Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Empty
PostajNaslov: Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih   Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Icon_minitimečet srp 11, 2013 12:37 pm

http://www.klokanica.hr/vrticka-dob/razvoj-od-4-do-6-godine/devet-najtezih-djecjih-pitanja-i-odgovori-na-njih-483#naslov

[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Empty
PostajNaslov: Re: Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih   Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Icon_minitimečet srp 11, 2013 1:11 pm

ja mislim da ima i težih, barem ih meni moja djeca postavljaju....
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Empty
PostajNaslov: Re: Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih   Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Icon_minitimečet srp 11, 2013 1:46 pm

nanino je napisao/la:
ja mislim da ima i težih, barem ih meni moja djeca postavljaju....

Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih 386911 to se slažem s tobom! Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih 635904
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Empty
PostajNaslov: Re: Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih   Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Icon_minitimepet srp 12, 2013 7:05 am

Ima ih stvarno težih, neka pitanja me moje nikad nisu pitale... Meni je bilo najteže kad je Ema vidjela dečka u kolicima (bolesnog) i pred njim se izderala zašto je on u kolicima a velik je... Pa objasni djetetu, rekla sam joj da je bolestan, pa me pitala jel ga bole noge i sad svaki put kad vidi čovjeka u kolicima ispituje jel i njega bole noge...
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Empty
PostajNaslov: Re: Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih   Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Icon_minitimepet srp 12, 2013 9:12 am



Zašte se ljudi razboljevaju?
Piše recite im zbog virusa i bakterija.
Pa, zar se to ne govori djeci kad ih učimo da obavezno prije jela, poslije WC-a peru ruke, kad je magla ako se ne mora van da se ne ide....


[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Empty
PostajNaslov: Re: Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih   Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Icon_minitimepet srp 12, 2013 10:50 am

i meni je ovo malo nebulozno ali dobro... baš sam mislila da bude sigurno unutra pitanje kako nastaju djeca, a ne zašto više nema dinosaura.... Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih 959498 

[Vrh] Go down
Sponsored content





Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Empty
PostajNaslov: Re: Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih   Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Devet najtežih dječjih pitanja i odgovori na njih
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pitanja... pomoc...
» 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?
» Pitanja od kojih boli glava

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: