Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dnevnik naših trudnica, 8.dio!

Go down 
+11
vedrana87
nanino
zvrk06
Martina
leobaby
Josipa
Aca
Kikica
Zabica
ninana
*Dijana*
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Autor/icaPoruka
Malla-Mu
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 8
Registration date : 23.05.2013

Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica, 8.dio!   Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 Icon_minitimesub lip 15, 2013 12:48 pm

pozdrav drage moj, htjela bih vas pitati da li se nekoj od vas desavalo sto  meni u trudnoci, gladna sam kao vuk... a nista ne mogu da jedem neide.... a bojim se da to sto sam stalno gladna nebi nastetilo bebi ali stvarno ne mogu dok pocnem jesti muka mi odmah...trebam vas savjet... :D
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica, 8.dio!   Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 Icon_minitimesub lip 15, 2013 4:13 pm

Jedi makar voće...
Ja mislim da neće naštetiti bebi, beba uzima sve iz tvoga organizma i ona će uvijek biti dobro opskrbljena, ali ti moraš jesti da to sebi nadomjestiš....
Posavjetuj se s ginekologicom, da piješ neki nadomjestak za trudnice....prenatal ili nešto tako...
[Vrh] Go down
Malla-Mu
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 8
Registration date : 23.05.2013

Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica, 8.dio!   Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 Icon_minitimened lip 16, 2013 1:17 pm

Kad sam bila kod ginekologice rekla je da je sve uredu s bebom i da se dobro razvija da se ne moram brinuti i dala mi je tablete b-complex i folacin i pijem ih redovito, ali kako trudnoca svaki dan ide meni je apetit sve manj nista mi se nejde, samo zelene vocke haha i nemogu da spavam,,, zaspem ja ali se u neko doba probudim uhvati me neka nervoza i nemogu da spavam jedva zaspemm kad se dobro izmucim s jastukom jorganom... a muza gotovo na pod da gurnem haha
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica, 8.dio!   Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 Icon_minitimened lip 16, 2013 6:03 pm

Pa ne kaže se bezveze drugo stanje Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 38980
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica, 8.dio!   Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 Icon_minitimepon lip 17, 2013 11:53 am

zvrk06 je napisao/la:
Pa ne kaže se bezveze drugo stanje Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 38980                                                                                                                                          
baš tako...drugo stanje.... Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 13329
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik naših trudnica, 8.dio!   Dnevnik naših trudnica, 8.dio! - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dnevnik naših trudnica, 8.dio!
[Vrh] 
Stranica 11 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Trudnica ponovno ostala trudna!
» Dnevnik jednog emigranta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: