Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dječiji memorandum roditeljima

Go down 
+5
morena
leobaby
happyness
zvrk06
ivany
9 posters
Autor/icaPoruka
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimečet lip 19, 2008 9:53 pm

http://www.mameibebe.net/Dijete/200119024.htm
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimepet lip 20, 2008 7:34 am

Dječiji memorandum roditeljima 454550
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimepet lip 20, 2008 9:32 am

Whow! Prekrasno i vrlo poučno!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
Anonymous



Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimepet lip 20, 2008 9:29 pm

Ovo je jako dobro..
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimepet lip 20, 2008 9:32 pm

Dječiji memorandum roditeljima 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimened lis 26, 2008 12:05 am

zasto ja nemogu otvoriti? Dječiji memorandum roditeljima 168724
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimened lis 26, 2008 6:27 am

morena je napisao/la:
zasto ja nemogu otvoriti? Dječiji memorandum roditeljima 168724

Ni ja ne mogu vise, ukinuta je ta stranica izgleda. Dječiji memorandum roditeljima 877388
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimened lis 26, 2008 8:42 am

Pa da koliko vidim suspendirani su!
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimened lis 26, 2008 2:21 pm

Dječiji memorandum roditeljima 877388 Dječiji memorandum roditeljima 959498
[Vrh] Go down
sirena
Novorođenče
Novorođenče
sirena


Female
Broj postova : 44
Registration date : 11.02.2008

Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimened lis 26, 2008 8:16 pm

predivno Dječiji memorandum roditeljima 454550
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimepon lis 27, 2008 9:27 am

Elly je napisao/la:
predivno Dječiji memorandum roditeljima 454550

Elly, kak si otvorila? Dječiji memorandum roditeljima 605248 meni isto piše da su suspendirani Dječiji memorandum roditeljima 877388 a ne sjećam se o čemu se radi Dječiji memorandum roditeljima 605248
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimepon lis 27, 2008 11:11 am

happyness je napisao/la:

Elly, kak si otvorila? Dječiji memorandum roditeljima 605248 meni isto piše da su suspendirani Dječiji memorandum roditeljima 877388

Dječiji memorandum roditeljima 959498
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimepon lis 27, 2008 11:27 am

Ponekad stranica zeza, ko će ga znat.
Nema veze..uglavnom, probajte tu i tamo za svaki slučaj izdvojiti neki važan citat iz teksta ili sl.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitimesri stu 19, 2008 8:10 pm

za sve koji ne vide jer se isplati pročitati i zapamtiti Dječiji memorandum roditeljima 616445 Dječiji memorandum roditeljima 569627

DJEČJI MEMORANDUM RODITELJIMA

• Nemojte me razmaziti. Vrlo dobro znam da ne mogu imati sve što želim. Ja vas samo iskušavam.
• Nemojte se bojati biti strogi. To mi se sviđa. Pokazujte gdje mi je mjesto.
• Nemojte sa mnom na silu. To me uči da se jedino sila uvažava. Radije ću reagirati na uputu.
• Nemojte biti nedosljedni. To me zbunjuje i tjera me na to da pobjegnem od svake obveze.
• Nemojte obećavati. Možda nećete moći održati obećanje; pa ću ~izgubiti vjeru u vas.
• Nemojte vjerovati mojim provokacijama kad govorim i činim stvari samo da vas rastužim. Mogao bih pokušati doći do još koje "pobjede".
• Nemojte se previše žalostiti kad kažem da vas mrzim. Ne mislim ozbiljno, ali bih htio da vam bude žao zbog onog što ste mi učinili.
• Nemojte da se osjećam manjim nego što jesam. Zbog toga ću glumiti "velikog lafa".
• Nemojte umjesto mene činiti stvari koje mogu učiniti sam. Zbog toga se osjećam kao beba, a mogao bih vas početi doživljavati kao sluge.
• Nemojte da moje loše navike obuzmu svu vašu pažnju. To me samo ohrabruje da nastavim.
• Nemojte me ispravljati pred drugima. Bit ću mnogo pažljiviji ako sa mnom razgovarate tiho i nasamo.
• Nemojte o mom ponašanju diskutirati za vrijeme svađe. Ne znam zašto onda slabo čujem, a i nisam sklon suradnji. U redu je da se poduzmu potrebne mjere, ali diskusiju odložite za kasnije.
• Nemojte da imam osjećaj kako su moje pogreške zapravo grijesi: Moram naučiti griješiti a da se ipak ne osjećam zlim.
• Nemojte stalno prigovarati. Ako to budete radili morat ću se početi praviti gluh. Nemojte zahtijevati objašnjenja za moje ponašanje. Ponekad zbilja ne znam zašto sam nešto učinio.
• Ne precjenjujte moje poštenje. Lako me je zastrašiti pa počnem lagati.
• Nemojte zaboraviti da volim eksperimentirati. Ja iz toga učim, pa vas molim da budete strpljivi.
• Nemojte me štititi od posljedica. Moram učiti na iskustvu.
• Ne obraćajte previše pažnje kad sam lakše bolestan. Mogao bih početi uživati u lošem zdravlju, ako mi to bude donosilo veliku pažnju.
• Ne odbijajte me kad tražim odgovore na normalna pitanja. Ako me odbijete, vidjet ćete da ću prestati ispitivati a informacije tražiti negdje drugdje.
• Nemojte odgovarati na smiješna ili besmislena pitanja. Ako me odbijete, vidjet ćete da samo želim da se bavite sa mnom.
• Nemojte mi govoriti da ste idealni i nepogrešivi. S takvim je tako teško živjeti. Ne brinite zbog toga što smo malo zajedno. Važno je kako smo zajedno.
• Nemojte da moja strahovanja postanu vaša tjeskoba. Tada ću se još više uplašiti. Pokažite da ste hrabri.
• Nemojte zaboraviti da ne mogu odrasti bez mnogo razumijevanja i podrške; zaslužena pohvala ponekad izostane, ali prijekor nikada.
• Tretirajte me kao svoje prijatelje, pa ću ja biti vaš.
• Upamtite: više učim od primjera nego od kritike.

I pored svega, mnogo vas volim, volite i vi mene...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dječiji memorandum roditeljima Empty
PostajNaslov: Re: Dječiji memorandum roditeljima   Dječiji memorandum roditeljima Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dječiji memorandum roditeljima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» poruka roditeljima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: