Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Blokada svih tekućih računa

Go down 
+3
Josipa
mamabb
ninanana
7 posters
Autor/icaPoruka
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimepet srp 15, 2011 9:38 pm

Evo, svečano vas izvještavam da sam prvi puta u životu žrtva novog ovršnog zakona i da mi je T-mobile, odnosno njihovi cijenjeni odvjetnici (nakon što sam dogovorila s njima obročnu otplatu od početka 8. mjeseca!!!) sjeli na sveeeee moje tekuće račune. I sad ne znam što da radim. Da otvaram posebni račun za 1.000 kunića koji mi ostaju od plaće ili da ih pustim da me opelješe pa da ih se rješim? Što biste vi na mom mjestu?
[Vrh] Go down
mamabb
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamabb


Female
Broj postova : 343
Age : 53
Lokacija : uz more
Registration date : 02.07.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimepet srp 15, 2011 10:02 pm

draga, ako možeš stisni se i pusti ih nek se naplate, jer te neće ostaviti na miru dok se ne namire. osobno sam već par puta bila u sličnoj situaciji, pa pustim da se naplate i idemo dalje. naplatiti se i tako moraju. da je lako nije ali bit ćeš mirna kad to rješiš, vjeruj mi znam kako ti je Blokada svih tekućih računa 742194
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimepet srp 15, 2011 10:14 pm

Tako si i ja mislim. Otvorim li poseban račun, kamata će i dalje rasti, a nitko umjesto mene neće platiti dug. A ne mogu ostatak života funkcionirati bez tekućih računa. Uf, al' baš je loš osjećaj. Daj mi reci, koliko traje da te deblokiraju kad skinu iznos ovrhe?
[Vrh] Go down
mamabb
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamabb


Female
Broj postova : 343
Age : 53
Lokacija : uz more
Registration date : 02.07.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimesub srp 16, 2011 6:41 am

ja nisam baš bila blokirana na taj način nego su mi sjeli na plaču kod poslodavca i dok se nisu namirili plača mi je bila 0 kn, čim su se namirili dalje sam dobijala normalno plaču
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimesub srp 16, 2011 9:19 am

Vedraninom mužu su sjeli na plaću ona bi ti o tome više znala reći ja se više baš nesjećam ali znam da su ovi sebe naplatili a oni i dalje nisu mogli dizati s računa a imali su novaca gore! Neka me isprave cure koje se sjećaju ja se nesjećam baš dobro!
Slažem se sa mamabb da ih pustiš da ti skinu i da si gotova s time, jer što duže odgađaš to više ćeš im biti dužna!
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimesub srp 16, 2011 12:37 pm

To sam i ja čula, da ih se teško rješiti s računa, da dugo traje taj proces skidanja ovrhe sa tekućih. Bemu miša, baš su me nasamarili, a trebala sam početi s otplatom idući mjesec kad riješim jedan kredit. I evo ti sad! Baš sam ljuta. I na njih i na sebe.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimesub srp 16, 2011 4:47 pm

ninanana je napisao/la:
To sam i ja čula, da ih se teško rješiti s računa, da dugo traje taj proces skidanja ovrhe sa tekućih. Bemu miša, baš su me nasamarili, a trebala sam početi s otplatom idući mjesec kad riješim jedan kredit. I evo ti sad! Baš sam ljuta. I na njih i na sebe.

Zašto su to u proces ako postoji dogovor???
Ali, ajde kad je to samo mjesec dana stisni zube i riješi to. Nećeš ih se riješiti, a svakako imaš obavezu plaćati račune. Ako otvoriš novi račun možeš biti na miru par mjeseci i opet ćete naći, a dug će biti veći nego sada....em staro dugovanje, em kamate, em novo dugovanje.

[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimened srp 17, 2011 10:00 pm

da meni se to događa cijelu ovu godinu, prvi put je bilo 4 mjeseca s tim da već tjedan dana nakon blokade smo imali dovoljno za dug, a evo sad drugi put već 3 mjeseca, čiko u fini je rekao da smo riješili cijeli dug ali da do kraja ljeta neće odblokirati jer sad traju godišnji...
možeš u fini predati zahtjev da ti uzimaju samo 1/3 plaće mi smo to prije dva mjeseca i još uvijek mu uzmu cijelu plaću ali sam vidjela da zadnjih tjedan dana ima neka nova 4 računa za posebne namjene pa se nadam da je to to...

gledaj da je nama svaki dug pokrivala njegova jedna plaća i svejedno smo morali jako dugo čekati za odblokadu... jer, prvo banka javi fini da ima dovoljan iznos, pa fina tom kome duguješ, pa oni šalju zahtjev fini da se naplati, pa fina banci, pa banka naplati, e onda, banka opet javlja fini da se naplatilo, pa fina opet ovima što duguješ, pa oni javljaju fini da se naplatilo i fina banci..... i to ti je sva dramaturgija koja zna trajati i po 6 mjeseci a moglo je biti riješeno u dva tjedna Blokada svih tekućih računa 168724
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimened srp 17, 2011 10:10 pm

vedrana87 je napisao/la:
da meni se to događa cijelu ovu godinu, prvi put je bilo 4 mjeseca s tim da već tjedan dana nakon blokade smo imali dovoljno za dug, a evo sad drugi put već 3 mjeseca, čiko u fini je rekao da smo riješili cijeli dug ali da do kraja ljeta neće odblokirati jer sad traju godišnji...
možeš u fini predati zahtjev da ti uzimaju samo 1/3 plaće mi smo to prije dva mjeseca i još uvijek mu uzmu cijelu plaću ali sam vidjela da zadnjih tjedan dana ima neka nova 4 računa za posebne namjene pa se nadam da je to to...

gledaj da je nama svaki dug pokrivala njegova jedna plaća i svejedno smo morali jako dugo čekati za odblokadu... jer, prvo banka javi fini da ima dovoljan iznos, pa fina tom kome duguješ, pa oni šalju zahtjev fini da se naplati, pa fina banci, pa banka naplati, e onda, banka opet javlja fini da se naplatilo, pa fina opet ovima što duguješ, pa oni javljaju fini da se naplatilo i fina banci..... i to ti je sva dramaturgija koja zna trajati i po 6 mjeseci a moglo je biti riješeno u dva tjedna Blokada svih tekućih računa 168724
I dok se oni u doba interneta i umreženih institucija igraju pokvarenih telefona ti nemaš odakle plaćati račune i kad ti ga odblokiraju shvate da si opet neplatiša za neko određeno razdoblje i opet te blokiraju Blokada svih tekućih računa 168724
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimepon srp 18, 2011 4:33 pm

Problem je što meni od plaće ostane cca 1100 kuna. Sva je u kreditima koje smo uložili u d.o.o. koji je debeli Šuker blokirao radi 33 000 kuna duga...a drugi s milijunskim dugovima šetaju i šepure se...Znači, bile bi to 2 moje nazoviplaće Blokada svih tekućih računa 168724
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimeuto kol 02, 2011 8:25 am

Ja ipak otvorila posebne račune i za dječji i za ovo malo plaćice što mi ostane. A ovo ću nekako kako budem mogla otplaćivati.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimeuto kol 02, 2011 9:27 am

ninanana, neka prođe sve uredu do otplate i zadnje lipice... Blokada svih tekućih računa 311573
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimesri kol 03, 2011 11:14 am

Ma, katkad se čudim sama sebi koliko sam već otupila...i pitam se je li to dobro ili loše Blokada svih tekućih računa 959498

Hvala na podršci Blokada svih tekućih računa 616445
[Vrh] Go down
mamabb
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamabb


Female
Broj postova : 343
Age : 53
Lokacija : uz more
Registration date : 02.07.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimečet kol 04, 2011 8:48 am

ninanana je napisao/la:
Ma, katkad se čudim sama sebi koliko sam već otupila...i pitam se je li to dobro ili loše Blokada svih tekućih računa 959498


i ja sam draga vjeruj mi već otupila....jel stigla naplata, dobro naplati i idemo dalje, a prije bi šizila.....valjda nas život nauči.... Blokada svih tekućih računa 616445
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimepet kol 05, 2011 8:33 am

Isuse, ne mogu vjerovati da im tolko treba za odblokadu??? Pa to je prestrašno?? Pa šta si oni misle od čega će ljudi živjeti tih 'nekoliko' mjeseci?? Fakat smo banana republika!!!! Najgore je to kaj dok si ti nekome dužan bez problema ti sjednu na plaću, ali ne daj Bože da je tebi netko dužan, možda nikad te novce ne uspiješ naplatiti. Još uvijek ne kužim kak to funkcionira????!!!!
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimesub kol 06, 2011 9:43 pm

U ovoj zemlji sve funkcionira. I možeš se žaliti kome hoćeš. Kod mene je slučaj bio da sam rodila 2 mjeseca prerano. Zakon doslovno kaže - za dijete koje je prerano rođeno, porodiljni dopust se majci produćžuje za točno onoliko dana koliko je dijete prerano rođeno. Ali ne! Kod mene su nekim usranim internim pravilnikom odrezali mi 3 tjedna. I žalila sam se direkciji HZZO-a u Zg - i ništa. Pravo na uvid tog (nezakonitog) internog pravilnika, naravno, nisam imala. Razočarana sam u ovaj sistem i u sve. Al' kao što rekoh gore, neću dozvoliti da me više ikad slome.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimened kol 07, 2011 4:05 pm

Ninanana.....draga moja...Ja sam rodila 3 mjeseca ranije...meni su odrezali 2 mjeseca...ali to je sad neka druga tema...uglavnom...okači mačku o rep ta 32 mjeseca...da sam se žalila upravi vodovoda više bi postigla... Blokada svih tekućih računa 204166
[Vrh] Go down
Ade81
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Ade81


Female
Broj postova : 174
Age : 43
Registration date : 01.02.2012

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimečet vel 02, 2012 9:51 am

ninanana je napisao/la:
U ovoj zemlji sve funkcionira. I možeš se žaliti kome hoćeš. Kod mene je slučaj bio da sam rodila 2 mjeseca prerano. Zakon doslovno kaže - za dijete koje je prerano rođeno, porodiljni dopust se majci produćžuje za točno onoliko dana koliko je dijete prerano rođeno. Ali ne! Kod mene su nekim usranim internim pravilnikom odrezali mi 3 tjedna. I žalila sam se direkciji HZZO-a u Zg - i ništa. Pravo na uvid tog (nezakonitog) internog pravilnika, naravno, nisam imala. Razočarana sam u ovaj sistem i u sve. Al' kao što rekoh gore, neću dozvoliti da me više ikad slome.


Nedaj se!!!! Baš si me dirnula!!! Blokada svih tekućih računa 405635
[Vrh] Go down
http://djeca-mi.blog.hr/
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimečet vel 02, 2012 10:29 am

Ne dam se ja! :-)
Još sam pod blokadom, sad barem čistim sve nakupljene dugove.
Neki dan sam sama zvala u jedan odvjetnički ured sa riječima: "Dobar dan, evo ja zovem da se predam temeljem Ovršnog rješenja!" Blokada svih tekućih računa 386911 Blokada svih tekućih računa 386911 Blokada svih tekućih računa 386911
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimesub vel 04, 2012 11:10 am

Kaj su ti rekli??? To im sigurno još nitko nije napravio..... Blokada svih tekućih računa 386911
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitimesub vel 04, 2012 12:26 pm

Prvo muk...pa upit...pa mi, evo, obećali da će ti po hitnom postupku. I da, rekla je žena da to još nije doživjela Blokada svih tekućih računa 386911
A bolje mi je tako, inače bih opet morala otvarati posebne račune kad me zajašu. A kad su krenuli u napad, onda nek idu svi do kraja Blokada svih tekućih računa 323962
[Vrh] Go down
Sponsored content





Blokada svih tekućih računa Empty
PostajNaslov: Re: Blokada svih tekućih računa   Blokada svih tekućih računa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Blokada svih tekućih računa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Posao i financije-
Forum(o)Bir: