Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 mali agresivci

Go down 
+2
Aca
ludica
6 posters
Autor/icaPoruka
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

mali agresivci Empty
PostajNaslov: mali agresivci   mali agresivci Icon_minitimečet lis 30, 2008 8:53 am

Ovako...mala nam je krenula ove godine u vrtić, kod privikavanja je bilo sve u redu, teta me odma upozorila koja djeca znaju biti agresivna...jednog malog nije ništa sprečavalo da nekog lupi, baci pjesak na njega, uzme mu igračke..tetine kazne kroz jedno uho unutra, drugo van..bila sam onda cjelo vrijeme s njom tam...
prvih par dana naša mala je super odlazila u vrtić, no kasnije sve više ne želi u vrtić...rekla je imenom i prezimenom kak se mali zove i da ju maltretira, tuče...drugi da se štipa, grize, čupa... normalno neki joj ne daju da se igra s njima... vidim da ju sve to pogađa i rekla sam da se makne od takvih zločestih i nek se ne druži s njima...rekla je da nisu svi zločesti, samo joj ne daju da se igra s njima..našla si je ona svoje društvance i s njima je ok, ali svako jutro ako bi ugledala tog malog, vidjela sam strah u očima i onog koji se grize..no da se vrtimo na onog fakina malog... tete su razgovarale sa roditeljima i oni kažu da je mali zlato doma, da ne znaju zašto je takav..no jedno jutro sam obuvala malu čučeći i najednom doleti taj mali i vikne mi "daj se makni" i odgurne me-mali je bogme jaki..ima oko 5 god..i padnem skoro na guzicu.. okrenem se ljutito, mama stoji kraj njega i smije se...ha? pa kako da mali ima odgoj i da bude dobar kad je mami sve to normalno i u redu, štoviše smiješno... mali agresivci 204166 svašta bi joj rekla, ali nisam zbog djece... sve sam ispričala mužu da bi se uspostavilo da on pozna i tatu i tata mu je "nasilnik" i djeca sve uništavaju kamo god dođu..imaju još 1 sina...šta bi vi napravili u takvoj situaciji, da znate da vam netko maltretira djecu, a roditelje malog nije briga i razgovori nikud ne vode???? mislila sam im socijalnu radnicu poslati (onako ju poznam pa samo da ih zaplaši), da shavte da mali treba s nekim stručnim možda razgovarati, a opet nisam osoba da nekom zagorčavam život..help
znam, ima još vrtića...ali ih je teško dobiti i znam da ju ne mogu držati pod staklenim zvonom...iza manje od 2mjeseca će 4 god ali je jako napredna i svašta pamti pa ne bi htjela da na kraju ja nju moram voziti kod psihologa zbog takvih..HVALA SVIMA KOJI ĆETE DATI BILO KAKAV SAVIJET
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

mali agresivci Empty
PostajNaslov: Re: mali agresivci   mali agresivci Icon_minitimečet lis 30, 2008 12:21 pm

ja jos neznam te probleme jer mi mali ne ide u vrtic, ali ja bi sa muzem otisla do teta ili cak ravnateljice vrtica i to prijavila.Pa sta kazu tete na to, nije mi jasno??? mali agresivci 877388 mali agresivci 877388
I mozda razgovarati i s drugim mamama, jel i njihova djeca imaju takvih iskustva s tim djecakom pa se skupite i razgovarate i s rodiljetima i ravnateljicom.
po mojem bi tete tu morale nesto uciniti, ako je prema svima takav, onda ga pobogu ispisati.
A vi se upisati u drugi vrtic pa cekati na mjesto dok se ovo ne rijesi.Neznam stvarno, eto to si moja razmisljanja.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

mali agresivci Empty
PostajNaslov: Re: mali agresivci   mali agresivci Icon_minitimečet lis 30, 2008 12:40 pm

ludica, kao prvo dobro nam došla mali agresivci 569627

Ni Sara neide u vrtić.
Ja bi prvo popričala s drugim roditeljima, vjerojatno niste jedini koji imaju taj problem. A onda se skupiti i svi zajedno kod ravnateljice. Neka ona vidi s roditeljima.
Bez veze mi je da tvoje dijete mijenja vrtić, jer problem je u tom dečkiću (tj. u njegovim roditeljima).
Što kažu odgojiteljice na to?? Inače sam čula za dosta djece koja se jako živa, pa čak i zločesta kod kuće da su u vrtiću kao bubice i jako lijepo slušaju tete. Imaju one svoje odgojne mjere da ih dovedu "u red".
Najgore je kad roditelji nevide da ponašanje njihove djece nije prihvatljivo, pa je onda jako teško, ali kažem ja bi pustila ravnateljicu da to riješi....
Sretno!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

mali agresivci Empty
PostajNaslov: Re: mali agresivci   mali agresivci Icon_minitimečet lis 30, 2008 1:34 pm

Ludice dobrodošla mali agresivci 616445

Potpisujem cure,svakako trebate nešto poduzet
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

mali agresivci Empty
PostajNaslov: Re: mali agresivci   mali agresivci Icon_minitimepet lis 31, 2008 11:50 am

probati ćemo sa drugim roditeljima, jer ako je teta odma na početku rekla da je zločest..znači da je bilo razgovora s roditeljima maloga... naravno da je prema svima...ima još 2,3 sljedbenika i nitko se ne igra s njima jer ih sve maltretiraju..moja mala je uspjela odvojiti te sljedbenike i biti s njima u grupi, li to je bilo na privikavanju...dečkima je bila fora jer je nova, igrala se muške igre i "štitili su je" bila je u njihovom klanu bez agresivca, ne znam kako je sad morati ću je pitati... to da vidite kak se s njom može razgovarati, ko s pravim čovjekom... snađe se u svemu, nije agresivka i zato joj ovo ne paše, rađe se makne i povuće... jučer je htio dragi popričati s tatom od maloga ali je ljevalo i zakrčili smo teti put da nije mogla s autom van pa smo se žurili, ali reći će mu sigurno kad se opet sretnu jer mu je mala sve na svijetu.
hvala svima na odgovorima...probati ćemo ovo s roditeljima mali agresivci 13329
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

mali agresivci Empty
PostajNaslov: Re: mali agresivci   mali agresivci Icon_minitimepon stu 03, 2008 6:46 pm

Danas sam razgovarala s jednom mamom i njena mala je imala iste probleme, čak i noćne more od njega i dan danas ga se boji, rekla je teti... i dnevno je mali u kazni po 5-10 puta i ništa... sutra ću i ja reći teti i probati s još mama razgovarati jer je danas bila gužva jer su se tete spremale za pripredbu, a s ovom mamom sam razgovarala na gradskom igralištu nakon vrtića... i pripremam peticiju...jer ima ko iskustva kako bi to trebala napisati? hvala mali agresivci 13329
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

mali agresivci Empty
PostajNaslov: Re: mali agresivci   mali agresivci Icon_minitimened stu 09, 2008 7:52 pm

Ludica, dobro nam došla!!!!

Moj Luka je inače jaaaako živahan a zna bit i zločest, ali je u vrtiću super. Tete ga hvale i jako je poslušan. Ok, ponekad se zakači s nekim, ali kaže teta da je to sve u granicama normale i da se sva djeca na taj način međusobno zakače, tako da stvarno nemam problema, za sada.

Neznam što bi ti savjetovala, mislim da je najbolje to probati s tetama riješiti, tj. da one razgovaraju ozbiljnije s roditeljima. Mislim, sumnjam da će ga ispisati iz vrtića jer mislim da se iz vrtića neizbacuje bez obzira na ponašanje mali agresivci 959498 (ispravite me ako griješim).

Neznam, mislim da to tete moraju riješiti s roditeljima.
A kakvu to peticiju spominješ? Nekužim, za što će se peticija raditit?
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

mali agresivci Empty
PostajNaslov: Re: mali agresivci   mali agresivci Icon_minitimepon stu 10, 2008 10:59 pm

peticija- više da njegovi roditelji vide koliko djece maltretira.. peticija za ispisivanje-to bi bilo krajnje zlo, a nisam takva da radim peticiju za ispisivanje nekog iz vrtića, rađe ćemo mi nju preseliti nego da izazivam svađe...mali maltretir sve po redu..problem je da su u 1 sobi 2 skupine, on ide u ovu veću, naša u manju... Za roditelje- mali agresivci 896458 ..teta jedno, oni drugo..
No, ribica nam je jako pametna i pošto se malom ne može ništa objasniti, ja sam njoj objasnila... više se ne budi u noći, nema plakanja kad ju ostavljam..nadam se da će tako i ostati... rekla sam joj da ga izbjegava, da mu se uopće ne obraća, a ako je takne nek reće teti i svojoj i njegovoj, a mi onda idemo k roditeljima na razgovor.
[Vrh] Go down
sana_88
Novorođenče
Novorođenče
sana_88


Female
Broj postova : 11
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 02.06.2009

mali agresivci Empty
PostajNaslov: Re: mali agresivci   mali agresivci Icon_minitimeuto lip 02, 2009 9:53 pm

ne znam sta je sa tim djetetom al jednostavno to moras sto prije rijesit jer ne treba tvoje dijete imati traume
[Vrh] Go down
Sponsored content





mali agresivci Empty
PostajNaslov: Re: mali agresivci   mali agresivci Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
mali agresivci
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Odvikavanje od pelena
» Tko nam je sve tu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 3-6-
Forum(o)Bir: