Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 COCA COLA

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

COCA COLA Empty
PostajNaslov: COCA COLA   COCA COLA Icon_minitimepet stu 28, 2008 9:30 pm

Svi znamo da Coca-Cola nije baš najzdravije piće, no rijetko joj tko može odoljeti. Međutim, mnogi vjerojatno ne znaju da njihovo najomiljenije gazirano piće ima široku uporabu u obavljanju kućanskih poslova, prenosi Jutarnji list.

Dolje navedeni savjeti odnose se na običnu Coca-Colu i nisu testirani na dijetnu Colu ili druge varijacije toga gaziranog pića.

1. Zagorjelu tavu za pečenje možete očistiti ako u nju ulijete Coca-Colu i kratko prokuhate. Neće ostati nijedna mrlja.

2. Moderna fotografija u boji može požutjeti (prijeći u sepiju) ako je lagano premažete Coca-Colom i brzo osušite. Nemojte ju previše navlažiti jer će se početi uvijati. Crno-bijele fotografije izgledat će starinski ako ih tretirate na isti način.

3. Ako ste obojili kosu a dobili ste preintenzivnu boju, ispiranje Coca-Colom će vam pomoći da posvijetlite kosu i ublažite boju.

4. Namočite stare novčiće u Coca-Coli. Zasjat će novim sjajem.

5. Uspite gazirano piće u čajnik i ostavite da stoji jedan dan. Očistit će ga od kamenca i ostalih mrlja.

6. WC školjka bit će čista ako ju polijete Coca-Colom. Kiselina će učiniti svoje.

7. Kombinacijom Cole i kečapa dobit ćete izvrstan umak za roštilj, u omjeru pola-pola. Marinirajte meso u umaku prije pečenja. Osvježavajuće.

8. Obična Cola dobar je omekšivač za kosu. Polijte kosu njome, isperite i osušite.

9. Stavite Colu u plitke široke posude u vrtu. Pomoći će vam da se riješite puževa. Privuče ih slatki miris i kad upadnu u posudu, ne mogu van.

10. Zahrđali vijci mogu se olabaviti ako krpu namočite Coca-Colom, omotate ju oko vijka i ostavite tako nekoliko sati.

11. Očistite nakit u čaši Coca-Cole. Izribajte ga četkicom za zube i isperite. Ne preporučuje se za vrijedan nakit ili drago kamenje.

12. Coca-Cola vam može pomoći pri želučanim tegobama. Ne koristite pjenušavu, svježu Colu jer bi mogla pogoršati stanje. Cola će ishlapjeti ako u nju dodate malo šećera.

OPREZ:
http://ce-4.forumotion.com/zdravlje-f12/mentos-cocacola-t561.htm

Coca-cola & Mentos bomboni
Želite jednostavan recept za smrt?
Pa, evo, ostat ćete zgroženi, i ja sam još uvijek.
U Brazilu su dva dečka u vremenskom razmaku od dva mjeseca umrla. Kako? Oboje su jeli Mentos bombone i pili Colu. Hmmm... Čudno, pitate se kakve to veze ima. E, pa studenti jedne škole u Americi su napravili mali pokus. U bocu od 1l Cole su ubacili jedan Mentos bombon. I Coca Cola je počela prskati u zrak u visinu više od 1m. Žao mi je samo što nisam uspio staviti sliku. Jedan metar visok stup zapjenjene Cole od samo jednog malog Mentos bombončića! A kako su ova dvojca umrla? Zamislite takvu eksploziju u svom želudcu... Boli i sama pomisao, je'l da?
A sad, to je samo jedna od reakcija koje ima Coca Cola dokazana tek nakon što se tragedija dogodila. A zamislite koliko još reakcija Cola može imati s drugim prehrambenim proizvadima sa isto tako hrpom raznog kemijskog smeća u sebi...
Pa sad idući put kad odlučite prigristi nešto uz gutljaj Cole, malo razmislite. Možda vam ta naizgled blesava odluka može spasiti život.

a cuo sam da je neki decko lizao mentos bomboni i pio je kolu i da mu je stomak pukao, i da je umro.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

COCA COLA Empty
PostajNaslov: Re: COCA COLA   COCA COLA Icon_minitimesub stu 29, 2008 1:28 pm

Nimalo me nije odvuklo od cole,i dalje je moje omiljeno piće
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

COCA COLA Empty
PostajNaslov: Re: COCA COLA   COCA COLA Icon_minitimesub stu 29, 2008 1:50 pm

Znam za to. I ja pijem colu ali sam uz ručak, ovako rijetko!
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

COCA COLA Empty
PostajNaslov: Re: COCA COLA   COCA COLA Icon_minitimesub stu 29, 2008 4:10 pm

Nije ovo bilo da vas otjeram od cole jer je većina pije, samo da pazite s bombonima jer na chatu nisu sve znale za to, pa bolje spriječiti, a i da se vidi za kaj još može poslužiti. COCA COLA 38858
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

COCA COLA Empty
PostajNaslov: Re: COCA COLA   COCA COLA Icon_minitimeuto tra 28, 2009 9:11 am

COCA COLA 31338
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Sponsored content





COCA COLA Empty
PostajNaslov: Re: COCA COLA   COCA COLA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
COCA COLA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Recepti-
Forum(o)Bir: