Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kad lišće pada

Go down 
+3
ninana
Kikica
Zabica
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimečet lis 20, 2011 9:50 am

Zaboravila sam prokomentirat onaj ludi ples od Đevrije Kad lišće pada - Page 3 671778 Kad lišće pada - Page 3 671778 Kad lišće pada - Page 3 671778 pukla sam od smijeha kad sam ga vidjela.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimečet lis 20, 2011 9:57 am

Taj ples....e, taman mama došla po Maju i nisam to vidjela.
Bila je odlična epizoda, kao što kažeš dirljivo kad je Ali Riza tješio snajku, ali kučka nikako da se opameti...opet će aditi gluposti i imala je 25 ooo lira, a ovaj konj od kamatara uzeo 30 000, ma ja sam ju htjela još jednom nalupati.
Mislim da će ali Riza sad ići u policiju i dovesti Nedžlu kući...barem po onim slikama što sam vidjela...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimečet lis 20, 2011 10:07 am

Da, dovest će je kući, ali ne večeras. Zbog Nedžle će se posvađati Tahsin i Fikret jer će Fikret htjet dovest Nedžlu u Adapazar, a Tahsin će reći da on ima kćer, a to je malo mjesto i svašta će se pričati, ipak je sve bilo u novinama i Fikret će se jako naljutiti.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimečet lis 20, 2011 10:08 am

Razumijem i nju i njega....oni imaju jako tešku kulturu...to treba moći živjeti bez obzira što si od rođenja tako odgajan....
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimečet lis 20, 2011 10:10 am

Odi na onaj link što si mi dala, epizoda 105, 4 dio, od 6,20 min, tamo ti je razgovor Fikret i Tahsina i ples od Đevrije poslije njega.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimečet lis 20, 2011 10:11 am

Razumijem ih i ja, njoj je Nedžla sestra, njemu teoretski ništa. Ona svoju sestru voli i želi ju zaštititi, on želi zaštititi svoju obitelj. A svi znamu kakva su ogovaranja u malim mjestima gdje svi sve znaju.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimečet lis 20, 2011 12:59 pm

sinoc je kod nas bila onako dirljiva scena
Fikret posjetila onu sestru jel Nedzla ili kako vec ona sto voli onog sto je u zatvoru isla je s bratom ali brat ju je cekao napolju dok su sestre pricale. I vratila se kuci, ona treca sestra rekla nek se vrati
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimečet lis 20, 2011 1:00 pm

moram im naucit imena jer me ovako sigurno ne razumijete Kad lišće pada - Page 3 386911
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimečet lis 20, 2011 1:06 pm

ninana je napisao/la:
sinoc je kod nas bila onako dirljiva scena
Fikret posjetila onu sestru jel Nedzla ili kako vec ona sto voli onog sto je u zatvoru isla je s bratom ali brat ju je cekao napolju dok su sestre pricale. I vratila se kuci, ona treca sestra rekla nek se vrati

Ovako Fikret je išla kod Nedžle (N.je ona što je sestri maznila muža) sa Ševketom (brat).
Ona treće na koju ti misliš je Lejla....ona je bila udana za Oguza....taj koji je u zatvoru....
Lejla je rekla da se Nedžla vrati kući.

Jesam skopčala????
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimečet lis 20, 2011 1:14 pm

jesi Kad lišće pada - Page 3 386911
Sevket je cekao napolju a kad su odlazili plakao je ali se nije okrenuo da ju vidi dok je mahala kroz prozor
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimepet lis 21, 2011 8:24 am

Ninana sad ću ti ja napisati ko je ko

Obitelj Tekin
otac - Ali Riza
mama - Hajrije
kćeri po starosti - Fikret (udala se za stranca - Tahsina), Lejla (bila je udana za Oguza koji je u zatvoru), Nedžla (živjela je u pansionu), Ajše
sin - Ševket (oženio je Ferhunde)

Susjeda - Nejir ima kćer Sedef

Krčmar - Ahmet

Lejlin odvjetnik Džan, njegova žena Olja (Lejlina psihijatrica) imaju kćer Jagmur

Đejda (ima sina sa Oguzom), njen bivši muž je Jaman

Gulšen - radi u banci, prijateljica od Ferhunde

Žulide - vlasnica pansiona

Đevrije je mama od Tahsina

Deniz, Mehmet i Đaner su njegova djeca

Nadam se da sam shvatljivo objasnila. Neki dan sam objašnjavala djedu od mm-a ko je ko (on je tek ovaj tj. počeo gledati seriju), čovjek valjda nije ništa skužio jer me je blijedo gledao.


Zadnja promjena: žabica; pet lis 21, 2011 8:27 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimepet lis 21, 2011 8:27 am

Sinoćnja epizoda

Super je kako Ali Riza brani i štiti svoju djecu, možda nije trebao onu Žulidu napasti, ali ...
Svađa između Tahsina i Fikret, kao što sam već rekla, kužim i nju i njega.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimečet lis 27, 2011 10:32 am

Gdje si Kikice? Nemam s kim komentirati Kad lišće pada - Page 3 294883

Sinoć nisam gledala, nisam stigla, nadam se da nije bilo jako zanimljivo.

[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimečet lis 27, 2011 10:50 am

Ja nisam gledala u petak-ponedjeljak-utorak....
Jutros gledala reprizu od sinoć, ali izvanredne vijesti mi pojele 15 minuta serije....
Nije bilo ništa specijalono... kod Tekinovi malo napeto, snajka podgrijava novonastalu situaciju....po običaju... Kad lišće pada - Page 3 13329
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimepet lis 28, 2011 2:29 pm

Kako je jučer bilo dobro, Fikret je tako lijepo spustila Đevrije, a stara sva Kad lišće pada - Page 3 208799 kad je vidjela da je Fikret došla doma, propao joj plan. Jedva čekam večeras.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimepet lis 28, 2011 3:24 pm

A, Fikret je došla...gledala sam na onoj mojoj stranici taman do tu kad je
Fikret taksijem išla na vlak....Opet su mi vijesti pojele pola serije....luda sam već od toga...puno sam propustila ovaj tjedan i nemogu se snaći, a puno mi sada 5 epizoda gledati, a lako je povezati.....
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimesub lis 29, 2011 7:29 am

Da, lako je za povezati.

Lejla pretjeruje sa ljubomorom, stara Đevrije opet izvodi gluposti, Ševket se opet igra s novcem... Super mi je što se Fikret i Tahsin ponovo zbližavaju, čitala sam da će idući tj. konačno biti nešto. A Ahmet i Nejir Kad lišće pada - Page 3 386911 ? Kao slučajno se sretnu pa neobvezno pričaju Kad lišće pada - Page 3 386911
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimesub lis 29, 2011 1:16 pm

Ševket mi već ide na živce....izigrava muškarca i stup obitelji samo sestrama koje već imaju oca da im lupa šakom o stol, a svoju ženu ne zna dotjerati u red....a, ona svoju zlobu, špijunaže i ne znam kako bi se još izrazila....ništa se niti ne trudi sakriti...on je mlako pogleda i kaže Ferhunde???
Neka ju je Oguz izmlatio, trebao je i Oguz i Utur Kad lišće pada - Page 3 386911
Ja malo gubim kontrolu kad je F. u pitanju.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimened lis 30, 2011 9:42 am

Tu se i ja slažem, Ševket samo sestrama sere i provodi pravdu, a Ferhunde šta god napravila, samo trepne očima i on joj već oprosti. Ona fa toliko vrti oko malog prsta da je to već strašno.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimepon lis 31, 2011 7:10 pm

Od koga da prije počnem? Od Ahmeta koji je izmislio rođendan, Đevrije koja "umire" ili Hajrije koja kao mama vučica brani svoju kćer. Svi su odlično odglumili.

Tahsin i Fikret su mi bili super, polako se miču sa mrtve točke.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimepon lis 31, 2011 8:47 pm

žabica je napisao/la:
Od koga da prije počnem? Od Ahmeta koji je izmislio rođendan, Đevrije koja "umire" ili Hajrije koja kao mama vučica brani svoju kćer. Svi su odlično odglumili.

Tahsin i Fikret su mi bili super, polako se miču sa mrtve točke.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAa............opet nisam gledala......idem sad na net....
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimepon lis 31, 2011 10:18 pm

Evo pogladala sam.
Ne znam kako je završilo kod nas, ali ja sam gledala do tamo kad su se ovi kolektivno potukli.
Dobra je epizoda, Ahmet se ogrebao za bogovsku večeru, a Đeverija je kraljica....ali ajede, napokon ju svi kuže...sad ju i Deniz počela zezati... Kad lišće pada - Page 3 386911
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimeuto stu 01, 2011 11:31 am

Završilo je tako da je Tahsin dao Fikret vjenčani prsten i rekao joj da joj nikad svjesno ne bi okrenuo leđa.

Da staru polako svi kuže, stalno umire i ima visoki tlak, a tlak uvijek normalan.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimeuto stu 01, 2011 6:33 pm

Danas mi je bila dobra borba "znam za jadac" Kad lišće pada - Page 3 386911
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitimeuto stu 01, 2011 8:42 pm

Kad lišće pada - Page 3 671778 to sam gledala neki dan i bas sam se nasmijala Kad lišće pada - Page 3 386911
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kad lišće pada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kad lišće pada
[Vrh] 
Stranica 3 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: