Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Stahovi -čega se boje naša djeca??

Go down 
+20
*Dijana*
Kikica
Zabica
lola
Tina
irena
Enea
pia2
ninana
Giovanna
vedrana87
ninanana
Aca
Mateja
leobaby
happyness
zvrk06
Josipa
morena
ivany
24 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
irena
Novorođenče
Novorođenče
irena


Female
Broj postova : 17
Age : 37
Registration date : 31.01.2010

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimepet oľu 19, 2010 10:35 pm

Moja Nela kad vidi muhu,komarca i sve slicno potrci meni i vristi : ticicaaa!! a od bozica se boji djeda mraza,pa sta je god asocira na njega Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 379140 ona vristi.. Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 13329
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimečet srp 29, 2010 10:50 am

Moj se još uvjek ne plaši ničeg,možda ako je tiho pa ako nešto padne prepadne se pa zaplače,m ga je jednom prepo kad mu je prdnul na lice s usnicama. Voli ga plašiti tata zločesti Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 204166 ,kasnije kad on postane svjesniji stvari oko sebe ću vam napisat čeg se boji.
[Vrh] Go down
lola
baba
baba
lola


Female
Broj postova : 543
Age : 34
Lokacija : dalmatinka sam
Registration date : 05.10.2010

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimečet svi 19, 2011 11:47 pm

cure moja se boji svakog vraga,muški nedolaze u obzir bjezi od njih,motora kad bruji stresese,doktora obavezno vristi kad dodemo,macke i psa voli samo iz daleka, ma mogu do jutra nabrajati vald se samo mene i bake neboji Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 168724 Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 168724
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimepet svi 20, 2011 8:56 am

Lola Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 569627 Pokušaj joj nekako objasniti da se nema razloga bojati, pogotovo kad je s tobom. Moje cure se boje kamiona i buke, ponekad pasa.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimepet svi 20, 2011 10:12 am

Maja kad je došla kod mene bojala se pasa, ali smo to brzo savladale. Inače je znalo biti dana kad ih vidi kroz prozor ne idemo ni u šetnju ona se trese od straha. Ja sam joj govorila da to Bingo samo pozdravlja i želi pričati sa Majom....kako si, gdje ideš, oćeš mi nešto kupiti... Sad se više ne boji, drži ga na distanci, ali uvijek stane popričati s njim.
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimepet svi 20, 2011 10:24 am

ja ne znam šta bi posebno izdvojla čega se Tena boji,sa životinjama nemamo problema,sve dira i draga...ništa joj ne predstavlja problem... Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 386911
a ovak,boji se i neće ući u prostoriju di vidi da je mrak!
Ne voli,kreštave ljude,napadne,i neće ić k svima...
[Vrh] Go down
lola
baba
baba
lola


Female
Broj postova : 543
Age : 34
Lokacija : dalmatinka sam
Registration date : 05.10.2010

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimepet svi 20, 2011 10:28 pm

moja je danas vidjela jednog lika mi smo ok sjim i ima bradu ona se tresla kad ga vidila i on joj dao cokoladu ma kakvi bjezi od njega ko vrag od tamjana Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 386911
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimesub kol 06, 2011 9:50 pm

Bilo je dana kad se moja koječega plašila i bila kao srna...katkad ih se sjetim sa nostalgijom, jer danas se ničeg ne boji. K'o harambaša je.
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimened kol 07, 2011 9:05 am

Moja se cura boji usisavača,kad ga čuje odmah u plač. Tak kad namjeravam usisavat mora je mm voditi van u dvorište.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimened kol 07, 2011 2:50 pm

Alice to je samo faza za kojom ces zaliti jer moji su se bojali usisivaca a sad znaju i vozat se na njemu Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 896458 ali sam ih zeznula pa mi je sad s vodenim filterom pa ne mogu se vozat jer je uspravan ako razumijes sta hocu rec
[Vrh] Go down
Sarajka
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Sarajka


Female
Broj postova : 122
Age : 47
Lokacija : Sarajevo BiH
Registration date : 02.10.2010

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimesri kol 24, 2011 4:08 pm

Alice je napisao/la:
Moja se cura boji usisavača,kad ga čuje odmah u plač. Tak kad namjeravam usisavat mora je mm voditi van u dvorište.

Eto, i moj maleni se boji usisivača ali samo jednog određenog jer imam dva. Istina da taj kada radi i mrtve ljude budi Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 386911 a sav je glomazan i težak. Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 735845 Upotrijebim ga samo kada usisavam sobe na katu a bebi je tad obavezno van kuće.
Nemam ja ništa protiv da se nečeg i plaše jer dobro dođe u situacijama kad ga hoću maknuti od nečeg što ne smije da dira. Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 38980
[Vrh] Go down
anelahribar
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 6
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.10.2011

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimesri lis 12, 2011 7:55 am

Ja imam dvije curice blizanke Teu i Anu, one se boje usisavača na vodu,
znate onaj s tv prodaje. I ne znam kada će ih to proći, ne mogu normalno počistit kuću.
Moram ih voditi kod bake. Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 13329
[Vrh] Go down
http://www.pticica.net
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimesri lis 12, 2011 8:08 am

moje se obje isto boje usisavača Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 386911
ali meni to smješno jer kad vadim usisavač ema me samo ispituje- mama, ti me nećeš usisati, jel tako da me nećeš usisati Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 386911 i ja jednostavno usisavam pored njih i one odu u drugu sobu ali ne vrište od straha, jednostavno ne vole biti u istoj prostoriji gdje usisavam Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 386911
[Vrh] Go down
anelahribar
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 6
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.10.2011

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimesri lis 12, 2011 8:11 am

Moje se počnu plakati i ne žele prestati dok ne spremim usisavač. Valjda će ih s vremenom proći.
[Vrh] Go down
http://www.pticica.net
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimesri lis 12, 2011 8:16 am

a koliko su ti cure stare? meni je ema tek sa dvije godine prestala vrištati na usisavač, a iva se sakrije iza eme
[Vrh] Go down
anelahribar
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 6
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.10.2011

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimesri lis 12, 2011 8:18 am

Stare su 1 godinu i 6 mjeseci.
[Vrh] Go down
http://www.pticica.net
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimesri lis 12, 2011 8:25 am

Proć će ih taj strah, male su one još Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 269704 Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 269704 Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 269704
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimesri lis 12, 2011 11:58 am

Anela, nadam se da će ih brzo proći strah.
Vedrana, baš sam se nasmijla na .....iva se sakrije iza eme...
Maja se ne boji usisivača....ja usisavam obično poslje ručka i ona ostane na stolici pa i sa nje usisam mrvice i sa njenih dlanova.....njoj je super kad ju to povlači i kako usisivač mjenja zvuk ona kaže da se on boji njenih snažnih rukica... Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 386911
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimesri lis 12, 2011 12:12 pm

Kikice dobra je maja. Moje harambase se niceg ne boje
[Vrh] Go down
zvjezdica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
zvjezdica


Female
Broj postova : 315
Age : 43
Registration date : 14.10.2010

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimečet lis 13, 2011 7:10 am

moja Nina se boji kad ovaj sa kamionom ide po ulici i viče na razglas:skupljamo staro željezo...... jedva ju smirim kad ga čuje...
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimečet lis 13, 2011 8:51 am

ajme zvjezdi ce ne spomilji ih, mislim ne boji se niko za sada njih Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 386911 ali idu toliko na zivce..svaki hebeni dan jedno 5 puta produ i vice na taj razglas, cilo susjedtvo je vec ludo od njih i najdade bi ih ciglama gadali..

e sad na temu.. roman obozava usisavac, voli kad ja usisavam, kad njemu nos 'pusemo' , voli i zaspati kad on radi
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimečet lis 13, 2011 5:47 pm

Gio, moja ne voli ni najmanje to usisavanje nosa...kad vidi da nosim crijevo, odmah bjezi u drugu sobu...
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitimečet lis 13, 2011 7:50 pm

Zvjezice i ja ih se nekad uplašim Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 386911
Aca je napisao/la:
Gio, moja ne voli ni najmanje to usisavanje nosa...kad vidi da nosim crijevo, odmah bjezi u drugu sobu...
Moja Petra se bojala dok nije skužila da joj je lakše kada joj izvučem iz nosa i kad može lijepo disati!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Stahovi -čega se boje naša djeca??   Stahovi -čega se boje naša djeca?? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Stahovi -čega se boje naša djeca??
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Umjetne boje uzokuju hiperaktivnost djece
» Djeca i TV
» Nestala djeca
» DJECA LEPTIRI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: