Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Krenuli smo-kako nam je bilo.............

Go down 
+23
*Dijana*
Tina
vedrana87
Zabica
Tinna
zeljkica0205
Alice
emi_emi
ninana
Enea
ivana86
morena
ludica
mamajaja
Mateja
leobaby
Josipa
happyness
ivany
Aca
žuža
zvrk06
Nataly
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Autor/icaPoruka
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimečet ruj 04, 2008 8:00 pm

Ivany, evo curke su rekle kaj sam mislila. Znam da već jedna drugoj sjedite na glavi od dosade ponekad, ali to sve ide u staž, kak se veli. itekako se dijete treba družiti s drugom djecom, ali u dobi do tri godine poželjno je i preporučljivo to izvesti bez odvajanja od mame ili tate ili koga već. znači, ići na igrališta, družiti se, ali ne ostavljati dijete samo. To je jednostavno dob kad oni još uvijek žele i trebaju prvo mamu/ tatu...a onda drugu djecu. i da imam makar samo 1% posto šanse ostati doma ne bi ni trenutka razmišljala da li da ga dam u jaslice. jer, nevjerojatno me boli kad dođem po njega a on ima crvene i naotečene okice od plača. osjećam se užasno krivom, mada me ravnateljica opomenula da se ne smijem tak osječati, al eto - ne mogu si pomoći. zato, ko može nek zaobilazi jaslice u šiiiirooookom luku.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimepet ruj 05, 2008 9:12 am

Danas smo vodili Luku, i opet čim prođemo kraj igrališta počne protest, ali ne onaj energični plač, nego više onak neodobravanje. došli smo, dječica su za stolom papala, a ja Luki brzo navukla papuče, i onda je došla teta uzela ga, opće joj se više ne otima u rukama, a mi smo mu dali pusu i otišli. sad doma čekam da odemo po njega, užasno, ali užasno mi fali, i znam da bi ovo vrijeme mogla nekak drukčije iskoristiti, al sve je to još jako prefriško da mogu misliti na bilo kaj osim na Pukija. samo mislim kaj on sad radi, i samo se mučim. moram malo poraditi na tome, moram se skulirati Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 204166
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimepet ruj 05, 2008 11:30 am

ivany.happy Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 569627
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimepet ruj 05, 2008 3:04 pm

Uh evo uspili smo relativno uspješno prebrodit prvi tjedan

Danas sam je dovela u 8.30,u 9h sam otišla i vratila se u 11h po nju,opet nije plakala nego se igrala,i sve je prošlo odlično,iako me teta obeshrabrila i rekla da malo koje dijete nije odplakalo svoje,netko na početku netko nakon 10 dana.Danas mi je bilo i najteže,jer sam ove dane kad bi je ostavila,šetela okolo,i bila blizu vrtića al danas sam sošla kući i nisam mogla dočekat da idem po nju,a non stop sam razmišljala šta sad radi,zato Happy skroz te razumim Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 569627

Ivany i tebe apsolutno kužim,i napisala sam ti da sam do nedavno razmišljala potpuno kao ti
Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimepet ruj 05, 2008 4:39 pm

Ivany i ja te kužim, ja sam bila sama sa njih dvije 24/7 ! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 569627

Happy i Zvrk Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 569627

Moja Petra je danas bila super, nije uopće plakala! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 534560
Malo su joj se zasjajile oči od suza ali nije počela plakati! Joj kako mi je drago što ima tetu Danijelu koja je prekrasna žena! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 199641
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimepet ruj 05, 2008 6:21 pm

Bok curke!

Sad kad vas ovako citam ni sama neznam sta da mislim.Naime bila sam misljenja ko i Ivany, apsolutno sam za vrtic, jer isto smo si vec dosadni Luka i ja medjusobno.Ali ne samo vi negi sa strane mi govore, kao rano je, nemoj itd. neznam jel je ili nije, ali evo danas smo bili u igraonici i primjetila sam da mu je to falilo, odmah se igrao, i sa drugom djecom, ja sam apsolutno bila tamo viska. Cak je na kraju htio i ostati ali eto morali smo ici.I vidim kad smo na igralistu da gleda drugu djecu, i krene prema njima, e sad ovisi o uzrasti tko se hoce s njim igrati. U biti vise voli stariju djecu koja ga forsiraju na igru i zmisljaju koje cega.

Istinabog da sad neznam jel da ga dam u jaslice ili ne, dok nazovu. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 877388
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimepet ruj 05, 2008 6:49 pm

Bravo za Luku! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 42762
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimepet ruj 05, 2008 8:00 pm

uh, Aca, da bar imam tvoju dvoumicu na raspolaganju Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 168724
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimepet ruj 05, 2008 8:07 pm

Happy, u dvoumici sam jer neznam jel cu dobiti posao, pa sa ga prijavila da imamo mjesto.Posao bi trebao biti od 10 mjeseca ali jos nista neznam.Otvara se kod nas taj novi Pevec, a jos zgrada ni ne stoji, tako da mislim da posao ne bude jos, ali neznam kad bude onda, govorilo se 10 mj. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 877388
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimepet ruj 05, 2008 8:20 pm

Ahaaa, sad kužim. Ja bi ti uvijek rekla da ostaneš do zadnjeg s njim, do kad možeš, al ti ga najbolje poznaješ....
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimepet ruj 05, 2008 8:21 pm

Aca je napisao/la:
Bok curke!

Sad kad vas ovako citam ni sama neznam sta da mislim.Naime bila sam misljenja ko i Ivany, apsolutno sam za vrtic, jer isto smo si vec dosadni Luka i ja medjusobno.Ali ne samo vi negi sa strane mi govore, kao rano je, nemoj itd. neznam jel je ili nije, ali evo danas smo bili u igraonici i primjetila sam da mu je to falilo, odmah se igrao, i sa drugom djecom, ja sam apsolutno bila tamo viska. Cak je na kraju htio i ostati ali eto morali smo ici.I vidim kad smo na igralistu da gleda drugu djecu, i krene prema njima, e sad ovisi o uzrasti tko se hoce s njim igrati. U biti vise voli stariju djecu koja ga forsiraju na igru i zmisljaju koje cega.
Istinabog da sad neznam jel da ga dam u jaslice ili ne, dok nazovu. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 877388

Tako i Sara, kad odem negdje s njom gdje ima djece ja joj uopće nisam potrebna, na igralištu odmah ide prema djeci i počne se igrati s njima, kad dođemo kod moje kume (ona ima dvoje starije djece) ona se igra s njima na ulici (nije prometna) a ja sjedim i pijem kavu... sad kad zahladi tog više neće biti.... to je bio i moja glavna misao kad sam htjela da ide u jaslice.
Potpuno te razumijem Aco.... ali ja više neću o toj temi, kad vidite da pišem nešto sigurno ovo radite Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 66333 . Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 605248
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimepet ruj 05, 2008 8:30 pm

Ivany, nemoj misliti da kolutamo očima, stvarno nije tak. Pa na kraju, ovo je forum, mjesto za izmjenu mišljenja, a ne za kimanje na sve kaj neko drugi napiše. Imaš pravo imati svoje mišljenje i napisati ga, kao što mi onda imamo pravo reći kaj o tome mi mislimo Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 386911

Osim toga, pa nismo ni sve mame iste. Neke su više emotivke, neke su više flegma, i tak da sad ne nabrajam. I po tome se i ravnaju u životu. A i djeca su takva - neka su jako vezana za starce, neka malo manje...velika večina doživi šok i traumu kod odvajanja i boravka sa potpuno nepoznatim ljudima, a manjina njih niti ne primjete da su starci otišli.

Najbitnije je da AKO IMAMO IZBORA, napravimo što MI mislimo da je najbolje za naše dijete, a ako nemamo izbora - molimo Boga da prođe što bezbolnije.

eto, samo ti nama piši Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 569627
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimesub ruj 06, 2008 12:06 pm

Potpisujem Happy Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 38980
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimesub ruj 06, 2008 1:53 pm

ivany je napisao/la:

.. ali ja više neću o toj temi, kad vidite da pišem nešto sigurno ovo radite Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 66333 . Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 605248

ivany to uopće nije istina Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 204166
Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 616445
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimesub ruj 06, 2008 3:20 pm

žuža je napisao/la:
ivany je napisao/la:

.. ali ja više neću o toj temi, kad vidite da pišem nešto sigurno ovo radite Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 66333 . Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 605248

ivany to uopće nije istina Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 204166
Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 616445

Definitivno nije istina IVany, apsolutno obozavam bas na tom forumu sto si mozemo sve reci a da se netko ne naljuti, i da slobodno iznesemo svoja stajalista.Pa jel jesmo frendice ili ne?Barem virtualne Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 386911 !
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimesub ruj 06, 2008 3:23 pm

Malo smo offtopic ali jbg! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 386911

Ivany draga samo ti piši! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 569627

Aco i ja mislim da smo si mi sve virtualne prijateljice! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 616445 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 569627
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimesub ruj 06, 2008 7:49 pm

A neke i u stvarnom životu! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 569627
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimesub ruj 06, 2008 8:48 pm

Svima velika Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 742194
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimesub ruj 06, 2008 9:13 pm

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Dyn_VI-l-STE-l-MOJE-l-NAJDRAZE-l-_Earthling.ttf_center_6_18_x_b_k_b
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimened ruj 07, 2008 8:42 am

Tak sam u qurcu zbog bolesnog Luke, pa reko samo da virnem sim, onak jadna, a onda dođem na zvrkov post i - nekaj prekrasno!
svima velika Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 616445
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimened ruj 07, 2008 11:51 am

Happy Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 616445 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 569627

Ajme sutra opet sve nanovo,baš mi je lipo bilo ova 2 dana,nadam se da nije zaboravila jaslice i da će i ovaj tjedan bit sve ok
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimened ruj 07, 2008 7:42 pm

Odlično da je sve tako dobro prošlo. Kad je Luka krenuo u vrtić sve je bilo bez problema, tek nakon 2 tjedna se počeo malo nećkati ali ništa strašno, nadam se da će i vama bit tako dobro. Znam da je vama sad strašno, i meni je bilo prestrašno mada je Luka sve super podnosio, ali ja sam svaki dan plakala i takva išla na posao. Vjerujte mi, brzo će to proći, kad steknete povjerenje u tete, pogotovo dječica, sve će biti lakše. Ja ni sada nevolim Luku ostavljat u vrtiću ali nemam izbora, ali nije mi tako strašno jer znam da su tete super i da on voli tamo bit.. eto, koja utješna riječ... možda kome pomognem!! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 616445
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimepon ruj 08, 2008 11:03 am

Moje cure su danas bez problema ostale u vrtiću! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 534560
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimepon ruj 08, 2008 3:03 pm

I Lana je opet danas ostala 2h sama i opet bez ijedne suze Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 534560 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 534560 iako mi svi govore,da djete mora kad tad odplakat i da je teže ako se to desi kasnije Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 168724 sa spavanjem ćemo krenit tek sljedeći tjedan

Bravo za Laru i Petru Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 569627

Mateja svaka utjeha dobro dođe Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 09, 2008 3:16 pm

Lana je danas ostala skoro 3h i još jedan dan bez suza smo prebrodili Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 534560 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 534560
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Sponsored content





Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Krenuli smo-kako nam je bilo.............
[Vrh] 
Stranica 2 / 15.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kako napredujemo?
» kako mogu???
» Kako napredujemo?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: