Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Brownies (iliti kakao kocke)

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Brownies (iliti kakao kocke) Empty
PostajNaslov: Brownies (iliti kakao kocke)   Brownies (iliti kakao kocke) Icon_minitimesub pro 17, 2011 5:15 pm

Sastojci:

2 jaja
2,5 dcl mlijeka
10 dag margarina
5 dag kakaa
25 dag šećera
25 dag brašna
1 prašak za pecivo

(može i voće po izboru)

Priprema:

Svi sastojci se izmiksaju. Tek na kraju se doda prašak za pecivo (ja ga uvijek stavljam s brašnom). Po želji u masu možete umiksati svježe voće, višnje, jabuke, orahe, bedeme isl. Ja isprobala s jabukama, fino je, al mm veli da su mu najbolji obični, bez ičeg.
Masu staviti na namašteni i pobrašnjeni protvan i peći bez otvaranja pećnice cca 30 min. na 150 C.

Dobar tek cure!! Recept je turbo jednostavan, pa je idealan za dane kad nemate puno vremena za 'igru' s kolačima.

Brownies (iliti kakao kocke) 386911 Brownies (iliti kakao kocke) 616445
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Brownies (iliti kakao kocke) Empty
PostajNaslov: Re: Brownies (iliti kakao kocke)   Brownies (iliti kakao kocke) Icon_minitimesub pro 17, 2011 10:37 pm

Jednostavno, brzo, lako....super!!!!

Za "svečane" prilike glazura od čokolade i žličica šlaga na kocku... Brownies (iliti kakao kocke) 13329
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Brownies (iliti kakao kocke) Empty
PostajNaslov: Re: Brownies (iliti kakao kocke)   Brownies (iliti kakao kocke) Icon_minitimened pro 18, 2011 8:37 am

Super, recept je super, nije "zahtjevan" sto znaci da sve imam Brownies (iliti kakao kocke) 386911 , mogla bih ga mozda danas napravit... Brownies (iliti kakao kocke) 959498
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Brownies (iliti kakao kocke) Empty
PostajNaslov: Re: Brownies (iliti kakao kocke)   Brownies (iliti kakao kocke) Icon_minitimened pro 18, 2011 8:39 am

Brownies (iliti kakao kocke) 848286 Brownies (iliti kakao kocke) 848286 Brownies (iliti kakao kocke) 967987
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Brownies (iliti kakao kocke) Empty
PostajNaslov: Re: Brownies (iliti kakao kocke)   Brownies (iliti kakao kocke) Icon_minitimened pro 18, 2011 9:53 am

Martina hvala na receptu! Brownies (iliti kakao kocke) 38980 Jako jednostavan i to mi se jako sviđa! Brownies (iliti kakao kocke) 967987
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Brownies (iliti kakao kocke) Empty
PostajNaslov: Re: Brownies (iliti kakao kocke)   Brownies (iliti kakao kocke) Icon_minitimened pro 18, 2011 8:04 pm

Nema na čemo Jo!! Ma i ja volim te jednostavne.. to u roku 15 min zmiksaš i kolač je friški kad ti netko dođe.. Mi ga prošli tjedan jeli do četvrtka... već nam je na uha išao van Brownies (iliti kakao kocke) 386911 Sad ga jedno vrijeme ne slažem...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Brownies (iliti kakao kocke) Empty
PostajNaslov: Re: Brownies (iliti kakao kocke)   Brownies (iliti kakao kocke) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Brownies (iliti kakao kocke)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Banana kocke
» CAPPUCCINO KOCKE
» Parfe kocke dany

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Recepti-
Forum(o)Bir: