Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kakva kolica imate?

Go down 
+32
lola
*Ana*
lighty
Tinna
ira
jasmina
Alice
EMA-ST
vedrana87
sam
mamica86
mommy
nanino
Davorka
mamajaja
Mateja
Conny
pia2
magaly
Enea
morena
ivana86
mellin
leobaby
žuža
Giovanna
ivany
Nicky
happyness
Aca
zvrk06
Nataly
36 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimepon tra 20, 2009 10:18 am

ja krecem sad stedit za sljedece dijete... ha ha ha... sve bi dala da si mogu priustit takva kolica... Kakva kolica imate? - Page 3 168724 Kakva kolica imate? - Page 3 168724 Kakva kolica imate? - Page 3 168724
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimepet srp 10, 2009 1:32 pm

mi smo kupili abc design 3 tec, mrak sa dubokom košarom,
sjedalicom za auto i kasnije sa nastavkom kad beba sjedi,
do sada su mi bila super, ali kako se bliži more mene love frazi
jer mi kolica zauzmu cijeli gepek (a imamo karavana), sad
sam zapela da kupimo neka kišobran kolica ali kad spomenem
mužu.... Kakva kolica imate? - Page 3 204166 .
kad smo kupovali kolica bilo nam je bitno da su nam lijepa, a
sve ostalo nismo ni razmišljali...sad mi je žao, ali što se može,
bitno da se mi šminkamo na šetnici u fora ali totalno nepraktičnim
kolicima...(p.s. moja frendica mi uvijek kaže da imam kočije a ne kolica)
evo slike naših, ovo je zadnji nastavak, a imali smo još i duboku košaru
i autosjedalicu

https://2img.net/r/ihimizer/img200/2918/abc3tec.jpg
[Vrh] Go down
mommy
Dojenče
Dojenče
mommy


Female
Broj postova : 86
Age : 42
Lokacija : Slavonija V
Registration date : 02.09.2009

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 8:42 pm

Ja imam NeoNato Reverso Sport i nisam najzadovoljnija. Dosta škripe, užasno su teška, zauzimaju puuunooo mjesta kada se sklope i ponekad mi zapinje prednji kotač pa šizim Kakva kolica imate? - Page 3 294883
[Vrh] Go down
mamica86
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 24
Age : 37
Lokacija : dalmacija
Registration date : 23.08.2009

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimečet lis 08, 2009 11:20 pm

kolica kolica heh, muka mi je kad se sjetim, kupila sam chiccova i cijelo bogatsvo dala za njih, kolica su ok , nema primjedbi, ali mi je nedavno prija dala od svoje male kolica marke filmar, koje je platila 1000kn i isto su dobra kao i chiccova, tako da....ja bi prije rekla da su skupa kolica prodaja imena a ne kvalitete..ali eto, prvo dijete pa se nezna dosta hehe
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimepet lis 09, 2009 7:09 am

Slazem se, ja sam imala pikolo kolica i super su, imat cu ih i za drugo dijete!
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimesub lis 10, 2009 7:30 am

Mi smo za duplice odlucili ne uzimati kolica za blizance nego 2 pliko p3 3u1 set i po potrebi ih spajati sa spojnicama....Jedan set cemo dobiti najvjerojatnije a drugi kupiti...opet nam dode jeftinije nego jedna za blizance spojena.....
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimesub lis 10, 2009 8:06 am

mi smo imali pikolo, one što uz sebe imaju i autosjedalicu i skoro su se raspala, a da ne govorim koliko su nezgodna za upravljanje... sad imamo bubu sa tri točka za 700 kuna i nisu mi loša, izgledaju kao da su 3 rata prošla ali su zgodna i za sklapanje i rasklapanje i ne zauzimaju puno mjesta tak da mi je dobro
[Vrh] Go down
mommy
Dojenče
Dojenče
mommy


Female
Broj postova : 86
Age : 42
Lokacija : Slavonija V
Registration date : 02.09.2009

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimened lis 11, 2009 10:58 am

Da sam znala da se moje dijete neće htjeti voziti u kolicima kupila bi najjeftinija, jer nama kolica gotovo i ne trebaju Kakva kolica imate? - Page 3 15485
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 27, 2010 12:53 pm

lipo izgledaju,al nemam pojmakakva je marka brevi...

ja imam camovu trokolicu 3 u 1.. kolica su dosta teška,imaju čak i felge
Kakva kolica imate? - Page 3 386911 al su super udobna za dite i lako ih je vozit po bilo čemu (pjesak,makadam...)
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 27, 2010 2:03 pm

Cula sam za brevi,ali nisam imala prilike probati.. jel 3400 3u1 uli samo kolica ka na slici?

ja sam imala chicco trokolicu 3u1. malo glomazna,ali nikad mi nije predsatavljalo neki problem,em sto su dobra po neravnom i kamenjaru i tim stvarima..
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 27, 2010 2:43 pm

meni se sviđaju brevijeva 3u1 di su zadnja kola velika, a prednja manja. njih san tila uzet al najbliže mi je bilo ić po njih u široki brijeg pa san odustala. ja ti iman takav sličan model njihovih 3u1 samo je druga marka i super san zadovoljna s njima, mislin s funkcijama jer imaju sve isto. jesi me razumila išta?
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 27, 2010 3:52 pm

ja budala mislila da će mi preko ljeta druga beba moći koristiti emina bubu kolica pošto su tek godinu dana stara a i ema se nije baš vozila, ona je ipak više šetalica nego vozačica, i meni muž kaže da ih odem vidjet da ću se šokirati! i stvarno jesam, zadnji put smo ih koristili prije mjesec dana i stajala su nam non stop u prtljažniku i tkanina nam istrula!!!!!!!!
pa ne mogu vjerovati, nisu stajala u vlažnom, niti smo ih s nečim pomočili i eto šta je bilo!!! nikad ih nisam prala u mašini već sa šlaufom tak da ni s tim nisam mogla uništiti!
razočarana sam u tl i to jako.....
sad imam i as i torbu i sve živo osim kolica pa ako netko zna gdje da idem gledati samo kolica bez as i korpe i torbe, a da se ručka može micati da djete gleda u mene ili obrnuto i koja imaju bar tri načina podizanja....
gledala sam u tl i jedna mi se sviđaju ali se ne kupuje posebno već moraš sve živo kupit s tim i koštaju 3800 kn, u baby media shop nemaju kolica ispod 4000 kn, jedino nisam bila u adaxu i pikolu..... mislim da su to i sve trgovine sa tim stvarima u osijeku pa ako netko zna da u jednoj od tih trgovina imaju neka dobra i kvalitetna a da nisu preko 2500 pa mi javite
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 27, 2010 4:06 pm

Alice...fora su ta sa slike Brevi kolica...aliiii...nisu za malu bebu i jako su ti mala/uska...to su prakticna, lagana kolica za kad ides negdje...vidjela ih ja uzivo....

Vedrana.....ajoooj, nazalost, to ti je marka bubu.....samo losa iskustva s njima....ne kaze se bezveze 'koliko para toliko muzike', ja sam se bar na kolicima uvjerila da je tako. Po Osijeku imas ovak, Adax, Pikolo(po meni dosta skuplji), TL, Baby Media Shop, onaj novi pored Mullera, Tintilinic....ne znam....ti bi bas kolica sama? Zasto ne skicnes od Peg perega pramette? ili od inglesine? To su ti jako kvalitetna kolica a za malu bebu imaju podesenje da gleda u tebe a kasnije od tebe, a kisobran su i lagana kolica.

Mi sad imamo za blizance 2 seta od Peg Perega, Pliko p3 ali 3u1....sportske djelove sam kod mame odfurala a ostavila si doma as, kosare i same osovine sa kotacima i tako malo mjesta zauzimaju i zakon su mi Kakva kolica imate? - Page 3 13329
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 27, 2010 4:27 pm

lijepa su,ja imam brevi hranilicu i dobra je!!!

vedrana imaš na burzi polovnih kolica ako te zanima,nađu se super kolica za super cijenu!!!
ja sam kupila svojeg zappa skoro pa novog za 600 ili 700 kn,ne sjećam se ,a nova su 1300kn
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 27, 2010 7:06 pm

alice,bas kak ti sam veli,to ti nisu kolica za malu bebicu,,to je samo sportski dio,ti trebas ili jos k tome kosaru ili as,ja preferiram kosaru,jer je ipak bebica na ravnome,i to mi se cini puno love za samo sportski dio,ja sam zadovoljna sa nasim i mislim ih imati i za drugu bebicu

http://www.skate-pegperego.com/
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 27, 2010 7:30 pm

Joj cure...nikako ne kužim! Stvarno ne znam.
Enea kako misliš sportski dio??
Dali bi trebala imat posebno košaru ili uz kolica?
Ajme cure nemojte zamjeriti,nova sam u ovome!
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 27, 2010 8:02 pm

evo ovo ti je primjer brevi kolica,ako si odlucila njih sa kosarom za male bebe,kuzis

http://www.buba-mara.eu/djecja-oprema/kolica-i-sistemi/brevi/brevi-kolica-ovo/7278011250727007

mada,mislim da bas nemaju dobra iskustva sa njima,sve zavisi kolko si spremna i mozes love odvojiti,ja sam definitivno za pp,cam,chicco ili abc design firme,one su ti dosta kvalitetne,ali i kostaju
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 27, 2010 8:50 pm

alice ja sam baš za ova šta je stavila enea. i isto su super kvalitetna!
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimesri sij 27, 2010 8:59 pm

Alice, ma kakvi, ta koja ti si vidjela ti kostaju 1190kn(imas na ovoj stranici na linku sto ti je Enea stavila)...i vjeruj mi, definitivno nisu za malu bebu....
Vedrana, da....zasto ne pronades polovna neka? mi smo nas drugi set od pp uzeli polovan i usparali bar 50% cijene a skoro su kao i ona nova iz trgovine...zaista...
Ja sam definitivno da rade nadete neka kvalitetna ali polovna kolica u super stanju nego nova 'znj' i lose kvalitete... Kakva kolica imate? - Page 3 13329
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimečet sij 28, 2010 8:07 am

evo tu imas vise vrsta,pa pogledaj,ili ides direktno na str koja firma te zanima

http://www.media-commerce.com.hr/index.php
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:10 pm

Cure hvala vam.MM neće ni da čuje za ova zlatna...Nisu mu po volji...Kao razumije se on,da kao i ja Kakva kolica imate? - Page 3 896458
Budemo vidjeli,vremena napretek!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimečet sij 28, 2010 12:11 pm

Ja moram prvo stara prodati da bi kupila nova. Kakva kolica imate? - Page 3 386911 Kakva kolica imate? - Page 3 896458 Kakva kolica imate? - Page 3 386911
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:46 pm

Slatke muke...hahah...
Aco, sto se ceka....vec sam ti rekla...cim prije ih stavis u prodaju-bolje...budes li cekala teze ceh ih prodati....dakle....ajde...da navijamo za nova kolica Kakva kolica imate? - Page 3 386911
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimečet sij 28, 2010 1:55 pm

Da slazem se da je bolje kupiti polovna kolica neku bolju marku nego nova neku žnj kvalitete.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitimepet sij 29, 2010 11:35 am

Ah slatkih briga Kakva kolica imate? - Page 3 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Sponsored content





Kakva kolica imate? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kakva kolica imate?   Kakva kolica imate? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakva kolica imate?
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Autosjedalica-koju imate?
» Kolica za blizance
» Bicikl + kolica
» Kakva treba biti majka?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Oprema za bebe-
Forum(o)Bir: