Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pročitati!

Go down 
+10
nanino
Danijela
ninana
Aca
Josipa
Kikica
lola
vedrana87
*Dijana*
leobaby
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 10:30 am

Malo mi je neuvjerljivo ali ipak pročitajte...

http://forum.hr/showthread.php?t=679913
Inače ne kupujem tamo, ali sam znala tu i tamo ušetati u pokoji kineski ducan. Ali poslije ovog slucaja, NEMA SANSE!

Neznam dali znate za slučaj što se dogodio tj. više njih u Osijeku prije 2-3 godine. I svi su mislili da su to priče koje okolo kruže i baš sam sad googlala.. i nemogu vjerovat koliko ljudi to negira, i ja kad sam cula za to mislla sam, da da.. price kruze kao i inace, samo sto svatko doda na to jos nesto pa se to jos bolje ljudi povjeruju u tu pricu..

ALI, u Zagrebu, tocnije Dubrava 2 kineska ducana su jedan do drugog.. Preko puta INE..

Poznanica moja, je isla sa muzem tako u grad, i zamolila ga da stane ispred ulaza sa autom samo kako bi usla u ducan probala majicu i kupila ju, jer joj se svidjela.. I tako usla ona u ducan, i on ju je cekao vani..U autu.. i proslo tako 5 minuta, 10, 15.. i on vidi nje nema, i on odluci otic unutra.. nikad se nezna mozda nema novaca, ili problemi mozda sa karticom da ne prima.. i ude on unutra.. 2 kineza ga pozdravili ljubazno, pitali dal mogu pomoc.. i on kaze da kao zena je sad usla unutra i trazim ju.. i oni nesto na kineskom.. i dodu kao ne nije nikakva zena usla.. Njemu je odmah bilo sumnjivo..jer je svojim ocima vidio kako mu zena ulazi u ducan.. I on je obisao cijeli ducan i poceo trazit zenu i nije je mogao naci niti u garderobi.. naravno poceo se derat na njih i izbezumio se.. i nazvao je svojeg prijatelja "specijalac" i policiju.. oni su dosli u roku 10-tak minuta.. Dosao je i pas tragac... i pas je poceo lajat i grebat po plocicama.. no nikakvog otvora nije bilo.. a kinezi su i dalje sutili.. no medutim.. pas je poceo lajati, i trcao prema garderobi i krenuo niz jedne stepenice.. inace ulaz u podrum.. dole su nasli zenu zavezanu, omamljenu i celavu.. a pored nje je bio nekakav pribor..

Naime radi se o trgovini organima.. I tko zna koliko je ljudi (pogotovo koji udu sami u tu trgovinu, a ovi nisu mogli znat da nju netko ceka) zavrsi u njihovoj "trgovini"!

Zao mi je sto ovo nije doslo do medija, to jest.. velika slucajnost da ne dolazi u medije i nakon Osijeka i sad Zagreb! Nitko da stane na kraj ovom!

Trgovina je bila zatvorena, sad neznam dali je jos uvijek! Ne izmisljam, proguglajte pa cete vidit! Meni to nije u interesu, da ja tu nesto izmisljam! Samo vam govorim da pazite kuda idete i s kim idete.. A sigurna sam da ovo nije i nece ostati jos jedan slucaj u Zagrebu!
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 10:44 am

Pročitati! 208799 Pročitati! 208799 Pročitati! 208799 Pročitati! 208799 Pročitati! 158414 Pročitati! 158414 Pročitati! 158414
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 10:45 am

ja isto ne idem više kod kineza, ma mogu oni biti jeftini i sve to, ali neću na svojoj koži isprobavati jel to istina ili ne, a i kinezi su jedna velika mafija, pogotovo u osijeku vjerujem da je tako i u zagrebu, ima ih svugdje, zauzeli su nam trg sa svojim trgovinama i evo sad su kupili i kino i nnapravit će svoj shop...

ne znam jesu li to predrasude ili ne, ali isto što čuvam novčanik kad se oko mene mota cigan tako i izbjegavam kineze tj. njihove trgovine, pametan uči na tuđim greškama budala na svojim
[Vrh] Go down
lola
baba
baba
lola


Female
Broj postova : 543
Age : 34
Lokacija : dalmatinka sam
Registration date : 05.10.2010

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 10:55 am

jao strasno,to sam vec cula u par slucaja za osijek,i vjerujem da ima toga ja bi odmah sve kineze poslala u pm.....moja sestra zna tako ponekad otici nedaj boze da netko moj nestane,ja mislim da bi digla cijeli grad na noge,boze sacuvaj
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 11:33 am

Pročitati! 208799 Pročitati! 208799 Pročitati! 208799
šok, šok, šok....
Jebote pa ja i sestrična se prije par mjeseci presvlačile u skladištu jer su kabine bile zauzeze....
Nikad više kod čajneza....NIKAD!!!!

[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 11:55 am

Pročitati! 896458 Grozno! Nisam čula za to!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 12:00 pm

Ja hvala bogu tamo uopce ne zalazim, ali znam par ljudi mojih koji zavire tu i tamo i definitivno cu im reci.....
Strasno nesto...uzas
Pročitati! 158414 Pročitati! 158414 Pročitati! 158414 Pročitati! 158414
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 12:13 pm

Ja sad malo googlala...ima puno takvih pisanja po forumina i jedan demant osječke policije...
Ne znam šta da mislim, ima svega...zli ljudi se svašta usude napraviti...
Ja sam čelična za pustiti suzu, ali na ovakve stvari sam ko zec...Čim padne mrak, ako se nađem vani zovem nekog na mob da pričam do kuće...bojim se svega...bojim se proći pokraj pijanca, a sad bome i pored Kineza...
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 12:17 pm

Kikica je napisao/la:
Ja sad malo googlala...ima puno takvih pisanja po forumina i jedan demant osječke policije...
Ne znam šta da mislim, ima svega...zli ljudi se svašta usude napraviti...
Ja sam čelična za pustiti suzu, ali na ovakve stvari sam ko zec...Čim padne mrak, ako se nađem vani zovem nekog na mob da pričam do kuće...bojim se svega...bojim se proći pokraj pijanca, a sad bome i pored Kineza...

i ja isto i oduvijek sam bila takva ko da će me netko mobitelom spasit Pročitati! 386911
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 12:24 pm

vedrana87 je napisao/la:
Kikica je napisao/la:
Ja sad malo googlala...ima puno takvih pisanja po forumina i jedan demant osječke policije...
Ne znam šta da mislim, ima svega...zli ljudi se svašta usude napraviti...
Ja sam čelična za pustiti suzu, ali na ovakve stvari sam ko zec...Čim padne mrak, ako se nađem vani zovem nekog na mob da pričam do kuće...bojim se svega...bojim se proći pokraj pijanca, a sad bome i pored Kineza...

i ja isto i oduvijek sam bila takva ko da će me netko mobitelom spasit Pročitati! 386911
Ma ja ti uvijek kažem...ej, aj pričaj malo samnom sad sam tu i tu i idem prema kući, ako me netko ukrade da znaš barem od kud krenuti... Pročitati! 386911
Mm mi rekao za rođoš kupiti suzavac Pročitati! 386911
Ali, eto barem ti znaš....nekako si sigurniji jer kad pričaš na tel. ako se nađeš u opasnosti neko će iste sekunde znati reagirati...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 12:29 pm

Pročitati! 208799 bas sam sokirana, kod nas nije bilo takvih prica i znam par ljudi koji odu s vremena na vrijeme u njihove trgovine i kupe ako im se sta svidi
[Vrh] Go down
Danijela
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Danijela


Female
Broj postova : 353
Registration date : 10.12.2009

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 1:10 pm

Meni je baš neki dan svekrva došla s posla i ispričala baš tu priču za dubravu...strašno Pročitati! 168724
Možda su povezani s onim ljudima na području Osijeka koji su nestali i gubi im se svaki trag Pročitati! 208799
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 1:34 pm

Tako je meme Majina mama zvala početkom ljeta da su u Gospiću u Konzumu neki Azijati ukrali curicu od tri godine, ali su sve zatvorili i našli ih u WC, dijete uspavano čelavo i spremljeno u putnu torbu....uglavnom da Maju ne puštam iz ruku u trgovini pogotovo po ljeti kad su nemoguće gužve...
Moramo se čuvati vlastiti sjene Pročitati! 168724
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 1:51 pm

mi uvijek kad smo u trgovini ili u nekoj gužvi nosimo u ruci i jednu i drugu, jesu teške i sve to ali najsigurniji su u našim rukama... gledala sam jednom zločinačke umove i cigani su krali djevojčice iz soba a roditelje klali i bogami ja imam tri lokota u vratima i unatoč tome što sam u zgradi navečer se zaključavaju svi... a kad sam s njima sama u stanu obavezno je zaključavanje i ne otvaram nikome tko zvoni dolje na ulazu a ne javlja se tko je... ah ti strahovi, kad sam bila cura bila sam neustrašiva a sad se svega živog bojim Pročitati! 386911
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 4:21 pm

ja nekak ne brijem na tu foru, to su kružile priče i za king cross i za mercatone da su ukradena djeca,pa pronađena u wc čelava itd.itd, ja sam ipak mišljenja da tu zaista nešto postoji da bi sigurno bilo u medijima, ono 100 %...
dakle ja na curke pazim u dućanu, sranja se svugdje događaju, danas ima nažaost svega, možda ima i gorih stvari od toga ali ova priča mi nikak ne klapa jer već 2-3 godine kruži internetom ili od nekoga čula-rekla-kazala----
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 6:27 pm

Ja ne kupujem kod Kineza, nikad nisam, niti neću. Njihova roba nije ni dobra, ni kvalitetna.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 18, 2011 6:35 pm

Ne znam, opreza nikad dosta, a bolje da su ovo neke laži.
Moj brat kad je išao 3 razred osnovne kružile priče da neko iz ZG u žutom golfu krade djecu...
Došao naš susjed iz Zg, (živi na drugom kraju ulice pa se rijetko sretnemo) i stane mu na cesti da ga poveze, a on ga lijepo pošalje u p.m. i trk kući....mamaaaaaa zovi policiju, htjeli me ukrasti....onda ga je mama vodila kod tih susjeda da se uvjeri da je bilo slučajnost.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimesri lis 19, 2011 11:10 am

http://www.jutarnji.hr/spanjolska--crkva-umjesana-u-kradu-i-prodaju-oko-30-000-djece/981495/
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimesri lis 19, 2011 11:30 am

"Ukradena djeca bila su prodavana imućnim braćnim parovima bez djece, koji su zbog toga što su bili pobožni katolici, smatrani pogodnijim roditeljima. Mnogi od njih nisu ni znali da je njihovo dijete ukradeno, već im je rečeno kako je dijete napušteno od majke."

Dijete napušteno od majke pa prodano/kupljeno...gdje tu ima pravila...
Neću reći da sam pobožni katolik, ali uz sve što mi se desilo nekako me održava na ovom životu naša vjera koja nam govori da ćemo jednom na Onom Svijetu sresti naše bližnje, ali NIKADA nebi kupila dijete,,izdržati teret birokracije i dobti ga...posvojiti...OK...
Ovo su katolici, moš misliti....
[Vrh] Go down
Perčica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Perčica


Female
Broj postova : 235
Age : 36
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 13.10.2010

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto lis 25, 2011 11:34 am

Joj neznam jel dobro da sam procitala ovo ili bolje da nisam. Inace se bojim svega, nevolim gledati ni tako neke grozne filmove jer onda istu noc sve sanjam... Ja nisam znala da se takve stvari dogadjaju?! Grozno! Nemam rijeci... Pročitati! 152327
[Vrh] Go down
jasmina
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Female
Broj postova : 175
Registration date : 16.07.2009

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimepon stu 28, 2011 11:15 am

Pročitati! 470300


Zadnja promjena: jasmina; uto stu 29, 2011 10:44 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
jasmina
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Female
Broj postova : 175
Registration date : 16.07.2009

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimepon stu 28, 2011 11:23 am

...


Zadnja promjena: jasmina; uto stu 29, 2011 10:44 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimepon stu 28, 2011 11:24 am

jasmina je napisao/la:
Jedino je poznat slucaj kada je u Osjeku u Porta Novi bio pokusaj kradje djeteta...majci je dijete nestalo kada je placala racun,kad se okrenula djeteta nije bio...vikala je,zastitari su zatvorili sve ulaze,a dijete su nasli u wc ofarbane kose,u dr trenirki i novoj jakni i naravno dezorjentirano (djetete se preko disnih sustava drogira,tako da je kod svesti ali dezorjentiran) ,a otmicare nisu jer su vidjeli da nemaju izlaza pa su pustili dijete...evo ovo vam je provjereno tocna informacija,a ne ovakve bedastoce gore...sta su joj obrijali glavu da bi izvadili kroz nju organe...ha ha ha Pročitati! 671778 Pročitati! 671778 Pročitati! 671778
Pročitati! 18759 Pročitati! 158414 Pročitati! 158414
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimepon stu 28, 2011 9:47 pm

Ma nije istina ni to iz portanove to su bili pričali i za emezetu i pevec, ma glupost!
[Vrh] Go down
jasmina
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Female
Broj postova : 175
Registration date : 16.07.2009

Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitimeuto stu 29, 2011 7:57 am

...


Zadnja promjena: jasmina; uto stu 29, 2011 10:45 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pročitati! Empty
PostajNaslov: Re: Pročitati!   Pročitati! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pročitati!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: