Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 I Renew energetska narukvica

Go down 
+4
Ade81
Enea
Kikica
Aca
8 posters
Autor/icaPoruka
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 9:24 am

Daj mi cure recite jel vjerujete u to??

Ja bi si nesto uzela, meni treba nesto za energiju....totalno sam bas ono iscrpljena... a neznam ni sama jel bi u ovo vjerovala..
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 9:34 am

Nemam pojma...ja nisam probala, nisam ni čula da je netko od mojih ima....
Možda bolje da odeš na neku reiki masažu...
Te energetske/magnetske stvari koje nam crpe negativnu energiju moraju se nekako i prazniti...ja uvijek pitam kako se prazne od negativnih nakupina pa mi nitko ne zna odgovoriti (to u slučaju da me zovu)
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 9:54 am

ja ist nemam pojima,znam da moj brat vec nosi godinama i super mu je,e sad neznam kaj da ti velim,ja sam vise za welnnes varijantu kak veli kikica,ono hot ston i neki welnnes program
[Vrh] Go down
Ade81
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Ade81


Female
Broj postova : 174
Age : 43
Registration date : 01.02.2012

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 10:07 am

Ne znam, jedino znam iz vlastitog iskustva da su reklame plačeni glumci, oni glume, niti su isprobali, niti kupili proizvod.... i ja sam glumila u više takvih i drugih stvari, reklame,itd....
[Vrh] Go down
http://djeca-mi.blog.hr/
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 10:16 am

Mene je reiki masaža preporodila...degenerativna stanja se ne mogu popraviti, ali je bol uklonjena....što se tiče tih reklama samo za kozmodiski imam pohvale od susjeda, jedan je čak glumio u reklami....onaj čiko što nosi bicikl na bradi i sve što je rekao je istina....

Ako si možeš priuštiti probaj, ali masažom ništa ne gubiš...
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 11:14 am

I Renew energetska narukvica 877388 ja nisam za to,jer iz osobnog iskustva znam da je sve to kaj oni reklamiraju,škart!
ja u kozmodisk ne vjerujem,imala sam ga na sebi,i ne vjerujem u to,ozdravljenje,jer je sve to u glavi,ne znam...
ništ ne vjerujem ,i mislim da je to bacanja para!baš kak vele cure,gluma! I Renew energetska narukvica 204166
plate im,pa reklamiraju bedastoće!
kak ti hoćeš,draga!ako moreš,naruči,pa nam javi! I Renew energetska narukvica 38980
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 11:25 am

Ma neznam ni sama..citala na netu dosta o tome...ni ja bas ne vjerujem...
Vidjet cu..
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 11:32 am

I Renew energetska narukvica 616445 mislim,to je samo moje mišljnje....možda će na tebe djelovati!
i možda je na onoga čovjeka fakat djelovalo,šta je rekla kikica,ali eto,ja samo kaj s etoga top shopa tiće,imam loše iskustvo! I Renew energetska narukvica 896458
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 11:37 am

neznam nekako nevjerujem u tu kao ni u one ogrlice od jantara za zubiće! I Renew energetska narukvica 877388
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 11:38 am

Josipa je napisao/la:
neznam nekako nevjerujem u tu kao ni u one ogrlice od jantara za zubiće! I Renew energetska narukvica 877388

da,isto tak ni ja.... I Renew energetska narukvica 168724 I Renew energetska narukvica 66333
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 11:44 am

ja neznam za to jer ne pušim te fore....mislim danas na e bayu ima svega za kupiti, moj svekar to ima i njemu je super, ali velim nisam probala pa ne znam...ja sam više za to da odem u šumu,istrčim se, izvrištim, zagrlim drvo i skupim energije za cijeli mjesec....
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 12:02 pm

ja je imam, kupila je lani i meni je pomogla I Renew energetska narukvica 13329 , sad jeli to placebo efekt ili šta drugo nemam pojma. jedino noću nisam mogla spavati s njom, a tokom dana je nisam skidala (posebno ljeti jer inače lita sam teško podnosila-vrućine i jedva bi se izvlačila iz kuće prije mraka, bila sam ko pribijena) a s njom sam bila odlično....
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 1:08 pm

e ne vjerujem, taman pošaljem post, zvoni mi telefon i zove žena da sam osvojila paket magnetskog nakita i da moram doći na prezentaciju u obližnji restoran... a joj....pa gdi me nađe....
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 1:13 pm

nanino je napisao/la:
e ne vjerujem, taman pošaljem post, zvoni mi telefon i zove žena da sam osvojila paket magnetskog nakita i da moram doći na prezentaciju u obližnji restoran... a joj....pa gdi me nađe....

hahahaha....mene zvali jučer i ja rekla da ne smijem zbog metala u tijelu...
Inače ženske moje ja kao bolesnik i kao bivši tefonski lešinar vam kažem....samo kažete da imate metala u tijelu i da ne smijete niti na fizikalnu, a kamoli to...
ili jednostavno spustite slušalicu bez riječi....

[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitimečet vel 02, 2012 2:13 pm

Na tu prezentaciju sam i ja isla..moja mama je dobila magnetsku narukvicu...ali ju ona ne nosi bas....mojoj frendici isto nije pomogla...
[Vrh] Go down
Sponsored content





I Renew energetska narukvica Empty
PostajNaslov: Re: I Renew energetska narukvica   I Renew energetska narukvica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
I Renew energetska narukvica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: