Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kontracepcija

Go down 
+15
Tinna
nanino
becky
Mateja
Enea
Bea
žuža
ivany
Aca
Nicky
leobaby
happyness
Giovanna
zvrk06
Nataly
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimesub vel 09, 2008 5:12 am

Giovanna je napisao/la:

Zvrk,valjda ces i ti uskoro saznati jel prohodno Kontracepcija - Page 2 386911

Nadamo se i drzimo fige Kontracepcija - Page 2 289276
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimesub vel 09, 2008 3:21 pm

Riči vam se pozlatile Kontracepcija - Page 2 386911

Hvala vam cure,šta bi ja bez vas Kontracepcija - Page 2 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimesub vel 09, 2008 6:33 pm

Citat :
Hvala vam cure,šta bi ja bez vas

ka ne da si pod tim mislila i na mene Kontracepcija - Page 2 36152
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimesub vel 09, 2008 7:37 pm

Kontracepcija - Page 2 168724 ajoj Kontracepcija - Page 2 168724
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimened vel 10, 2008 1:26 pm

Happy naravno Kontracepcija - Page 2 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimened vel 10, 2008 5:34 pm

zvrk, Kontracepcija - Page 2 742194

išla sam u DM pogledati za čajevac, al s Lukom je to bilo SF. njemu je užasno za izdržati dok se ništ ne događa, odnosno dok stojimo s njim i nekaj tražimo ili razgledavamo na polici. odmah počinje izvijanje, cendranje i moram ići van Kontracepcija - Page 2 66333 tak da nisam sigurna kak budem to u roku mjesec dana obavila....ah, čekaj dok mi pukne film pa rastegnem to u sekundi...hm, tu ću se zaustaviti jer nastavak bi bio primjereniji za PDF Intimne teme Kontracepcija - Page 2 896458
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimened vel 10, 2008 7:05 pm

Happy nisam te zaboravila, javim ti čim nešto saznam!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimened vel 10, 2008 7:41 pm

Ivany, Kontracepcija - Page 2 616445 ne sekiraj se. kad saznaš - saznaš.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimepet vel 15, 2008 8:10 pm

Happy, napokon..... danas sam se čula s njom pa odmah da ti napišem što mi kaže. Znači početak znaš, ulgavnom ona je rodila 2,5tjedna prije mene, u siječnju 2007. joj pukao jedan šav, krvarila je dosta pa je bila kod njenog ginića. Rekao joj da se to treba ići na rezanje i ponovno šivanje i poslao ju u bolnicu i rekao joj da se to neće samo od sebe raširiti do idućeg poroda (čitaj dok je nebudu ponovno rezali). U bolnici su joj rekli da se seksa i da će se raširiti s vremenom. To je znači bilo prije godinu dana. Sad je situacija takva da ju još uvijek boli, kaže da ju boli prvih par minuta dok se tkivo ili mišići ili što već neraširi, onda je ok. Ali kaže da ju svaki put boli isto, što znači da nije s vremenom ništa bolje postalo.
Ne znam što da ti kažem.... njoj sam rekla:onda što čekaš idi na drugo dijete pa će biti bolje..... Kontracepcija - Page 2 13329
Uglavnom držim ti palčeve da bude dobro! Kontracepcija - Page 2 742194
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimepet vel 15, 2008 8:35 pm

jep, toga sam se i bojala Kontracepcija - Page 2 168724
izgleda da bude kod mene vrijedilo ono - ljubav je bol Kontracepcija - Page 2 66333
tebi hvala za info! Kontracepcija - Page 2 616445
[Vrh] Go down
Bea
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Bea


Female
Broj postova : 140
Lokacija : Osijek
Registration date : 23.04.2009

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimepet tra 24, 2009 8:12 am

Ja do prvoga djeteta nisam ništa koristila, čuvali smo se računanjem plodnih dana i kondomima, nekada i bez njih. Kada smo odlučili imati bebicu, trebalo nam je 4 mj. da zatrudnim. Nakon što sam rodila, odlučila sam piti kontr. i dobila sam Triquilar. Pila sam ga jedno pola godine, ali sam bila užasno razdražljiva, glava me konstantno boljela i bila sam jako živčana, samo sam se na sve izderivala, užas! Zatim sam počela piti Yasmin koji mi je odgovarao. Ten mi se popravio i bila sam normalno raspoložena. Ali...uslijed dugog korištenja Yasmina, stvorili su mi se ugrušci u venama, budući sam sjedila u kanc. 8-12 sati dnevno, to je pogodovalo šetanju tih ugrušaka, da bi jedan dan na poslu rezultiralo blagim srčanim udarom. Imam 28 .god.
Jako sam se uplašila i prestala piti. Tada smo opet pričali o drugoj bebi i nakon prestanka uzimanja Yasmina, opet mi je trebalo 4.mj. da zatrudnim. Evo, da kucnem u drvo, sada je sve ok. I sa bebicom i sa mnom. Samo ne znam što ću sa kontracepcijom kada rodim. Mislila sam ugraditi Mirenu, ali kaže mi gin.da i ona isušta hormone u tijelo, da ako sam imala i malu trombozu od Yasmina, da ne bih smjela stavljati ni Mirenu. Sada ne znam...vidjeti ću kada rodim.
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimepet tra 24, 2009 8:20 am

[quote="Bea"]Ja do prvoga djeteta nisam ništa koristila, čuvali smo se računanjem plodnih dana i kondomima, nekada i bez njih. Kada smo odlučili imati bebicu, trebalo nam je 4 mj. da zatrudnim. Nakon što sam rodila, odlučila sam piti kontr. i dobila sam Triquilar. Pila sam ga jedno pola godine, ali sam bila užasno razdražljiva, glava me konstantno boljela i bila sam jako živčana, samo sam se na sve izderivala, užas! Zatim sam počela piti Yasmin koji mi je odgovarao. Ten mi se popravio i bila sam normalno raspoložena. Ali...uslijed dugog korištenja Yasmina, stvorili su mi se ugrušci u venama, budući sam sjedila u kanc. 8-12 sati dnevno, to je pogodovalo šetanju tih ugrušaka, da bi jedan dan na poslu rezultiralo blagim srčanim udarom. Imam 28 .god.
Jako sam se uplašila i prestala piti. Tada smo opet pričali o drugoj bebi i nakon prestanka uzimanja Yasmina, opet mi je trebalo 4.mj. da zatrudnim. Evo, da kucnem u drvo, sada je sve ok. I sa bebicom i sa mnom. Samo ne znam što ću sa kontracepcijom kada rodim. Mislila sam ugraditi Mirenu, ali kaže mi gin.da i ona isušta hormone u tijelo, da ako sam imala i malu trombozu od Yasmina, da ne bih smjela stavljati ni Mirenu. Sada ne znam...vidjeti ću kada rodim.[/quot

ja sam u soku,od tvoje price,i onda pij tablete Kontracepcija - Page 2 959498
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimepet tra 24, 2009 8:52 am

Užas Kontracepcija - Page 2 168724

Ma ja sam sve sigurnija da tablete neću nikad koristit Kontracepcija - Page 2 896458
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Bea
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Bea


Female
Broj postova : 140
Lokacija : Osijek
Registration date : 23.04.2009

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimepet tra 24, 2009 9:02 am

Pa da... zamislite kako je meni bilo. Sjedim u kanc. i radim fakture, kad me počelo boljeti lijevo rame. Ja ništa, tipkam i dalje, sva u žurbi a ono i dalje boli. Hvatam se za rame i radim face jer boli. KOlegica me gleda i pita što mi je: Kažem ja da me boli rame, a znam da ga nisam isčašila. I odjednom mi počela trniti šaka. Kažem joj to, a ona skočila, viknula kolegi da zove hitnu jer imam infarkt. Kada sam to čula, još sam se više uplašila i nestalo mi zraka, počelo me srce stiskati, grozno nešto. Srećom, ona je medicinska sestra,ali ne radi u struci, pa je znala prepoznati simptome. Gdje bih ja znala da je to to? A samo me rame boljelo? I tako...na bolovanje, pa pretrage, srećom, bio je blagi, kaže da sam imala sigurno još dva, a da ni ne znam. Jer žene znaju imati blagi srčani a da nisu ni svjesne. Stres, užurbanost, pa dom i obitelj, k tomu i te tablete ne pomažu baš i skupi se... Jako sam se uplašila!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimepet tra 24, 2009 9:09 am

Bea je napisao/la:
Pa da... zamislite kako je meni bilo. Sjedim u kanc. i radim fakture, kad me počelo boljeti lijevo rame. Ja ništa, tipkam i dalje, sva u žurbi a ono i dalje boli. Hvatam se za rame i radim face jer boli. KOlegica me gleda i pita što mi je: Kažem ja da me boli rame, a znam da ga nisam isčašila. I odjednom mi počela trniti šaka. Kažem joj to, a ona skočila, viknula kolegi da zove hitnu jer imam infarkt. Kada sam to čula, još sam se više uplašila i nestalo mi zraka, počelo me srce stiskati, grozno nešto. Srećom, ona je medicinska sestra,ali ne radi u struci, pa je znala prepoznati simptome. Gdje bih ja znala da je to to? A samo me rame boljelo? I tako...na bolovanje, pa pretrage, srećom, bio je blagi, kaže da sam imala sigurno još dva, a da ni ne znam. Jer žene znaju imati blagi srčani a da nisu ni svjesne. Stres, užurbanost, pa dom i obitelj, k tomu i te tablete ne pomažu baš i skupi se... Jako sam se uplašila!

Mogu mislit kako si se prepala Kontracepcija - Page 2 168724
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimepet tra 24, 2009 9:55 am

Strava!!!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimepet tra 24, 2009 10:29 am

Isuse, bea, pa koma! Kontracepcija - Page 2 208799

Dobro da je ona bila tam pa je skužila Kontracepcija - Page 2 635904 ...uh...ja sam pila tablete negdje 3 godine, mislim, na samom početku veze, ali više ne bi za ništ na svijetu. Em nakon kaj smo čuli za one smrti, em sad ovo kaj ti veliš...ma nema šanse. Jednostavno bude ga izvadil prije " vatrometa " Kontracepcija - Page 2 386911 i bok. Mada...hm, ni to mi nije baš ono sto posto...ma neznam opće, al tablete ne dolaze u obzir.
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimepet tra 24, 2009 11:10 am

điiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, užas.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimesub tra 25, 2009 6:42 am

happyness je napisao/la:
Isuse, bea, pa koma! Kontracepcija - Page 2 208799

bude ga izvadil prije " vatrometa " Kontracepcija - Page 2 386911 i bok. Mada...hm, ni to mi nije baš ono sto posto...ma neznam opće, al tablete ne dolaze u obzir.

Mi tako prakticiramo odkad se znamo.Nikad ali nikad ne bi koristila tablete.Ako smo ista i koristili onda je to prezarvativ i to je to.
Bea sva sam se najezila na tvoju pricu, uzas jedan. Kontracepcija - Page 2 168724
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimeuto srp 14, 2009 12:46 pm

ja sam pila cilest 7 godina, i nastavila sam i sada nakon poroda...
nikakvih nuspojava nisam imala...
[Vrh] Go down
Tinna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Broj postova : 149
Registration date : 20.05.2010

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimened lip 20, 2010 2:16 pm

Da sam nesto pila,nebi sada imala malog pisonju Kontracepcija - Page 2 386911
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimened lip 20, 2010 2:22 pm

Tinna je napisao/la:
Da sam nesto pila,nebi sada imala malog pisonju Kontracepcija - Page 2 386911

Kontracepcija - Page 2 386911 Kontracepcija - Page 2 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimened lip 20, 2010 2:27 pm

zvrk06 je napisao/la:
Tinna je napisao/la:
Da sam nesto pila,nebi sada imala malog pisonju Kontracepcija - Page 2 386911

Kontracepcija - Page 2 386911 Kontracepcija - Page 2 386911

Kontracepcija - Page 2 386911 Kontracepcija - Page 2 671778
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimened lip 20, 2010 2:34 pm

Tinna dobra si Kontracepcija - Page 2 386911
[Vrh] Go down
lola
baba
baba
lola


Female
Broj postova : 543
Age : 34
Lokacija : dalmatinka sam
Registration date : 05.10.2010

Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitimesub tra 23, 2011 3:07 pm

cure aj trebala bi neku pomoć ovo mi se sad desilo slučajno moj dragi zeli bebu ja zasada ne i on svrsio u mene pa bi htjela neku tabletu za dan poslje ima li netko neko iskustvo dali moram giniću za recept danas je subota a to se mora popiti unutar 72 sata a do utorka doktor ne radi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kontracepcija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kontracepcija   Kontracepcija - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kontracepcija
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Začeće i kontracepcija-
Forum(o)Bir: