Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kad lišće pada

Go down 
+3
ninana
Kikica
Zabica
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimened stu 27, 2011 2:52 pm

Nisam ovdje dugo komentirala.

Đevrije Kad lišće pada - Page 5 204166 , ja se ponadala da hoće primirje, a ona opet izaziva. I Fikret opet oprašta.

Ševket Kad lišće pada - Page 5 34244 već mi ide na živce.

Ferhunde već ima novi plan za ulov. Kako se je osramotila na poslu Kad lišće pada - Page 5 896458
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimened stu 27, 2011 4:03 pm

Sada opet postaje vrlo zanimljivo.
Jesi primjetila kako je Oja promjenila frizuru sad ima istu kao Lejla, a Lejla se ispeglala da izgleda kao Oja. Samo što Džan trza na Lejlu... Kad lišće pada - Page 5 691353
Meni je Džan onako zgođušan iako ima godina...
Đevriije je sad i djecu povrijedila....Fikret se zna nositi s njom, ali ona je tolika zlica da nema granicu.
Ševket...kreten sebični...nadam se da će se sada predati. Dugo nisam tamo išla da prelistam epizode unaprijed.
Ferhunde će vjerujem uspjeti osvojiti onog tipa.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimepon stu 28, 2011 11:36 am

Ja sam gledala dosta unaprijed, ali mi je svejedno zanimljivije na tv-u. Ono tamo pogledam ubrzano pa ne vidim baš svaku scenu, a i neke detalje zaboravim. Bit će tu još svašta.

Da, Oja je počela raditi na sebi, mislim da Džan nije ni prema njoj potpuno hladan.

Đevrije je baš zlica. Neka drga na Fikretinom mjestu bi ju poslala u rodni kraj, a Fikret lijepo prema njoj.

Ševket bi se ovaj tj. trebao predati.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimesri stu 30, 2011 10:04 am

Fikret od problema dobila gastritis, a Đevrije je odma optužuje dal je neplodna, a čini mi se da se pored nje u kući ne uspiju ni Kad lišće pada - Page 5 81792 .

Ševket u istom zatvoru kao Oguz, šta li će tu biti? Katir mi je jučer bio ok kad je onako dočekao Ševketa.

Lejla i Nedžla počele se baviti špijunažom Kad lišće pada - Page 5 896458

Đem ipak nije zaboravio Nedžlu, sve je češće u njenoj blizini?
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimesri stu 30, 2011 12:57 pm

A, kako se tashin nasmješio kad su posumnjali u trudnoću.
Baš i je drag čovjek, ne mogu vjerovati da će on nju prevariti.
Jesi mi ti to spominjala ili je neki drugi izvor???

Serija mi je sad cijela zanimljiva..bilo je epizoda kad sam trknila napraviti sendvič...sad se ne mičem sa kutne tokom cijele epizode...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimečet pro 01, 2011 9:32 am

Da i meni je Tahsin super i sve ono što sam vidjela unaprijed, stvarno je prema Fikret odličan, prihvatio je njenu obitelj sa svim problemima. Na onom linku što si mi dala trenutno su epizode koje vode u prevaru. Ono lik koji ne izlazi bez žene izašao je s prijateljima da ih počasti zbog sina kojeg je dobio sa Fikret i to u kavanu samo za muškarce gdje pjeva izazovna pjevačica i nalio se Kad lišće pada - Page 5 34244 . Fikret je ljuta ko ris, posvađali su se. Ne znam zašto su producenti pokvarili njegov lik na kraju. A kolko sam vidjela na turskim epizodama razdvojenost nakon prevare traje 20 epizoda, kod nas će to biti 40 Kad lišće pada - Page 5 204166 .

No da se vratimo sadašnjosti.

Ferhunde polako ostvaruje plan, čini mi se da Levent samo glumi ravnodušnost.

Ahmet i Nejir Kad lišće pada - Page 5 386911 , jučer su bili presmješni. On ide platit nepostojeći račun, a ona od sramežljivo bježi.

[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimečet pro 01, 2011 12:35 pm

Da, levent glumi ravnodušnost, a ja uživam gledajući nju kako je bjesna...
Trza on na nju od onog prvog susreta kad je bila na razgovoru za posao...sjećaš se da su se sreli na vratima...
Ali, kuja ima novaca i više nego što duguju i nebi dala bar 100 000....
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimepet pro 02, 2011 9:36 am

Da, mogla je dati bar dio, ali ne, bolje je da oni riskiraju sve. I još ju ono boli briga za muža, ona ima svoje planove. Kako samo glumi pred njima. A onaj dogovor sa Jamanom, sigurno ima nešto u planu. Kad lišće pada - Page 5 204166

Đevrija i njene izjave Kad lišće pada - Page 5 66333 , bilo mi je žao Fikret.

Lejla i Nedžla Kad lišće pada - Page 5 735845 , već je previše tih svađa.

Hajrije je prvo navijala da se Nedžla pomiri sa Đemom, ali nakon posjete gđe Suzan odma je napala Nedžlu. Pa ne trči Nedžla za Džemom. Kad lišće pada - Page 5 204166
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimepet pro 02, 2011 12:19 pm

Jesi ti gledala cijelu epizoodu jučer????
Kad je išla sa posla na stepetništu je pričala sa Leventovom tajnicom i taman je on zvao da rezervira stol u tom restoranu, Ferhunde joj je dala svoj blok da zapiše...
Tako da ona ide tamo s namjerom da sretne Leventa, a znaš da se njih dvojica poznaju.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimesub pro 03, 2011 2:14 pm

Ta mi je scena promakla, ali vidjela sam jučer kako je glumila nevinašce, a ono tamo s namjerom. A Tekinovi ostali Kad lišće pada - Page 5 208799 , kad su čuli da ih je slagala. Pretpostavljam da će iskoristiti Ševketov poziv iz zatvora da im ocrni sina. A kako je Ševketu muljala Kad lišće pada - Page 5 204166

Žao mi je Sedef koja pati zbog Ševketa.

Kako su se samo djeca vezala za Fikret, Đaner ju je zavolio kao svoju mamu. Kad lišće pada - Page 5 344293
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimesub pro 03, 2011 7:25 pm

Ona je Đanera upoznala prije Tashina on joj je još onda rekao jednog dana kad bi se tata oženio da bi voli da bude dobra i lijepa kao ona... Kad lišće pada - Page 5 168724
Prije toga Nejir i Fikret su pričale da bi ih ona mogla upoznati pa da se uda...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimened pro 04, 2011 2:49 pm

A to sam propustila, sad mi je žao Kad lišće pada - Page 5 168724 . Morat ću to potražit na onoj stranici.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimepet pro 09, 2011 10:23 am

U zadnje vrijeme slabo komentiramo.

Šta misliš hoće li Ferhunde kupiti onaj stan? Kako ju je Levent jučer zeznuo, ona se ponadala da će raditi zajedno, a ono Kad lišće pada - Page 5 52594 .

Tashin i Fikret su mi bili super jučer. Njegov dar je odličan.

E da jedna stvar mi je nekako Kad lišće pada - Page 5 66333 . Kad su se Tahsin i Fikret vjenčali, on je žurio kući jer djeca ne mogu biti sama. A nakon samo 8 mjeseci oni odlaze na medeni mjesec od 3 dana, nekoliko puta prespavaju u Istanbulu. Kad lišće pada - Page 5 959498
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimepet pro 09, 2011 12:28 pm

Ja sinoć nisam gledala, bila na vježbama, a danas nije bilo reprize.
Morati ću na netu naći.
Tashin je otišao sam kući, a ona je došla poslije...ne sjećam se točno zašto....
Mislim da nije htjela pobjeći nego se pozdraviti s ocem, znam da mu je bez riječi stavila na stol vjenčani list....bila je tužna i bojala ga se....
Taj medeni mjesec mogu zahvaliti Đevriji....ona je svojom zlćestoćom navela Tashina da makne malo ženu od majke. On bi to napravio i prije, ali nije znao kako jer mu ona nije dala ni blizu i onda kad je Nedžla bila u zatvoru i novinama išli su u Istambul, poslije mu je Fikret ispričala svoj život pa su se počeli polako zbližavati i onda se on odvažio da je odvede na odmor.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 9:46 am

Jel se meni čini ili je Ferhunde bilo malo žao nakon što je prevarila Ševketa sa Leventom?

[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 9:50 am

žabica je napisao/la:
Jel se meni čini ili je Ferhunde bilo malo žao nakon što je prevarila Ševketa sa Leventom

Daaaaa......i ja sam se pitala zašto sada plače....ali opet ona je beštija...moguće je da joj je krivo i ljubomorna je na Sedef.
A, s Leventom bi svakako bila kad ovi propadnu....znači prije ili kasnije...da joj je baš stalo pa valjda bi dala pare za dug....
Ne znam ona mi je još uvijek nedefinirana.
jJesi vidjela u najavama da ju je Hajrije istukla???
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 9:56 am

Meni se čini da ona ustvari trenutno čini stvari koje ustvari ne želi, a sve zbog ljubomore na Sedef. Jer novce je prihvatila nakon što ju Ševket nije ni pozdravio, a Sedef je (još je rekla Đejdi neka se Oguz požuri dok nisam odustala), s Leventom je spavala jer je vidjela Sedef kod Ševketa.

Mislim da će ju Hajrije uloviti sa Leventom, ali nisam sigurna.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 1:32 pm

Imaš pravo....ovo sam zaboravila kako je pristala na novce, a sad se sjećam...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimesri pro 14, 2011 9:32 am

Jel jučer Ferhunde glumila ili ju je stvarno toliko pogodilo što je vidjela Sedef i Ševketa?


A Đevrije jučer Kad lišće pada - Page 5 66333 . Prvo glumi da je pristojna i kuca na vrata, onda prizna da je kolala Sedef po stvarima, onda ponašanje za doručkom. Prije mi je bila smiješna, više nije.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimesri pro 14, 2011 10:36 am

Ferhunda čini mi se da tuguje što gubi dominantnost nad svima....
Ma, ne možeš plakati zbog muža i smješkati se i dirati po usnama djećajući se kako te ljubio šef....
Ona se hrani tuđom patnjom, a tu bitku polako gubi ....barem kod Tekinovih...
Drago mi je što je Lejla našla papir...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimepet pro 16, 2011 10:15 am

Hajrije Kad lišće pada - Page 5 204166 kako je bila nepoštena prema Nejir koja je uvijek uz nju. Stvarno mi nije jasno kako netko može biti tako bezobrazan.

Đevrije se zabrinula za snahu. Bojim se da ta njezina pomjena raspoloženja neće dugo trajat.

Ferhunde, kako ju je Levent izigrao. A kolegice sve znaju. Šta li će sad biti?
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimepet pro 16, 2011 10:23 am

Meni isto bilo žao, svedno će joj sve reći poslije....mogla je i odmah...
Ahmet se pokazao kao pravi čovjek....kako mi je bilo toplo oko srca kad je rekao Nejir da bi zajedno lakše sve nosili i da bi on štitio Sedef...

Večeras bi mogla Ferhunde dobiti po tamburi....drago mi je da je Fikret došla i rekla sve....ko zna koliko bi još Nedžla to tajila.
Ja sam se bojala da F. nebi našla onaj izvod iz banke...Što se tiče nje i Leventa, mislim da nije tu kraj, ona se njemu sviđa, a i godi mu njena ljubomora.....
Njemu se divim koja je to ladovina, kako dobro glumi...kameno lice i miran ton...savršeno ponašanje za izbaciti nekog iz takta......
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimepet pro 16, 2011 10:28 am

Da, Ferhunde je naletila na sebi ravnoga, a tome se nije nadala.

Ahmet je stvarno super čovjek, vidi se da mu je iskreno stalo do Nejir.

A njuškanje po sobi? Zamjeraju drugima, a one same to čine. Još je Fikret rekla da se osjeća kao Đevrije.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimepet pro 16, 2011 10:31 am

Ovo njuškanje je vanredna situacija...mada nikako nije lijepo...
A, "Hajra" skače....boji se jooooj...uhvatiti će nas.... Kad lišće pada - Page 5 386911
Stvarno će biti jako napeto u slijedećim epizodama...još i Ševket sprema bijeg...tu sam scenu preskočila, ali jel on planira nešto???
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitimepet pro 16, 2011 10:34 am

Ne znam, on je rekao da mora što prije izaći jer ga muči sva situacija oko Ferhunde, ali nije spominjao bijeg, nego je rekao Katiru da mu nabavi mobitel. Čitala sam na sapunice. net da će Oguz biti premješten u Ševketovu ćeliju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kad lišće pada - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kad lišće pada
[Vrh] 
Stranica 5 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: