Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kad lišće pada

Go down 
+3
ninana
Kikica
Zabica
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimečet vel 16, 2012 10:31 am

Ali Riza je sa svima njima ko da su u oš.

A najviše me živcira što se Ševketu sve oprašta, on nije kriv za ništa, samo je Ferhunde kriva.
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimečet vel 16, 2012 10:39 am

žabica je napisao/la:
Ali Riza je sa svima njima ko da su u oš.

A najviše me živcira što se Ševketu sve oprašta, on nije kriv za ništa, samo je Ferhunde kriva.

Ševketa tretira ko malu bebu, još malo pa će metnut u povoje Kad lišće pada - Page 8 360182
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimečet vel 16, 2012 1:03 pm

Jedino Lejlu i Fikret dovode do suza. Nijh dvije su baš mekane dušice.

Ninanana...jesi gledala i u ono vrijeme prije nego se Fikret udala....kako su se ponašali prema njoj svi....a, majku da ne spominje...kao 5 maćeha je bila...
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimečet vel 16, 2012 2:19 pm

Nisam gledala, ali mi je pričala jedna žena što prati od početka. Ma, ta Hajrije je meni gora od Dževrije. Ova je bar otvorena zloćka, ova pak sve nešto podmuklo, samo kuka, samo ona je patnica, i stalno se gura u prvi plan. Dosadna je.
Sad bih i Nedžlu mogla Kad lišće pada - Page 8 94731
Kako je samo povrijeđena, zamisli!
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimečet vel 16, 2012 2:59 pm

Slažem se za Hajrije.
U početku me Nejir živcirala što stalno visi na prozoru, a sad to ne primjećuje.
Sjećaš se kad su Ševketa pustili iz pritvora, kad je Ferhunde napadnuta, pita Nejir kako je Ševket, a ova kuka....ma, on je dobro, al ja sam jadna..... Kad lišće pada - Page 8 94731
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimepet vel 17, 2012 10:50 am

Da, prema Fikret su se ponašali kao prema služavki i kako je morala otići od kuće da se spasi. Šta da je umjesto Tahsina bio neki kreten, srećom, pronašla je sreću.

Hajrije je meni gora od Đevrije. Đevrije bar kaže u lice šta misli, a ova samo ogovara i kuka i svakom je loncu poklopac.

Nejir mi je super. Uvijek je spremna pomoći. Ona i Ahmet su mi i dalje slatki sa svojom igrom mačke i miša.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimepet vel 17, 2012 11:07 am

Gledam jutros i ne vjerujem svojim očima.
Zar nitko nije naučio iz svojih grešaka, da li Lejla voli Oguza ili kojeg vraga radi s njim...
Mihat se kao pravi vlasnik kuće pojavljuje u svako doba i noći...ljigavac kao pojava....
Drago mi je što je Sedef izletilo da je Ferhunde rekla Nazmiju...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimepet vel 17, 2012 11:16 am

Ne, nije nitko ništa naučio iz svojih greški.

Ne znam šta je Lejli da opet pada na Oguza.

Ševket bi trebao biti manji od makovog zrnja
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimepet vel 17, 2012 11:32 am

Baš je dobro ninanana napisala za Ševketa "slinavac"
Sad kad ga gledam smo čekam da mu se spusti niz bradu Kad lišće pada - Page 8 386911
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimepon vel 20, 2012 9:52 am

Da li postoji ijedana osoba čijoj će se sreći Ferhunde radovati????
Tako joj je bilo krivo što je Serdar zaprosio Gulšen.

Lejla se napokon zauzela za sebe ispred oca brata.
Samo se nadam da je neće Oguz povrijediti.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimeuto vel 21, 2012 10:19 am

Ševket se opasno igra sa vatrom, umjesto da bježi od građevinske mafije on kupuje zemlju koja ih zanima.

Hajrije Kad lišće pada - Page 8 34244 žena ne kuži da su prodali kuću i da moraju iseliti. I ono njeno uf

Čini mi se da je Oguz preopsjednut sa Lejlom.

Jaman nema povjerenja u Ferhunde Kad lišće pada - Page 8 386911 pa zaključava stol.

Lejla se igra sa vatrom, kud se onako zamjera Ferhundi.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimeuto vel 21, 2012 10:42 am

Slažem se žabice sa tobom u svemu.
Samo Lejli odobravam svaki postupak, ova koza joj ništa ne može....slomila ju je puno puta, sad najgore može biti da je ubije, a neće...
Neka ova vještica misli da ima netko ko je se ne boji....Lejla je duboko zabila nokte u Ferhundinu prošlost, inače bi rekla da nitko ne zaslužuje takvu bol bez obzira na sve, ali Ferhunde mi nije žao...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimeuto vel 21, 2012 11:25 am

Da, ali Ferhunde nikad nikome nije ostala dužna, svaki put kad joj se je neko zamjerio ona mu je vratila duplo. Pa i rastavila ju je od Nazmija jer joj se zamjerila sa onim izmišljanjem da se Ševket zaručuje.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimeuto vel 21, 2012 11:47 am

Znam, ali glupo mi da svi štrepe pred njom....pa mi drago što se Lejla malo ohrabrila....bez obzira što će joj ova vratiti jače i bolnije...

Baš sam neki dan pisala kako su dosadni....a sad opet kreće zanimljivo razdoblje....
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimesri vel 22, 2012 10:38 am

Jesa li ja lijepo rekla da Ferhunde ne miruje, sad ima Lejlu u šaci.

Đevrije Kad lišće pada - Page 8 386911 kako su je lijepo izvukli iz doma.

Nedžla Kad lišće pada - Page 8 204166 Kad lišće pada - Page 8 204166 obukla bundu da bi ju drugima nabijala na nos. Nije mi jasna.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimesri vel 22, 2012 10:52 am

Sve su one takve...tekinove, osim Fikret.
Mislim da dobiju na lotu da bi se i baba tako ponašala.
Lejla se isto ponašala kao velika gospođa, ali je barem skinula bundu u hodniku....
Đemu bilo neugodno Kad lišće pada - Page 8 13329

Vidjeti ćemo šta će dalje biti s Ferhinde i Lejlom Kad lišće pada - Page 8 386911
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimečet vel 23, 2012 12:30 pm

Žao mi je Lejle, što li će biti s njom? Jel Oguz poslao Nedžli poruku?

Nedžla m je prije bila super, sad mi se sve manje sviđa.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimečet vel 23, 2012 12:34 pm

Sinoć sam gledala poslije prvih reklama...
Kad je Neđla pokazala Fikeret poruku pisalo je Lejla, sad ne znam jel to pošaljioc ili naziv slike.
Vjerujem da Ferhunde nije jer nije bilo onog njenog smiješka.
A, Neđla ljubomorna Kad lišće pada - Page 8 204166

Evo...našla sam.....stoka, kreten, idijot....Oguz je poslao sliku.... Kad lišće pada - Page 8 204166
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimečet vel 23, 2012 1:05 pm

Šta on ima sad od toga? Misli da će ga ona više voljeti ako izgubi kontakt sa obitelji ili? Kad lišće pada - Page 8 204166

A čini mi se da se on Đejde neće samo tako riješiti.

[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimečet vel 23, 2012 1:27 pm

A, valjda da napakosti Nedžli.
Rekao je Lejli da ne dopusti da ju Ferhunde isprovocira svoji prijetnjama i da trebaju biti zajedno u inat svima koji su ih razdvojili. Onda je ona poludila i pitala ga jel on s njom da bi napakostio Nedžli, otišla se tuširati, a on joj je onda poslao sliku.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimepon vel 27, 2012 1:10 pm

Kikice sinoć je u Srbiji bila zadnja epizoda, organizirali su u studiju posebnu emisiju, bili su Fikret, Lejla, Nedžla, Đevrije, Ševket i Oguz. Snimka je na onoj tvojoj stranici.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimepon vel 27, 2012 1:37 pm

Daaaaaaaa!!!!!!
Idem odmah vidjeti...hvala!!!!

Evo odmah sam se rasplakala kad sam ih vidjela sve ovako sretne....Đevrija prva...super joj stoji ona sijeda glava...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimeuto vel 28, 2012 9:59 am

Da, Đevrija super izgleda, puno je ljepša u stvarnosti nego u seriji. A Oguz i Ševket i one bradurine Kad lišće pada - Page 8 208799 , iako je Oguz zgodniji s tom bradom nego s onim brkovima u seriji.

[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimeuto vel 28, 2012 11:36 am

Da, vidjela sam....Ševket izgleda opasno....baš za onu ulogu koju sad ima.
Đevrije me iznenadila, kako se interesira da nauči par rečenica na našem jeziku.
Ja sam samo prelatila, previše mi je gledati sve, ali potrefila sam vidjeti kad joj je voditeljica rekla da je njena uloga bila živcirati sve likove u seriji, a i gledatelji i to joj je bogovski uspjelo Kad lišće pada - Page 8 386911

što se kraja tiče...već su par puta imali priliku da završi...za detaljenije komentare možemo u inboxu...
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitimesri vel 29, 2012 9:37 am

Kakav divan kraj sinošnje epizode...jedva čekam večeras da vidim komentare gđe. F.
Glupi Alija dao pare Mihatu....oooooo, Bože!!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kad lišće pada - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kad lišće pada
[Vrh] 
Stranica 8 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: