Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Previše tekućine?

Go down 
+7
žuža
ivany
Josipa
Aca
zvrk06
morena
becky
11 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimeuto sij 20, 2009 10:37 pm

Naime, moja curka u zadnjih nekoliko tjedana pije, ja bih rekla, puno previše. Otkada je krenula dohrana svidjela joj se voda, sokove i čajeve u principu nisam puno nudila jer ih je u startu odbijala, a i dojila je do prije mjesec dana. No onda, prije nekih dva tjedna, dala sam joj instant čaj (sokove ne voli i ne želi pit) i krenulo je ludilo. Ona ga je preko noći popila po 1L! I preko dana bi se samo "nacejavala". Pitala ped.za savjet, no ona je rekla kako bi ipak trebali provjeriti šećer, što me je naravno poprilično šokiralo. Pošto je mala dobila gljivicu, moramo prvo to riješiti pa pročekirat šećer. Zasad slatko ne smije, ni piti ni jesti. Od onda pije samo vodu, oko čega nije previše dramila, ali mi se čini da i dalje jako puno popije.

Mene zanima sljedeće, jel vaša djeca piju puno tekućine?
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimeuto sij 20, 2009 11:13 pm

becky je napisao/la:
Naime, moja curka u zadnjih nekoliko tjedana pije, ja bih rekla, puno previše. Otkada je krenula dohrana svidjela joj se voda, sokove i čajeve u principu nisam puno nudila jer ih je u startu odbijala, a i dojila je do prije mjesec dana. No onda, prije nekih dva tjedna, dala sam joj instant čaj (sokove ne voli i ne želi pit) i krenulo je ludilo. Ona ga je preko noći popila po 1L! I preko dana bi se samo "nacejavala". Pitala ped.za savjet, no ona je rekla kako bi ipak trebali provjeriti šećer, što me je naravno poprilično šokiralo. Pošto je mala dobila gljivicu, moramo prvo to riješiti pa pročekirat šećer. Zasad slatko ne smije, ni piti ni jesti. Od onda pije samo vodu, oko čega nije previše dramila, ali mi se čini da i dalje jako puno popije.

Mene zanima sljedeće, jel vaša djeca piju puno tekućine?

hm... a zasto joj nije mjerila secer? moja curica je jos premalena pa ti na to nebi znala odg...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 8:29 am

Lana nikad nije puno pila,pa ni danas,čak i premalo ako se mene pita,tako da ti nemam iskustva

Al ono što znam,da je to jedan od simptoma šećera,al naravno nemora značit,tako da se na tvom mjestu nebi puno brinila,pričekaj nalaz a dotad mi vibramo da bude sve ok Previše tekućine? 140536 Previše tekućine? 140536 Previše tekućine? 140536 Previše tekućine? 140536 Previše tekućine? 140536 Previše tekućine? 140536 Previše tekućine? 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 9:37 am

I moj LUka pije jaaaaaakkkkkkkkoooooooo puno, i nisam dosla na tu ideju da bi mogao imati secer, pa ne moram odmah znaciti ili??Jebo ga ja, sad opet imam jednu brigu vise? Previše tekućine? 877388
I gdje god sam pitala su rekli pa to je super neka samo pije.
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 10:39 am

tenks cure!

ne znam kaj bi rekla, simptoma ima nekoliko. iskreno i ja sumnjam, ali te uvijek neki vrag kopka Previše tekućine? 66333 . Aca i meni su tako rekli na početku, pogotovo jer je imala E.Coli sa tri mjeseca pa je dobro piti što više tekućine. Međutim sada je druga priča, iako problem je bio taj da pije puno tog čaja pa smo joj ga ukinuli da vidimo hoće li piti puno vode. Iskreno i vode mi nekak puno popije....poludit ću do petka Previše tekućine? 246242
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 10:54 am

Znam jedan slučaj kada su u jednoj obitelji na neki od blagdana svi bili kod jedne žene koja ima taj aparatić za mjerit šečer i svi su si mjerili pa je i curica koja je bila tako (3 godine je imala) rekla da bi da i njoj izmjere (vidjela je da su si svi odrasli mjerili pa bi naravno i ona) i djetetu izmjere šečer kad oko ona ima previsok šečer i onda su s njom brzo na htinu i prvo im nisu ni vjerovali da je tako pa su joj tamo mjerili kad ono stvarno i šta da vam kaežm curici već 2 godine ddavaju inzulinske injekcije! Što je fora njena baka je šečeraš još od kad je bila djevojka pa ima gensetski na koga da ima šečernu bolest!Ona je isto jako puno pila vode ali na sreću nije baš volila slatkiše pa joj se nije prije ništa ni desilo ali moglo se!
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 11:05 am

hebate....vidiš, ni moja mala ne jede slatkiše. mislim davala sam joj tu i tamo kinder čokoladicu ili keks, ali nije da non-stop traži ili slično. kod nas u obitelji nema nitko dijabetes, iako nije ni to pravilo da dijete oboli. niš' čekam petak.....
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 11:35 am

Nisam vas htjela sa mojim postom uplašiti ali mislim da vam ništa nekošta dda im prekontrolirate šečer u krvi! Previše tekućine? 13329
Možda vam neko u obitelji ima taj apartić za mjerenje šečera pa ih zamolite da vam izmjere ili možete i u ljekarnoj izmjeriti(/kod nas u ljekarnama mjere besplatno tlak i šečer)! Previše tekućine? 569627
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 1:43 pm

Evo ja sam došla samo da bi bila moralna podrška Previše tekućine? 569627
vibram da je sve ok ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sara premalo pije, a nemam baš nekog iskustva s dijabetesom tako da nemam što pametno za pisat.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 1:58 pm

lovro jako malo pije,ja bi isto rekla premalo ali on još dosta ciki pa mislim da si naknodati s tim,a vama cure držim fige da je sve ok,mada vjerujem da je al ne košta provjeriti ako sumnjate..... Previše tekućine? 569627
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 3:01 pm

Evo ako već nisi pročitala na trudnoći se na ovoj temi o tome nešto pričalo,pa pročitaj

http://www.trudnoca.net/forum/viewtopic.php?f=77&t=23281 Previše tekućine? 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 7:19 pm

hvala zvrk!
što se tiče vađenja krvi, ped.je rekla ne. e sad zakaj, nemam pojma. veli da je najbolje da vidimo preko urina.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 8:25 pm

a čuj, valjda ona zna zašto je bolje preko urina
[Vrh] Go down
mellin
Zlatna članica
mellin


Female
Broj postova : 1278
Lokacija : na nebu među zvijezdama....
Registration date : 26.12.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 8:33 pm

Iskreno ja bi se zvala sa Vi da moja mala pije i hoče piti mi s time muku mučimo evo sad je bolesna i već dva dana smo na infuziji i dosta mi jeee Previše tekućine? 294883 Previše tekućine? 357789 Previše tekućine? 168724
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 8:33 pm

mellin je napisao/la:
Iskreno ja bi se zvala sa Vi da moja mala pije i hoče piti mi s time muku mučimo evo sad je bolesna i već dva dana smo na infuziji i dosta mi jeee Previše tekućine? 294883 Previše tekućine? 357789 Previše tekućine? 168724
mellin Previše tekućine? 569627 Previše tekućine? 569627
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimesri sij 21, 2009 8:34 pm

žuža je napisao/la:
mellin je napisao/la:
Iskreno ja bi se zvala sa Vi da moja mala pije i hoče piti mi s time muku mučimo evo sad je bolesna i već dva dana smo na infuziji i dosta mi jeee Previše tekućine? 294883 Previše tekućine? 357789 Previše tekućine? 168724
mellin Previše tekućine? 569627 Previše tekućine? 569627

Previše tekućine? 569627
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimečet sij 22, 2009 8:27 am

[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimečet sij 22, 2009 11:52 am

mellin, nadam se brzom ozdravljenju Previše tekućine? 569627
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimečet sij 22, 2009 3:32 pm

mellin Previše tekućine? 569627 Previše tekućine? 569627 Previše tekućine? 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:17 pm

Ovako cure moje, pricala sam da imam jednog prijatelja koji ima secer, i bili smo danas kod njega i izmjerili Luki secer a ono 7.3, to je malo poviseno, granica je valjda 6.
Sad sam ono malo u razmisljanju, i evo sad sam zvala pedicu, sutra idemo krv vaditi!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:27 pm

Aco Previše tekućine? 569627
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:39 pm

Josipa je napisao/la:
Aco Previše tekućine? 569627
X Previše tekućine? 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimečet sij 22, 2009 9:11 pm

Aco Previše tekućine? 569627 Previše tekućine? 569627
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimečet sij 22, 2009 9:50 pm

Aca je napisao/la:
Ovako cure moje, pricala sam da imam jednog prijatelja koji ima secer, i bili smo danas kod njega i izmjerili Luki secer a ono 7.3, to je malo poviseno, granica je valjda 6.
Sad sam ono malo u razmisljanju, i evo sad sam zvala pedicu, sutra idemo krv vaditi!

ja se nadam da nije ništa strašno. držim fige za sutra Previše tekućine? 569627
svakako nam javi kako je sve prošlo.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitimepet sij 23, 2009 9:00 am

Evo predali jesmo, sad cekamo nalaze u 13 sati.

vibrajte da nije nista, i da nismo pokupili neku virozu tamo Previše tekućine? 168724

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Vrh] Go down
Sponsored content





Previše tekućine? Empty
PostajNaslov: Re: Previše tekućine?   Previše tekućine? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Previše tekućine?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Bubani smo :(-
Forum(o)Bir: