Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Poèetna stranicaPretra¾nikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)

Go down 
+9
sam
nanino
Bea
becky
ivana86
leobaby
zvrk06
ivany
Aca
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeèet svi 22, 2008 8:07 am

Probale ste kupiti ogrlicu od jantara za bolove i to sve,a i kod problema kod nicanja zubi..Dominik je u roku 2 tjedna dobio 6 zubi(èudno ali istinito) i ogrlica puno pomogla da nije ima temperaturu niti bolove..kod malene ne djeluje,jer nema isto djelovanje kod svakog djeteta..
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeèet svi 22, 2008 8:21 am

Mi smo ju imali jaaaakkoo dugo, i nemogu bas reci da nam je pomogla. Jer je svejedno bio dosta nervozan, i po noci se budio zbog zubica, i koristili lupocet za smirivanje.Neznam,mislim da nama nije pomogla, a ulozila sam nadu u to.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeèet svi 22, 2008 11:43 am

Ja nevjerujem u takve stvari.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeèet svi 22, 2008 2:57 pm

Ni ja ne vjerujem ali tko zna,nisam je ni imala potrebu uzet
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Gost
Gost
Anonymous



Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeèet svi 22, 2008 3:11 pm

Nama ju je naša pedijatrica preporuèila i da bolje da kupimo koja ima na magnete zakapaèanje ,ako djete zapne gdje sa njom,nego ona koja se šrajfi..
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeèet svi 22, 2008 3:15 pm

Èudno..nama naša pedica rekla da je to èista glupost, da je nama lakše a ne njima...
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Gost
Gost
Anonymous



Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeèet svi 22, 2008 3:23 pm

Baš èudno,jer naša kazala što sam napisala..ako ništa drugo ljepe su za nošenje oko vrata kao ukras..u jednoj privatnoj apoteki kod nas se prodaje za odresle magneti,ogrlice,naušnice,lanæiæi itd protiv bolova..
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeèet svi 22, 2008 4:34 pm

Mi smo ju isto nosili vise ko modni detalj!Bas nam je zato bila dobra, eto ja vjerujem u to, ili bolje receno vjerovala sam u to, mozda nama nije pomogla, ali cula na drugom forumu ima mama(odnosno klincima) kojima je pomoglo.
To je stvarno od djeteta do djeteta.
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neæu bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimened vel 15, 2009 2:35 pm

Mi imamo ogrlicu od jantara za zubice,i skoro sva dijeca koja idu s nama na fitnes za bebe imaju je,al svaka mama kaze drugacije,nekom ne pomogne za prve zubice,al za ostale da!Lana ima samo dva zubica,al nam nije nešto pomogla!
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeuto vel 24, 2009 9:05 pm

mi ju obožavamo! ja sam ukrala rebekinu prvu ogrlicu kad sam njoj kupila novu, kao za ljeto. meðutim, poèela ju je stravièno gristi i neki dan je pregrizla jedan kamenèiæ.
nikada nismo imali probleme sa zubima, tako da...
inaèe sam pobornik alternativne medicine, primjenjujem ju i na sebi i na rebeki koliko god je moguæe.
[Vrh] Go down
Bea
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Bea


Female
Broj postova : 140
Lokacija : Osijek
Registration date : 23.04.2009

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeèet tra 30, 2009 5:22 pm

I mi smo jako bili zadovoljni sa jantarnom ogrlicom. Preporuèila nam ju je pedijatrica iz Švice i u Švici smo ju i kupili prije 4 god. za sina. Nikakvih problema nije imao sa zubiæima i jako smo sretni bili zbog toga. Dosta pedijatara vani to preporuèuje, ne znam kakvo je stanje u Hrv.
Bili smo u posjeti u Švici, da ne bude zabune...živim u Hrv:)
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgraðu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeuto srp 14, 2009 1:01 pm

jel netko zna gdje kod nas ima za kupiti jantarnih ogrlica i kolika im je cijena???
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neæu bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeuto srp 14, 2009 1:02 pm

to imaš u ljekarnama!
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeuto srp 14, 2009 1:26 pm

nanino je napisao/la:
jel netko zna gdje kod nas ima za kupiti jantarnih ogrlica i kolika im je cijena???
http://www.jantar-nakit.com/
ivana86 Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 31338 U ljekarnama su èak ispod 100kn? Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 8544
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgraðu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimepon srp 20, 2009 1:12 pm

evo curke ja sam u svom malom gradu raskopala sve ljekarne i tam me svi u èudu gledali...
veli meni žena "pa nema u našem gradu toliko djece da bi to naruèivali..." Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 896458
naravno luda sam bila jer je moje malo selo inaèe poznato kao jedini gradu u HR kojem
neprestane raste natalitet, a kad ste na šetnici nemrete proæi 5 metara a da ne sretnete
druge male bebe....
uglavnom...kupio muž u ljekarni u Zg, platio 120 kn, nosimo je par dana,
ali èini mi se da ne pomaže baš previše, maloj baš izbijaju gornja prva 2 zubiæa i
veæ 4 noæi nismo oka sklopili....
[Vrh] Go down
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimepon srp 20, 2009 2:22 pm

Mi ju nosimo skoro vec godinu i nesto i Samuelu je super...nije uopce slinio, bio je nervozniji kad su mu zubi isli van ali ne u tolikoj mjeri ko kad je nije imao...sad jos 2 kutnjaka trebaju probiti i gotovi smo sa zubima, samo se bojim da bi skidanje ogrlice moglo biti gore od odvikavanja od dude jer je lud za njom...njemu je to super i ne skida ju uopce... Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 13329 Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 877388
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeuto srp 21, 2009 7:10 am

sam je napisao/la:
Mi ju nosimo skoro vec godinu i nesto i Samuelu je super...nije uopce slinio, bio je nervozniji kad su mu zubi isli van ali ne u tolikoj mjeri ko kad je nije imao...sad jos 2 kutnjaka trebaju probiti i gotovi smo sa zubima, samo se bojim da bi skidanje ogrlice moglo biti gore od odvikavanja od dude jer je lud za njom...njemu je to super i ne skida ju uopce... Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 13329 Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 877388

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 386911 Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 386911 nadam se da neæe bit problema kod odvikavanja Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 38980
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
lighty
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
lighty


Female
Broj postova : 278
Registration date : 19.04.2010

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeuto tra 20, 2010 9:02 am

ja sam vidjela da ima u milleru za kupit ali ne usudim se bacit novce jer mom sinu oèito ne bi ništa pomoglo
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeuto tra 20, 2010 9:06 am

A koliko košta? Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 959498
Mene uopæe neprivlaèi ta ogrlica, skeptièna sam prema njoj!
[Vrh] Go down
lighty
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
lighty


Female
Broj postova : 278
Registration date : 19.04.2010

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeuto tra 20, 2010 9:18 am

ima mislim i narukvica i ogrlica...jedno je oko 90 kn drugo 120 tak neš
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeuto tra 20, 2010 9:45 am

mi nismo probali...a baš me i ne privlaèi... Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 896458
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeuto tra 20, 2010 12:08 pm

Aha , meni to lijepo izgleda ali neprivlaèii me! Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 967987
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeuto tra 20, 2010 3:09 pm

Mi smo ju nosili ,sad se negdje povlaci.Nemogu reci dali je pomogla ali je fora i lijepa kao modni detalj.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimeuto tra 20, 2010 5:48 pm

Pa da i meni se sviða kao modni detalj ! Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 967987
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitimesri tra 21, 2010 1:01 pm

I meni se sviða kao modni detalj Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) 31338
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Sponsored content





Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Empty
PostajNaslov: Re: Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)   Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ogrlice od jantara--magneti(kamenæiæi)
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» ogrlice od jantara
» Ogrlica od Jantara
» Moje ogrlice i nausnice

Permissions in this forum:Ne mo¾e¹ odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: