Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Molim vas pomozite!!!!!

Go down 
+13
Zabica
zvrk06
vedrana87
Aca
Enea
Martina
biba
Kikica
Alice
*Dijana*
Josipa
Mateja
*Ana*
17 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 10:17 am

Evo ovako, ne znam od kuda bih pocela, sta bih napisala...
Jednostavno vise ne mogu, ne znam sta da napravim, probala sam na svakakve nacine to rijesiti.. Uglavnom, imam jako.. pa mogu reci, razmazeno dijete. Znam da zvuci glupo, ali ne znam kako ga drukcije nazvati.
Ako mu nesto nedam, ili ako nije po njegovom , on se baci na pod i pocne vristati iz petnih zila, i udarati rukama i nogama... Danas mi je prekipilo kad smo bili u crkvi, dosao nam je Zvjezdan Linic, pa smo isli jer je bio blagoslov na kraju, isla sam najvise zbog malog, i cim smo dosli on je trcao van, reko ajde neka ide dok nije misa pocela... Cak sam mu u torbi ponjela hrpu igracaka jer sam mislila da ce to pomoci, posto znam kakav je.. I pocela misa, mi pocnemo pjevati, a on se iz cista mira (nitko ga nije gledao, ni dirao, niti mu se obratio) bacio na pod i poceo vristati! Doslovno, iz cista mira!!!
Ajde, uzela ga, izasla s njim van, spustila ga dolje i mirnim tonom ga pitala zbog cega je on sada poceo vristati, pogotovo kad nije imao razloga za to... Bili smo vani, pa opet unutri, pa vani, i tako jedno sat i po, dok nije poceo blagoslov... Bio je na oltaru pa je skoro kriz srusio.. Ne slusa me uopce, sto god kazem, on me ili bljedo gleda, prkosi, ili uopce ne mari... Kad smo unutri bili samo je vristao, nekoliko ljudi sam cula kako kazu :"Isuse Boze..." Popreko me gledali, cijela crkva nas je gledala, ma mislim katastrofa, usred mise sam se i rasplakala jer jednostavno vise nisam mogla slusati ni njega ni druge kako s oprostenjem seru... Kad smo dosli kuci odmah je isao u cosak, rekla sam mu da danas vise ne ide van i da nema crtica i toga cu se drzati...Probala sam sve metode, i lijepo s njim, mirnim tonom, i derati se na njega, i preko koljena... Nista, apsolutno nista nije pomoglo... Evo jedan primjer, kako je danas trcao u crkvi, poskliznuo se i pao (sreca pa se nije udario) i neke bake mu htjele pomoci da se ustane, krenule ga pomaziti a on stao vristati... Odmah su se jadne sklonile. Molim vas pomozite!!!!! 13329 Molim vas pomozite!!!!! 34244 Ne znam jel bih se smijala ili plakala, ozbiljno! Znam da ce mi mnogi reci da je to normalno, ali iskreno meni nije, nije mi normalno da se baci na pod iz cista mira i da pocne vristati... Nije mi normalno da na druge pocne vristati... Nije mi normalno da bezveze, na svaku sitnicu pocne vristati... Neki dan smo dosli gore kod mojih i cim smo dosli, on bi dolje (to mi svaki put napravi, ne mogu gore sjesti na kavu), kazem ja njemu evo pitam nesto baku pa idemo dolje, i on se odmah baci i to sve (klasika), ja dodjem do njega, pomazim ga i njezno mu kazem ajde sada se smiri, ici cemo dolje samo da baku nesto pitam, medjutim ja sam jedva samu sebe cula koliko je vristao! I tako svaki dan, za svaku stinicu... Ne znam vise s kim da se posavjetujem, sta da radim... Bilo kakav savjet bi mi dobro dosao! Molim vas pomozite!!!!! 168724
I sorry na dugom postu, morala sam sve napisati!
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 10:32 am

Draga, nazalost, to je normalno Molim vas pomozite!!!!! 13329 neka djeca jednostavno prolaze takvu fazu...

Moj savjet je prvo i osnovno da ga debelo pocnes ignorirati... mislim da ga netrebas tetositi i truditi se objasnjavati mu dok se on baca po podu i vristi... ne dozivljava te tada svejedno... znam da nije lako, ali skroz ga ignoriraj kad je takav, pusti ga nek vristi... on zna da ces ti na to odmah reagirati, zato to i radi... ako si ti odlucila tu sjesti 20min i popit kavu onda on to treba prihvatiti...
Trebas s njim razgovarati kad je miran, kad se smiri mu samo kratko objasniti da se ne ponasa tako jer neces ga uopce slusati... kratko i jasno, jer inace te nemoze pratiti ako puno pricas...


Znam da je lako reci, ali stvarno je faza, ali je i bitno da mu das do znanja tko je gazda, jer kasnije neces vise moci vladati s njim... samo hrabro i nedaj da te izbaci iz takta, koliko god da je to tesko, skuliraj se i ostani mirna i dosljedna!

Molim vas pomozite!!!!! 569627
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 10:33 am

Znaš šta je pedijatar rekao mojoj šogorici kad se požalila na malu koja je imala isto izljeve bijesa(ali ona ih je imala radi tumora) da je batina izašla iz raja , jer ona je sama sebe ozljeđivala i onda je doktor rekao mami neka ju slobodno kazni i istuč po guzi svaki put kad ima izlijev bijesa i mogu ti reći da je to jedino palilo da se mala smiri! i sada zna nekad dobiti po guzi jer čim počne tako po podu se bacati šogorica ju po guzi jer ju je starh da sama sebe nelupi po glavi gdje joj je rana od reza!
čuj moraš uzeti u obzir da je tvoj mali još uvijek beba, pa nema ni 3 godine, neznam koliko s njim možeš komunicirati i koliko te razumije ali vjerujem da ti on još nezna objasniti što želi i kako! Neznam lako je nama sad tebi davati savjete ali ti si ta koja je s njim cijeli dan takod a ti moraš odlučiti da budeš dosljedna i da ako si rekla nema crtića danas, znači nema ih i nepuštaj ih ali moraš ga i pohvaliti ako npr. napravi nešto dobro nagradi ga!
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 10:42 am

Da naravno, to sam zaboravila napisati, ali podrazumijeva se... neces ga naravno ignorirati ako postoji opasnost da ce se ozlijediti, ili ako to namjerno radi...
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 10:46 am

i ja se slažem s matejom , ignoriranje je majka !
Čuj nemoj ga voditi na mjesta na kojima će ti biti neugodno ako se on baca i gdje ga baš nemožeš ignorirati, ali dok ste doma ili na igralištu slobodno ga ignoriraj i vidjet ćeš da će biti nekakvih rezultata!
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 10:48 am

Potpisujem Mateju, def.ignoriranje je prva stvar,znam da vjerovatno to nije ugodno,pogotovo kad se baci negdje u gradu,crkvi u ovom slučaju,jer automatski pokušavaš smirit situaciju baš zbog toga,da te svi čudno ne gledaju,i misle si,ajme vidi ove žene ! ali,zaboli te,to je za vaše dobro!baš to,nedaj da manipulira s tobom,klinci jako dobro znaju....a šta kaže tm?jel i on sudjeluje u odgoju? ja ti želim svu sreću,i neka ga ta faza čim prije prođe!
I mi imamo isto borbe s jednom,od faza isto nije lako,ali bože moj...sve to ide u staž!Ja znam da ćete vi to riješit,i bit će sve ok,samo budi dosljedna,oštra i uvjerena! Molim vas pomozite!!!!! 616445 Molim vas pomozite!!!!! 569627
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 10:54 am

Hvala na savjetima! Moram naglasiti da je inace jako dobro dijete, nemam nikakvih problema s njim (osim toga, valjda nesto mora biti.. :) ), maza je i njezan je, nije poput vecine djece da recimo nece podijeliti svoje igracke, bez problema ce ih dati drugoj djeci, dati svoju omisljenu cokoladu, itd. ...
Na srecu, ne ozljedjuje se, cula sam da je to moj bratic radio, lupao je glavom u zid kad nesto nije dobio...
Batine i kod nas pomazu, ali samo trenutno... Poslije opet bude sve po starom.. A najgore mi je kad ga namlatim pa mi poslije bude zao i krivo..
Dijana, moj muz i sudjeluje i ne sudjeluje! Molim vas pomozite!!!!! 386911 Hm, ne znam kako bih objasnila, sve on napravi sto treba, nije mu nikakav problem, bar se na to ne mogu pozaliti, ali recimo, probala sam ga i ignorirati, kako ste napisale, znam cak recimo i zatvoriti vrata od sobe, kuhinje, ovisi gdje je, pa mu kkazem, kad zavrsis mozes doci, medjutim on jos u vecu dreku... Da sada ne skrecem s teme, recimo, kada kazem muzu ne diraj ga, pusti ga (kad vristi), on ga bez obzira na to namlati. Ja naravno poiludim, jer sam ga odlucila ignorirati. I tako puno puta, u vecini slucajeva me ne slusa sta mu kazem nego napravi po svom. Ne moram ni govoriti da ga zna tjesiti kad ga ja istucem ili dreknem na njega.. Molim vas pomozite!!!!! 34244 Molim vas pomozite!!!!! 204166 Razgovarala sam i s njim u vezi toga, ali nije bas puno pomoglo, umjesto da ga ignorira on ga uzme u narucje...
Hvala jos jednom, Mateja, definitivno cu poslusati tvoj savjet! Molim vas pomozite!!!!! 13329 Molim vas pomozite!!!!! 569627
Josipa, on me razumije, naravno da kuzi sve sto kazem i sve napravi, ovisi zapravo kak mu se da, kakve je volje... I mogu s njim razgovarati, svaki dan mu pricam kako je to ruzno, kakano, kako to ne valja raditi.. Ali djabe.. Znam da to ne mogu u startu promjeniti ali se nimalo ne obazire na to sto mu pricam. Molim vas pomozite!!!!! 168724
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 10:57 am

Danas sam rekla mami da vise nikuda necu ci s njim dok ne vidim promjene na njemu, eventualno otici s njim u setnju ali dok i muz ide s nama, jer jednostavno ne mogu, gdje god da odem on vristi i baca se... Pogotovo u gradu! Vjerujem da cu drugacije razmisljati kad se budem malo ohladila, sad sam jos ljuta, zapravo vise razdrazljiva, stalno mi se place... Sad smo se mazili, prava je maza, njezan je i sve to, ali ovo.. Molim vas pomozite!!!!! 896458
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 11:21 am

A moja Dora,imam osjećaj da će moja Lorena ista biti kao tvoj Matej Molim vas pomozite!!!!! 896458
Isto zna urlat kad joj nešto ne daš,ali je još mala pa je mogu zavrat nečim drugim da se stiša.
Znam da ti je teško,ali proći će.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 11:32 am

Alice dok su baš mali nije toliki problem jer ja sam npr. Petri znala kad zna pizdit , stavim ju na kutnu dam joj jastuk(obožavala je čoškove jastuka) i bočicu i ona se brzo smiri!
Dora neka ti nebude kasnije žao što si ga lupila ili ignorirala jer to radiš za njegovo dobro i to što on počne još više urlati ako ga ignoriraš neka skužit će nakon određenog vremena da više nije on gazda nego ti!
Što se tiče tm znam kako ti je jer i moj je takav, npr. ja ignoriram bez problema ako neka od cura cvili radi neke igračke ili nečeg ali on dobije fras , kako mogu to ignorirati ali sam mu ja pojasnila da mi je lakše tako nego vikati na njih jer onda sam i ja živčanija i razdražljivinija nego kad ignoriram!
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 11:39 am

Uh, znaci nisam jedina! Molim vas pomozite!!!!! 896458
Najgore je to, recimo, sto kad dodje kuc s posla, misli da je tada zavrsio sa svojim poslom! A takvi su, sta da radimo...
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 11:46 am

Dora, ja potpisujem ignore...i naravno dosljednost.
Mi smo prošli fazu bacanja na pod, ali smo se vratili u fazu vrištanja kad pričam na telefon...

I..da..nemoj se zatvarati u kuću zbog toga..mislim da onda opet on pobjeđuje, ti si opet 100% samo njegova i naučiti će npr. da nema čoklolade prije ručka, ali neće naučiti da moraš imati prijateljice, piti kavu i razgovarati s njima...
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 11:54 am

nisi jedina draga!
mm misli da zato kad radi,da se netreba bavit s njom kasnije kad se vrati s posla jer je on kao , umoran? da i? ono,wtf? a ja? super sam odmorna ne?
mi smo to riješili sad,i je ok,ali tolko me iznervira da ono, Molim vas pomozite!!!!! 34244 pucam! Molim vas pomozite!!!!! 94731
Mislim,ponavlja se to,ponekad,ali rekla sam svoje,i sad poštuje!Pa nemogu sve sama,čovječe!on isto,drekne na nju,jadna ona,dobro da se ne upiša od straha!mislim, Molim vas pomozite!!!!! 856982 dobije odma!
Sad isto,neka se ja s njom,natežem u ovoj njezinoj fazi!uh..sorry dora,ovo je tvoj topic,ali...isto tak pucam nekad..ti muški.... Molim vas pomozite!!!!! 434194 Molim vas pomozite!!!!! 419338
i,potpisujem kikicu-nemoj da ti pati tvoj društveni život zbog toga,da se zatvoriš u kuću zbog njega!No way! Molim vas pomozite!!!!! 571914
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 12:02 pm

Ma samo ti pisi, Dijana, pa tu smo da kukamo jedna drugoj, ne?? Molim vas pomozite!!!!! 386911 Molim vas pomozite!!!!! 386911
Ma ocito su svi oni isti! On dodje kuci s posla, mali ko da zna pa ga ceka, nema sanse da zaspi (ne uvijek, ali u vecini slucajeva ga doceka budan), i onda ovaj naravno popi.. sto mali jos ne spava, pa ajde malo ga uzme pa se igraju, nekih 5 min, pa ga vrati u krevet, ovaj se naravno dere jer ga je naravno zeljan, mislim dva dana ga ne vidi, pa ovaj popi.. zato sto place pa pocne vikati, pa mali jos vise u dreku... Meni naravno bude zao, reko sta se cudis sto hoce bitis tobom kad te dva dana nit vidi nit cuje, i onda se jos izderes na njega odmah u startu maltene... Ma strava! Luda kuca! Molim vas pomozite!!!!! 386911
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 12:10 pm

eee,tako je i kod nas!mm se žali,zovem ju kod sebe,da dođe da se igramo,dok ja spremam po kući ili sl.a ona neće! Molim vas pomozite!!!!! 877388 trči za tobom samo,pa normalno!kad je s menom cijele dane,a s tobom sat vremena -ako-,šta se čudiš e!i odma odeš negdje,za svojim poslom,pa djete te je željno!A dok mene nema,dok odem u šoping,ili ne kavu s curma,ili sl,super se slažu,odu se vozit,šetat,igraju se na igralištu i li sl,samo dok sam ja doma,nema šanse da bude s njim...(kolko god da ga je željna) a njemu to smeta onda!pa reko,potrudi se da bude drugačije! Molim vas pomozite!!!!! 568310
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 12:36 pm

ne znam draga šta da ti napišem, ja imam dva takva Molim vas pomozite!!!!! 34244 . na dane doslovno pucam... kod nas ignoriranje i pali i ne pali. vičem,urlam, razbijam igračke (tj bacim ih kao kaznu)...ne znam. kad su doma u sobu i nek revu-bacaju se koliko oće... ali ni to nije svaki put rješenje jer znaju revat po uru-dvi bez suza, samo da napakoste.... sad izbjegavat mista di bi mogli radit nered nije lako, onda ih nigdi nebi trebala vodit, a vani ako ga pustiš tj ignoriraš nađe se nekoliko baba ili brižnih majki koje će tebi još održat predavanje... mislim da samo trebaš izdržat i nać načina koji pali kod tvoga. kod mojih pali da imdajem neke zadatke, da im dam svoj mobitel da čačkaju i igraju igrice (dok su npr na Misi) ili nešto slično. Molim vas pomozite!!!!! 81965
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 1:23 pm

Biba, blago tebi! Molim vas pomozite!!!!! 386911 Ja sam rekla da drugo necu ni imati, bas iz tog razloga sto se bojim da ce mi biti isti ovakav, a to mi stvarno ne treba! Stvarno bih htjela jos jedno dijete, ali da ne bude tako razmazeno! Molim vas pomozite!!!!! 386911 Mogu mislit koliko grozno to zvuci, jos gore izgleda, ali jednostavno je tako, jer znam da nisu sva djeca takva, imam prijatelja, ima curicu od 4 godine, mala je jako dobra, sasvim normalno dijete, nikad se nije bacala ili vristala. A poslusna... Molim vas pomozite!!!!! 256597
Naravno da mi nije rjesenje da mi Matej bude sam, ali opet, treba se naoruzat hebeno debelim zivcima jos i za drugo! Znaci, bar 10 godina zatvora! Molim vas pomozite!!!!! 386911 Ja MAteju znam uzeti igracku pa ju spremim, ali mu dam nakon nekog vremena, vjerojatno i tu grijesim.
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 1:23 pm

Biba Molim vas pomozite!!!!! 569627 Molim vas pomozite!!!!! 569627
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 2:52 pm

Joooj, Dorice, žao mi je što to prolazite... nadam se da brzo budete riješili problem, ali mislim da ste ga trebali u korijenu sasjeći....
Evo kako ja to vidim... Čini mi se da mali vidi da se ti i tm ne slažete oko nekih stvari što se odgoja tiče. Znači kako si napisala, ti ga staviš u kaznu, a on ga pomazi, automatski je poništio tvoju kaznu. I par takvih situacija je dovoljno da mali vidi da tu nešto ne štima. On sad provodi svoju volju i iskušava vas. Na koju god metodu se odlučiš, bitno je da budeš dosljedna, a tatek isto. Znači kako jedan postupi, drugo to mora poštivati, bez obzira da li se slaže s odlukom ili ne. O tome možete kasnije raspraviti i odlučiti kako ćete idući put postupiti. Ovo mi se čini kao tipični primjer privlačenja pažnje. Pokušaj s kaznama, ako ne pali, neka dobije po guzi, po prstima ili što već... Ono što vidiš da pali, to provodi, kad prestane paliti, prijeđi na neku drugu opciju! A muž te svakako mora podržavati.
Znam da je lako reći...ja isto još ne znam što nas čeka. Samo znam da mi već sad dajemo packe po prstićima ako ne reagira na ne-ne. I već sad zna vrištati ako nešto ne dobije. Ali to mi nije dovoljan razlog da popustim.
Ne zamaraj se ako ste negdje vani, a on ti radi scenu. To je tvoje dijete i imaš ga pravo odgajati kako ti želiš. Definitivno mislim da nije dobro da se radi malog zatvaraš ili da ga više nikud ne vodiš. Samo ako ti u javnosti napravi scenu, odmah primjeni kaznu, nemoj ga maziti, daj mu do znanja da se ljutiš na njega jer se tako ponaša. Ako treba daj mu po guzi, babe će pričati 3 dana, a ti ćeš morati još dugo trpjeti takvo ponašanje...i zato, samo hrabro, i ne obaziri se na druge...
Sretno draga!!!! Znam da sam ti svašta nadrobila, ali eto, tak bi ja napravila, a ti napravi kak misliš da bude dobro! Molim vas pomozite!!!!! 616445
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 3:15 pm

Martina, ja se slazem sa svim napisanim! Jedino sto ga se bojim udarit negdje u javnosti, znas da se to ne smije, a bojim se da ce mi bas tada naletiti neka budala koja ce me prijaviti.. Ne treba mi da mi uzmu dijete radi toga, ili da moram kazne placati.. A opet, koju drugu kaznu primjeniti na ulici? Molim vas pomozite!!!!! 877388
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 4:06 pm

dora,definitivno ukljuci ignore,mi imamo stolcic uz zid,tamo je kazna,za sad jos pali,obicno place ko kisna godina,ali joj kazes da ce tak dugo tamo sjediti dok se ne smiri i stvarno funkcionira,a da ne govorim poslije dok odsjedi jedanput,samo spomenem kaznu i odma je ko nova,samo hrabro i naoruzaj se zivcima i razgovaraj sa tm o takvim stvarima Molim vas pomozite!!!!! 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 6:40 pm

Mislim da stvarno se ne ponavljam, sve sta su ti cure rekle se slazem....
Kao prvo IGNORIRATI, kod nas je upalilo, kao drugo, moras biti dosljedna i ti tvoj muz, on ne smije vidjeti da se ne slazete oko kazne ili sl..iskoristavat ce to na veliko kao sto vec radi..
I mora biti kazna, mojem je isto najveca bila kazna sjediti negdje na miru.isto smo imali mjesto gdje je odsjedio svoju kaznu, bome je to mrzio....I LUka se bacao isto tako..
pa znas da kazu "Terrible two"
I grijesis isto tako u onome kad on to napravi ti fino oko njega, zasto, nema toga..odrijesita moras biti. kratke i jasne naredbe..vidjet ces da ce upaliti sigurno, vjeruj mi....i proci ce..... Molim vas pomozite!!!!! 569627 Molim vas pomozite!!!!! 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimeuto ruj 13, 2011 6:43 pm

E da za ovo u javnosti...ja isto nisam jos Luku udarila u javnosti....ali ga primim crvsto za ruku i ton glasa mi je cvrst i ima da poslusa, i kazem da ce slijediti kazna, da cu mu uzeti ili ovo ili ono...i poslusa....kod nas sam ja ta koja dijeli kazne i jaca je...mm je isto popustjiv, i vec sam ju jednom rekla ako se ne slaze oko toga sta sam napravila neka kaze poslije a ne pred njim....pa cemo se dogovorit..kak, sta gdje....ali i mm se je tu popravio...sad je malo i on crvsci sta se luke tice....
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimesri ruj 14, 2011 6:24 am

Super Aco sto te muz poslusao, nadam se da ce i mene moj! Hvala svima! Molim vas pomozite!!!!! 569627 Molim vas pomozite!!!!! 569627
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitimesri ruj 14, 2011 8:34 am

ja emu udarim po dupetu kad pretjera i vani... nisam neko vrijeme i to je iskorištavala maksimalno a ne mogu si dopsutiti da ona meni trčkara oko ceste i ne sluša i kako sam to uvela opet, opet mir i svugdje mogu s njima...
a dora, treba uvijuek za istu stvar isto reagirati, a ne jednom kad se baca se dereš, jednom udariš a jednom ga tješiš... nemoj mu govoriti prazne prijetnje koje nećeš ispuniti već ako se prijetiš i ispuni tu prijetnju do kraja, a ne da te on ne shvaća ozbiljno. mene ove moje dvije slušaju ali mog muža nikako i baš zato što nije doslijedan, što se prijeti budalaštinama i nikad ih ne ispuni

samo se ti drži, ne daj da te izbaci iz takta, sve je to donekle normalno i onaj koji ima djecu će shvatiti kad ga udariš po guzi ili kad on vrišti i dere se...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Molim vas pomozite!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: Molim vas pomozite!!!!!   Molim vas pomozite!!!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Molim vas pomozite!!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» mozilla...pomoc molim
» Kreativke molim pomoc
» Curke!!!Molim vas za savjet?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 3-6-
Forum(o)Bir: