Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hormonalni poremećaj

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitimečet kol 02, 2012 10:14 am

Ima li tko iskustva?

Uglavnom zadnjih par mjeseci imam neke simptome koje prije nisam imala, tipa dlake rastu na nenormalnim mjestima (brada, vrat.....), m mi dođe prerano nakon 22-23 dana (pre nikad ispod 28-30), pms osjetim jaaako (prije nikad)
pa još kad si pripišem visoki tlak i velike otkucaje srca, pa gubitak kg.... raspad sistema totalni Hormonalni poremećaj  66333
koje hormene vadit? spolne ili još neke?
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Re: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitimepet kol 03, 2012 7:20 am

Ne znam zvrka.....moguća štitnjača....odi kod doktora...nemoj se zezati s tim....
Dr. će znati dalje....
Ja sam oduvijek dlakava pa mi je to normalno, ali ovo drugo me podsjeća na štitnjaču...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Re: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitimepet kol 03, 2012 9:44 am

Hormonalni poremećaj  152327

Svog doktora izbjegavam u širokom luku
u 9mj idem kod ginića na pregled pa ću vidit šta mi on kaže, možda mi i on može dat uputnice Hormonalni poremećaj  13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Re: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitimepet kol 03, 2012 9:54 am

Ginić ti daje uputnice za ginekološke preobleme, a za ostalo napiše u nalazu preporuku i onda ti s tim ideš kod opće prakse pa ona napiše uputnice za drugo.
Ja ti pišem na temelju svog iskustva, štitnjaču sam radila kad sam naglo pala sa kilažom, a još sam bila pod terapijom za hipertenziju...(moja je bila trudnička pa je izlječena, hipertenzija)
Sa štitnjačom mi nije ništa, super radi, a zaključak na moje stanje je bio STRES.

Možda je i tebi stres, sad više viluješ noću jer imaš svoju ljubav, bila si istovremeno pod pritiskom faksa, i obiteljskih prihvaćanja u vezi V. sa obje strane...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Re: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitimepet kol 03, 2012 10:13 am

Šta on nemože dat uputnicu bar za spolne hormone?
ajme da mi je novaca pa da odem privatno Hormonalni poremećaj  34244

Ma vjerovatno je stres i kod mene dijagnoza, jer se baš sve nakačilo na mene zadnjih par mjeseci, ništa čudno s obzirom da mi se život naglo okrenuo naglavačke
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Re: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitimepet kol 03, 2012 10:17 am

Za spolne može, naravno, ali ako bi zbog gubitka kilograma i nekih drugih simptoma posumnjao na štitnjaču onda po te uputnice ideš kod opće...
Ali, obavezno joj to reci da si imala turbulentno razdoblje iza sebe...
Zar ne možeš prije doći na red kod ginića???
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Re: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitimepet kol 03, 2012 10:58 am

Definitivno stitnjacu pregledaj, to sigurno..ali ovo za mengu, dlakavost, bi prije rekla neki poremecaj hormona. bas da stres utjece na to..hmm..
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Re: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitimepet kol 03, 2012 11:17 am

Aca je napisao/la:
Definitivno stitnjacu pregledaj, to sigurno..ali ovo za mengu, dlakavost, bi prije rekla neki poremecaj hormona. bas da stres utjece na to..hmm..

Ako sam dobro izguglala , stres može uzrokovat poremećaj hormona Hormonalni poremećaj  34451

Kikice sad su godišnji, naručit ću se odma početkom 9m, nije da sad imam neke posebne smetnje al eto volila bi otkrit uzrok, ja baš virujem da s hormonima nešto ne valja
e sad koliko si ti kg izgubila? kod mene nije toliko strašno al opet prošlo ljeto sam imala 56, na zimu 54 , sad 51kg Hormonalni poremećaj  34451
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Re: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitimepet kol 03, 2012 11:20 am

Ja sam sa 47 na 40 i tu se držim sada 40-42....
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Re: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitimepet kol 03, 2012 11:21 am

7kg, to je dosta

ja se uopće ne žalim na gubitak kg, al ostalo me živcira Hormonalni poremećaj  896458
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Re: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitimepet kol 03, 2012 11:26 am

Pa je, još kad kažem 40kg, nitko više ne razmišlja koliko sam niska...ono godine/kilogrami....
odma pretrage sve žive, a meni ništa...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Re: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitimepet kol 03, 2012 11:46 am

Pa da i ja sam malo ostala paf kad si rekla 40kg Hormonalni poremećaj  386911 al sam se brzo sjetila tvoje visine Hormonalni poremećaj  13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Re: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitimened kol 05, 2012 11:12 am

Zvrk ja bi po tim simptomima rekla da je to radi štitnjače , odi prvjeri si to!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hormonalni poremećaj  Empty
PostajNaslov: Re: Hormonalni poremećaj    Hormonalni poremećaj  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hormonalni poremećaj
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: