Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kad lišće pada

Go down 
+3
ninana
Kikica
Zabica
7 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimepet ruj 30, 2011 8:47 am

Evo otvaram ovdje temu da više ne tipkamo u kafiću o seriji

Kikice išla sam i ja gledat unaprijed. Ludača ja došla sam do 180 ep. (ne znam koja je to ustvari epizoda) i vidjela da će serija biti sve bolja i bolja, baba Đevrije sve luđa i luđa i da se stvarno isplati gledat.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimepet ruj 30, 2011 5:53 pm

Ja sam malo preletila, cijelu seriju...i zato sam je odlučila pozorno pratiti.
Jesi uspjela vidjeti da će Džem biti ubijen ili ppoginuti i Nedžla će biti odmah pokraj lijesa, onda će se valjda pomiriti. Sad će nam Ševket uskoru u zatvor.
Ja gledam baš cijelu epizodu unaprijed kad napeto završi.
U ponedjeljak obavezno gledaj ovu našu na novoj Fikret će doći kući, biti će jako dirljivo.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimesub lis 01, 2011 7:05 am

Kolko sam uspjela skužiti Nedžla i Džem će se vjenčati, on će umrijeti kad već budu u braku. Ja sinoć nisam gledala na tv-u jer smo bili u nabavci i onda sam kad su cure zaspale tražila na netu epizodu. Vidjela sam da je Fikret došla doma i obavezno ću to gledati i na tv-u. I kolko sam skužila ne kasnimo puno, kod nas je bila 79 epizoda, a originalno je bila 49 ili 50.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimesub lis 01, 2011 11:39 am

Tako su isjeki.....razlika je 15 minuta i to se onda s vremenom pomaklo na nekoliko epizoda..ja gledam na youtube, tamo je 79
i ovdje
http://kadliscepada.blogspot.com/
ravnaš se na 98 ili 99 epizodu, trenutno je u blokadi 98 pa ne mogu ocijeniti...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimened lis 02, 2011 7:08 am

ja ponekad ovo gledam ali ja vam bas i ne kontam najbolje ko je ko mislim imena a face znam
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimened lis 02, 2011 2:12 pm

Kikice hvala za link, sad mogu pogledat i ono što sam propustila, na youtubu mi se nije dalo tražit. Kad lišće pada 616445

Ninana ni ja nisam kužila imena dok nisam počela redovito gledat, sad mi je serija super.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimened lis 02, 2011 9:11 pm

Meni je drago da sam našla nekog ko prati seriju.
Ja redovito gledam serije koje niko ne gleda.... Kad lišće pada 386911
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimepon lis 03, 2011 7:40 am

I meni je drago, možemo ovdje i komentirati epizode.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimepon lis 03, 2011 9:01 am

Narafski.... Kad lišće pada 38980
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimeuto lis 04, 2011 9:28 am

Sinoćnja epizoda je bila super. Kako je Tahsin dobar, doveo je Fikret u roditeljsku kuću, a sve one emocije kad je vidjela roditelje i sestre, bilo je stvarno odlično.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimeuto lis 04, 2011 9:52 am

Da, stvarno je bilo emotivno.
Oni su zaljubljeni, ali jadnici nemaju se hrabrosti približiti jedno drugom....zapravo on kao da ima više emocija prema njoj.
Vidjela sam da za dvije do tri epizode Ali Riza i od Sedef mama slaviti zajedno rođendan i doći će Fikret, Tahsin, baba i djeca... Deniz će reći Lejli da je Fikret jako dobra osoba i da je od nje naučila jednu jako važnu životnu lekciju.
Tahsin i Fikret će plesati i ona neće biti ljubomorna...
Na tom rođendanu će se baš vidjeti kako se svi vole, kako su bliski...jedino babi i Ferhunde sjeva zloba iz očiju...
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimeuto lis 04, 2011 10:17 am

Curke, jako mi je drago da imate društvo gledaća te serije.... Ja ju nisam pratila od početka, pa se sad neću ni navlačiti.. Kad lišće pada 782419 Al imam jedno pitanje...

Kak vam je gušt gledati seriju, ak unaprijed znate što će se dogoditi?? Meni je ovak zanimljivije dok nemam pojma kaj me čeka.. To mi je super bilo i na Šeherezadi, jer je kraj bio neizvjestan skroz...

Tako sad gledam Larin izbor i super mi je što ne znam kaj bude u idućoj epizodi.. mislim, znam da ne gledate baš sve detalje unaprijed al svejedno... Kad lišće pada 386911
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimeuto lis 04, 2011 10:20 am

Martina je napisao/la:
Curke, jako mi je drago da imate društvo gledaća te serije.... Ja ju nisam pratila od početka, pa se sad neću ni navlačiti.. Kad lišće pada 782419 Al imam jedno pitanje...

Kak vam je gušt gledati seriju, ak unaprijed znate što će se dogoditi?? Meni je ovak zanimljivije dok nemam pojma kaj me čeka.. To mi je super bilo i na Šeherezadi, jer je kraj bio neizvjestan skroz...

Tako sad gledam Larin izbor i super mi je što ne znam kaj bude u idućoj epizodi.. mislim, znam da ne gledate baš sve detalje unaprijed al svejedno... Kad lišće pada 386911
Draga kad završi napeto ne mogu spavati i čekati tri epizode da se rasplete....onda nađem na netu i listam po scenama samo da to vidim što me zanima...i opet se u međuvremenu nešto novo dogodi pa je opet zanimljivo.... Kad lišće pada 386911
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimeuto lis 04, 2011 11:18 am

Kad lišće pada 386911 Kad lišće pada 386911 Kad lišće pada 671778
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimeuto lis 04, 2011 11:20 am

Pa, da!
Ja ti ne mogu biti u neizvjesnosti. Kad lišće pada 386911
Važno mi je za sada da znam da su se pomirile, ali još uvijek ne znam na koji način.....to ostavljam za redovnu epizodu.... Kad lišće pada 386911
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimeuto lis 04, 2011 11:23 am

Aha, znači ipak ne znaš baš sve unaprijed.... fora si mi!! Kad lišće pada 386911
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimeuto lis 04, 2011 11:24 am

Pa ne mogu sve....tamo gdje ja gledam je cijela sezona stavljena 216 epizoda po 45-55 min...
Mislim, mogu ja.....al nemam vremena Kad lišće pada 386911
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimeuto lis 04, 2011 11:44 am

Ja volim pogledati unaprijed, samo što ne gledam ono što će se baš sad dogoditi, nego za koji mjesec. Ne smeta mi to. Danas sam pogledala recimo 218 epizodu, a to će kod nas biti za par mjeseci.

Baš su mi super Fikret i Tahsin, onako sramežljivi, a vidi se da se vole. A Devrije je Kad lišće pada 66333 luda baba, treba to izdržati.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimeuto lis 04, 2011 11:46 am

žabica je napisao/la:
Ja volim pogledati unaprijed, samo što ne gledam ono što će se baš sad dogoditi, nego za koji mjesec. Ne smeta mi to. Danas sam pogledala recimo 218 epizodu, a to će kod nas biti za par mjeseci.

Baš su mi super Fikret i Tahsin, onako sramežljivi, a vidi se da se vole. A Devrije je Kad lišće pada 66333 luda baba, treba to izdržati.
Ma ona će ih izgleda na kraju i rastaviti... Kad lišće pada 168724
Ko zna šta će sve tu još biti...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimesri lis 05, 2011 7:36 am

Ja sam negdje pročitala da će Fikret Tashina ostaviti, ali će se ipak pomiriti i biti na kraju skupa.

[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimesri lis 05, 2011 12:29 pm

Da, ona će njega ostaviti...imati će malu bebu. Ne znam da li će se pomiriti, ali znam sto posto za Lejlu i Oguza oni će biti zajedno...
Sinoć nisam gledala, a danas u reprizi vidjela samo ono kad je Deniz došla kući i do pred kraj....zadnju scenu nisam vidjela....
Svaka čast Fikret kako je postupila....
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimečet lis 06, 2011 9:22 am

Da, Lejla i Oguz će biti skupa, Ali Riza će doživjeti moždani kad ih vidi zajedno. Negdje sam čitala da će Tahin prevariti Fikret i ona će ga ostaviti, ali će se ipak pomiriti. Našla sam clip na turskom, netko je u komentarima preveo njihovu pomirbu ide ovako: Fikret ljubavi moja zar stvarno želiš razvod, a ona kaže ja te unatoč svemu još uvijek volim i tu se zagrle i plaču. Ako je prevara stvarno razlog, nikako mi se ne uklapa, jer Tashin nju voli praktički od prvog dana.

Sinoć je bilo super, stara je ljuta jer je ostala bez saveznice, Deniz se pokajala zbog svojih postupaka, Fikret pomirila oca i kćer. Stvarno odlično.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimečet lis 06, 2011 11:27 am

Svaka epizoda je sve emotivnija.
Jesi vidjela neki dan da je Đeverija...(ja sam svima dala neko izvrnuro ime) pričala sa komšinicom i da će ići kod neke vračare....možda će im ona nešto nabaciti pa će početi problemi...... Danas idem na vježbe i opet neću gledati...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimepet lis 07, 2011 7:55 am

Vidjela sam ja na onom linku što si mi dala epizodu u kojoj postavlja magiju, ali i epizodu u kojoj Tashin i Fikret otkrivaju šta im je napravila, tako da mislim da nije zbog toga.

Ovi naši puštaju jednu tursku epizodu 2 i pol kroz 2 i pol naše epizode.

Slažem se svaka epizoda je sve emotivnija i sve bolja i bolja. Sinoć je bilo isto super. Tashin je zahvalio Fikret što ga je spriječila da u ljutnji počini glupost.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitimepet lis 07, 2011 8:33 am

Evo sad pogledala na Novoj reprizu....ne mogu vjerovati da je Ferhunde nazvala direktora... Baš je zla žena..a, Ševket neka joj je rekao da voli Sedef...kad ga svaki dan čačka sad je čula što je htjela bez obzira da li je to istina ili ne.
Da, ovi sa linka gdej sam ti dala i naši se preklapaju....
Nama dosta pojedu reklame...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kad lišće pada Empty
PostajNaslov: Re: Kad lišće pada   Kad lišće pada Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kad lišće pada
[Vrh] 
Stranica 1 / 11.Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: