super vam to ide i ako je njemo svakih 2 sata dovoljno onda se prema njemu ravnaj.
Slazem se sa curkama da ne treba prekoravati i spotati ...........ja sam Nellu onako vise u sali govorila joj kako je to fuj i nesto mi smrdi i sl. i pokusala joj uvijek objasniti kako to nije lijepo i da se prave cure koje su lijepe i dobre ne piske u gacice
a da se desi jos i danas da joj pobjegne nekada malo - kada je prepreprezauzeta s necim - pa desi se iako veoma rijetko
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

odvikavanje od pelena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: odvikavanje od pelena   odvikavanje od pelena - Page 2 Icon_minitimečet srp 15, 2010 12:52 am

Mene je isto baš zanimalo kad se djeca počnu ovikavat od pelena,al ja bi da to moj sven također obavi nakon navršene goine i pol bar,vidjet ću kak će se ponašat i neču forsirat,al voljela bi da bude to neko normalno vrijeme bar da se odvikne do 3 godine do kraja. Maštam da će bit lako,al ko zna možda će mu se svidjet da piški i kaka ko veliki. Kako bude Bog dao,samo da ja nešto ne pogriješim tipa prerano il prekasno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





odvikavanje od pelena - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: odvikavanje od pelena   odvikavanje od pelena - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
odvikavanje od pelena
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Odvikavanje od pelena
» Odvikavanje od pelena 2. dio
» Savjeti za odvikavanje od pelena

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: