Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)

Go down 
+11
zeljkica0205
Enea
*Ana*
Josipa
nanino
*Dijana*
zvrk06
Martina
ninana
Kikica
leobaby
15 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimepon pro 05, 2011 3:40 pm

Evo navršava 5 godina i svaki ama svaki ibogi dan ona mora plakati i cviljeti i to bezrazložno!
Dođe mi da joj dam po guzi! Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 34244
Primjer. Dođemo iz šetnje i ona mora istu sekundu dobiti i vode jer je žedna i da joj skinemo jaknu, čizme, kapu a mi nek se skuhavamo, e ne može!
A ona stoji ko kip, zapovijedi, tuli...
I dok nešto želi počne se derati i isprve Pa sto puta sam ti rekla...!!!! Da ovo, ono... Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 66333
Previše sam popustljiva ali kazne nedavanja igračaka i sl. ne pale. Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 635904
Svaki dan kmeči. Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 105218
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimepon pro 05, 2011 4:47 pm

Ja to radim ovako.
Kad plače ne dobije ništa...makar to bilo jesti i piti...
Kod mene to pali...mislim dobije ona skoro sve, ali nakon što obriše suze i lijepo mi kaže šta želi...

npr.danas...plače u plodinama jer želi pecivo. Nisam ga kupila jer meni mora lijepo reći i dobiti će. Neće biti gladna imamo kruha, ali "suze navlakuše" ne trpim. Došli doma i ona mi kaže da neće plakati i da me lijepo pita da joj skuham kamilicu....OK, Majo...idem...

Mami na suze sve izvuče pa joj je ponedjeljak najteži dok se prebaci s njenog na moj film...

[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimepon pro 05, 2011 5:15 pm

i ja kao i Kikica sam dosljedna po tom pitanju. Aco zna nekat cmoljit da nece s polja u kucu ili bi crtic itd i ono bas cvili kad kaze i ja samo ignorisem i kazem da ne znam sta hoce, da mi mora lijepo rec a ne cvilit i kmezit se.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimepon pro 05, 2011 7:36 pm

Meni je smiješno kako joj se u sekundi stvore suze u očima i cvili i gleda me kao malo kuče, ali onda se sjeti da kod tete suze ne pomažu, obriše suze...MALO SE NAKAŠLJE da pročisti glas...i sad da nisu mustre male...
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimepon pro 05, 2011 7:38 pm

Joj fora! Leoni dok se samo grdo pogleda odma jauče, plače,uf! Hvala curke na savjetima!
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimepon pro 05, 2011 7:43 pm

Leo i Maja to meni radi...ali joj kažem da nema potrebe plakati jer se ne ljutim i ne vičem i ne tučem je, ali....(ako je zločesta, ako kažem ostavi-ona nije, dođi-ona neće....i tako razlog uglavnom)
Zaista ponekad mi se neda i umara me objašnjavati, ali...sve ćemo naučiti.
Sad joj je fora kad je krivo pogledam ili povisim ton....plače boli je palac...ja joj danas kažem...joj, tako mi je žao što sutra nećeš moći otvoriti poklone od sv. Nikole....i da vidiš kako ne boli....sama si je poljubila palac i viče prošlo je!!! Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 386911
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimepon pro 05, 2011 7:53 pm

Hahaha koja lukavica! Super ti to s njom. Ja ponekad nemam strpljenja. Vice na nas..mm je strog ali po meni prestrog a ja kenjko popustljivi.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimepon pro 05, 2011 8:59 pm

Ne znam dal je fakat tako, ali imam osjećaj da je sve teže biti dosljedan kako oni budu stariji. Ja vidim po sebi... Lukas je prije mogao plakati cijeli dan i ne bi dobio, ako sam rekla ne.. a sad me već može na kojekakve gluposti nagovoriti. Nekako mi je sad teže jer vidim da ama baš sve razumije...
Leo, ja ti nemam nikaj pametno za reći jer još do toga nismo došli, a vidim da već sad kiksam... Ali čini mi se da Kikica ima super metodu za takve male lukavce!
Sretno!!
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimepon pro 05, 2011 9:13 pm

Upravu si Martina.
Ona se raspravlja sa mnom....ima argumente koje ja ne mogu pobiti...
Služi se onim rečenica koje ja njoj govorim....uglavnom, sve što kažeš može se upotrijebiti protiv tebe...onda se pokrijem ušima ili OPET objašnjavam da sam ja odrasla, a ona samo dijete...i bla...bla..bla...
npr... meni neda na tobogan jer je daleko ona mi kaže da je ona dijete i ne smije sama bez odraslih tako daleko ići...e, tu se pokrivam ušima... Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 386911
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimeuto pro 06, 2011 9:07 am

Poznato mi to, i ja sam nedavno pitala svoje ma dokad, dokad cendraju, plaću i ostalo???? Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 66333
reka mi je stari najmanje do škole, a vjerovatno i kasnije još Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimeuto pro 06, 2011 9:13 am

zvrk06 je napisao/la:
Poznato mi to, i ja sam nedavno pitala svoje ma dokad, dokad cendraju, plaću i ostalo???? Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 66333
reka mi je stari najmanje do škole, a vjerovatno i kasnije još Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 386911
hihihi...i ja plačem kad mi nije po volji...pa me niko ne šljivi... Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 386911
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimeuto pro 06, 2011 11:22 am

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 386911 Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 386911 i ja plačem,isto! Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 470300 a kak neće oni! a meni su to nekad dobre metode,za ono kaj hoću,pa možda vide nas,i uče klinci od nas! Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 691353
Ali,kaj se toga tiče,kod mene nema!mm je isto ko i ti Leo,jako popustljivi,ali ja ne! dobro ,kod nas nema vikanja,ali cendranja ima,ali isto tak,nema dok se ne smiri,ne obriše suze,objasni!a ne deračenje...ok,naravno da ima svoje muhe,i žute minute,dok bi ju uf, Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 994137 Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 187261 ....i u kaznu...ali....ovak,nemrem reči,oče poslušati,ali sam od malena dok sam vidla da počne s tim nekim svojim,metodama,onda sam počela uvađati strogoću,i nema...cile mile! Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 470300
Probaj....neke kazne? ne pale?
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimeuto pro 06, 2011 12:37 pm

evo da vas "utješim" moja nećakinja je prije 2 dana navršila 10 godina i svaki dan plače,cendra,cmolji kad treba pisati zadaću...
ja sam luda po pitanju toga prenemaganja i cendranja, moja mia isto ima takve ispade, ali ja ignoriram i za minutu-dvije se smiri i sve bude ok...
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimeuto pro 06, 2011 12:41 pm

nanino je napisao/la:
evo da vas "utješim" moja nećakinja je prije 2 dana navršila 10 godina i svaki dan plače,cendra,cmolji kad treba pisati zadaću...
ja sam luda po pitanju toga prenemaganja i cendranja, moja mia isto ima takve ispade, ali ja ignoriram i za minutu-dvije se smiri i sve bude ok...
sa 10 godina Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 208799
Pa, šta ta mama kaže....luda je od muke ili je boli uvo???
Moja sestrična ide 7 razred i plače samo kad mora učiti povijest...jadnica uči i plače jer ne voli, teško je...i onda tek od nervoze ne može ništa zapamtiti...ali takva sam i ja bila za njemački....
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimeuto pro 06, 2011 2:03 pm

Dok je ignoriram ide bacati igracke ili slicno, prostaciti makar zan da ne smije..i onda uvijek nekaj seprtljavo napravi, pa padne, udari se..mislim stvarno..samo izvodi.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimeuto pro 06, 2011 2:21 pm

To je opet način da privuče pažnju...jeste imali nekih problema, stresova da je moglo utjecati na nju....ne znam kak to odjednom....baš je bila mirna curica...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimeuto pro 06, 2011 2:29 pm

bude i Aco cendrav ali vec sam napisala DOSLJEDNOST je najvaznija. Mm ne sljivi ni 1 % jer je popustljiv a ja kaznjavam. Iako i on je tvrdoglav pa cesto pokusava cendranjem nesto dobiti ali ignoriram i cekam da se smiri i lijepo mi kaze.
a sto se tice ucenja ja sam u srednjoj redovno zaspim kad ucim likovno-isla u gimnaziju Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 386911
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimeuto pro 06, 2011 6:03 pm

Kikica je napisao/la:
To je opet način da privuče pažnju...jeste imali nekih problema, stresova da je moglo utjecati na nju....ne znam kak to odjednom....baš je bila mirna curica...
Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 877388 da,i ja znam da nikad se nisi tužila prije na Leonči...da je bila dobra...
možda je samo neka faza u pitanju! Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 569627 Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 405635
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimeuto pro 06, 2011 6:26 pm

Ja sam babaroga što se toga tiče, ako kmeči bez razloga onda mora za kaznu u sobu ako i dalje kmeči ona dajem kazne(zabrana kompa, crtića ... ) i ako ni to nepali onda dam po guzi!
Ako nedaj bože koja od njih poživčani pa baci igračku ta igračka isti tren ide u smeće(kasnije izvadim ako je neka dobra igračka i spremim u špajz). Sva sreća pa moje cure već znaju šta smiju šta nesmiju i šta mi smeta tako da rijetko cendraju! ako cendraju to je onda jer su se međusobno posvađale ili tako neštoi nda idu obje u kaznu, jedna na dvosjed a jedna na trosjed!
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimeuto pro 06, 2011 8:36 pm

Moja mala smradica recimo ima fore...pa ne mogu(ovo,ono)jer sam mala, kaj ne kuzis mama da sam samo dijete!? Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 800168 Pocet cu stroze da ne bude vecih problema kasnije.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimeuto pro 06, 2011 9:27 pm

Koji su to lukavci... Leo, znam kako ti je, i moj Matej je takav. Dobro, ne bas takav Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 386911 , ali nije ni daleko. Danas je recimo cijeli dan vristao kad mu nesto nije bilo po volji, ali ok, bio je umoran, nije spavao, vrijeme je takvo kakvo je i to je to.. Iako mu naravno ni to nije izlika ali ajde, ne mogu reci da to radi svaki dan. Mozda da ju probas ignorirati, ili ju staviti u cosak? To je recimo kod mog upalilo. Nije palilo recimo bacanje igracaka u smece, on mi jos kaze da bacim! Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 66333 Leo, drzim ti fige da uspijes to srediti sto prije!
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimesri pro 07, 2011 7:41 am

leobaby je napisao/la:
Moja mala smradica recimo ima fore...pa ne mogu(ovo,ono)jer sam mala, kaj ne kuzis mama da sam samo dijete!? Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 800168 Pocet cu stroze da ne bude vecih problema kasnije.

hihihi...najdraža rečenica....automatski uzimam labelo, gasim crtiće ili kad budemo išli u dućan ne smije gurati košaru...ta ne smiju mala djeca, samo velika djeca i odrasli...
Josipa, kod Maje ne pali u sobu ili na kauč...znala je sam jedno vrijeme govoriti ne ljuti se sama idem u kaznu... Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 204166
Dora i Maja je znala bacati igračke...
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimečet srp 19, 2012 8:38 am

Više nije tak mali cendro. Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 780207

p.s. Ok, plače dok mora jesti..još uvijek. Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 386911 Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 896458 Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) 635904
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimečet srp 19, 2012 9:37 am

Zato moja sad pizdeka za svaku pizdariju, e ova se neće igrat s menom, e Sara mi je rekla da mi više nije rodica, e ovo e ono aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitimečet srp 19, 2012 10:06 am

zvrk06 je napisao/la:
Zato moja sad pizdeka za svaku pizdariju, e ova se neće igrat s menom, e Sara mi je rekla da mi više nije rodica, e ovo e ono aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

potpis,ista prica tuzakanja i uvreda do bola,ne place,nego cendra bezveze za svako
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Empty
PostajNaslov: Re: Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)   Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li i dalje vaši klinci plaču?(3-6 god.)
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 3-6-
Forum(o)Bir: