Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Jedu sami ili uz vašu pomoć?

Go down 
+18
didzi
ninana
pcelica8
Enea
tea
meli
žuža
mamajaja
Josipa
morena
leobaby
Nicky
Mateja
ivany
Giovanna
zvrk06
Aca
happyness
22 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimesri vel 06, 2008 11:21 am

Dajte da čujem, da znam da li da krenemo u akciju! ( ili da čekamo toplije vrijeme kad bude imao manje odjeće na sebi pa bude sve jednostavnije )
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimesri vel 06, 2008 1:28 pm

Luka isto polako pokusava sam jesti. Kad jede cokolino uspjeva mu ali kod juhe ili variva sve ode dolje prije usta, Jos nema koordinaciju ruke, tako da i mene bas zanima kad klinci pocinju sami jesti!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimesri vel 06, 2008 1:38 pm

Lana želi jest sama,i ja joj dam osim juhu i jogurt,inače kad jede sama malo pojede malo padne sa strane,ali sve u svemu je ok
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimečet vel 07, 2008 8:32 pm

Tara ako jede sama jede rukama Jedu sami ili uz vašu pomoć? 386911
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimepet vel 08, 2008 8:50 pm

Sara vec dosta dugo hoce sama jesti pa joj i dam. jede prstima, naravno ono sto se moze prstima jesti....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimepon lip 09, 2008 3:23 pm

Dominik mi je već davno počeo jesti sam,a Lorena to obično radi rukicama..puno je lakše dok sami počmu jesti bar krutu hranu koju nemogu razljati kao tekuću..
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimeuto lip 10, 2008 12:04 pm

Luka već jako dugo sve sam jede, i od samog početka stvarno lijepo jede. Nesjećam se točno kad smo počeli s tim!
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimepon sij 26, 2009 11:13 am

Ema jede sama,al ju znam još hraniti.Zavisi kaj jede.Al uvijek mora imati i ona žlicu/vilicu u ruci.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimepon sij 26, 2009 11:19 am

U početku je ja hranim a onda dok vidim da je nezainteresirana, ja nastavim i onda fino popapa koliko želi.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimepon sij 26, 2009 12:51 pm

Sara u zadnje vrijeme hoće da je ja hranim, ne uvijek ali često....
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimepon sij 26, 2009 12:58 pm

Nika jos ne jede sama... Jedu sami ili uz vašu pomoć? 671778 Jedu sami ili uz vašu pomoć? 671778 Jedu sami ili uz vašu pomoć? 671778
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimepon sij 26, 2009 2:02 pm

Lana sve jede sama Jedu sami ili uz vašu pomoć? 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimepon sij 26, 2009 3:58 pm

ivany je napisao/la:
Sara u zadnje vrijeme hoće da je ja hranim, ne uvijek ali često....

TAko i Petra!
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimesub sij 31, 2009 12:57 pm

Moj mali je gotovan. Zna jesti sam, ali je ljenčina mala muška i najljepše mu je kad ga mama hrani. Jedu sami ili uz vašu pomoć? 386911
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimesub sij 31, 2009 2:11 pm

lovro je baš počel polako,baš sam dela filmić sad,ali juhice i variva mu ja dajem još,jer se igra s tim
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimesub sij 31, 2009 2:12 pm

moj Luka je počel sam malo više nego prije, čak mu i tekuće stvari dajem da se uči, ali nakon nekog vremena izgubi strpljenje pa ja nastavim hraniti ga.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimesub tra 18, 2009 3:19 pm

Još je malo nespretna ali vježba čini majstora. Jedu sami ili uz vašu pomoć? 470300
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimened tra 19, 2009 8:05 am

Lana je sad odjednom počela tražit da joj sve ja dajem,mislim na ručak i večeru,sad je samo mama će pomoć,mama će pomoć Jedu sami ili uz vašu pomoć? 66333
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimened tra 19, 2009 8:45 am

Moj nekad oće sam jesti, al ubrzo izgubi interes i veli " mama da " Jedu sami ili uz vašu pomoć? 66333 I kaj da mu delam, nemrem mu sa selotepom zaljepiti žlicu za ruku...al u vrtiću bude on slušal tete i sam jel kak je i prije ( joj, kak tam sve sluša...nevjerojatna su deca kak znaju gde mogu zahebavati a gde ne Jedu sami ili uz vašu pomoć? 386911 )
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimened tra 19, 2009 6:56 pm

I Sara isto tako Jedu sami ili uz vašu pomoć? 66333 , nekada hoće sama a nekada traži da je hranim. Pogotovo kad dođem s posla onda uvijek hoće da je hranim, valjda bi se mazila... Meni nesmeta, glavno da jede.... Inače super sama jede, i juhu je usavršila!!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimepon tra 20, 2009 10:11 am

ivany je napisao/la:
I Sara isto tako Jedu sami ili uz vašu pomoć? 66333 , nekada hoće sama a nekada traži da je hranim. Pogotovo kad dođem s posla onda uvijek hoće da je hranim, valjda bi se mazila... Meni nesmeta, glavno da jede.... Inače super sama jede, i juhu je usavršila!!

I luka znaci spada medju vas! I on isto zna sve sam jesti, ali nekad hoce da ga ja hranim, sto mi isto nije problem.I brze je kad ga ja hranim.Inace smo sve usavrsili.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimepon tra 20, 2009 2:37 pm

I Lana je sve usavršila,i prije nije niti htjela čut za to da joj neko daje,sama sama sama!a tete su imale problema sa tim,jer su im tekuće stvari one davale,a ona je rađe odbijala takvu hranu nego da im dopusti da joj daju,al su je valjda uspili naučit,i sad doma hoće da joj ja dajem,tj traži da joj da dajem.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimeuto tra 21, 2009 9:57 am

ja mislim da se oni svi malo maze!
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimeuto tra 21, 2009 1:17 pm

Ja se ne sjecam kad sam zadnji put Luku hranila. Stvarno, od kad je sam poceo jesti, a to je bilo davno, nikad ga vise nisam ja hranila!

Ja isto mislim da se maze!
[Vrh] Go down
meli
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
meli


Female
Broj postova : 159
Age : 53
Lokacija : Zadar
Registration date : 11.05.2009

Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitimesri svi 13, 2009 7:22 am

Frančesko hoće sve sam jesti, tako da hrane ima i po njemu, hranilici, podu, meni, Jedu sami ili uz vašu pomoć? 386911
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jedu sami ili uz vašu pomoć? Empty
PostajNaslov: Re: Jedu sami ili uz vašu pomoć?   Jedu sami ili uz vašu pomoć? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jedu sami ili uz vašu pomoć?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Dohrana-
Forum(o)Bir: