Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 sredstva za čišćenje

Go down 
+21
mery85
Kikica
ninana
sanja25
nanino
*Dijana*
Zabica
zzsara
zvrk06
mojabeba1
*Ana*
Aca
Mateja
Enea
ivana86
mamajaja
leobaby
becky
happyness
ivany
žuža
25 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimened sij 25, 2009 3:45 pm

tu možžemo pisati kakva sredstva koristimo i dal smo zadovoljni s njima?
dal čistite bez kemakalija,uvijek isto ili volite isprobavati nove stvari?

ja laminat čistim s mr properom ,ali u zadnje vrijeme ga nemogu naći,pa uzmem neko zamjensko al nije to to
http://www.noverte.lv/files/bildes/Mr.Proper500mlNET.jpg

pločice jednom tjedno operem domestosom
https://2img.net/h/i200.photobucket.com/albums/aa100/sekajeky/Domestos_wc_cistic_750ml.jpg
prašinu sam prije s prontom al u zadnje vrijeme čistim s vlažnim maramicama za namještaj,marka nije bitna ili s http://www.agora.com.hr/slike/velike/prasko-pronto-piumini-brisac-prasine-baza-5025_1.jpg

za kupaonu mi je najbolji cillit ali onaj obični za kadu i umivaonik
http://www.svarosprekes.lt/images/Cillit-Kalk%5B1%5D.jpg

probala sam cillit bang ali nije mi nešto a u zadnje vrijeme znam kupiti ovo
http://www.magicscrubs.co.uk/img/img/promotion/product.jpg
i to mi je super
a za školjku znam onaj crni domestos ili nekaj sličnoa asad sam uzela na probu
http://www.henkel.sk/sks/content_images/Bref_AP_Tornado_8Stk_pboxx-pixelboxx-67841_300dpi_1772H_1772W.png
za prozore mi najbolja voda s octom

i nemam vremena sad za dalje


sredstva za čišćenje 386911
ajde napišite da podijelimo iskustva sredstva za čišćenje 616445 (inače obožavam isprobavat nova) sredstva za čišćenje 13329
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimened sij 25, 2009 7:32 pm

Wow Žuža, ja nekoristim ni upola sredstava kao ti, ne znam da li je to dobro ili loše... sredstva za čišćenje 959498

laminat - voda i ocat i deterđžent za suđe (ovaj Jar od naranče -nemogu sliku naći- ali koristim i druge)
pločice isto tako
prašina -magična krpa http://www.hero.co.yu/files/iimegesL/magicna_krpa.htm (ugl. bude mokra ali bez ičega)
kupaona (kada i umivaonik) - http://www.scjohnson.ro/nqcontent.cfm?a_id=7605
wc školjka http://www.scjohnson.ro/nqcontent.cfm?a_id=7642
prozori i stakleni stolovi - arf staklo http://www.saponia.hr/siroka_p_proizvodi_op.php?id=44 ali to samo iz navike nekada uzmem i neki drugi
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimened sij 25, 2009 9:47 pm

ma što manje to bolje sigurno sredstva za čišćenje 13329
a ove krpe zaboravila,imam ih 30 vakjda sve radim s njima sredstva za čišćenje 386911
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimepon vel 02, 2009 5:20 pm

ja sam u 24h vidla prilog o domaćim sredstvima za čišćenje, npr.ocat, soda bikarbona...i spremam se to prostudirati i bacam se na to ekološko čišćenje. naime, kupaonu već neko vrijeme perem s octom i istina je kaj vele, nema tog kupovnog sredstva nakon kojeg će se kupaona sjajiti kao nakon pranja s octom. istina je, smrdi, ali još uvijek manje nego s nečim kupovnim. a još nije ni za zanemariti to kaj dok čistim udišem nekaj prirodnog, a dok sam recimo za Domestos pročitala da su njegove pare koje se oslobađaju prilikom čišćenja otrovne. Naravno, ne da bude čovjek odmah umrl dok otvori flašu, nego malo po malo, nekaj dela sa stanicama, bla, bla....neznam sad detalje.

Ocat je i zakon za prozore, kak veli žuža. Dalje, ocat dezinficira i ubija bakterije, gdje god hoćete riješiti se gamadi, plijesni, samo operite s octom.

wc, preme s nečim kaj god kupim, bil mi je dobar ovaj novi Sanitar, morski, Domestos mi je prejaki, nekak sam ko napušena nakon kaj završim s pranjem, pa ona patka nekakva, Anitra..ma za wc opće ne razmišljam previše...kupim kaj ima.

Podove po novome također perem s octom, da vidiš taj sjaj, a ujedno ubije živinu dole.

prašinu - čarobne krpice. joj, ne bi ih mjenjala za ništ.

e, cilit bang za masnoću - ljudi dragi, ne bi vjerovale kaj s tim možete oprati....onu najzagorjelu masnoću koju sam ja našla tu u ovom stanu na radijatoru sredstva za čišćenje 66333 , samo pošpricaš i voila! Naravno, nisam oprala cijeli radijator jer mi se gadi, nego samo gornji dio, ali budem i cijeli jedamput, kad budem na dijeti. Pločice oko štednjaka - ma zaaakooon.ustvari cijeli štednjak s tim pošrpricam pa onda s čarobnom krpicom plavim i sušim.

kaj još...hm...neznam sad...al ak se sjetim budem napisala. moram pročitati to u 24h
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimepon vel 02, 2009 8:48 pm

di ste me našle! frik za ribanje, čišćenje i ostale radosti.
ovako, ja sam doktorirala na tim sredstvima za čišćenje, sve sam ih probala....velim, frik sredstva za čišćenje 66333
no, našla sam nešto najbolje na svijetu za čišćenje skoro pa svih površina, pogotovo za masnoću.
nemam link, ali kupujem te spužvice u Mulleru. piše da su krpice za visoki sjaj, a "rade" na principu da se samo malo umoče u vodu i sve ide dolje! bez ikakvih sredstava za čišćenje. skroz su bijele i veličine spužvica za pranje suđa.
zaaaaakon!
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimepon vel 02, 2009 9:17 pm

daj backy na sunce s tim,sad si me zaintrigirala sredstva za čišćenje 877388 sredstva za čišćenje 386911 sredstva za čišćenje 386911
a frik sa sredstvima sam i ja sredstva za čišćenje 605248
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimepon vel 02, 2009 9:28 pm

Zaboravih napisati, na ovoj stranici http://www.saponia.hr/siroka_p_proizvodi_op.php?id=44 skrolajte dolje, ARF deobad x5 -nemam pojma zašto i kad sam ga kupila, znam samo da sam potrošila ono što inače koristim i vidjela da imam ovo pa sad koristim dok nepotrošim i više nikada to neću kupiti -opere dobro, ALI ljudi moji što smrdi -moram kipati prozor (da je ljeto širom bi otvorila)
Jednom se Sara zaletila u kupaonu dok sam prala (inače to radim kad nije kod kuće ili dok se igra s mm) u roku od par sekundi oči joj počele suziti i oko očiju joj se zacrvenilo... sredstva za čišćenje 168724 stvarno je prejako
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimepon vel 02, 2009 9:39 pm

ivany je napisao/la:
Zaboravih napisati, na ovoj stranici http://www.saponia.hr/siroka_p_proizvodi_op.php?id=44 skrolajte dolje, ARF deobad x5 -nemam pojma zašto i kad sam ga kupila, znam samo da sam potrošila ono što inače koristim i vidjela da imam ovo pa sad koristim dok nepotrošim i više nikada to neću kupiti -opere dobro, ALI ljudi moji što smrdi -moram kipati prozor (da je ljeto širom bi otvorila)
Jednom se Sara zaletila u kupaonu dok sam prala (inače to radim kad nije kod kuće ili dok se igra s mm) u roku od par sekundi oči joj počele suziti i oko očiju joj se zacrvenilo... sredstva za čišćenje 168724 stvarno je prejako

hvala ivany na upozorenju sredstva za čišćenje 38980
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimepon vel 02, 2009 9:40 pm

žuža je napisao/la:
daj backy na sunce s tim,sad si me zaintrigirala sredstva za čišćenje 877388 sredstva za čišćenje 386911 sredstva za čišćenje 386911
a frik sa sredstvima sam i ja sredstva za čišćenje 605248

stara, kopala sam po netu, ali nema. u svakom slučaju, ima ih pakirane po 2 ili 4 komada. ma zbilja izvrsno! ja očistim skoro pa sve s tim spužvicama. pogotovo stolice od eko kože ili keramičku ploču za kuhanje-za to je dušu dalo!
ivany, tako meni bude od nekih sredstava, užas.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimepon vel 02, 2009 9:42 pm

daj drugi put poslikaj i napiši kak se zove ,jer ovak ih nebrem najti sredstva za čišćenje 386911 sredstva za čišćenje 93467

a imam keramičku ploču za kuhanje sredstva za čišćenje 168724
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimepon vel 02, 2009 10:03 pm

može, može. nema problema.
sutra ti napišem kak se zovu, u svakom slučaju su ti mullerov proizvod, odnosno njihova marka Blink.
znam da postoje neke druge, ali su puuuuuno skuplje. meni je prvi puta mama donijela tu spužvicu i sjećam se da ju je platila nekih 50-ak kn. a ove u pakiranju od 4 kom.platim oko 20 kn.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimeuto vel 03, 2009 6:53 am

a čuj ak su baš mullerove onda ništ,mi nemamo mullerov dućan sredstva za čišćenje 168724 hvala svejedno sredstva za čišćenje 569627
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimeuto vel 03, 2009 11:48 am

sljedeći put kad budem išla tamo, kupim ti i pošaljem sredstva za čišćenje 13329
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimeuto vel 03, 2009 2:31 pm

becky je napisao/la:
sljedeći put kad budem išla tamo, kupim ti i pošaljem sredstva za čišćenje 13329
Kupi toga malo više! sredstva za čišćenje 93467 sredstva za čišćenje 38980 sredstva za čišćenje 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimeuto vel 03, 2009 5:03 pm

ofkors!
evo ovaj tjedan se zaletim, a sve vi koje želite "magične spužvice", javite se na pp.
dakle ima ih pakirane po dvije ili po četiri komada. ja zbilja preporučujem, ja obrišem (sa malo ribanja) zapečenu masnoću sa ploče. kuhinjske elemente prebrišem samo, ne treba ih uopće još pobrisati sa suhom krpom. fora je u tome da te spužvice "nestaju", ne znam ni sama obajsnit kako. kao da se tope, to je ta "nano tehnologija". dakle, samo se namoče vodom i spremne su za akciju sredstva za čišćenje 13329, s time da se ne moraju močiti cijele. ja namočim samo vrh spužvice za recimo cijelu ploču za kuhanje.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimesri vel 04, 2009 1:58 pm

sredstva za čišćenje 782419 sredstva za čišćenje 742194
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimesri vel 04, 2009 2:12 pm

A jeste čule za Nano spužvice? E to je nekaj. Isto ko i Beckyne, samo se namoče u vodu i čiste. Od jedne spužvice si napravim 4 mala komadića i s tim jednim malim komadićem operem napu, onak masnu i gnjusnu... Zakon.
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimesri vel 04, 2009 2:14 pm

Jesam budala... Sad vidim kaj je Becki napisala, govorimo o istom proizvodu... sredstva za čišćenje 671778 A ja nisam znala da ih ima ovak za kupiti, ja ih obučno naručim kod jednog tipa kaj prodaje. Becki, kolko koštaju?
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimesri vel 04, 2009 3:58 pm

mislim da je napisala 4 kom 20 kn,ak je tak ,ja bi 3x4 kom sredstva za čišćenje 386911 i ak bi sve onda da se dogovorimo da jedna preuzme i da djelimo poštarinu ,tak da ne šalje svakoj posebno
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimesri vel 04, 2009 4:18 pm

Meni 2x4, meni se šalje i meni date sredstva za čišćenje 589851 pa sve skupa odmah uplatim, paše? sredstva za čišćenje 877388
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimesri vel 04, 2009 4:54 pm

može ,ja ti dam onda sve u petak ak se vidimo kod nikoline sredstva za čišćenje 38980
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimečet vel 05, 2009 11:42 am

mamajaja, dobro su curke napisale 4kom.oko 20-ak kn. i da, to su te spužvice, genijalne su! koliko ih ti platiš? tak je meni mama prvi puta naručila (prije zbilja puno godina) i jedna je koštala oko 50-ak kn, mucho novaca.

cure, svima pošaljem nema uopće problema. za pt ne brinite sredstva za čišćenje 13329 . leobaby, sve sam ti rekla.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimesub vel 07, 2009 7:33 pm

sredstva za čišćenje 787136 sredstva za čišćenje 588215
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimened vel 15, 2009 11:43 am

dal ima netko kakav savjet što se tice kože,kožnog namještaja?kupila sam neko mlijeko,al kad s tim očistim malo nam se skliže,nedaj bože sjest na rub kauca il fotelje! sredstva za čišćenje 386911
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitimened vel 15, 2009 2:17 pm

Ivana ja nisam nikada ništa kupovala što je namjenjeno baš za kožu. Tu i tamo uzmem punomasnog mlijeka i s njiim prebrišem (na nekim mjestima i malo izribam namještaj).
[Vrh] Go down
Sponsored content





sredstva za čišćenje Empty
PostajNaslov: Re: sredstva za čišćenje   sredstva za čišćenje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
sredstva za čišćenje
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: