Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kad lišće pada

Go down 
+3
ninana
Kikica
Zabica
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Autor/icaPoruka
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimeuto lip 05, 2012 12:30 pm

Ma, da....ja i kad gledam radim nešto tako da pratim u prolazu....
Sad na kraju jel Tashin prevario Fikret ili ne???
Ja mislim da nije po onome što sam gledala.
Sinoć nisam gledala, a neću moći ni večeras....
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimečet lip 28, 2012 11:04 am

Jel još pratiš Kikice? Ja baš i ne. Em mi više nije zanimljivo, em zbog cura sve manje palim tv, jer sam skužila da Ana čim skuži da je neka serija na tv sjedne i gleda, nije bitno dal je naša, turska, španjolska. Tako da nam je preko dana tv ugašen.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimečet lip 28, 2012 11:12 am

Slabo, sinoć jesam gledala...
Ništa se posebno ne događa.
Oguz i Lejla su preselili, Ali Sarper i Nedžla će se vjenčati.
Oguz je trebao na neki put, ali nije išao, policija je bila tamo u uredu ili u kući kod tog njegovog šefa, nemam pojma...uglavnom Oguz je prespavao kod Đejde i ona je slikala njega i Kana i poslala SMS Lejli....
Đevrije je ko bubica, valjda je Tashin rekao Fikret za prevaru jer vidim da svi znaju...pa se baba boji da Fikret ne ode....
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimeuto srp 03, 2012 7:20 am

Da Đevrije će sad biti super prema Fikret.

Ja sam čitala na sapunice.net šta će bit iduća 2 tj i skužila da sam sve to gledala na netu tako da i dalje neću gledat. Uopće mi serija ne fali, vjerojatno zato što su pokvarili priču oko Fikret i Tahsina, a oni su mi bili najbolji u seriji.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimesri srp 18, 2012 4:58 pm

Par slova u reklamama....
Isplakati ću dušu u ovoj epizodi... pretužno je, sve... Kad lišće pada - Page 11 168724
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimečet srp 19, 2012 4:01 pm

Kikice ja već dugo nisam gledala, ali znam šta se sad događa. Ovaj period je natužniji u seriji po meni.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimepet srp 20, 2012 5:58 am

Sinoć me Tashin naživcirao svojom ljubomorom što će Fikret imati za susjeda slobodnog muškarca, ali dobro mu je odbrusila "nisam prilikom slakpanja ugovora za stan provjerila bračno stanje susjeda...." Kad lišće pada - Page 11 386911
Sad oni kao Tashin kao seli u Istambul...meni to više liči na uhođenje nego na pokušaj da spasi brak, zašt odmah nije nešto poduzeo.....
Stvarno mi je žao što su i njihov brak toliko zakomplicirali, ali eto....serija je serija...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimepet srp 20, 2012 8:37 am

Ma meni je zbog te komplikacije serija i postala glupa. Sinoć sam pogledala 5 min. Hajrije trči oko Oguza Kad lišće pada - Page 11 896458
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimepet srp 20, 2012 10:13 am

Paaaa daaaa....bljuv, bljuv...a on zajebava Ali Rizu, glumi brižnog skrbnika, a zapravo je ljiga.
Kako ih može sve pogledati u oči, a i Lejla...Ja nebi dopustila da moj brat se tako žrtvuje, pa ako čuva obitelj od sramote mogla se ona odseliti iz Istambula, neka se odrekne obitelji, a oni neka žive časno....
Ovaj put je Nedžla dobro napravila...mora misliti na ugled svoje firme....
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimečet kol 23, 2012 5:03 pm

Napokon KRAJ, opalo je lišće... (gledala jutros na netu jer čekam goste, a kako oni kasne gledam opet na TV)
Nije tako dramatično kao što sam mislila da će mi biti.
Nedžla kao da se dozvala pameti, a Ferhunde ostala Ferhunde, izvana čvrsta, neuništiva i zla, a zapravo je usamljena, tužna, jadna i krhka....
Sigurna sam da ima još epizoda da bi prodala kuću, išla je da napakosti njima, a zapravo je napakostila sebi...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimečet kol 23, 2012 8:57 pm

Da. Meni je ustvari bilo žao Ferhunde u tom trenu. Ostala je sama u toj velikoj kući.

Znaš koja mi je scena bila najemotivnija? Ona kad je Ahmet dao Sedef prsten svoje majke koji je čuvao za svoju kćer. Plakala sam skupa s njima.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimepet kol 24, 2012 10:40 am

žabica je napisao/la:
Da. Meni je ustvari bilo žao Ferhunde u tom trenu. Ostala je sama u toj velikoj kući.

Znaš koja mi je scena bila najemotivnija? Ona kad je Ahmet dao Sedef prsten svoje majke koji je čuvao za svoju kćer. Plakala sam skupa s njima.

Da, on je baš dobar čovjek...
A, jel Rejhan trudna, kao da joj je malo napuhan onaj kaputić?
Bilo mi je dirljivo i kad su se Lejla i Nedžla zagrlile, samo mi je išlo na živce ono plakanje Nedžle i Fikret, kao da ne znam gdje odlaze, ali valjda im se nakupilo.

Što ćemo sad gledati????
Ovu novu???
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimepet kol 24, 2012 3:29 pm

Za sad ju ne budem gledala. Možda budem gledala Sulejmana, ali nisam sigurna.

Da, meni je isto Ahmet super čovjek, kako je prihvatio Sedef od početka kao svoju kćer, držao ženu kao kap vode na dlanu, uvijek bio tu za Tekine.

Isto mi je onaj plač bio previše i točno sam znala da će vlak proći pored stabla.

A kako je Đevrija super prema Fikret, crkla sam od smijeha kad joj je rekla di si slatkice pojest ću te Kad lišće pada - Page 11 671778 .

Ovo za Rejhan nisam primjetila.


Šta misliš za koliko će krenut repriza. Do sad su ovi s Nove reprizirali Strasti orijenta i Gumuš, a ovi s rtl-a Šehu i Ezela, a čini mi se i Kismet. Ne mogu se ljudi malo odmoriti, moraju odma ponoviti gradivo. Kad lišće pada - Page 11 386911
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimepet kol 24, 2012 8:47 pm

Pa, ne znam...iskreno se nadam da neće, malo je previše epizoda da bi reprizirali seriju...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimeuto ruj 25, 2012 8:13 am

Jesi počela pratit šta novo? Ja gledam Sulejmana
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimeuto ruj 25, 2012 9:10 am

Ništa ne gledam.
Dok krenu hladni i kraći dani vjerovatno ću izabrati nešto.
Sigurna sam da će početi još koja serija u međuvremenu...
Kakav je Sulejman???
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitimeuto ruj 25, 2012 9:19 am

Za sad je ok, sapunica koja je temeljena na povjesti. Sviđa mi se.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kad lišće pada - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kad lišće pada
[Vrh] 
Stranica 11 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: