Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ispadi bijesa!

Go down 
+21
ninanana
Enea
ninana
pia2
vedrana87
Josipa
*Dijana*
Angie
Anna
*Ana*
didzi
mamajaja
ivany
leobaby
Mateja
happyness
becky
žuža
morena
zvrk06
Aca
25 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimečet oľu 05, 2009 9:18 am

Ovako neznam kak bi to pitala i postavila pitanje!

Meni LUka kad je ljut ili kad je frustriran (barem ja to tako protumacim), onda se onako trese, jel me kuzite.Primi nesto u ruke, ukoci se, i onako stisne zube, i trese se, i onda to prodje.Ali nekad mi to tak izgleda ono da se uplasim, i muz me pitao jel on to kontrolira ili se to dogodi.

I sad netko mi je rekao da ga ostavim, i da ce ga proci, ali ja znam reci ne tako, i mozda to sad radi namjerno jer vidi da nas to plasi na neki nacin!

Jel vasi to rade ili sta mislite o tome? Ispadi bijesa! 877388
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimečet oľu 05, 2009 9:37 am

a joj draga,nemam ti pojma,jer Lana nema takve ispade,ona kad je ljuta ili plače,ili se baci po podu,al to je stvarno rijetko,uglavnom ima neki ljuti plač kojim pokaže bijes.
al opet vjerujem da je to Lukin način da pokaže bijes,znaš da su oni sa bjesom u razno raznim situacijama bili,od bacanja po podu,pa kad tuću glavom negdje od ljutnje i sl,tako da vjerujem da je to samo jedan normalan način da iskaže bijes i da će proć kao i sve ostalo
Eto nisam ti baš pomogla,al stvarno zasad nemamo to iskustvo Ispadi bijesa! 569627 Ispadi bijesa! 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimečet oľu 05, 2009 9:40 am

ja ti mogu reci ali neznam za nikoga od male djece... ali ja sam takva...ja kad poludim nesto stisnem i stiscem to dok me ne popusti... jel inace bi mogla pocet urlat i skakat a mozda cak i tuc ko po vreci.... a dok je jos ovakav mali mozda da mu nabavis vrecu za boks pa kad vidis da mu se to dogodi mu ponudis da se tamo isprazni... jedino na sto moras pazit je da on shvati da to smije raditi samo na vreci a ne na ljudima... jel je i meni doslo da si je kupim ali je nemam kamo staviti... nadam se da sam ti bila od pomoci... jel govorim iz vlastite koze... Ispadi bijesa! 569627
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimečet oľu 05, 2009 10:38 am

JOJ ZNAM I MENI JE LOVRO ZNAL PAR PUT TAK,AL MENI TO SMIJEŠNO Ispadi bijesa! 386911 Ispadi bijesa! 386911

sory velika slova,neda mi se brisati Ispadi bijesa! 13329
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimečet oľu 05, 2009 10:43 am

aha! rebs ili tak se trese onako sa stisnutim šakama, ali uglavnom popraćeno cendranjem, ili poludi pa počne lupat po fotelji ili nečemu.
i mene to ljuti, ali ja zaista ne obraćam pažnju već se pravim blesava i smirenim glasom joj govorim "dobro, ajde idemo dalje". upali moram priznat.
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimečet oľu 05, 2009 1:21 pm

ja mislim da bi se djecica trebala ispucati i izbaciti taj bjes... meni je punoooo lakse kad se ispucam i cim me prode sam dobre volje i lakse mi je...
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimečet oľu 05, 2009 3:00 pm

Hm...viš, viš... zanimljivo..moj Luka tak na sekundu dve zadrhti, stvarno ne duže, stisne zubiće i onda ili mene i MM-a stisne s prstićem za nos, pa stišće skroz lagano, dve tri sekunde dok ga ne prođe, ili za ruku nas tak stisne na isti način, ali kod nas to nije od bijesa, već dok se jako uzbudi. nemojte me krivo shvatiti, ne. onak, u žaru igre se tolko uzbudi, uživi, da mu valjda naglo dođu nekakve emocije, i onda ih eto na taj način izbaci. prije nas je ,ako se sjećate - pisala sam o tome, udarao po licu, iz istog razloga, ali smo mu to zabranili pa sad nas primi za vrh nosa ili za ruku. eto. a kad je bjesan, nema drhtanja, niti ikaj slično, već klasika - deranje, bacanje... Ispadi bijesa! 66333

Aca, ja ne bi na tvom mjestu uopće pokazivala da primjećujem to njegovo drhtanje, jer ili će onda namjerno tako jer vidi da time dobiva pažnju, ili će...a ne znam, možda će se osjećati posramljeno. Jer, oni se ponašaju spontano, i ako nezna drukčije, pusti ga da tako iskazuje bijes, bolje i tako nego da shvati da je to možda krivo ponašanje i tebi, kao njegovom uzoru, neprihvatljivo. Onda će se možda zbuniti...ma ko zna kaj bi se u njihovim glavicama moglo roditi. Pusti ga, eventualno dok mu dođe ga probaj zaintersirati s nečim drugim...eto, moje skromno mišljenje... Ispadi bijesa! 877388 ovak na prvu...
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimečet oľu 05, 2009 3:13 pm

Kod nas takoder deranje i bacanje. Ja sam sigurna da su to samo ispadi bijesa, a on ih pokazuje na takav nacin, i vjeruj mi, najbolje sto mozes napraviti je pustit ga na miru i neobracat paznju. On se negdje mora ispucati! I to govorim iz iskustva, kad Luka "poludi" ga jednostavno pustim, kad malo prestane ga pitam jel se smirio, zagrlim ga i onda je sve ok!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimepet oľu 06, 2009 10:37 am

Hvala Vam curke na komentarima i iskustvima Ispadi bijesa! 569627
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimepet oľu 06, 2009 11:40 am

Leona počne bacati stvari(uz urlikanje)...ne pomaže kaj god kažem, čak ni dok ju ignoriram,
i onda ju otpremim u drugu sobu, tamo se izdere,isplače, i vrati se s k nama sva mirna i vesela.
Ispadi bijesa! 787136 Dobije pusu i igramo se dalje, ili kaj god želi.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimesub oľu 07, 2009 1:59 pm

Morala sam se smijati dok sam čitala vaše postove. Kako takvi mali mogu biti ljuti, to mi je baš zanimljivo.
Kod nas isto klasika, urlikanje i bacanje na pod, po novom popraćeno psovanjem Ispadi bijesa! 66333
Ignoriram je. Kad je pretjera (dugo traje i totalno se uživi u to onda je odnesem u drugu sobu i kažem je da se malo smiri), kad se smiri se vrati, izljubimo se i igrlimo i nastavimo gdje smo stale.

Aco ja bi ignorirala takvo ponašanje.

Samo da vam ispričam kako je moja sestrična od bijesa glumila da pada u nesvijest!!
Nije bila puno starija nego naša djeca. Teta je vodila i kod doktora i brinula se.... jednom je čuvala bakina sestra i ona se onesvjesti, a bakina sestra se uplašila i počela plakati: Joj A. pa zašto sad, joj ne znam što da radim... i žena se preplašila... A moja sestrična žmiri i kaže joj "poli me vodom"
Ispadi bijesa! 671778 Ispadi bijesa! 671778
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimesub oľu 07, 2009 2:17 pm

Ivany.... Ispadi bijesa! 671778 Ispadi bijesa! 671778 Ispadi bijesa! 671778

mi odrasli mislimo kak smo strašno pametni i da nas djeca neće preveslati, a ustvari su malci bistriji od nas. jer, sa samo par godina života smisliti ovakvu psinu...svaka čast! predobra je! Ispadi bijesa! 671778 Ispadi bijesa! 671778
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimesub oľu 07, 2009 5:26 pm

Ispadi bijesa! 386911 Svaki put se moram smijat kad ovo čujem... Ispadi bijesa! 386911
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimesub oľu 07, 2009 6:49 pm

hahahaha, predobro!
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimened oľu 08, 2009 6:58 am

Ispadi bijesa! 671778 Ispadi bijesa! 671778 joj mudrica mala Ispadi bijesa! 671778
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimened oľu 08, 2009 7:49 am

žuža je napisao/la:
Ispadi bijesa! 671778 Ispadi bijesa! 671778 joj mudrica mala Ispadi bijesa! 671778

Ispadi bijesa! 386911 Ispadi bijesa! 386911 Ispadi bijesa! 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimesri oľu 25, 2009 12:59 pm

Ignoriraj Aco, ignoriraj...
[Vrh] Go down
didzi
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
didzi


Female
Broj postova : 310
Age : 47
Lokacija : sarajevo
Registration date : 01.05.2009

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimepon svi 04, 2009 9:59 am

ja mislim da sva djeca manje-vise imaju iste ispade...vremenom ce i to proci,a do tad Ispadi bijesa! 896458 i Ispadi bijesa! 434194
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimeuto svi 05, 2009 12:43 pm

U nedjelju je Jura za vrijeme svog ludila jer mu nisam dala da ide u dedin traktor primil lončanicu za stabljike i pol ih potrgal... Mangup... Ispadi bijesa! 34244
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimepon tra 19, 2010 9:43 pm

mi isto imamo problema s njegovim bacanjem i urlanjem kad nesto nije po njegovom... zna i "rezat" na mene (ne znam kako bih drukcije to objasnila) , pa cak i ugristi, vristat iz petnih zila, ma prestrasno! Ispadi bijesa! 317728
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimepon tra 19, 2010 9:44 pm

mozda da ga u tim trenucima zaintrigiras i fokusiras na nesto, mozda time izbacuje visak energije?
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimeuto tra 20, 2010 6:57 am

To je i meni Luka poceo raditi, ako nije po njegovom, vice, dere se.Strasno.Evo recimo kad smo negdje i njemu se ne ide doma, to su drame.I jucer decki moji bili u Luna parku i kad je trebalo ici doma, kaze muz ko da je ukrao dijete, tako se Luka ponasao, bacao, ne i ne i ne.
Ignoriramo to, ali to vec traje.Ja se nadam da se iskorjentiit to.Uskoro.
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimeuto tra 20, 2010 7:10 am

moj trči u krug ko luda krava i cendra Ispadi bijesa! 671778
rješenje ignorirat i kad vidi da nema koristi prestane....
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimeuto tra 20, 2010 7:13 am

hahaha,Angie-fakat si luda!! Ispadi bijesa! 671778 Ispadi bijesa! 671778 ali,kužim te!i ja mislim da treba pustit ih jednostavno,tj.ignorirati i bude ih pustilo dok vide da ne obrača se pažnja na njih...
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitimeuto tra 20, 2010 7:14 am

ne znam jel se može video postavit na forum,pa da ga snimim jednom....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ispadi bijesa! Empty
PostajNaslov: Re: Ispadi bijesa!   Ispadi bijesa! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ispadi bijesa!
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: