Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kaj da radim? Neče cicu!!!

Go down 
+13
lola
minis31
Josipa
zvrk06
ninana
Kikica
Zabica
*Dijana*
Alice
zvjezdica
vedrana87
Martina
Tina
17 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimepet sij 28, 2011 2:17 pm

Nemam pojma,mali mi več dva dana neče cicu,več me oko 2 mjeseca ne traži,al kad mu ponudim uzme,sad ne želi primi u usta i pusti nema šanse da bi pio.
Kaj da radim ima 9 mjeseci,mislila sam bar do godinu dana,a sad on ne želi. Mislim grizao me je i onda su cice u krastama,ma neču ni pričat grozno,i možda mu to smeta.
Nemam više skoro niš mlijeka,stisnem i ide al nije to kao prije,kaj da prestanem,neznam ni sama dal je to ok,ja sam se nekak pomirila s tim da više ne želi,al koliko je to dobro za njega?
Ako nebude više htio jel ja trebam neš napravit da se ne upale,jer miljeko više ne nastaje onak ko prije i cice su mekane i nemam kvržica,kaj sad pustim da to tak bude il trebam neš napravit?
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimepet sij 28, 2011 3:11 pm

Ja mislim da trebaš izdajati da ti ne bi upala došla...
Ja sam dobila upalu jer je svaki put nakon podoja ostalo mlijeka u cici i to se upalilo. Još sam na antibioticima... Upala mi došla 2 put u tjedan dana. A vjeruj mi, to jako jako boli...
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimepet sij 28, 2011 3:13 pm

pa ako neće, neće, nije kraj svijeta... a mislim da 9 mjeseci nije loše i ipak je dobio od tebe dosta i od tvog mlijeka kad mu je bilo najpotrebnije...
pokušavaj i dalje mu ponuditi, ali ako neće nema potrebe siliti.
a što se tiće tebe, mislim da imaš u ljekarni za kupiti da ti više ne dolazi mlijeko, ali probaj vidjeti ako je dan-dva sve u redu a ne dojiš onda nema potrebe, nestalo je samo od sebe...
[Vrh] Go down
zvjezdica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
zvjezdica


Female
Broj postova : 315
Age : 43
Registration date : 14.10.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimepet sij 28, 2011 9:56 pm

pa da ako neće,neće.dosta je dugo sisao,ne moraš se opterećivati i brinuti.neće mu ništa biti.a mlijeko je meni samo nestalo.sve rijeđe su sisale pa se sve manje i pravilo,dok nije potpuno nestalo.
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimesub sij 29, 2011 6:01 am

vedrana87 je napisao/la:
pa ako neće, neće, nije kraj svijeta... a mislim da 9 mjeseci nije loše i ipak je dobio od tebe dosta i od tvog mlijeka kad mu je bilo najpotrebnije...
pokušavaj i dalje mu ponuditi, ali ako neće nema potrebe siliti.
a što se tiće tebe, mislim da imaš u ljekarni za kupiti da ti više ne dolazi mlijeko, ali probaj vidjeti ako je dan-dva sve u redu a ne dojiš onda nema potrebe, nestalo je samo od sebe...

potpis
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimesub sij 29, 2011 9:33 am

Alice je napisao/la:
vedrana87 je napisao/la:
pa ako neće, neće, nije kraj svijeta... a mislim da 9 mjeseci nije loše i ipak je dobio od tebe dosta i od tvog mlijeka kad mu je bilo najpotrebnije...
pokušavaj i dalje mu ponuditi, ali ako neće nema potrebe siliti.
a što se tiće tebe, mislim da imaš u ljekarni za kupiti da ti više ne dolazi mlijeko, ali probaj vidjeti ako je dan-dva sve u redu a ne dojiš onda nema potrebe, nestalo je samo od sebe...

potpis

potpisujem i ja! Kaj da radim? Neče cicu!!! 616445
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimesub sij 29, 2011 12:04 pm

Tina, ja sam dojila obadvije, i kad su prestale nisam ništa uzimala, mlijeko je samo nestalo. Prvo mi su mi se jako napunile, malo i bolile, idući dan su bile mlohave i kroz mj dana mlijeka više nijke bilo na stisak rukom. Možeš si staviti kupusa ako te bude jako bolilo. I da, obavezno do god dana mu moraš dati u zamjenu adaptirano mlijeko.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimesub sij 29, 2011 10:24 pm

Tablete za nestajanje mlijeka zovu se Bromergon, ali imaju katastrofalne nuspojave koje ćeš imati 100% i nemjo to piti...ja sam morala...tako da znam iz prve ruke. Moja prijateljica ima sina od 15 dana i nema mlijeka...jako malo....doktorica joj je rekla da to izdaja da se nebi upalilo, a mlijeko će brzo stati samo od sebe...i nije joj htjela dati te tablete zbog nuspojava.
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimened sij 30, 2011 1:43 am

Evo dva dana ništa nije htio,čak mi je prespavo kod moje mame,bio je odličan kaže sve ko i doma (čak mi je bilo krivo kaj mu nismo falili! ) A danas sam ga uspavala na cici,imam mlijeka pa reko da mu ponudim i htio je,tako da ću vjerojatno mu tako do godinu dana nudit ako bude šta bilo,a poslije ću ukunut skroz počinjem radit pa neznam nekako mi se čini da je bolje tako.
U biti me i interesiralo dal može mlijeko samo nestati od sebe,jer ja proizvodim sad koliko on traži tj. koliko mu ponudim a to je jednom dnevno a to se ni ne napuhnu cice mislim da će samo nestat bez ičeg al me brinulo dal to tak ide il se nešto uzima.
Hvala cure!
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimened sij 30, 2011 3:10 pm

cure su ti vec rekle ako ne zeli ne bediraj se a ako pocinjes raditi i bolje je onda ovako. Ako vec doji jednom dnevno znaci nemas puno mlijeka. I Andrej je zadnjih mj dana dojio 2 puta dnevno pa nisam imala problema s upalama. Malo me jest desna bolila ali obloge od kupusa su pomogle jer ja nisam htjela piti tablete nikakve.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimeuto vel 01, 2011 9:00 am

Ja sam odma u rodilištu dobila bromergon tablete i nikakvih problema nisam imala

Kaj da radim? Neče cicu!!! 34451
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimeuto vel 01, 2011 9:04 am

zvrk06 je napisao/la:
Ja sam odma u rodilištu dobila bromergon tablete i nikakvih problema nisam imala

Kaj da radim? Neče cicu!!! 34451

Prvi glas...svi koji su pili imali su nuspojave, ali evo dago mi je zbog tebe što si bila pošteđena muke...i ja sam ga dobila u rodilištu...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimeuto vel 01, 2011 9:05 am

A kakve probleme si imala?
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimeuto vel 01, 2011 9:10 am

zvrk06 je napisao/la:
A kakve probleme si imala?
vrtoglavice, da se ispod mene vrtio krevet, mučnine, proljev...potiče skupljanje maternice pa boli ko trudovi...pa su mi dali i ketonal...i navečer kad sam popila zadnju sutradan je sve nestalo.....ali dr. mi je rekao da ću imati neke nuspojave...i bez obzira koliko nepodnošljivo bilo ne smijem prestati piti (to su sigurno rekli i tebi)...Najgora je ta nemoć od vrtoglavice kad ne možeš dignuti glavu da se vode napiješ....
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimeuto vel 01, 2011 9:13 am

Uh grozno Kaj da radim? Neče cicu!!! 168724 Kaj da radim? Neče cicu!!! 168724

Dobro sam onda prošla Kaj da radim? Neče cicu!!! 152327
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimeuto vel 01, 2011 11:09 am

Ajoj,užas,mislim da tablete ne dolaze u obzir di bi ja stigla da mi je nije dobro cijeli dan,sama s djetetom doma.
Sad sam se sijetila jedna bivša narkomanka je bila u rodilištu kad i ja pa je pila te tablete i očito joj nije bilo dobro od njih,a svi su pričali da ima krizu. A šteta,baš je dobra cura,nastradala eto navukla se zbog bivšeg dečka,sad mislim da još pije metadone pa nije mogla dojit i curica joj je imala krizu niš strašno,imala je i jedna druga curica krizu jer joj je mama morala pit tablete za srce.
Neznam možda sam ja takva,al bilo mi ju je žao,svi su ju gledali ko smeče,ko da ima sidu il kaj,kad je htjela ostat u bolnici još 2 dana dok dijete nebude moglo s njom odmah su je poslali doma nakon 3 dana jer nemaju kao mjesta,još ju je doktorica pitala kad je kao plakala kaj mora doma da jel ona ima kam otić? Neznam nije lijepo,mislim bivši narkoman,al trudila se izvuč vjerujem da joj nije bilo lako,al kad nailaziš na osuđivanja di god pogledaš,uvijek ostane taj pečat droga,nije dosta da stalno ona sama razmišlja o tome još joj svako malo netko to nabija na nos,pa daj ti budi jak! Nadam se da su ona i beba sad ok,nisam se čula dugo s njom,nisam se sjetila,al uvijek će mi nekako ostat u siječanju,ona je zapravo prvi bivši narkoman da sam upoznala,malo čudno mijesto rodilište,al promijenila sam malo mišljenje o tome,zapravo ne osuđujem nikog dok neznam cijelu priču!

Uglavnom mi dojimo tak rijetko da se nemože nazvat dojenje,al ok kad ga uhvatim pospanog mu malo uvalim da požvrnda to kaj imam sitno tak ću dok ne nestane da nemoram nikakve kemije koristit.
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimeuto vel 01, 2011 11:49 am

Da, svakak je bolje bez ikakvih tableta... al bude ti mlijeko samo nestalo, ak mali sve rijeđe cica..
Kaj da radim? Neče cicu!!! 74771
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimepet vel 11, 2011 6:51 pm

Eh, curke moje, sad ja imam slični problem...pa vas molim za pomoć i savjete...
Znači, kad je vrijeme za papanje, mali počne cicati, povuče dva, tri puta i pusti. I tak par puta napravi i onda odustane skroz... E sad, mene zanima kaj vi mislite.. Možda jednostavno nije gladan ili je stvarno vrijeme za dohranu?
Čini mi se to još dosta rano jer on nema ni puna 3 mj.
Pitala sam friške mame i one vele da mu je možda preslabo moje mlijeko i da treba dohranu. Ja ne bi htjela započinjati s umjetnim mlijekom, ako stvarno nema potrebe za to.
Ako se vodim nekom logikom, mislim da ne bi pustio cicu ako mu je mlijeko preslabo, nego dok bi sve pocicao, bio bi gladan i tražio još..valjda.
Ovo mi je prva beba i nikad do sad nisam puno razmišljala o dojenju. Činilo mi se da to sve nekak ide samo po sebi, ali očito nije tako.

Pomagajte cure!! Kaj da radim? Neče cicu!!! 959498 Kaj da radim? Neče cicu!!! 569627
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimepet vel 11, 2011 11:59 pm

Kak ga dojiš na zahtijev ili?
Gle ja sam maloga dojila do 4 mjeseca i nisam mu davala niš drugo pa ni vode,I super nikad grčeva,napredovao je odlično.
Dal on tebi posiše mlijeko? Dal jede bar 4 puta pošteno u 24 sata? Ako je tako onda nemoj davat nikakvu dohranu,tipa bebimila i tak,možda je samo žedan i posiše koliko mu treba da žeđ utaži i to je to.
Neznam trebamo više informacija,mislim ako je gladan jest će,ako je gladan plakat će neće se smirit od plača bez hrane!!!
Preslabo mlijeko,gle svi to mislimo jedno određeno razdoblje,fakat i ja sam mislila,al držala sam se svojeg i nisam mu u prehranu ništa dodavala i dijete je bilo zadovoljno i sito i dovoljno mlijeka,da sam počela s dohranom meni bi se em mlijeko smanjilo jer stvara se koliko dijete treba em bi si duplo otežala s tim miksanjem flašica.

Ne želim osuđivat nikoga fakat,al nekeke žene jednostavno žele pomoć al neznaju kak i kažu ti krivo,ne osuđujem tvoje prijateljice i vjerujem da imaju dobre namjere,al mislim da to kaj ti govore nije dobro,s obzirom na to da je tvoja želja da isključivo dojiš.

Ja ti kažem kak je meni bilo,i sama sam u biti odlućivala kak ću kaj radit,bio je presing moraš dojit,al ja sam to također htjela,htjela sam jer sam sebi olakšavala s tim neke stvari,neke otežala al ja sam odabrala sebi lakši način jer sam imala mlijeka.Kad razmisliš logički nastaje mlijeka koliko dijete treba,ako mu uvališ umijetno zamjenit će obrok i ti češ imat toliko manje mlijeka,ako dijete napreduje i ne plače jer je gladno onda nemaš brige da je mlijeko salbo il da ga nema dovoljno.A mali će jest kad će biti gladan,on je veči više nemora visit na cici svaka 2 sata,i može prespavat noć bez brige i hranjenja.

Ti sama odlući vidiš sama kaj se točno dešava,napravi kako ti misliš da je najbolje,jer vjeruj mi da ti možeš i pitat za savijete i razmislit o njima,al na kraju ćeš odlučit što smatraš najboljim za tvoje dijete i za sebe.
Martina ti si mama i tvoja je zadnja,ako nešto ne ide,ne ide,meni eto više ne ide i pomirila sam se s tim,al ako vidiš da vama to tako funkcionira i da je dijete zadovoljno i ne plače onda nastavi do kad dijetetu i tebi odgovara.Bit će ti lakše kad uvedeš kašice,ako počneš s privikavanjem oko 4 mj, do 6 si mirna i jedete ko veliki,onda ti je u biti cica recimo za uspavljivanje,super za ujutro kad se probudi ko neki zajutrak,izvrsna tješilica jer onda više nije toliko bitna za dijete nuitritivno koliko neka vrsta maženja i povezanosti s majkom,ajoj fali mi to Kaj da radim? Neče cicu!!! 168724

Mi nemamo više niš,mlijeko je nestalo samo od sebe kak ste rekle,bez ikakvih problema,mislim da meni više fali to maženje nego njemu,al dobro nije htio nije.pred kraj više ni nije cico više si je brusio zube na njima pa mi je drago kaj mi više nisu u krastama i da su malo došle k sebi.Dam mu nevečer nekakvo mlijeko umjetno da dobije dozu koja mu je potrebna dnevno i to je to,dojenje je za nas gotovo,nije to tak ni loše sad ga mogu i odfurat na čuvanje bez straha da će tražit a mene nema.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimesub vel 12, 2011 6:58 am

Šta uopće u 24 sata ne jede?
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimesub vel 12, 2011 1:36 pm

Tina, hvala ti puno na opširnom odgovoru, fakat si me smirila... možda sam samo u biti htjela da mi netko potvrdi moje mišljenje...

Nije da ne jede uopće u 24 sata, ali prije smo se puno češće hranili (svaki put na zahtjev), pa mi je sad to čudno. On meni od početka prespava skoro cijelu noć, a sad već zadnjih par noći se budi po 2x i traži papati. Po noći se hranimo bez ikakvih problema. Ali preko dana puno manje, odnosno rijeđe cica. Prije je papao svakih 1,5 - 2 sata (čak je imao faze kad je jeo svakih sat vremena), a sad izdrži po 3, 4 sata bez hrane. Jučer je preko dana bio 6 sati bez cice, ali mi je većinu tog vremena prespavao. Mlijeka imam i više nego dovoljno. Hvala Bogu, ne stigne pocicat, moram se izdajati.
Eto, sve ostalo funkcionira, znači, veseli je , zadovoljan, piša, kaka, sve normalno. Ali kad traži papati, nakon što je prošlo 3,4 sata od zadnjeg obroka, a onda par puta povuče i gotov je... To isprekidano hranjenje me brinulo.. Imam osjećaj da je sve drugo zanimljivije od cice Kaj da radim? Neče cicu!!! 168724 jer gleda okolo i prema tv-u. Sad je počeo kužiti stvari oko sebe. Zna se čak i jako razljutiti dok ga stavim na prsa, ali ne znam zašto. Najčešće savija leđa u obliku slova C, znači nogice gura otraga, pa sam mislila da ga muči nešto u trbuhu. Ili jednostavno nije gladan?

Znam da je iskustvo svake mame drugačije, čak ista mama sa više djece ima različita iskustva o dojenju sa svakim pojedinim djetetom. Eto, znam da tu na forumu ima puno mama koje su jako dugo dojile, pa sam htjela čuti kaj vi mislite.

Također znam i da je svaki savjet dobronamjeran i fakat sam vam svima na tome zahvalna. Ali nekak nisam sklona brzom odustajanju, pa me stalno nešto vuče, još samo ovaj dan, pa još ovaj, da probamo bez dohrane i tako je već prošlo više od 2 tjedna. Da li malac napreduje, ne znam, jer kontrolu s 3 mj. imamo idući tjedan, a doma nemam toliko preciznu vagu da ga sama vagnem.

Cure, hvala još jednom... Kaj da radim? Neče cicu!!! 742194
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimesub vel 12, 2011 6:48 pm

A ljuti se dečko jel? Ma to je normalno,skuži da mu je možda bolja druga cica od ponuđene,možda ste se prošli put drukčije namjestili pa mu je to više odgovaralo il fakat ne želi cicu trenutno a ti mama ga sad smetaš dok mu traje omiljena emisija na tv-u Kaj da radim? Neče cicu!!! 386911

Iskreno mislim da nema dojilje koja nije naišla na par prepreka u svom stažu,al bitno je to prebrodit kako najbolje znaš,a vidim da ti imaš baš jaku volju za dojenje i da češ sama odlučit najbolje kako se treba postavit prema problemu,nemoj slušat okolo pričice o dohrani ako imaš mlijeka,nitko nemože znat dal je tebi mlijeko slabo,slabo je uvijek na početku dok ne povuče dovoljno dok ne dođe do pravog hranjivog mlijeka,pusti i nemoj da te živciraju bezveze.
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimened vel 13, 2011 12:18 pm

Hvala Tina!! Kaj da radim? Neče cicu!!! 742194
Da, definitivno imam volje i neću lako odustati ako kontrola pokaže da mali dobro napreduje. Kaj da radim? Neče cicu!!! 136721
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimened vel 13, 2011 12:38 pm

Kaj da radim? Neče cicu!!! 269704 Kaj da radim? Neče cicu!!! 269704 Kaj da radim? Neče cicu!!! 269704 Kaj da radim? Neče cicu!!! 405635
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitimened vel 13, 2011 1:32 pm

Martina, vjerojatno mu je sad dovoljno da jede svakih 3 sata, pogotovo ako jede po noći. Kaj da radim? Neče cicu!!! 569627
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kaj da radim? Neče cicu!!! Empty
PostajNaslov: Re: Kaj da radim? Neče cicu!!!   Kaj da radim? Neče cicu!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kaj da radim? Neče cicu!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mora isprazniti cicu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Dojenje-
Forum(o)Bir: