Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ugradnja umjetnih noktiju...

Go down 
+10
žuža
ivany
Aca
mamajaja
Mateja
leobaby
zvrk06
Enea
ivana86
morena
14 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 11:12 am

razmisljam da bi ih metnula pa ma zanima kakva iskustva ste vi imali i koliko ste platile... ja sam malo gledala cijene pa je sve oko 300 do 350kn... dok je moja bivsa frendica isla na nokte je platila 220kn... pod ugradnju mislim: umjetni nokat,geliranje i trajni french...
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 11:16 am

možda je korekcije plačala 220kn,inače je i tu prvi put od 300-350kn,a korekcije 250,a cure koje rade doma naplacuju po 150kn
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 11:21 am

ja ih imala skoro 2god,bila zadovoljna,skinula ih prije poroda,ali kad se vratim na posao,opet ih stavljam,jer imam takav posao,da su mi nokti koma,i nikak da bar malo narastu,kod nas su ti cijene od 200kn-350,prvi put,moras ih odrzavati svakih 4-5tj,onda ti je cijena na pola ugradnja umjetnih noktiju... 967987
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 11:21 am

ivana86 je napisao/la:
možda je korekcije plačala 220kn,inače je i tu prvi put od 300-350kn,a korekcije 250,a cure koje rade doma naplacuju po 150kn

a kako doci do tih cura?jel dobro naprave? ugradnja umjetnih noktiju... 386911 jesi ti imala te nokte? i di si ih radila... u kozmetickom ili su ti one radile....
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 11:29 am

evo bas ispitala svoju frendicu,kaj meni radi,ona ima salon,jos uvijek su kod nje 150kn,ali nisi u vz,pa neznam kolko ti to znaci ugradnja umjetnih noktiju... 13329
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 11:34 am

Enea je napisao/la:
evo bas ispitala svoju frendicu,kaj meni radi,ona ima salon,jos uvijek su kod nje 150kn,ali nisi u vz,pa neznam kolko ti to znaci ugradnja umjetnih noktiju... 13329

e da tu je mali problem ugradnja umjetnih noktiju... 386911 a valjda budem nasla nekoga tu tko nema bas tako grozneeeeeeeee cijene... a opet moram se pozanimati jel nebi da mi ruzno napravi ili osteti nokat... toga se dosta bojim... a kako se ti nokti skidaju?
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 11:50 am

bitno je da se puno ne raspa tvoj nokat,skidaju se ili raspanjem,kaj bas ne preporucam,ja dok ih vise necu,pustim ih da rastu,pa se s vremenom odlijepe,dok ih ne odrzavas
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 2:09 pm

Enea je napisao/la:
bitno je da se puno ne raspa tvoj nokat,skidaju se ili raspanjem,kaj bas ne preporucam,ja dok ih vise necu,pustim ih da rastu,pa se s vremenom odlijepe,dok ih ne odrzavas
aha... a daj mi reci jel to jako osteti nokte?jel bojim se da kad ih maknem da nebudu grozni... prije par godina mi mama jos nije dala da imam duge nokte i ja si kupila umjetne i nisam mih mogla skinut a kad je mama vidla je kupila za skidanje i nokti su mi ispod tih umjetnih strunuli... pa da mi se nebi isto desilo... trebalo im je par mjeseci da dodu k sebi... ugradnja umjetnih noktiju... 168724
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 2:54 pm

nije da uopce ne osteti,malo su ti istanjeni,ali nist strasno,bitno da ti tvoje prije ljepljenja jako ne raspa.to ti je to uglavnom
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 3:57 pm

Ja nemam iskustva,al mama mi je stavljala taj gel,mislim da je tako oko 150kn platila,al to je bila neka akcija
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 5:00 pm

zvrk06 je napisao/la:
Ja nemam iskustva,al mama mi je stavljala taj gel,mislim da je tako oko 150kn platila,al to je bila neka akcija

kod nas je samo geliranje prirodnih nokitju 150 do 200kn... a ugradnja umjetnih i geliranje+ french... je oko 300 kn...
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 7:07 pm

to ti se isplati i doci u vz,znam neke cure koje k njoj dolaze iz zg,strasno ugradnja umjetnih noktiju... 877388
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 7:10 pm

Enea, može na pp adresu?
Meni bi hitno trebalo malo ugradnja umjetnih noktiju... 967987
Pliz? ugradnja umjetnih noktiju... 349661
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 8:16 pm

ugradnja umjetnih noktiju... 588215
I koliko to dugo stoji, itd.?
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 8:31 pm

ovak,svaka 4tj moras ici na odrzavanje jer ti izrastu i onda vise nisu tak cvrti,pa bi mogli pocet pucati,bitno da ne pretjeras s duljinom,da ti odma svi ne popucaju,jer su ti nespretni,a ostalo se ponasa ko da su tvoji,zacas se naviknes na njih,ja sam sve radila s njima
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimesri vel 25, 2009 1:05 pm

morena je napisao/la:
zvrk06 je napisao/la:
Ja nemam iskustva,al mama mi je stavljala taj gel,mislim da je tako oko 150kn platila,al to je bila neka akcija

kod nas je samo geliranje prirodnih nokitju 150 do 200kn... a ugradnja umjetnih i geliranje+ french... je oko 300 kn...

Je imaš pravo,ona je stavljala gel na svoje nokte,al znam da je bila neka akcija ugradnja umjetnih noktiju... 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimepet vel 27, 2009 8:30 am

Ja radim nokte već preko 2 godine, privatno kod kuće!!!! ugradnja umjetnih noktiju... 967987

Ali Enea vam je sve već rekla! ugradnja umjetnih noktiju... 569627
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimepet vel 27, 2009 3:35 pm

Mateja je napisao/la:
Ja radim nokte već preko 2 godine, privatno kod kuće!!!! ugradnja umjetnih noktiju... 967987

Ali Enea vam je sve već rekla! ugradnja umjetnih noktiju... 569627
joooj Mateja malo si mi predaleko... nego ja cu ti pokazati kakve bi ja nokte pa mi reci kako da joj to kazem...
ovakve bi... svida mi se sto se preljeva...
https://2img.net/r/ihimizer/img294/2747/18236972.jpg
a ove nebi... jel mi je malo prejaka crta... french...
https://2img.net/r/ihimizer/img413/299/nebi.jpg
ako si me shvatila sto ti zelim reci... ugradnja umjetnih noktiju... 877388 ugradnja umjetnih noktiju... 616445 ugradnja umjetnih noktiju... 569627
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimesub vel 28, 2009 3:37 pm

ovo sta ti hoces ti je gel bezbojni koji se prelijeva,nist komplicirano,a drugo je french,iskreno meni je french najljepse vidjeti,ja sam si znala staviti i kosi french,isto jako efektno,pa gornji dio u crvenoj boji ili kineski znakic na french itd,ima masu toga pa biraj,sretno,kad ih napravis pofotkaj,pa stavi da vidimo,bokic
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimesub vel 28, 2009 10:12 pm

Meni je to sve totalna koma. Zagovornik sam prirodne ljepote. ugradnja umjetnih noktiju... 470300
Imala sam ih dugo zbog posla i kad sam ih skinula (sami su se s vremenom) nokti su mi bili zona sumraka! Zapinjali za odjeću, fuj. Više nikad u životu si to ne bi stavila.
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimened oľu 01, 2009 11:26 am

mamajaja je napisao/la:
Meni je to sve totalna koma. Zagovornik sam prirodne ljepote. ugradnja umjetnih noktiju... 470300
Imala sam ih dugo zbog posla i kad sam ih skinula (sami su se s vremenom) nokti su mi bili zona sumraka! Zapinjali za odjeću, fuj. Više nikad u životu si to ne bi stavila.
ma ja sam imala krasne duge nokte uvijek... ali sad kako imam puno nokte u vodi su mi oslabili i pucaju... tako da.,..a ovi su mi jako lijepi...
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimened oľu 01, 2009 12:12 pm

Ja sam isto imala umjetne nokte i nisam se nasla u tome, ali je prekrasno, i isto sam imala french, i to mi je prekrasno!
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimened oľu 01, 2009 1:32 pm

Ja sam isto imala kratko (kad je Mateja počela raditi s tim), ali sam samo stavila gel na nokte moje jer su mi bili dosta dugački...
uglavnom nakon nekog vremena sam odustala jer su mi često pucali a bilo mi nepotrebno imati takve nokte jer je Sara bila bebica i nisam nigdje ni radila.
Sad sam zadovoljna s mojima, dosta su mi dugači i čvrsti.
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimened oľu 01, 2009 1:48 pm

i ja sam ih imala dosta dugo,al sam ih skinula prije nego sam rodila!
sad kako ne radim moji su dosta čvrsti pa nema potrebe!
možda kad opet počnem radit
ugradnja umjetnih noktiju... 13329
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitimečet oľu 05, 2009 3:17 pm

Morena, ja nekako ovo uopce nisam vidjela i tako ti nisam ni odgovorila na pitanje.
Sorry! Uglavnom, ono sto ti hoces je jednostavno samo gel na tvoje nokte, bez trajne francuske! I to je to! ugradnja umjetnih noktiju... 616445
[Vrh] Go down
Sponsored content





ugradnja umjetnih noktiju... Empty
PostajNaslov: Re: ugradnja umjetnih noktiju...   ugradnja umjetnih noktiju... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ugradnja umjetnih noktiju...
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: