Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 koš za pelene

Go down 
+13
garfieldic
mamica86
nanino
žuža
mamajaja
Mateja
Aca
becky
ivany
leobaby
Enea
zvrk06
morena
17 posters
Autor/icaPoruka
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

koš za pelene Empty
PostajNaslov: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimepon tra 06, 2009 12:21 pm

curke moje ima li koja iskustva sa tim košem i kakva su... dali stvarno sprijecava da neugodni mirisi izlaze iz nje i koliko pelene stane u njih... primjetila sam da kad udem u stan imamo jako neugodan miris bez obzirasto 2x dnevno iznesemo smece... sve me sram kad neko dode a ono smrdi po drekecu... a da i koja im je cijena?
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimepon tra 06, 2009 2:21 pm

Nemam ti pojma,nismo je imali.
Ja kakanu pelenu,stavim u običnu kesu,zavežem,i stavim u hodnik,i tko prvi ide vani,iznese je vanka u smeće.Nismo nikad bacali u smeće u kući baš bog tog smrada
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimepon tra 06, 2009 3:34 pm

niti ja neznam,ja sam kupila one vrecice za pelene,i pelenu stavim u nju i u kos,vrecica je mirisljava i nist se ne osjeca,mislim da mi je to jeftinija varijanta
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimepon tra 06, 2009 6:31 pm

Enea je napisao/la:
niti ja neznam,ja sam kupila one vrecice za pelene,i pelenu stavim u nju i u kos,vrecica je mirisljava i nist se ne osjeca,mislim da mi je to jeftinija varijanta

opce nisam znala da to postoji a d se kupi i koja im je cijena?
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimepon tra 06, 2009 6:38 pm

To je meni Nicky davnih dana rekla,
ima u konzumu, jeftino je uglavnom. koš za pelene 877388
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimepon tra 06, 2009 7:00 pm

imas sve posud,ja kupila u konzumu,300kom,mislim da nekih 15kn otprilike,meni je to super,uvijek imam sa sobom dok nekam idemo i bez problema koš za pelene 13329
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimepon tra 06, 2009 8:03 pm

Mi smo u običnoj vrećici za smeće skupljali pelene, držala sam je kod koša i uvijek smo vrh dobro zatvorili da neugodni miris neizlazi van.
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimeuto tra 07, 2009 5:57 am

mi isto koristimo te mirišljave vrećice, ali više baš i ne pomažu. sad je drekec ipak "jači"
mi smo u platnenim pelenama i drekec bacamo u WC, ali ponekad ju zamotam u pampers kada treba kakati (ukoliko mi ponestane papirića) i kad se pokaka zamotam pelenu u novinski papir i onda u vrećicu.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimeuto tra 07, 2009 6:16 am

Ocito sam ja jedina koja je nabavila taj kos!
http://www.tommeetippee.co.nz/products.asp?pk=8&seq=1

Meni je ok, ali dok otvoris osjeti se svejedno malo,inace je super!
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimeuto tra 07, 2009 6:37 am

Aco, i mi smo to u početku koristili, samo što su mi bile skupe te vrećice koliko se sjećam, pa smo nekako prestali, ali u svakom slučaju je super. I kod Luke u vriću to imaju!
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimesri tra 08, 2009 12:36 pm

Ja ti imam tu kantu za pelene, "Sangenic" se zove. Mi smo ju kupili prije skoro 2 god i koštala je oko 200 kn. Unutra se umeću kazete koje imaju u sebi vreću i svaki put kad baciš pelenu zavrtiš kazetu i onda se ta vreća veže i smrad ne ide van. Kazete su oko 70 kn.. Imaš od onih za skroz male bebe do kazeta s vrećama za hahare. Meni je odlična iako je to skupi sport, al nema smrada, nema bakterija itd itd.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimesri tra 22, 2009 6:02 am

Enea je napisao/la:
imas sve posud,ja kupila u konzumu,300kom,mislim da nekih 15kn otprilike,meni je to super,uvijek imam sa sobom dok nekam idemo i bez problema koš za pelene 13329

kak to izgleda ,nisam znala ja zamotam u običnu vrečicu za škrinju,i ak jako smrdi,odnesem odma van u smeće koš za pelene 66333
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimesri tra 22, 2009 7:46 am

svijetlo plava kutija velika ti je ko vlazne maramice i gore ti pise nappysax,i na deklaraciji vrecice za odlaganje pelena koš za pelene 13329
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimesri tra 22, 2009 9:55 am

Evo linka sa slikom i cijenom-->Nappy sax vrećice za pelene 300/1
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimepet srp 10, 2009 1:24 pm

mi imamo koš za pelene i prezadovoljni smo s time,
mislim da je netko stavio link od tommy tippe (takvu mi imamo)
sama kanta je jeftina ali vreće za nju su kod nas jako skupe,
baš sam gledala prošli tjedan u baby media shopu su preko 200 kn,
a u sloveniji cca do 20 eura (3 komada kazetica u pakiranju),
kanta je kojih 100 kn.
zaista nema neugodnih mirisa...
[Vrh] Go down
mamica86
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 24
Age : 37
Lokacija : dalmacija
Registration date : 23.08.2009

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimečet lis 08, 2009 11:31 pm

ja imam obicnu kanticu za smece s poklopcem pokraj krevetica i cim se malo napuni nosim pelene u vrecici van...
[Vrh] Go down
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
garfieldic


Female
Broj postova : 457
Age : 44
Lokacija : Tuzla
Registration date : 31.01.2008

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimepet lis 09, 2009 5:18 am

Mi pelene ne bacamo u smece vec u posebnu kantu koja stoji na balkonu. Ali kuca se opet osjeti nekada na sve to. TO je valjda nemoguce izbjeci. POgotovo zimi kada se manje otvara. LJeti mi je non-stop otvoreno. A mi se i naviknemo na te mirise a kada smo duze vani pa udjemo u kucu onda osjetimo.
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimesub lis 10, 2009 7:33 am

Ja imam tu kantu od Samuela jos i zakon mi je.....ali za duplice mislim da necemo moci te originalne folije kupovati nego cemo one iz konzuma uzeti mirisljave vrecice za pelene(300kom-25kn) i pelenu vezati u vrecinu pa u kantu....to cemo moci tako.....e sad, ak dobijemo stan sa balkonom onda nema frke, a ovak kad ga nemamo ova kanta je odlicna stvar
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimesub lis 10, 2009 7:48 am

mi smo nekad isto imali običnu kanticu i te mirišljave vrećice i nije bilo smrada, a sad bacamo samo u kantu i ne smrdi, a svaki dan vadimo smeće van... a te vrećice sam vidjela po svim trgovačkim centrima sa prehranom
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimesub lis 10, 2009 6:43 pm

ma meni su vrecice super,nist ne smrdi
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimesub lis 31, 2009 10:23 pm

super su te vrećice iz konzuma. 300 kom-nekih 30 kn, možda i manje. u mercatoru je recimo 30 kom 30 kn... sad kad malo jače smrdi iz pelene, vežem u 2 mirišljave kesice i sve super...
jedino mi se sad malo zgadija miris tih kesica pomiješan sa kakicom...
[Vrh] Go down
Tinna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Broj postova : 149
Registration date : 20.05.2010

koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitimened lip 06, 2010 6:50 pm

I mi takodjer koristimo mirisljave vrecice.
Cijena im je povoljne,a od velike koristi su.
Kanta u koju bacamo pelene nalazi se na balkonu,pa tako da se miris ili bolje reci smrad ne osjeti koš za pelene 386911 koš za pelene 386911
[Vrh] Go down
Sponsored content





koš za pelene Empty
PostajNaslov: Re: koš za pelene   koš za pelene Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
koš za pelene
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Oprema za bebe-
Forum(o)Bir: