Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Paprika punjena krumpirom

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Paprika punjena krumpirom Empty
PostajNaslov: Paprika punjena krumpirom   Paprika punjena krumpirom Icon_minitimesri lip 08, 2011 6:53 am

Dakle, da vas cujem... danas ovo pravim prvi put, pa molim recepte i savjete na sunce... a najvise me zanima sto bi islo najbolje uz to?
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Paprika punjena krumpirom Empty
PostajNaslov: Re: Paprika punjena krumpirom   Paprika punjena krumpirom Icon_minitimesri lip 08, 2011 8:54 am

Nikad čula za papriku punjenu krumpirom Paprika punjena krumpirom 605248
Ja inače pravim papriku punjenu mljevenim mesom u sosu od rajčice i uz to pire krumpir!
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Paprika punjena krumpirom Empty
PostajNaslov: Re: Paprika punjena krumpirom   Paprika punjena krumpirom Icon_minitimesri lip 08, 2011 9:09 am

Pa da, to je klasicno, to i mi jedemo!

Evo ja malo citala na netu pa da podijelim s vama...

paprika se izdubi nozem i puni sa ribanim krumpirom u koji se dodaju zacini po zelji, npr. vegeta, papar, sol... ja cu staviti i luk na sitno narezan i malo slanine radi mirisa.
Paprike se poslazu u vatrostalnu posudu ili sto vec i pece u pecnici na 200 dok krumpir ne bude pecen. Pred kraj cu ih preliti vrhnjem da se zapece tako!
Posto neznam sto bi uz to napravila, s obzirom da je krumpir sam po sebi dosta zasitan, napravit cu finu salatu a prije toga cemo neku juhu!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Paprika punjena krumpirom Empty
PostajNaslov: Re: Paprika punjena krumpirom   Paprika punjena krumpirom Icon_minitimesri lip 08, 2011 9:55 am

Aha Paprika punjena krumpirom 38980
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Paprika punjena krumpirom Empty
PostajNaslov: Re: Paprika punjena krumpirom   Paprika punjena krumpirom Icon_minitimesri lip 08, 2011 5:17 pm

ja uz to nista ne pravim, a mozes i narezak isjeckat u krompir i jako je ukusno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Paprika punjena krumpirom Empty
PostajNaslov: Re: Paprika punjena krumpirom   Paprika punjena krumpirom Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Paprika punjena krumpirom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Recepti-
Forum(o)Bir: