Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 promašena i najisplativija investicija

Go down 
+8
nanino
Enea
ninana
ira
Danijela
vedrana87
*Dijana*
biba
12 posters
Autor/icaPoruka
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimepet oľu 11, 2011 11:17 am

meni je promašena investicija ogradica tj vrtić (ne znam kako ko zove,ono di dijete staviš da se igra) ali nijedno od njih 3 nije htjelo biti u njoj duže od 20sec
a najisplativija investicija hranilica!! ona me spasila i stvarno ne znam kako bi bez nje
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimepet oľu 11, 2011 11:22 am

da,ni mi nismo koristili vrtić! dobro nam je došao jedino dok smo bili na moru,pa
je Tena spavala unutra..kad je bio prenosni...

ali,ovak..doma,nema šanse da bi bila unutra!

a hranilica? hm...isto ju je malo koristila...sijedi s nama za stolom,pa više neće u hranilicu,jer sad je ona frajerica za velikim stolom...pa... promašena i najisplativija investicija 386911 eto...

ali,da,u svakom slučaju hranilice su ok stvar! promašena i najisplativija investicija 616445
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimepet oľu 11, 2011 12:14 pm

meni je većina opreme što sam kupila bila promašena investicija, ogradicu je ema par puta bila u njoj, iva uopče, poživčani u njoj tak da sam ju prodala, jedino viper i hranilica, to je sa emom već bilo iskorišteno a bogami i sa ivom, hodalica isto tako... podloga za previjanje bebe, baby gim, ogradica... sve je to bolje da i nisam kupovala jer mi samo zauzima mjesta, sad se ne mogu ni sjetiti ali ima toga još...
sa emom smo sve živo kupovali, neke stvari su za ivu bile potpuno nove nekorištene i na kraju ih ni iva ne voli... ali kad ti je prvo djete misliš zašto ne bi imalo sve kad si možeš priuštiti, a već sa drugim kalkuliraš... od opreme ništa nisam ivi morala kupovati i sad kad je lijepo vrijeme ima biciklić emin i tako... ma puno je lakše sa drugim djetetom nego sa prvim, a i puno si pametniji
[Vrh] Go down
Danijela
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Danijela


Female
Broj postova : 353
Registration date : 10.12.2009

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimepet oľu 11, 2011 3:08 pm

Meni je ta ogradica(vrtić) odlična stvar,iz tog razloga jel kad je mali dolje kod svekrve,onda je unutra,i što je najbitnije voli ležati unutra i igrati se da ni neznam za dijete promašena i najisplativija investicija 13329
[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimepet oľu 11, 2011 5:56 pm

putni krevet, kinderbet- promašaj, da sam znala ne bi ga ni kupovala:bum:
viper, hranilica, kolica-to mi se isplatilo dosta
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimepet oľu 11, 2011 6:02 pm

meni putni krevetić je dobro došao, kad idemo negdje ga koristimo sad za ivu, a kupili ga jer nam je trebao za emu za more kad smo išli i spavala u njemu svih 10 dana kao kod kuće.
a ogradica, ema je voljela kad je bila starija ali previše mi zauzima prostora da bi se ona igrala tri minute i dosta, a ivu kad sam stavila je počela vrištati i čupa se van...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimepet oľu 11, 2011 8:04 pm

kolica su mi bila pun pogodak i jos uvijek su
hodalica Andreju propala investicija a putni krevetic nisam nikad ni kupovala a ni hranilicu takodje.
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimepet oľu 11, 2011 8:08 pm

meni vrtic bio ok,dobila ga tak da nisam investirala u to,ja si ga vjerojatno nikad nebi kupila,ali zacudo enea je htjela biti u njemu,
viper,pun pogodak,nasljedili ga,tak da sam i tu zasparala promašena i najisplativija investicija 386911 ali bez njega nebi mogla,
hranilica isti slucaj ko viper
a kolica su mi bila super,jos su ko nova
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimesub oľu 12, 2011 10:03 am

ajmeee,da,zaboravila sam na viper promašena i najisplativija investicija 34244 to je promašaj+hodalica! promašena i najisplativija investicija 204166

kolica - zakon! promašena i najisplativija investicija 31338
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimesub oľu 12, 2011 10:27 am

pun pogodak:
putni krevetić, hranilica, kišobran kolica, onaj šeširić za pranje kose
potpuni promašaj:
hodalica, jastuk za dojenje, izdajalica, ormarić za prematanje (danas mi samo služi da u njemu čuvam robicu a bebu nikada nisam u tome kupala - ima ugrađenu kadicu...)
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimepon oľu 14, 2011 9:01 am

Vrtić totalni promašaj, danas ona mreža da jadno dite nemože ni vidit nikoga promašena i najisplativija investicija 66333
Hranilica pun pogodak promašena i najisplativija investicija 31338
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimepon oľu 14, 2011 10:30 am

Kompletna dječja soba (krevetić, ormarić, komoda s nastavkom za prematanje) pun pogodak, i kolica su bila pun pogodak, prezadovljni smo s njima...
Za sad nemamo promašaja.... Baby gym smo dobili, ali Lukas ga voli, hranilicu smo dobili, ali ju još ne koristimo (mislim da će biti pun pogodak jer se kasnije može koristiti kao stol i stolica)...
Eto, mi smo za sad sve dobro investirali...
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimepon oľu 14, 2011 5:12 pm

Za Laru mi je gajbica iliti vrtić bio zakon, obožavala je biti u njemu, u njemu se naučila dizati na svoje nogice i naravno prve korake je u njemu napravila! i kolica su mi bila super jer smo ih stvarno iskorisitili i ja i šogorica a i nećakinja!
Za Petru mi je bio super viper koji smo dobili i onda je obožavala biti u njemu!
[Vrh] Go down
astra
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
astra


Female
Broj postova : 229
Lokacija : Slavonija ravna
Registration date : 06.05.2008

promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitimesri svi 04, 2011 12:13 pm

Meni je gajbica spas, i sva sreća da su se obje volile igrati u njoj, a i babyphone mi je jedna od najiskoristljivijih stvarčica jer radi od 1.dana kad smo Tenu donijeli kući iz bolnice! Kolica su nam za Tenu bila promašaj jer su bila kod sklapanja velika i teška,a za Laru sam kupila druga i to polovna-i nije mi žao,odlična su! promašena i najisplativija investicija 13329
[Vrh] Go down
Sponsored content





promašena i najisplativija investicija Empty
PostajNaslov: Re: promašena i najisplativija investicija   promašena i najisplativija investicija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
promašena i najisplativija investicija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Oprema za bebe-
Forum(o)Bir: