Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Predškola iliti mala škola

Go down 
+11
ninana
Kikica
Zabica
leobaby
zvjezdica
zvrk06
Mateja
žuža
Tina
*Dijana*
Josipa
15 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Predškola iliti mala škola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Predškola iliti mala škola   Predškola iliti mala škola - Page 3 Icon_minitimepet pro 07, 2012 4:47 pm

leobaby je napisao/la:
Jer je kao djevojčicu odvlačila od njenih prijateljica..a tam su kao svi prijatelji, tek se poznaju 3tjedna. A L.veli da ju je samo zamilila da se igraju jer se više druge nisu igrale s njom i L. je bila sama...ono bezveze..i onda se jučer sretnem s jednom odgojiteljicom,isto završava kaj i ova kaj vodi predškolski odgoj i veli mi da nepravedno inače djecu kažnjava i ima dignut nos jer je od nekog kćer, nećakinja ili kaj već.. Predškola iliti mala škola - Page 3 856982
Predškola iliti mala škola - Page 3 856982 tetama koje rade samo zbog palće bez srca, tolerancije i ne znam ni ja čega.
Svakako je teško biti pravedan među djecom jer sve što rade oni misle da je njihov razlog opravdan, ali ovo je stvarno bilo ispod svakog nivoa i do bola bespotrebno i nepravedno.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Predškola iliti mala škola - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Predškola iliti mala škola   Predškola iliti mala škola - Page 3 Icon_minitimepet pro 07, 2012 6:54 pm

i bas uci djecu da se ruznom ponasanju i onda se cudimo zasto je sve vise dijece nervozno, bez samopouzdanja itd
[Vrh] Go down
 
Predškola iliti mala škola
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Brownies (iliti kakao kocke)
» Mala kuharica
» Kreativni kutak by mala mare

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: