Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?

Go down 
+9
Aca
Josipa
zvrk06
Martina
vedrana87
zvjezdica
žuža
*Dijana*
leobaby
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 9:36 am

da leo
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 9:37 am

ako radiš onda u svojoj firmi,ako ne radiš onda u poreznoj,ako primaš kakvu naknadu,za nezaposlene,porodiljni,socijalu-onda i k njima po izlist i tih primanja,mada mislim da ovi na poreznoj sad sve već vide Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 877388
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 9:50 am

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 31338
A na burzu?
Jer primam naknadu za nezaposlene.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 10:08 am

Angie je napisao/la:
o da draga,kaj si ti mislila da sama moreš odlučivat jel ćeš biti na porodiljnom,jok,sve zajednički...i u dobru i u zlu Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 671778

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 386911 Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 386911 Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 386911
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 10:13 am

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 682248
Nazvala sam(napokon)
i kažu da mi samo treba
zahtjev i za oboje potvrda za cijelu godinu za plaću(netto).
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 10:29 am

Enea je napisao/la:
Aca je napisao/la:
A sta sve treba za produzenje porodiljnog?Mi djecjeg doplatka nemamo tako da ti Leo nemogu pomoci....

aca,samo rodni list i muza sa sobom Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 386911 jer ti mora on potpisati da ti daje na koristenje drugih 6mj porodiljnog,to moras obaviti do 7-og u mjesecu,da obrade do 20-og za isplatu

Ma da? A ja bila tamo neki dan i pitala... Žena mi dala zahtjev da ga ponovno ispunim ( za korištenje drugih 6 mjeseci), rekla da mi treba još samo kopija rodnog lista i to je to... Nije spominjala da i mm mora sa mnom..
Pa ja ću popiz... on radi i još mala beba, pa nije nam baš tako jednostavno 100 puta se šetati k njima radi tih gluposti. Samo zato što ne znaju raditi svoj posao!!
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 10:33 am

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 877388 niti mm nije trebao ići s menom kad sam si to obavljala?? Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 877388

ovo mi je prvi glas... Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 888617
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 10:45 am

Navodno trebam i do zavoda za zapošljavanje po potvrdu da primam novčanu naknadu...nadam se da je to to
da opet ne hodam 100x ko prošle godine! Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 204166
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 11:56 am

ne treba muž, meni je to najsvježije pošto sam to radila prije mjesec dana, i samo am ispunila taj zahtjev za produljenje i rodni list djeteta... ne znam, ali sumljam da je kod vas drugačije
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 12:05 pm

IU ja sam to sve sama riješila!
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 1:27 pm

Ja kad sam s Lucijom produžavala porodiljni tražili su dozvolu mm-a, ali nije on morao ići samnom. Ja sam uzela njihov obrazac doma, on je potpisao i ja drugi dan odnjela. A vidjela sam da su neke žene falsificirale mužev potpis.

[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 3:21 pm

To se pak ne bi usudila... da ne bi još morala svirati klavir u zatvoru... Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 168724 kaj će moja bebica bez mene...

Da, ni meni nema logike da mm mora ići, naravno da oni rade (ak imaju sreće u ovo ludo doba), pa je glupo da s posla trebaju ići radi takve gluposti.
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 6:36 pm

možda vama nije trebalo jer ste nezaposlene???

muž mora dati suglasnost da će žena koristiti drugih 6 mj,jer po novome zakonu muž može koristiti porodiljni tih 6 mj i još dobije 2 ili 3 mjeseca gratis(kao poticaj muškima)
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 8:11 pm

da to smo mi htjeli da sam ja našla posao, pa da on bude još 9 mjeseci kod kuće Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 386911 ali mislim da bi se on nakon tjedan dana igranja kućanice vratio na posao Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 386911
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimesri vel 23, 2011 9:43 pm

Znam da se mora potpisati izjava o suglasnosti za korištenje porodiljnog, ali ne treba osobno ići tamo.. Eto, to su nove informacije..
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimečet vel 24, 2011 7:39 am

kod nas m mora doci i potpisati za drugih 6mj,ma slabo mi je od njihovih zakona i papirologije
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimečet vel 24, 2011 9:35 am

ANgie ja sma bila zaposlena! Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 13329
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimečet vel 24, 2011 10:23 am

josipa,to ti je po novome zakonu od 2009 godine,ni ja nisam prije kad sam marka rodila voditi muža na potpisivanje Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 13329
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimečet vel 24, 2011 11:12 am

Oni ti daju obrazac i muž ti ga može doma potpisati! Bar je tak kod nas..
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimečet vel 24, 2011 11:15 am

pa moguće d aje po novom ako si zaposlen da mora i muž potpisati, a kad si nezaposlen da ne mora... ma bljuje mi se od tih blesavih zakona...

ja danas trebala predati sve za dd, ali naravno mm ostavio papire u autu valjda da ne bi dobili noge i otšetali kod kuće... bože što ne razmišlja, sad ću morati sutra a mogu misltii koja će gužva biti...
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimened vel 27, 2011 2:50 pm

Curke, nadam se da ste uspjele sve si riješiti i predati papire... ak niste, još možete u pon. Ne vjerujem da će biti gužve..
Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 311573 Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 311573
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimepon vel 28, 2011 10:40 am

Ne znam Leonin jmbg. Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 317728
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimepon vel 28, 2011 10:42 am

Potraži papire od kad si je prijavljivala na policiju. Mi smo dobili potvdru o JMBG -u i potvrdu o prijavi prebivališta.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimepon vel 28, 2011 10:45 am

Imam samo izvadak iz matice rođenih, tamo nema, eh..
Ako zakasnim onda u 5.mj. dobijem za 3. i 4. mjesec?
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitimepon vel 28, 2011 10:52 am

Našla! Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 31338
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Sponsored content





Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?   Što sve treba za produženje dječjeg doplatka? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što sve treba za produženje dječjeg doplatka?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» e ovo treba ubit!!!
» Kakva treba biti majka?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Posao i financije-
Forum(o)Bir: