Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Empty
PostajNaslov: 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?   2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Icon_minitimesri pro 31, 2008 6:33 pm

Baš me zanimaju dva pitanja da vidim kako vi razmišljate o tome:

1.Kako gledate na ljepotu svog djeteta?jeli smatrate da je najljepše ili?Preciznije jeli vam vaše djete lijepo,i jeli uopće možete gledat objektivno na to?

2.Smatrate li svoje djete pametnim?Jeli razmišljate dali će bit pametna osoba jedan dan,hoće li bit dobar ili loš učenik,i sl.

1.Ja mislim da jesam objektivna u vezi ljepote mog djeteta,i nije mi najljepša,slatka mi je,ima mi jako smišnu fačicu,nekad mi je i jako lijepa,a opet u nekim momentima,pozama,kad napravi neke face,i nije baš,nije mi ružna daleko od toga,al da ima ljepše dječice ima,po meni je ona jedna jako slatka curica 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 628993 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 628993

2.Hm,mislim da je prosječna,onako ima nekih stvari u kojima mi je pametnija,ima nekih stvari koje ne kuži,pa tu nije baš tako pametno,al generalno je prosječno djete.
Znam pomislit u kakvu će osobu izrast,kakav će učenik bit,naravno voljela bi da bude mala odlikašica,al ako i nebude Hvala Bogu,iako moram reć da je moja frendica,koju jako volim i jako je draga osoba,onako nekak mi bezveze reć glupa,al neznam drugu riječ,eto recimo ispod prosjeka inteligencije,al ozbiljno,i nije to ni koliko će naučit,i sl,nego jednostavno ima jako smanjenu inteligenciju,ne samo šta se tiče škole......i znam koliko je puta podjebavana i izrugivana u školi zbog toga,i koliko je naivna to je čudo jedno,i prvenstveno zbog toga nebi volila da Lana bude "glupasta"

Hajde da vas čujem 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 38980
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Empty
PostajNaslov: Re: 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?   2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Icon_minitimesri pro 31, 2008 6:46 pm

uh, zvrk...da li se sjećaš da smo točno o tvom prvom pitanju razgovarali na Superbaby forumu, i da su me tam popljuvale, i kasnije je jedna članica napisala da mi zamjeraju jer svoje dijete dižem u nebo ( ni dan danas mi nije jasno kak jedna majka dvoje djece može zamjeriti drugoj ako ova piše o svom djetetu u superlativima, al dobro...) pa se sad nekak bojim opet reći svoje mišljenje....al imam nekak povjerenje u vas, znam da vi niste ni izdaleka ko one cure tamo, pa ću ipak odgovoriti.

1. Ja za svog Luku mislim da je baš lijep dečkić, neizrecivo mi je slatki i ima milijun facica i gesta koje dok napravi ja pomislim - Bože, pa baš je lijep....ubijte me, neznam da li sam presubjektivna, ali eto tak mislim.

2. Hm...da, i ja bih voljela da bude pa bar prosjećne inteligencije kad naraste, lakše mu bude, a sad...pa mislim da stvarno puno toga kuži, vidim dok govori - ono ja i MM se nekaj razgovaramo a on kao nekaj pokraj nas radi...i kasnije to kaj je čuo, a potpuno nove riječi su mu, upotrijebi u rečenici....ono kaj me muči je kaj je jaaaako oprezan, nepovjerljiv, bojažljiv...i tu se nadam da će se to promjeniti jer uvijek se povlači u stranu, a znamo svi kako takva djeca nahebu u školi....
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Empty
PostajNaslov: Re: 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?   2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Icon_minitimesri pro 31, 2008 6:51 pm

Da Happy sjećam se toga pitanja na superbaby,i toga kako su one reagirale 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 66333 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 66333 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 66333 i to mi je stvarno bezveze 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 204166 znaj da tako ovdje neće nitko regirat,pa znaš nas 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 569627 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 569627 ,eto mene samo zanima,kako vi ostale razmišljate u vezi,jer sam dosta puta čula da je majka uvjek subjektivna,a ja nisam pa me eto zanima,objektivno i realno mislim da imam slatku curicu,a isto tako da nije baš slatka i lijepa,gledala bi na to realno i rekla moje djete nije neka ljepotica,a također da je najljepše stvorenje,rekla bi i to,i to bi bilo objektivno,znači objektivna sam ,pa eto baš me interesiralo kakve ste vi
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Empty
PostajNaslov: Re: 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?   2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Icon_minitimesri pro 31, 2008 6:59 pm

1.možda će zvučat umišljeno al meni su svo troje mojih djece lijepih,nisu najljepši ali slobodno mogu reći da spadaju u ljepšu djecu 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 782419 ,mada su meni sva mala djeca do tri godine slatka i lijepa,ali recimo sara je već veća i mogu bez pretjerivanja reći da je najljepša u svom razredu,a to nije samo moje mišljenje,nego čak i drugih mama al da sam ponosna naravno da jesam i bila bi da je i manje lijepa


2.srećom imam dva odlikaša i sretna sam zbog toga,mada sad ne mislim da su super pmetni radi toga,to su ipak niži razredi ali smatram da ako se potrude da bi mogli tak i nastaviti,s tim da je matej dosta inteligentan a nikad to nije pokazival,tak da me su me ugodno iznenadile njegove petice ,koje stalno dobiva a ništ se ne uči i dosta je flegmatičan i neodgovoran,a za saru smo znali jer je mala mudrijašica bila od malena,al ona je više za pjevanje ,čitanje,crtanje,takve stvari,mislim da dok počnu ozbiljnijsa učenja trebala malo više poticaja,ti bi mogli malo kiksati,a lovro mi je isto jedna mudra glavica al to se stvarno nemože tak rano vidjeti,al se nadam da će nastaviti stopama brata i seke

a čuj da svako obožava svoju djecu,da je svakome njegove najljepše i najpametnije,normalno pa smo nekad i subjektivni 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 66333
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Empty
PostajNaslov: Re: 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?   2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Icon_minitimesri pro 31, 2008 7:06 pm

ja sam napisala već kobasu prij tebe happy i lovro mi zgasil komp 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 34244
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Empty
PostajNaslov: Re: 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?   2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Icon_minitimečet sij 01, 2009 12:34 pm

moje dijete je najljepše, najpametnije, najbolje, najmudrije, najnaprednije..... 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 386911 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 386911 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 386911 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 386911

Šalu na stranu!!

1. evo ja ovako mislim, Sara je po meni jako slatka i lijepa, ima ljepu kosicu, prekrasne oči, i bez pelena mi ima najslađu guzu... meni je sve slatko na njoj zato što je moja, nemislim da je najljepša, nit da ima najljepšu kosu, nit najljepše oči itd. puno djece mi je jednako ljepo kao ona ili ljepše
kad je gledam majčinskim očima onda mi je najljepša, kad gledam objektivno onda vidim da ima i ljepše djece (ali iskreno rečeno nisam baš uspoređivala...)
i još nešto moram nadodati, recimo kad je Sara bila beba onda mi je bila taaaaako ljeeeeepaaaaaa, a sad kad gledam njene slike si mislim da i nije baš bila toliko ljepa 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 386911

2. što se tiće dosadašnjeg ponašanja i svladavanja određenih vještina ja bi rekla da je Sara dosta pametna i napredna
naravno da bi voljela da to tako ostane i da bude odlikašica da ide na fakultet i jednog dana radi posao koji voli i uz to super zarađuje
to svako želi svom djetetu, ali moram priznati da nerazmišljam tako daleko
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Empty
PostajNaslov: Re: 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?   2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Icon_minitimečet sij 01, 2009 1:28 pm

Ivany i ja sam mislila da je Lana ljepa bebica,a sad kad pogledam slike,na pojedinim slikama shvatim da i nije baš bila tako lijepa 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Empty
PostajNaslov: Re: 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?   2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Icon_minitimečet sij 01, 2009 2:49 pm

2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 386911 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 386911
curke ja kad gledam slike kad su bili bebe meni su bili prekrasni,kaj sam ja onda subjektivna ali stvarno su mi bili ljepe bebe 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? 386911
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Empty
PostajNaslov: Re: 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?   2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Icon_minitimečet sij 01, 2009 7:33 pm

1. Što se tiče izgleda, meni je Luka jako lijep i sladak, ima prekrasne oči i umiljat osmijeh, ali nemislim da je najljepši na svijetu, ima i ljepše djece...

2. Što se tiče ovog drugog, smatram da je Luka jako inteligentan i napredan, isto tako mislim da je super što je jaaaaako znatiželjan i snalažljiv, mislim da će mu to jako dobro doći u životu, jedino što nema baš puno strpljenja, stalno je u pokretu!!


Mislim da razmišljam realno!
[Vrh] Go down
Sponsored content





2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Empty
PostajNaslov: Re: 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?   2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pitanja... pomoc...
» Pitanja od kojih boli glava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: