Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Japan-radijacija

Go down 
+5
Zabica
vedrana87
zvrk06
ira
Nana-St
9 posters
Autor/icaPoruka
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitimeuto oľu 22, 2011 7:03 am

Danima nas informiraju o katastrofi koja se desila u Japanu sta mislite o tome , da li vas je strah da ce i do nas doci zagađenje konkretno mislim na hranu jer kod nas ima svega po ducanima.Danas sam procitala ovaj clanak http://www.alternativa-za-vas.com/index.php/clanak/article/radijacija/
ne zelim biti sebicna ali me brine i kako ce se na nas to sve odraziti mada se nemoze porediti sa onim kroz sta prolazi jedna cijela nacija u Japanu Japan-radijacija 168724
[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Re: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitimeuto oľu 22, 2011 7:53 am

mene je užasno strah svega toga
brinem se za budućnost svoga sina, nisam ni ja prestrara, puno je tu još godina za živjeti...
ne želim provesti svoj život razmišljajuči što dišem, što jedem, kakav je ovo oblak iznad mene Japan-radijacija 896458
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Re: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitimeuto oľu 22, 2011 8:25 am

Neznam šta bi rekla, osim sami smo si krivi , kad se čovjek ide igrat Boga Japan-radijacija 896458 Japan-radijacija 896458
naravno da me strah onoga što nas čeka al ne želim ni razmišljat o tome, jer nemogu ništa promjenit.
Žao mi je Japanaca, jadni ljudi Japan-radijacija 168724
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Re: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitimeuto oľu 22, 2011 9:16 am

mene i nije nešto strah, pošto je černobil puno bliži od japana a nismo imali strašne posljedice tako da mislim da se ne bi trebali bojati, a to da ljudi pretjeruju, pretjeruju i sami su si krivi kad dođe do tako nečega samo što je tužno što nastradaju civili i narod koji nema veze s tim a glavni i odgovorni imaju svoje bunkere-vile u koje se sakriju dok im narod trpi posljedice njihovih odluka!
žao mi je japanaca, ali i ne brinem za njih, od svih naroda na zemlji njih nekako najviše cjenim tako da mislim da će se brzo oni izvući iz ove krize
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Re: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitimeuto oľu 22, 2011 1:42 pm

Ja se tješim da je Černobil bio bliži, samo tada se je puno manje hrane uvozilo.

Da se mene pita ne bi bilo ni jedne nuklearne elektrane u svijetu. Zašto ne bi iskoristili energiju vjetra i sunca?
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Re: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitimeuto oľu 22, 2011 1:51 pm

naravno da me je strah ali kak je zvrk rekla da smo si sami krivi...priroda nam se sama osvećuje po jednoj strani a s druge strane čovjek sam sebe uništava...
žao mi je Japanaca ali bome mi je žao i nas i kakve će biti posljedice nama i našim naraštajima..
[Vrh] Go down
alo-kiti
Dojenče
Dojenče
alo-kiti


Female
Broj postova : 78
Lokacija :
Registration date : 19.02.2010

Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Re: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitimeuto oľu 22, 2011 11:09 pm

žabica je napisao/la:
J
Da se mene pita ne bi bilo ni jedne nuklearne elektrane u svijetu.
I mene...
Iskreno, mene više brinu ove naše bliže, posebno u Mađarskoj, koliko znam, oni baš i ne paze na dosta toga... Japan-radijacija 896458
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Re: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitimesri oľu 23, 2011 7:55 am

ne brine me za nas ,daleko smo mi,ali jako jako mi je žao tih ljudi Japan-radijacija 168724 Japan-radijacija 168724 Japan-radijacija 168724
[Vrh] Go down
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Re: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitimesri oľu 23, 2011 8:48 am

I ja jako cjenim Japance i stvarno sam misljenja da su oni najsposobniji da se oporave od tragedije ovih razmjera,a sto se tice straha vidim da smo vecina istog misljenja samo se nadam da nece u nasim ducanima zavrsiti hrana iz Japana sa nekom novom deklaracijom Japan-radijacija 896458
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Re: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitimesri oľu 23, 2011 12:58 pm

žabica je napisao/la:
Ja se tješim da je Černobil bio bliži, samo tada se je puno manje hrane uvozilo.

Da se mene pita ne bi bilo ni jedne nuklearne elektrane u svijetu. Zašto ne bi iskoristili energiju vjetra i sunca?
potpis

a zao mi je jadnih ljudi u Japanu koji nisu ni zasto krivi a ispastaju
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Re: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitimesri oľu 23, 2011 1:34 pm

I meni je žao tih ljudi. U trenu su ostali bez svega. Na tv-u je jedna žena rekla da joj je sin prije mj. dana izgradio kuću i sad je više nema Japan-radijacija 168724

Šta mislite jel moguće da li je moguće da je taj potres/tsunami izazvala neka bomba bačena za vrijeme vojnih vježbi u ocean?
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Re: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitimesri oľu 23, 2011 1:44 pm

Japanci su sposobni oporavit se financijski, al šta je sa svim onim životima koji su tako naglo ugašeni, joj grozno Japan-radijacija 168724 Japan-radijacija 168724
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Re: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitimečet oľu 24, 2011 7:59 am

zvrk06 je napisao/la:
Japanci su sposobni oporavit se financijski, al šta je sa svim onim životima koji su tako naglo ugašeni, joj grozno Japan-radijacija 168724 Japan-radijacija 168724
da jos uvijek nemaju tocan br. zrtava Japan-radijacija 168724 Japan-radijacija 168724
[Vrh] Go down
Sponsored content





Japan-radijacija Empty
PostajNaslov: Re: Japan-radijacija   Japan-radijacija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Japan-radijacija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Mediji-
Forum(o)Bir: